• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zařízení pro zavlažování

Výsledky hledání pro

Zařízení pro zavlažování - Dovoz vývoz

 1. FIEDLER MASCHINENBAU UND TECHNIKVERTRIEB GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  FIEDLER Maschinenbau und Technikvertrieb GmbH offers you a complete range of attachments and bodies for public transport vehicles and tractors in the municipal, environmental and winter road maintenance sectors. Made in GERMANY – from development, testing and production through to attachment, set-up and shipping, our employees ensure fully satisfied customers.

 2. RAESA

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Spraying-based irrigation. Aluminium profiles. Irrigations: installations and equipment. Irrigation. Extruded aluminium. Aluminium pipes and ducts.

 3. ACARMAKSAN LTD CO.

  Turecko

  Společnost ACARMAKSAN LTD CO., je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtrace - zařízení a materiál, Filtry na monitory, Zařízení pro zavlažování, Filtrace - zařízení a materiál, hydrocyclones, Filtry na monitory, a Zařízení pro zavlažování. Sídlí v Mersin Tarsus, Turecko.

 4. RIEGOS RUIZ

  Španělsko

  Společnost RIEGOS RUIZ, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavlažování sektoru. Působí rovněž v sektorech spray irrigation, motor pumps, water pumps, a filters. Sídlí v Alfaro-La Rioja, Španělsko.

 5. IBEROGARDEN

  Španělsko

  Společnost IBEROGARDEN, je Distributor, která působí v Zařízení pro zavlažování sektoru. Sídlí v Sevilla, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. IRRILAND S.R.L.

  Itálie

  Společnost IRRILAND S.R.L., je Výrobce, která působí v Zavlažování a zavodňování - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavlažování, Zařízení pro zavodňování, Zařízení pro zavlažování, Zařízení pro zavodňování, automatic irrigators, a sprinklers. Sídlí v Guastalla, Itálie.

 2. PRILUX

  Portugalsko

  Společnost PRILUX, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavlažování sektoru. Působí rovněž v sektorech Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zavlažování a zavodňování - zařízení, spray irrigation, a watering systems. Sídlí v Ponte De Vagos, Portugalsko.

 3. AQUA DEWULF

  Belgie

  Společnost AQUA DEWULF, je Poskytovatel služeb, která působí v Zavlažování a zavodňování - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavlažování, Vrtání sond, Čerpadla, Zařízení pro zavlažování, Vrtání sond, Čerpadla, a water purification and treatment. Sídlí v Loppem, Belgie.

 4. RIEGOS DEL DUERO SA

  Španělsko

  Společnost RIEGOS DEL DUERO SA, která působí v Zavlažování a zavodňování - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zavlažování a zavodňování - služby, Zařízení pro zavlažování, watering system installation, automatic watering systems, Zavlažování a zavodňování - služby, a Zařízení pro zavlažování. Sídlí v Olmedo-Valladolid, Španělsko.

 5. HELITENE, LDA

  Portugalsko

  Společnost HELITENE, LDA, je Výrobce, která působí v Hadice, trubky a roury, plastové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavlažování, a Zařízení pro zavlažování. Sídlí v Albergaria-A-Velha, Portugalsko.

 1. OZDOGAN PLASTIK SAN TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost OZDOGAN PLASTIK SAN TIC LTD STI, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavlažování sektoru. Působí rovněž v sektorech drip irrigation, Sprinkler ?rrigation system, a spray irrigation. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. ARTS TUINEN

  Belgie

  Společnost ARTS TUINEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Zavlažování a zavodňování - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavlažování, Zařízení pro zavlažování, garden work, Plantations, a vegetable growing. Sídlí v Maldegem, Belgie.

 1. WWW.TZATOOLS.GR

  Řecko

  Společnost WWW.TZATOOLS.GR, je Maloprodejce, která působí v Zařízení pro zavlažování sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla ponorná, motor generator sets, winding, Čerpadla ponorná, a gardening tools. Sídlí v Farsala, Řecko.

 2. ALFAFLEX

  Francie

  Společnost ALFAFLEX, je Výrobce, která působí v Roury, trubky a hadice, pryžové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavlažování, flexible pressure tubing, irrigation nozzles, bronze joints and parts for hoses, a Zařízení pro zavlažování. Sídlí v Sermaize Les Bains, Francie.

 3. FIREGUARD SAFETY EQUIPMENT CO LTD

  Spojené království

  Společnost FIREGUARD SAFETY EQUIPMENT CO LTD, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavlažování sektoru. Působí rovněž v sektorech smoke detectors, a gate valves. Sídlí v Willenhall, Spojené království.

 4. GREENERY CREATIONS

  Belgie

  Společnost GREENERY CREATIONS, je Multi-Category, která působí v Zavlažování a zavodňování - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavlažování, a Zařízení pro zavlažování. Sídlí v Antwerpen, Belgie.

 5. BOUTE STEPHAN

  Belgie

  Společnost BOUTE STEPHAN, je Poskytovatel služeb, která působí v Zavlažování a zavodňování - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavlažování, Zahradní architektura - projektové kanceláře, Dekorace zahradní, Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby, Zařízení pro zavlažování, Zahradní architektura - projektové kanceláře, Dekorace zahradní, a Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby. Sídlí v Zedelgem, Belgie.

 6. BRAEKEN EDDY

  Belgie

  Společnost BRAEKEN EDDY, je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení pro zavlažování sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví a lesnictví, Zařízení pro zalévání zahrad, Zahradní architektura - projektové kanceláře, Dekorace zahradní, Zahradnictví a lesnictví, Zařízení pro zalévání zahrad, Zahradní architektura - projektové kanceláře, a Dekorace zahradní. Sídlí v Overpelt, Belgie.

 7. SPHERAG

  Španělsko

  Společnost SPHERAG, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavlažování sektoru. Působí rovněž v sektorech automatic watering, remote management, remote monitoring systems, a irrigation scheme optimisation. Sídlí v Zaragoza, Španělsko.

 8. HYDOR

  Belgie

  Společnost HYDOR, je Poskytovatel služeb, která působí v Zavlažování a zavodňování - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavlažování, Zařízení pro zavlažování, park watering systems, sprayers, a pumps. Sídlí v Gent, Belgie.

 1. ZUPAN D.O.O.

  Slovinsko

  Společnost ZUPAN D.O.O., je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavlažování sektoru. Sídlí v Male?nik, Slovinsko.

 2. EDENTEC GMBH

  Švýcarsko

  Společnost EDENTEC GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Školky pěstitelské a lesní, Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, a Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství. Sídlí v Eggenwil, Švýcarsko.

 3. DIP GMBH

  Německo

  Společnost DIP GMBH, je Výrobce, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Školky pěstitelské a lesní, Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, a Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství. Sídlí v Ellefeld, Německo.

 4. INSTALADORES GAS MADRID

  Španělsko

  Společnost INSTALADORES GAS MADRID, je Distributor, která působí v Zařízení pro zavlažování sektoru. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 5. REGENTECHNIK WIELER GMBH

  Německo

  Společnost REGENTECHNIK WIELER GMBH, je Distributor, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, a Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení. Sídlí v Speyer, Německo.

 6. DETLEF GIERHAKE

  Německo

  Společnost DETLEF GIERHAKE, je Výrobce, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Školky pěstitelské a lesní, Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, a Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství. Sídlí v Gütersloh, Německo.

 7. A.F.T. BIRIBAUER GSTETTNER GMBH

  Rakousko

  Společnost A.F.T. BIRIBAUER GSTETTNER GMBH, je Distributor, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, a Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení. Sídlí v Brunn, Rakousko.

 8. OTT AQUATEC AG

  Švýcarsko

  Společnost OTT AQUATEC AG, je Distributor, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Školky pěstitelské a lesní, Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, a Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství. Sídlí v Pfäffikon, Švýcarsko.

 9. AIR EAU TEC AG

  Švýcarsko

  Společnost AIR EAU TEC AG, je Velkoprodejce, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, Školky pěstitelské a lesní, Rostliny textilní, Zavlažování a zavodňování - zařízení, a Zařízení pro zavlažování. Sídlí v Reinach, Švýcarsko.

 10. FRANKE BEWÄSSERUNGSTECHNIK

  Německo

  Společnost FRANKE BEWÄSSERUNGSTECHNIK, je Distributor, která působí v Zahradnictví sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Školky pěstitelské a lesní, Zavlažování a zavodňování - zařízení, Zařízení pro zavlažování, a Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství. Sídlí v Dresden, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma