• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zařízení pro zavodňování

Výsledky hledání pro

Zařízení pro zavodňování - Dovoz vývoz

 1. GHS SEPARATIONSTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GHS SEPARATIONSTECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Sídlí v Landshut, Německo.

 2. CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - zařízení a vybavení, Zemědělství - stroje a zařízení, Ocelové konstrukce, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Zemědělství - zařízení a vybavení, Zemědělství - stroje a zařízení, Ocelové konstrukce, a Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství. Sídlí v Roncoferraro, Itálie.

 3. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Turecko

  Společnost ALCHEMIST TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Obytné přívěsy, Dojení - stroje a zařízení, Zařízení pro zavodňování, Obytné přívěsy, pivots, Dojení - stroje a zařízení, a Zařízení pro zavodňování. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. ACARMAKSAN LTD CO.

  Turecko

  Společnost ACARMAKSAN LTD CO., je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech Filtrace - zařízení a materiál, Filtry na monitory, Zařízení pro zavlažování, Filtrace - zařízení a materiál, hydrocyclones, Filtry na monitory, a Zařízení pro zavlažování. Sídlí v Mersin Tarsus, Turecko.

 5. SAMLONGDA PLASTIC INDUSTRIAL CO., LIMITED

  Čína

  Společnost SAMLONGDA PLASTIC INDUSTRIAL CO., LIMITED, je Výrobce, která působí v Hadice, trubky a roury, plastové sektoru. Působí rovněž v sektorech Automatizace - instalace a zařízení, Díly pro pneumatická zařízení, Zařízení pro zavodňování, Automatizace - instalace a zařízení, Díly pro pneumatická zařízení, a Zařízení pro zavodňování. Sídlí v Foshan, Čína.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VIVAIO DEI MOLINI - SOC. AGRICOLA PORRO SAVOLDI S.S.

  Itálie

  Společnost VIVAIO DEI MOLINI - SOC. AGRICOLA PORRO SAVOLDI S.S., je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech Školky pěstitelské a lesní, hornbeams, ornamental plants, Školky pěstitelské a lesní, a mediterranean plants. Sídlí v Lonato Del Garda, Itálie.

 2. PILTAR PLASTIK KIMYA VE TARIM ÜRÜNLERI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost PILTAR PLASTIK KIMYA VE TARIM ÜRÜNLERI SAN. TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. NARTAN SULAMA SISTEMLERI

  Turecko

  Společnost NARTAN SULAMA SISTEMLERI, je Velkoprodejce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech automatic watering, irrigation nozzles, a Pipe unions. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. PUMPEN UND WASSERTECHNIK NAUNHOF INH.: MANUELA SCHULZE-SCHNEIDER

  Německo

  Společnost PUMPEN UND WASSERTECHNIK NAUNHOF INH.: MANUELA SCHULZE-SCHNEIDER, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Sídlí v Naunhof, Německo.

 5. HUSNU KALYON CO.,LTD

  Turecko

  Společnost HUSNU KALYON CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech drip irrigation tubes, spray irrigation, irrigation equipment, a watering systems. Sídlí v Izmir, Turecko.

 1. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bulharsko

  Společnost AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech Okna skleníků a pařenišť, Skleníky bytové, Skleníky vytápěné, Okna skleníků a pařenišť, Skleníky bytové, a Skleníky vytápěné. Sídlí v Plovdiv, Bulharsko.

 2. PINETTI IRRIGATION SYSTEM SRL

  Itálie

  Společnost PINETTI IRRIGATION SYSTEM SRL, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zalévání zahrad sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavodňování, Zařízení pro zavodňování, a fertiliser-water irrigation. Sídlí v Vittoria, Itálie.

 1. SPECHTENHAUSER PUMPEN GMBH

  Německo

  Společnost SPECHTENHAUSER PUMPEN GMBH, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Sídlí v München, Německo.

 2. SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS

  Turecko

  Společnost SERDRIP IRRIGATION SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zalévání zahrad, drip irrigation tubes, Zařízení pro zalévání zahrad, a spray irrigation. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. AVEAPLAST IRRIGATION SYSTEMS

  Turecko

  Společnost AVEAPLAST IRRIGATION SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 4. EZPORT IRRIGATION SYSTEM

  Turecko

  Společnost EZPORT IRRIGATION SYSTEM, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech microwatering system. Sídlí v Izmir, Turecko.

 5. IRRILAND S.R.L.

  Itálie

  Společnost IRRILAND S.R.L., je Výrobce, která působí v Zavlažování a zavodňování - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavlažování, Zařízení pro zavodňování, Zařízení pro zavlažování, Zařízení pro zavodňování, automatic irrigators, a sprinklers. Sídlí v Guastalla, Itálie.

 6. NETAFIM FRANCE

  Francie

  Společnost NETAFIM FRANCE, je Výrobce, která působí v Zavlažování a zavodňování - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavodňování, Zařízení pro zavodňování, a greenhouses. Sídlí v Gardanne, Francie.

 7. NAWRAS DRIP

  Egypt

  Společnost NAWRAS DRIP, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Sídlí v Sadat City, Egypt.

 8. H.L. TECHNOLOGY S.R.L.

  Itálie

  Společnost H.L. TECHNOLOGY S.R.L., je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech irrigation equipment, accessories for watering systems, a drip feeds for irrigation systems. Sídlí v Castelfidardo, Itálie.

 1. BRITEFIL SA

  Portugalsko

  Společnost BRITEFIL SA, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Sídlí v Algarve, Portugalsko.

 2. WATER SYS LTD.

  Bulharsko

  Společnost WATER SYS LTD., je Poskytovatel služeb, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 3. EVDOS S.A. MECHANICAL CONSTRUCTIONS

  Řecko

  Společnost EVDOS S.A. MECHANICAL CONSTRUCTIONS, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech Ventily průmyslových armatur, Ventily průmyslových armatur, irrigation equipment, connectors for irrigation systems, a watering system design. Sídlí v Efkarpia, Thessaloniki, Řecko.

 4. SENKRON PLASTIK A.Ş.

  Turecko

  Společnost SENKRON PLASTIK A.Ş., je Výrobce, která působí v Přechodky trubek a hadic, plastové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavodňování, Drip Irrigation Pipe and Fittings, pipe couplings, a Zařízení pro zavodňování. Sídlí v Ankara, Turecko.

 5. RUBAB GROUP A.Ş.

  Turecko

  Společnost RUBAB GROUP A.Ş., je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech garden watering. Sídlí v Ankara, Turecko.

 6. SAPORITO PASQUALE

  Itálie

  Společnost SAPORITO PASQUALE, je Velkoprodejce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech centrifugal electropumps, a submersible pumps. Sídlí v Poggiomarino, Itálie.

 7. AGROZER AGRICULTURE AND FOREIGN TRADE

  Turecko

  Společnost AGROZER AGRICULTURE AND FOREIGN TRADE, je Výrobce, která působí v Zemědělství - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro zavodňování, farms tools, planter, a Zařízení pro zavodňování. Sídlí v Konya, Turecko.

 8. TOPPER LDPE PIPE MANUFACTURER CO., LTD.

  Spojené království

  Společnost TOPPER LDPE PIPE MANUFACTURER CO., LTD., je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Sídlí v London, Spojené království.

 9. ALASU COMPRESSION FITTINGS

  Turecko

  Společnost ALASU COMPRESSION FITTINGS, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech plastic manual valves. Sídlí v Ankara, Turecko.

 10. DRIPLANTIS IRRIGATION SYSTEMS

  Turecko

  Společnost DRIPLANTIS IRRIGATION SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Zařízení pro zavodňování sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - import-export, a Zemědělství - import-export. Sídlí v Karatay/konya, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma