• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • závitořezné nástroje

Výsledky hledání pro

Závitořezné nástroje - Dovoz vývoz

 1. WEXO PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  WEXO Präzisionswerkzeuge has supported industry and specialist trade since 1971 with an extensive range of products and services for metal-cutting machining. Our core competences lie in drilling, milling and threading, and we have been by our customers' sides for more than four decades, offering advice on planning, introduction and optimisation for this.

 2. METAL-TECH

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost METAL-TECH, je Výrobce, která působí v Hotové kovové výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Soustružení ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, Obrušování ocele a kovů, Obrušování - obráběcí stroje, Válcovací stolice pro železné kovy, Závitořezné nástroje, Zakružování ocele a kovů, Obráběcí stroje pro zakružování, a Výroba šroubů a matic. Sídlí v Gniezno, Polsko.

 3. DC SWISS SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost DC SWISS SRL, je Výrobce, která působí v Závitování - obráběcí stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitořezné nástroje, Průmyslové nástroje, Závitořezné nástroje, a Průmyslové nástroje. Sídlí v Rho, Itálie.

 4. ARTYKUŁY TECHNICZNE GRZEGORZ PAWŁOWSKI

  Polsko

  Společnost ARTYKUŁY TECHNICZNE GRZEGORZ PAWŁOWSKI, je Distributor, která působí v Závitořezné nástroje sektoru. Sídlí v Opoczno, Polsko.

 5. INSTALLHOME SELLS SRL

  Rumunsko

  Společnost INSTALLHOME SELLS SRL, je Distributor, která působí v Závitořezné nástroje sektoru. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PAROLA MAKINA IC VE DIS TIC.LTD.STI.

  Turecko

  Společnost PAROLA MAKINA IC VE DIS TIC.LTD.STI., je Výrobce, která působí v Závitořezné nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech sheet rolls. Sídlí v Istanbul, Turecko.