• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zalepování obalů - stroje

Výsledky hledání pro

Zalepování obalů - stroje - Dovoz vývoz

 1. BALLERSTAEDT & CO. OHG

  Německo

  Verified by europages badge

  As one of the leading manufacturers in the field of sealing technology, BALLERSTAEDT & CO. OHG offers an unrivalled range of products manufactured in accordance with ISO and HACCP standards: Aluminium seal closures, induction inserts and sealing film in rolls all guarantee seals are fully tight and provide reliable protection of quality and originality, as well as protection against external influences. Furthermore, thanks to innovative digital printing, seals can be individually designed in a cost-effective manner, even for very small volumes. The possibilities are endless! Aluminium-free seals or self-adhesive pressure-sensitive foam inserts are also available to seal dry products, such as herbs, securely. But that's not all: from manual and semi-automatic sealing devices to fully-automatic filling and sealing systems, BALLERSTAEDT provides you with your individual sealing system from a single source together with comprehensive advice, the development of customer-specific solutions and quick delivery. Thanks to our long-standing experience, we already offer numerous innovations based on the needs and specifications of our customers, including the reliable sealing of glass and metal containers.

 2. BALLERSTAEDT & CO. OHG

  Německo

  Verified by europages badge

  BALLERSTAEDT & CO. OHG – one of the leading providers of sealing technology – offers an unbeatable product range, produced according to ISO and HACCP standards: aluminum seals, induction liners and sealing foil on reels guarantee absolute tightness and reliable protection of your product’s quality and originality as well as protection against external influences. Due to an own digital printing machine, the provided seals can be designed individually and cost-effectively - even for smallest quantities. The possibilities are limitless! The product portfolio contains also aluminum-free sealing foils and self-adhesive pressure-sensitive liners that safely seal dry products such as spices. And that's not all: from manual and semi-automatic sealing devices to fully automatic filling and sealing systems - BALLERSTAEDT offers customized sealing systems from one single provider including detailed consulting, development of customer-specific solutions and fast delivery. Long-time experience has already resulted in many innovations focussing on the requirements and needs of our customers, e.g. reliable sealing of glass and metal containers.

 3. PROFIPACK S.R.O.

  Česká republika

  Verified by europages badge

  Společnost PROFIPACK S.R.O., je Výrobce, která působí v Lisování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy pro lisování, Obráběcí stroje pro lisování, Zalepování obalů - stroje, Značení a etiketování - stroje, Papír pro počítačové tiskárny, 3D tiskárny, stamp die-cutting, metal stamps, a die-cutting machine dies. Sídlí v Brno, Česká republika.

 4. TASK ITALY SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TASK ITALY SRL, je Distributor, která působí v Plnění do láhví a nádob - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Obaly - podniky, Balení zboží, Návrhy obalů, Balení na zakázku, Zalepování obalů - stroje, Etiketovací stroje, Etiketovací stroje - kancelářské, Láhve a kelímky, plastové, a Plnění - podniky. Sídlí v Canelli, Itálie.

 5. ARMBRECHT & MATTHES VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost ARMBRECHT & MATTHES VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Gevelsberg, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MEGA LASHING YÜK SABITLEME LIMAN HIZMETLERI

  Turecko

  Společnost MEGA LASHING YÜK SABITLEME LIMAN HIZMETLERI, je Poskytovatel služeb, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Mersin, Turecko.

 2. INNOVACIONES MECÁNICAS CAMPOLLANO SA

  Španělsko

  Společnost INNOVACIONES MECÁNICAS CAMPOLLANO SA, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zalepování obalů - stroje, sealing machines, Zalepování obalů - stroje, automatic packaging machinery, a industrial weighing tools. Sídlí v ALBACETE, Španělsko.

 3. SOLSIN

  Francie

  Společnost SOLSIN, je Výrobce, která působí v Sáčkování - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zalepování obalů - stroje, portioners for packing, a Zalepování obalů - stroje. Sídlí v Quimper, Francie.

 4. ROTOPACK S.R.L.

  Itálie

  Společnost ROTOPACK S.R.L., je Výrobce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářství - průmyslové adjustační stroje, a Potravinářství - průmyslové adjustační stroje. Sídlí v Paderno Dugnano, Itálie.

 5. PACK4 - EMBALAGENS LDA

  Portugalsko

  Společnost PACK4 - EMBALAGENS LDA, je Výrobce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Leça Do Balio, Portugalsko.

 1. LGC AUTOMATION

  Francie

  Společnost LGC AUTOMATION, je Výrobce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a adjustace - stroje a zařízení, Balení a adjustace - stroje a zařízení, a packaging line design. Sídlí v Les Avenières, Francie.

 2. CABRAL

  Belgie

  Společnost CABRAL, je Velkoprodejce, která působí v Čerpadla sektoru. Působí rovněž v sektorech Výtažky z koření a koření, Zalepování obalů - stroje, packaging for foods, Výtažky z koření a koření, a Zalepování obalů - stroje. Sídlí v Maldegem, Belgie.

 1. CANDOSO INTERNATIONAL TRADING & SERVICE CO., LTD

  Čína

  Společnost CANDOSO INTERNATIONAL TRADING & SERVICE CO., LTD, je Výrobce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech packaging machines, a LED lights. Sídlí v Shanghai, Čína.

 2. EUROFORESI S.R.L.

  Itálie

  Společnost EUROFORESI S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Natírání ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zalepování obalů - stroje, electrophoresis, sandblasting, a Zalepování obalů - stroje. Sídlí v Luzzara, Itálie.

 3. ACOBAL

  Francie

  Společnost ACOBAL, je Výrobce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Saint-chamond, Francie.

 4. TEKNOPAK ÇEMBERLEME MAK. AMB. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost TEKNOPAK ÇEMBERLEME MAK. AMB. SAN. TIC. LTD. ŞTI., je Velkoprodejce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Esenyurt, Turecko.

 5. CHINA LEADJET INKJET PRINTER TECHNOLOGY CO.,LTD

  Čína

  Společnost CHINA LEADJET INKJET PRINTER TECHNOLOGY CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Wuhan, Čína.

 6. MATCO GMBH

  Německo

  Společnost MATCO GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Dovoz-vývoz - elektrické a elektronické vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zalepování obalů - stroje, plastic packaging machine, a Zalepování obalů - stroje. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 7. DROPJET MAK.KIM.SAN.TIC.LTD.STI.

  Turecko

  Společnost DROPJET MAK.KIM.SAN.TIC.LTD.STI., je Maloprodejce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 8. JIANGYIN BOFENG MACHINERY CO.,LTD

  Čína

  Společnost JIANGYIN BOFENG MACHINERY CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Jiangyin, Čína.

 1. FISKER SKANDERBORG A/S

  Dánsko

  Společnost FISKER SKANDERBORG A/S, je Velkoprodejce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zalepování obalů - stroje, a Zalepování obalů - stroje. Sídlí v Skanderborg, Dánsko.

 2. NEWTEC A/S

  Dánsko

  Společnost NEWTEC A/S, je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zalepování obalů - stroje, a Zalepování obalů - stroje. Sídlí v Odense M, Dánsko.

 3. TANGSHAN XINGYUAN PRINTING AND PACKAGING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.

  Čína

  Společnost TANGSHAN XINGYUAN PRINTING AND PACKAGING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD., je Výrobce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech package tying machines, a document laminating machines. Sídlí v Tangshan, Čína.

 4. SEALING SYSTEM A/S

  Dánsko

  Společnost SEALING SYSTEM A/S, je Velkoprodejce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zalepování obalů - stroje, a Zalepování obalů - stroje. Sídlí v Ansager, Dánsko.

 5. XUZHOU UNITY PACKAGE

  Čína

  Společnost XUZHOU UNITY PACKAGE, je Výrobce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech glass bottles. Sídlí v Xuzhou, Čína.

 6. GURCELIK POSET KESIM MAKINALARI

  Turecko

  Společnost GURCELIK POSET KESIM MAKINALARI, je Výrobce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 7. HONESTDEVICE UNIPESSOAL LDA

  Portugalsko

  Společnost HONESTDEVICE UNIPESSOAL LDA, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Avintes, Portugalsko.

 8. ATIS - 2000 SRL

  Rumunsko

  Společnost ATIS - 2000 SRL, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zalepování obalů - stroje, a Zalepování obalů - stroje. Sídlí v Bucuresti Sectorul 4, Rumunsko.

 9. adalet makine

  Turecko

  Společnost adalet makine, je Výrobce, která působí v Zalepování obalů - stroje sektoru. Sídlí v Konya, Turecko.

 10. PRIMAYOR ALIMENTACION ANDALUCIA SOCIEDAD ANONIMA.

  Španělsko

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Zalepování obalů - stroje - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 462 Podniky