• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zařízení na zpracování masa

Výsledky hledání pro

Zařízení na zpracování masa - Dovoz vývoz

 1. C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C.

  Itálie

  Společnost C.M.D. DI CARLINI GIUSEPPE&C S.N.C., je Výrobce, která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Mlýnky a řezačky na maso, electric graters for commercial use, household electric graters, a electric coffee grinders. Sídlí v Verucchio, Itálie.

 2. ELLER S.R.L

  Itálie

  Společnost ELLER S.R.L, je Výrobce, která působí v Zpracování potravin sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na zpracování masa, deep-frozen ready meals, catering supplies, Zařízení na zpracování masa, a industrial mincers. Sídlí v Lagundo, Itálie.

 3. SCHNITZELMASTER GMBH

  Německo

  Společnost SCHNITZELMASTER GMBH, je Výrobce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na zpracování masa, meat processing, Zařízení na zpracování masa, softeners, a meat tenderizer. Sídlí v Mitterskirchen, Německo.

 4. HNC INDUSTRIAL FOOD MACHINERY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY

  Turecko

  Společnost HNC INDUSTRIAL FOOD MACHINERY INDUSTRY TRADE LIMITED COMPANY, je Výrobce, která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Additives for the food processing industry. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. BENELLI MAURIZIO

  Itálie

  Společnost BENELLI MAURIZIO, která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na zpracování masa, Mlýnky a řezačky na maso, Zařízení na zpracování masa, a Mlýnky a řezačky na maso. Sídlí v Bologna, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. APOSTOLI BILANCE S.A.S. DI APOSTOLI MASSIMO & C.

  Itálie

  Společnost APOSTOLI BILANCE S.A.S. DI APOSTOLI MASSIMO & C., která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vážení a dávkování - zařízení a přístroje, Zařízení na zpracování masa, Vážení a dávkování - zařízení a přístroje, a Zařízení na zpracování masa. Sídlí v Verona, Itálie.

 2. SIRMAN S.P.A.

  Itálie

  Společnost SIRMAN S.P.A., je Výrobce, která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Curtarolo, Itálie.

 3. ICO SERVICE DI UGENTI FEDERICO

  Itálie

  Společnost ICO SERVICE DI UGENTI FEDERICO, je Výrobce, která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pokladny registrační, Zařízení na zpracování masa, Pokladny registrační, a Zařízení na zpracování masa. Sídlí v Brescia, Itálie.

 4. UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO

  Itálie

  Společnost UMBRA MACCHINE DI CECCHETTI GIANCARLO, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na zpracování masa, Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků, Zařízení na zpracování masa, a Hnětací stroje pro výrobce chleba a cukrářských výrobků. Sídlí v Umbertide, Itálie.

 5. ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO

  Itálie

  Společnost ELIDAN S.N.C. DI MAROSSI E CARRARO, je Velkoprodejce, která působí v Pokladny registrační sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na zpracování masa, Mlýnky a řezačky na maso, Zařízení na zpracování masa, a Mlýnky a řezačky na maso. Sídlí v Bergamo, Itálie.

 1. MISTRO S.R.L.

  Itálie

  Společnost MISTRO S.R.L., která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Gallarate, Itálie.

 2. BRAMBILLA ANGELO S.R.L.

  Itálie

  Společnost BRAMBILLA ANGELO S.R.L., je Výrobce, která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na zpracování masa, Mlýnky a řezačky na maso, Zařízení na zpracování masa, a Mlýnky a řezačky na maso. Sídlí v Agrate Brianza, Itálie.

 1. VE.BA. S.N.C.

  Itálie

  Společnost VE.BA. S.N.C., je Velkoprodejce, která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Torino, Itálie.

 2. DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE

  Itálie

  Společnost DEVECCHI DI DEVECCHI MICHELE, která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Verbania, Itálie.

 3. VDS S.R.L.

  Itálie

  Společnost VDS S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pokladny registrační, Zařízení na zpracování masa, Pokladny registrační, a Zařízení na zpracování masa. Sídlí v Rubano, Itálie.

 4. A.C.R. S.R.L.

  Itálie

  Společnost A.C.R. S.R.L., která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Gallarate, Itálie.

 5. DOMENICHINI BILANCE DI DOMENICHINI E PIERI ( S.N.C. )

  Itálie

  Společnost DOMENICHINI BILANCE DI DOMENICHINI E PIERI ( S.N.C. ), která působí v Vážení a dávkování - zařízení a přístroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Pokladny registrační, Zařízení na zpracování masa, Pokladny registrační, a Zařízení na zpracování masa. Sídlí v Cesena, Itálie.

 6. GÊNIOS LOUVAVEIS

  Portugalsko

  Společnost GÊNIOS LOUVAVEIS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Sídlí v Entroncamento, Portugalsko.

 7. BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S.

  Itálie

  Společnost BILANCIA TER DI DENARI PAOLO S.A.S., která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Casale Monferrato, Itálie.

 8. O.M.S. S.R.L.

  Itálie

  Společnost O.M.S. S.R.L., je Výrobce, která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlýnky a řezačky na maso, Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství, Mlýnky a řezačky na maso, a Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství. Sídlí v Jerago Con Orago, Itálie.

 1. IVIR ZIVIR

  Turecko

  Společnost IVIR ZIVIR, je Výrobce, která působí v Zařízení na zpracování masa sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. MULTI SERVICE S.N.C. DI GAZZELLA DANILO E MALVESTITI FRANCESCO

  Itálie

 3. COLELLA MAFALDA

  Itálie

 4. BECKERS ITALY S.R.L.

  Itálie

 5. STOCCO DANIELE

  Itálie

 6. VALENSISE DI VALENSISE MARIA ASSUNTA E C S.N.C.

  Itálie

 7. O.M.A.R. S.N.C. DI CUCCHI M.STEFANO & C.

  Itálie

 8. NOAW S.R.L.

  Itálie

 9. MAINERI LUCIANO & C. S.N.C. DI MAINERI ROBERTO & C

  Itálie

 10. BONFATTI ENGINEERING DI BONFATTI SABBIONI GUGLIELMO

  Itálie

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Zařízení na zpracování masa - Dovoz vývoz

Počet výsledků

3 131 Podniky