• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami

Výsledky hledání pro

Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami - Dovoz vývoz

 1. TECHDO GMBH

  Německo

  Společnost TECHDO GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami sektoru. Sídlí v Herten, Německo.

 2. E-THERM GERMANY GMBH

  Německo

  Společnost E-THERM GERMANY GMBH, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami sektoru. Sídlí v Kleve, Německo.

 3. ESM ENERGIE- UND SCHWINGUNGSTECHNIK MITSCH GMBH

  Německo

  Společnost ESM ENERGIE- UND SCHWINGUNGSTECHNIK MITSCH GMBH, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami sektoru. Působí rovněž v sektorech wind power, transmission bearings, Vibration absorbers, a flexible couplings for transmissions. Sídlí v Heppenheim, Německo.

 4. GLOBAL HYDRO ENERGY GMBH

  Rakousko

  Společnost GLOBAL HYDRO ENERGY GMBH, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami sektoru. Působí rovněž v sektorech Hydroelektrárny - zařízení a vybavení, Hydraulika - regulační přístroje a zařízení, Hydroelektrárny - zařízení a vybavení, a Hydraulika - regulační přístroje a zařízení. Sídlí v Niederranna, Rakousko.

 5. METALÚRGICA RIBA, S.L

  Španělsko

  Společnost METALÚRGICA RIBA, S.L, je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami sektoru. Působí rovněž v sektorech turbine repairs, Motor repair, cogeneration units, a Combined electricity generator. Sídlí v Santpedor, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TURFAB HEAVY CONSTRUCTION

  Turecko

  Společnost TURFAB HEAVY CONSTRUCTION, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami sektoru. Působí rovněž v sektorech Metalurgie a železárny - stroje a zařízení, Průmyslové kotle, assembly of steel structural metalwork for construction, Metalurgie a železárny - stroje a zařízení, a Průmyslové kotle. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. KOC YIGIT UZ TEKNIK

  Turecko

  Společnost KOC YIGIT UZ TEKNIK, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami sektoru. Sídlí v Duzce, Turecko.

 3. ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH

  Německo

  Společnost ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH, je Výrobce, která působí v Měření a regulace elektřiny a dalších energií - přístroje a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Výroba elektřiny, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Výroba elektřiny. Sídlí v München, Německo.

 4. ROPATEC S.R.L.

  Itálie

  Společnost ROPATEC S.R.L., je Výrobce, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbíny parní, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Turbíny parní. Sídlí v Bolzano, Itálie.

 5. SDEL CABLES ET AUTOROUTES

  Francie

  Společnost SDEL CABLES ET AUTOROUTES, která působí v Elektrárny vodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Vedení vysokého napětí, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Vedení vysokého napětí. Sídlí v Estrablin, Francie.

 1. STP2R

  Francie

  Společnost STP2R, která působí v Elektrárny vodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Vedení vysokého napětí, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Vedení vysokého napětí. Sídlí v Meximieux, Francie.

 2. SA CHATEL GUY

  Francie

  Společnost SA CHATEL GUY, která působí v Elektrárny vodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Vedení vysokého napětí, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Vedení vysokého napětí. Sídlí v Ayse, Francie.

 1. NEW TURBO SISTEM DI CASSINELLI BRUNO

  Itálie

  Společnost NEW TURBO SISTEM DI CASSINELLI BRUNO, je Poskytovatel služeb, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbokompresory, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbokompresory, a Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami. Sídlí v Monticello D'alba, Itálie.

 2. C BLADE FORGING & MANUFACTORING S.P.A.

  Itálie

  Společnost C BLADE FORGING & MANUFACTORING S.P.A., je Výrobce, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbíny parní, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Turbíny parní. Sídlí v Maniago, Itálie.

 3. VENDEE FLUIDES ENERGIES

  Francie

  Společnost VENDEE FLUIDES ENERGIES, která působí v Elektrárny vodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Vedení vysokého napětí, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Vedení vysokého napětí. Sídlí v Dompierre Sur Yon, Francie.

 4. ENTREPRISE GOJON SILETRA

  Francie

  Společnost ENTREPRISE GOJON SILETRA, která působí v Elektrárny vodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Vedení vysokého napětí, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Vedení vysokého napětí. Sídlí v Tournon Sur Rhone, Francie.

 5. TURBINE S.A.S.

  Itálie

  Společnost TURBINE S.A.S., je Poskytovatel služeb, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbíny parní, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Turbíny parní. Sídlí v Como, Itálie.

 6. COMELF S.A.

  Rumunsko

  Společnost COMELF S.A., je Výrobce, která působí v Elektřina - výroba a rozvod sektoru. Působí rovněž v sektorech Ochrana životního prostředí - stroje a zařízení, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Zařízení a vybavení elektráren poháněných z vyrovnávacích nádrží, Ochrana životního prostředí - stroje a zařízení, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Zařízení a vybavení elektráren poháněných z vyrovnávacích nádrží. Sídlí v Bistrita, Rumunsko.

 7. O.T.M.

  Itálie

  Společnost O.T.M., je Subdodavatel, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbíny, a Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami. Sídlí v Villanova Mondovi', Itálie.

 8. VA TECH ESCHER WYSS S.R.L.

  Itálie

  Společnost VA TECH ESCHER WYSS S.R.L., je Výrobce, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbíny parní, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Turbíny parní. Sídlí v Schio, Itálie.

 1. EEE ALPES DAUPHINE

  Francie

  Společnost EEE ALPES DAUPHINE, která působí v Elektrárny vodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Vedení vysokého napětí, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Vedení vysokého napětí. Sídlí v St Egreve, Francie.

 2. SORA SRL

  Itálie

  Společnost SORA SRL, je Výrobce, která působí v Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami sektoru. Sídlí v Chienes, Itálie.

 3. CAR & MORE S.R.L.

  Itálie

  Společnost CAR & MORE S.R.L., která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Kompresory spalovacích motorů, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Kompresory spalovacích motorů. Sídlí v Varese, Itálie.

 4. ETP

  Francie

  Společnost ETP, je Poskytovatel služeb, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami. Sídlí v Montgeron, Francie.

 5. THOMASSEN MACHINING B.V.

  Nizozemsko

  Společnost THOMASSEN MACHINING B.V., je Výrobce, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami. Sídlí v Rheden, Nizozemsko.

 6. SORA' S.R.L.

  Itálie

  Společnost SORA' S.R.L., je Výrobce, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbíny parní, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Turbíny parní. Sídlí v Chienes, Itálie.

 7. PRZEDSIEBIORSTWO REMONTOWE URZADZEN ENERGETYCZNYCH PIECHA SOLAK SP Z O O

  Polsko

  Společnost PRZEDSIEBIORSTWO REMONTOWE URZADZEN ENERGETYCZNYCH PIECHA SOLAK SP Z O O, je Poskytovatel služeb, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Opravy průmyslového vybavení, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Opravy průmyslového vybavení. Sídlí v Mikolow, Polsko.

 8. LRTP

  Francie

  Společnost LRTP, která působí v Elektrárny vodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Vedení vysokého napětí, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Vedení vysokého napětí. Sídlí v St Ouen L Aumone, Francie.

 9. TURBOATOM OPEN JOINT STOCK COMPANY

  Ukrajina

  Společnost TURBOATOM OPEN JOINT STOCK COMPANY, je Výrobce, která působí v Energetika - výrobní zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Turbíny, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbíny, a Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami. Sídlí v Kharkiv, Ukrajina.

 10. TURBOMACH S.R.L.

  Itálie

  Společnost TURBOMACH S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Turbíny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Turbíny parní, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Turbíny parní. Sídlí v Parma, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma