• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zelenina lyofilizovaná

Výsledky hledání pro

Zelenina lyofilizovaná - Dovoz vývoz

 1. PANFRUIT

  Ukrajina

  Verified by europages badge

  Společnost PANFRUIT, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Ovoce lyofilizované, Zelenina lyofilizovaná, Biologická - strava, Polévky, Houby, Ovoce a zelenina - import-export, Bobuloviny, a Frozen berries. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 2. MLB BIOTRADE

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost MLB BIOTRADE, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech Dietní a biologická strava, Ovoce sušené, Zelenina lyofilizovaná, freeze-dried food products, freeze drying, fruit & vegetables, freeze-dried baby foods, freeze-dried fruit, a powder flavourings. Sídlí v Poznan, Polsko.

 3. TALIA GIDA A.S.

  Turecko

  Společnost TALIA GIDA A.S., je Multi-Category, která působí v Konzervy sterilované sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, Sweet peppers, eggplant, tomatoes, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. ANÜMKA NUTRITION

  Slovensko

  Společnost ANÜMKA NUTRITION, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, wholesale organic foods, dried fruit, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Hrubý Šúr, Slovensko.

 5. ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI

  Turecko

  Společnost ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce lyofilizované, Zelenina lyofilizovaná, Ovoce lyofilizované, Freeze-dried or air-dried vegetables and herbs, Dried bananas, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CRÉALINE SAS

  Francie

  Společnost CRÉALINE SAS, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech processed fruit products. Sídlí v Lessay, Francie.

 2. FREEZE-DRY FOODS

  Německo

  Společnost FREEZE-DRY FOODS, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny a nápoje - suroviny, freeze-dried fruit, Freeze-dried or air-dried vegetables and herbs, a Potraviny a nápoje - suroviny. Sídlí v Greven, Německo.

 3. ROOMKOETJE

  Belgie

  Společnost ROOMKOETJE, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, Zelenina lyofilizovaná, a products for restoration. Sídlí v Wilrijk, Belgie.

 4. CREEKBAY INDUSTRIES LTD

  Čína

  Společnost CREEKBAY INDUSTRIES LTD, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech packaged garlic. Sídlí v qingdao, Čína.

 5. VIN KON S A

  Polsko

  Společnost VIN KON S A, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, Džusy ovocné a zeleninové, Nápoje - koncentrované a v prášku, Zelenina lyofilizovaná, Džusy ovocné a zeleninové, a Nápoje - koncentrované a v prášku. Sídlí v Konin, Polsko.

 1. DELISHUS SERVICES OY

  Finsko

  Společnost DELISHUS SERVICES OY, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech distributors of fresh vegetables, basmati rice, a hard wheat flour. Sídlí v Helsinki, Finsko.

 2. DEJAEGHERE

  Belgie

  Společnost DEJAEGHERE, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, Ovoce a zelenina - import-export, Zelenina lyofilizovaná, a Ovoce a zelenina - import-export. Sídlí v Langemark, Belgie.

 1. LINYI FUTAI FOODSTUFF CO., LTD.

  Čína

  Společnost LINYI FUTAI FOODSTUFF CO., LTD., je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech dehydrated garlic, a wholesale organic foods. Sídlí v Bahu Town, Linyi City, Čína.

 2. FOODSTREAM.CATERING

  Saúdská Arábie

  Společnost FOODSTREAM.CATERING, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech edible vegetable oils. Sídlí v Jeddah, Saúdská Arábie.

 3. ICELAND FREEZE DRY

  Island

  Společnost ICELAND FREEZE DRY, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby lyofilizované, Maso lyofilizované, Zelenina lyofilizovaná, Ryby lyofilizované, Maso lyofilizované, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Þorlákshöfn, Island.

 4. RIZHAO SUNNY TRADING CO.,LTD.

  Čína

  Společnost RIZHAO SUNNY TRADING CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech dehydrated vegetables. Sídlí v Rizhao, Čína.

 5. TWIN-SMART AGENCIES

  Keňa

  Společnost TWIN-SMART AGENCIES, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh vegetables, a fresh fruit. Sídlí v Nakuru, Keňa.

 6. BORDE SA

  Francie

  Společnost BORDE SA, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné konzervy a džemy, Zelenina lyofilizovaná, Ovocné konzervy a džemy, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Saugues, Francie.

 7. QINGDAO AGRI-KING INDUSTRIAL CO., LTD

  Čína

  Společnost QINGDAO AGRI-KING INDUSTRIAL CO., LTD, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Sídlí v Qingdao, Čína.

 8. FRIALL S.R.O.

  Česká republika

  Společnost FRIALL S.R.O., je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, Brambory - vločky a výrobky z brambor, Zelenina lyofilizovaná, a Brambory - vločky a výrobky z brambor. Sídlí v Tabor, Česká republika.

 1. SHALIMAR FOOD PRODUCT

  Indie

  Společnost SHALIMAR FOOD PRODUCT, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech dehydrated vegetables, a spices. Sídlí v Dhule, Indie.

 2. KOMA IMPORT

  Turecko

  Společnost KOMA IMPORT, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Sídlí v Gaziantep, Turecko.

 3. LINSHU EVERGREEN CO.LTD

  Čína

  Společnost LINSHU EVERGREEN CO.LTD, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Sídlí v Shandong, Čína.

 4. MAN POWER EXPORT

  Indie

  Společnost MAN POWER EXPORT, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce a zelenina - import-export, a Ovoce a zelenina - import-export. Sídlí v Coimbatore, Indie.

 5. SAN MARTINO

  Srbsko

  Společnost SAN MARTINO, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Sídlí v Kragujevac, Srbsko.

 6. QINGDAO ETERNITY (BEST FOOD) CO.,LTD

  Čína

  Společnost QINGDAO ETERNITY (BEST FOOD) CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Sídlí v Qingdao, Čína.

 7. QINGDAO ETERNITY CO.,LTD.

  Čína

  Společnost QINGDAO ETERNITY CO.,LTD., která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Sídlí v Qingdao, Čína.

 8. EL NYRUZ

  Egypt

  Společnost EL NYRUZ, je Poskytovatel služeb, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Sídlí v Aswan, Egypt.

 9. QINGDAO RED DRAGON FOODS CO.,LTD

  Čína

  Společnost QINGDAO RED DRAGON FOODS CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Sídlí v Qingdao, Čína.

 10. SODELEG

  Francie

  Společnost SODELEG, která působí v Konzervovaná zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Athies Sous Laon, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma