• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zařízení pro krmení zvířat

Výsledky hledání pro

Zařízení pro krmení zvířat - Dovoz vývoz

 1. YUTIAN FUTAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

  Čína

  Verified by europages badge

  Yutain Futai International Trade Co., Ltd. is a manufacturer with self-independent import-export rights, which specialized in pig equipments; sheep / goat equipments; horse equipments; cattle equipments; pet equipments; Poutry equipments and so on. Yutain Futai has established close business relationships with foreign institutions in China and domestic manufacturers, which has taken the lead in obtaining ISO9001: 2000 quality management system certificate among other domestic manufactures. Our company is a member unit of the State Agricultural Ministry's Veterinary Apparatus Sector. Our company has independently researched Farrowing stall/crate/pen, Drinker and feeder system equipements, Temperature control equipments, Ear marking equipments, Medical care equipments, Artificial insemination equipments, Slaughtering equipments, Incubation equipments, Medical care equipments, Farm construction equipments, Fishing yatch and other all animal equipments. Our main product's brand are 'Futai' & 'WELLD', which were both entitled as "Famous Brand Products" of International Agro Exhibition in China in 1999 One time co-operation with my company, business and friendship will be forever.

 2. GUIBOR INGENIERIA

  Argentina

  Společnost GUIBOR INGENIERIA, je Výrobce, která působí v Pračky ovoce, zeleniny a ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro krmení zvířat, Potravinářství - průmyslové adjustační stroje, Zařízení pro krmení zvířat, mincer, a Potravinářství - průmyslové adjustační stroje. Sídlí v Buenos Aires, Argentina.

 3. STARMAX TARIM MAKINALARI SAN VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost STARMAX TARIM MAKINALARI SAN VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Zemědělské stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro krmení zvířat, Zařízení pro krmení zvířat, animal fodder equipment, pellet systems, a anti-wear. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. DOG BOX

  Itálie

  Společnost DOG BOX, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Sídlí v Acerra, Itálie.

 5. ALMIMET SA

  Francie

  Společnost ALMIMET SA, je Velkoprodejce, která působí v Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro krmení zvířat, Zařízení pro krmení zvířat, a animal food meals. Sídlí v PARIS, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ACTION

  Belgie

  Společnost ACTION, je Maloprodejce, která působí v Zařízení bytu - dekorační předměty a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Čisticí prostředky pro domácnost, Dekorace zahradní, Zařízení pro krmení zvířat, Čisticí prostředky pro domácnost, interior decoration and furnishings, Dekorace zahradní, a Zařízení pro krmení zvířat. Sídlí v Aalst, Belgie.

 2. HANMAK

  Turecko

  Společnost HANMAK, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Působí rovněž v sektorech horse feed, feeder, a feed integrators for animals. Sídlí v Kayseri, Turecko.

 3. NUTRIFEED

  Španělsko

  Společnost NUTRIFEED, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Sídlí v Figueres, Španělsko.

 4. EFFEKTRI

  Nizozemsko

  Společnost EFFEKTRI, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Působí rovněž v sektorech Psi - krmiva, Potravní doplňky, fish oil, Psi - krmiva, a Potravní doplňky. Sídlí v Deventer, Nizozemsko.

 5. TECNOMEDIANA

  Itálie

  Společnost TECNOMEDIANA, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Působí rovněž v sektorech insulated shed, dog's beds, troughs, a boxes for dogs. Sídlí v Pordenone, Itálie.

 1. BURKON MAKINE

  Turecko

  Společnost BURKON MAKINE, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 2. VAN REE

  Nizozemsko

  Společnost VAN REE, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Působí rovněž v sektorech Psi a kočky - potřeby, Psi a kočky - potřeby, articles for birds, articles for fish, a articles for rodents. Sídlí v Amsterdam, Nizozemsko.

 1. HEROES EN CO

  Belgie

  Společnost HEROES EN CO, je Velkoprodejce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro krmení zvířat, Sazenice, cibule a osiva, Zařízení pro krmení zvířat, Sazenice, cibule a osiva, a Soil conditioners and fertilizers. Sídlí v Sint-Pieters-Rode, Belgie.

 2. KARPA GRUP LTD STI

  Turecko

  Společnost KARPA GRUP LTD STI, je Distributor, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Působí rovněž v sektorech animal breeding, a cattle. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. CFE GROUP

  Spojené království

  Společnost CFE GROUP, je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Sídlí v St Helens, Spojené království.

 4. DR. GRANDEL GMBH

  Německo

  Společnost DR. GRANDEL GMBH, která působí v Esence a vůně pro parfumerii sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva přírodní, Zařízení pro krmení zvířat, Potravinové výtažky, Mlynářství - stroje a zařízení, Hnojiva přírodní, Zařízení pro krmení zvířat, Potravinové výtažky, a Mlynářství - stroje a zařízení. Sídlí v Augsburg, Německo.

 5. WEIDEPANELS ZAUN- UND STALLDEPOT UG

  Německo

  Společnost WEIDEPANELS ZAUN- UND STALLDEPOT UG, je Multi-Category, která působí v Produkty různé živočišného původu sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro krmení zvířat, horse boxes, Wicker fences, boxes for dogs, a Zařízení pro krmení zvířat. Sídlí v Siegenburg, Německo.

 6. OTTEVANGER MILLING ENGINEERS

  Nizozemsko

  Společnost OTTEVANGER MILLING ENGINEERS, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Sídlí v Moerkapelle, Nizozemsko.

 7. BAYLE (ETS)

  Francie

  Společnost BAYLE (ETS), je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro krmení zvířat, Zemědělské stroje a příslušenství, Roboty průmyslové, Zařízení pro krmení zvířat, Zemědělské stroje a příslušenství, a Roboty průmyslové. Sídlí v Rodez, Francie.

 8. TOPRAKCILAR MAKINA

  Turecko

  Společnost TOPRAKCILAR MAKINA, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Působí rovněž v sektorech plant and equipment for the preparation of animal feeds. Sídlí v Karaman, Turecko.

 1. XINXIANG DERRY ENERGY EQUIPMENT CO., LTD

  Čína

  Společnost XINXIANG DERRY ENERGY EQUIPMENT CO., LTD, je Distributor, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Sídlí v Xinxiang, Čína.

 2. WUXI HUARUI FISHING MACHINERY WORKS

  Čína

  Společnost WUXI HUARUI FISHING MACHINERY WORKS, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Sídlí v Wuxi, Čína.

 3. SUZHOU SHUANGYAO NEW MATERIAL CO.,LTD

  Čína

  Společnost SUZHOU SHUANGYAO NEW MATERIAL CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Sídlí v Suzhou, Čína.

 4. RAW BRIGHT INTERNATIONAL

  Egypt

  Společnost RAW BRIGHT INTERNATIONAL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Sídlí v Shibin El Kom, Egypt.

 5. SODIMA

  Francie

  Společnost SODIMA, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělská sila, Zařízení pro krmení zvířat, Zemědělská sila, a Zařízení pro krmení zvířat. Sídlí v HINX, Francie.

 6. ERGE MAKINA

  Turecko

  Společnost ERGE MAKINA, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Sídlí v Corum, Turecko.

 7. DE POORTERE HENDRIK

  Belgie

  Společnost DE POORTERE HENDRIK, je Velkoprodejce, která působí v Krmiva pro domácí zvířata sektoru. Působí rovněž v sektorech Krmiva pro dobytek a drůbež, Zařízení pro krmení zvířat, Krmiva pro dobytek a drůbež, Zařízení pro krmení zvířat, Feeds for chickens, a gardening articles. Sídlí v Wasmes, Belgie.

 8. MACROVET

  Nizozemsko

  Společnost MACROVET, je Velkoprodejce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Působí rovněž v sektorech products for animal health and beauty, a Medicines for animals. Sídlí v Den Burg, Nizozemsko.

 9. BIONATURE

  Francie

  Společnost BIONATURE, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Působí rovněž v sektorech supplementary feeds, a magnetic tables. Sídlí v Arzal, Francie.

 10. ORYEM MAKINA

  Turecko

  Společnost ORYEM MAKINA, je Výrobce, která působí v Zařízení pro krmení zvířat sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma