• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zahradnictví - import-export

Výsledky hledání pro

Zahradnictví - import-export - Dovoz vývoz

 1. MAZETTO COMPANY

  Brazílie

  Verified by europages badge

  Greetings! We are the MAZETTO COMPANY; a fast-growing import and export company focused on exporting Brazilian agricultural products. We work to transform foreign trade, make negotiations around the world, and solve the bureaucracy of buying and selling in foreign trade, bringing the best products and conditions to you. In a globalized world, our mission is to provide competence, transparency, and loyalty. Therefore, we are always providing extreme quality products and excellent international relations. Locations: MAZETTO COMPANY has its offices strategically located in São Paulo and Lisbon. Products: We work mainly with importing and exporting Brazilian coffee, carrots, tomatoes, potatoes, corn, soy, Brazilian beef, and chicken. Visit our website and contact our team!

 2. TRSNICA VRHPOLJE

  Slovinsko

  Verified by europages badge

  Společnost TRSNICA VRHPOLJE, je Výrobce, která působí v Vinná réva - keře sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví - import-export, Školky pěstitelské a lesní, grafting work, wine grapes, grafts, grafted vine shoots, vine cuttings, vines, a Vine plants. Sídlí v Vipava, Slovinsko.

 3. PACKAGING TECHNICS & TRADE INTERNATIONAL

  Nizozemsko

  Společnost PACKAGING TECHNICS & TRADE INTERNATIONAL, je Distributor, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial weighing tools, a pruning systems. Sídlí v Bleiswijk, Nizozemsko.

 4. MARTJIM FRESH PRODUCE

  Francie

  Společnost MARTJIM FRESH PRODUCE, je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Sídlí v Etampes, Francie.

 5. COSTIÑA ORGÁNICA S.L.

  Španělsko

  Společnost COSTIÑA ORGÁNICA S.L., je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Potřeby pro pěstování v květináči, Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby, Hydroponie - zařízení a potřeby, bark for mulch, Potřeby pro pěstování v květináči, Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby, a Hydroponie - zařízení a potřeby. Sídlí v O Pino (a Coruña), Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TRUFAZERO

  Španělsko

  Společnost TRUFAZERO, je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech truffles, a cheese with truffle. Sídlí v Cifuentes-Guadalajara, Španělsko.

 2. GALEYA

  Bělorusko

  Společnost GALEYA, je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech horticultural lighting systems. Sídlí v Minsk, Bělorusko.

 3. HORTALIZAS LAS ADOBERAS S.L.

  Španělsko

  Společnost HORTALIZAS LAS ADOBERAS S.L., je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Sídlí v Sanchonuño, Španělsko.

 4. SCHUTTINGBOUW EINDHOVEN

  Nizozemsko

  Společnost SCHUTTINGBOUW EINDHOVEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech fences. Sídlí v Eindhoven, Nizozemsko.

 5. S.E.P.O. SPA

  Itálie

  Společnost S.E.P.O. SPA, je Výrobce, která působí v Ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví - import-export, Zahradnictví - import-export, fruit export, fresh vegetables, a Fresh fruits and vegetables. Sídlí v Revello, Itálie.

 1. HAGEBUTIKKEN AS

  Norsko

  Společnost HAGEBUTIKKEN AS, je Distributor, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech garden accessories. Sídlí v Vangsnes, Norsko.

 2. GARDEN CLUB

  Ukrajina

  Společnost GARDEN CLUB, je Distributor, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Sídlí v Rivne, Ukrajina.

 1. L.MAMPAY & ZONEN

  Belgie

  Společnost L.MAMPAY & ZONEN, je Velkoprodejce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahradnictví, Zahradnictví, Soil conditioners and fertilizers, a sprinklers. Sídlí v Viersel, Belgie.

 2. GRUPPO MADDALO

  Itálie

  Společnost GRUPPO MADDALO, je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech rocket salad. Sídlí v Bellizzi, Itálie.

 3. PLANTEKNO LED GROW LIGHT TECHNOLOGY

  Turecko

  Společnost PLANTEKNO LED GROW LIGHT TECHNOLOGY, je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Sídlí v Arnavutkoy, Turecko.

 4. FOUR SEASONS QUALITY

  Nizozemsko

  Společnost FOUR SEASONS QUALITY, je Velkoprodejce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Sídlí v De Kwakel, Nizozemsko.

 5. LECHUGAS

  Španělsko

  Společnost LECHUGAS, je Distributor, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech lettuce. Sídlí v Murcia, Španělsko.

 6. SEKLOS AGRICULTURAL JSC

  Litva

  Společnost SEKLOS AGRICULTURAL JSC, je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Sazenice, cibule a osiva, Zahrádkářské potřeby, Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, Sazenice, cibule a osiva, Zahrádkářské potřeby, a Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy. Sídlí v Vilnius, Litva.

 7. ADOMEX

  Nizozemsko

  Společnost ADOMEX, je Velkoprodejce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech christmas articles, a articles for florists. Sídlí v Uithoorn, Nizozemsko.

 8. AGRIDEMUR MARKETING S.L.

  Španělsko

  Společnost AGRIDEMUR MARKETING S.L., je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech spinach, tuoretuotteiden tuonti- ja vienti, a salads. Sídlí v Torre Pacheco, Španělsko.

 1. O.L.KAR. AGROZOOVET-SERVICE

  Ukrajina

  Společnost O.L.KAR. AGROZOOVET-SERVICE, je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech products for animal health and beauty, a animal food meals. Sídlí v Vinnitsa, Ukrajina.

 2. AGRO-GRAÇA - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS AGRÍCOLAS, LDA

  Portugalsko

  Společnost AGRO-GRAÇA - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE PRODUTOS AGRÍCOLAS, LDA, je Výrobce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělská výroba, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Zahradnictví - import-export, Fruit and vegetable trade, Zemědělská výroba, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, a Zahradnictví - import-export. Sídlí v Riachos, Torres Novas, Portugalsko.

 3. ARCTIC TUNNEL

  Norsko

  Společnost ARCTIC TUNNEL, je Distributor, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech tunnel construction. Sídlí v Vangsnes, Norsko.

 4. GROSHOP SARL

  Švýcarsko

  Společnost GROSHOP SARL, je Velkoprodejce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Sídlí v Moudon, Švýcarsko.

 5. ELAMGREEN EXPORT & IMPORT INDIA PRIVATE LTD

  Indie

  Společnost ELAMGREEN EXPORT & IMPORT INDIA PRIVATE LTD, je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Sídlí v Pollachi, Indie.

 6. DEUS SRL DI VARONE FRANCESCO

  Itálie

  Společnost DEUS SRL DI VARONE FRANCESCO, je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech citrus treatment, fruit export, wholesale of fruit, a traditional product. Sídlí v Melicucco, Itálie.

 7. TRADEVEGETAUX

  Švýcarsko

  Společnost TRADEVEGETAUX, je Velkoprodejce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech outdoor ornamental plants, hedging, a trees. Sídlí v Martigny, Švýcarsko.

 8. KAKOGIANNAKIS NURSERIES

  Řecko

  Společnost KAKOGIANNAKIS NURSERIES, je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech ornamental plants, citrus trees, olive trees, a landscape architecture. Sídlí v Rethimno, Řecko.

 9. GRAND WAYS

  Kazachstán

  Společnost GRAND WAYS, je Velkoprodejce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Sídlí v Shymkent, Kazachstán.

 10. BYLINY-SWIERK

  Polsko

  Společnost BYLINY-SWIERK, je Výrobce, která působí v Zahradnictví - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Rostliny, Zahrady a parky - poradenství, Květiny, Rostliny, Zahrady a parky - poradenství, horticultural plants, a Květiny. Sídlí v Dobromierz, Polsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Zahradnictví - import-export - Dovoz vývoz

Počet výsledků

7 352 Podniky

Země