• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zelenina lyofilizovaná

Výsledky hledání pro

Zelenina lyofilizovaná - Dovoz vývoz

 1. PANFRUIT

  Ukrajina

  Verified by europages badge

  Společnost PANFRUIT, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Bobuloviny, Ovoce lyofilizované, Zelenina lyofilizovaná, Biologická - strava, Polévky, Houby, Ovoce a zelenina - import-export, Bobuloviny, a Frozen berries. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 2. MLB BIOTRADE

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost MLB BIOTRADE, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech Dietní a biologická strava, Ovoce sušené, Zelenina lyofilizovaná, freeze-dried food products, freeze drying, fruit & vegetables, freeze-dried baby foods, freeze-dried fruit, a powder flavourings. Sídlí v Poznan, Polsko.

 3. TALIA GIDA A.S.

  Turecko

  Společnost TALIA GIDA A.S., je Multi-Category, která působí v Konzervy sterilované sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, Sweet peppers, eggplant, tomatoes, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI

  Turecko

  Společnost ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sušené sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce lyofilizované, Zelenina lyofilizovaná, Ovoce lyofilizované, Freeze-dried or air-dried vegetables and herbs, Dried bananas, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. ANÜMKA NUTRITION

  Slovensko

  Společnost ANÜMKA NUTRITION, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, wholesale organic foods, dried fruit, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Hrubý Šúr, Slovensko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CRÉALINE SAS

  Francie

  Společnost CRÉALINE SAS, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech processed fruit products. Sídlí v Lessay, Francie.

 2. FREEZE-DRY FOODS

  Německo

  Společnost FREEZE-DRY FOODS, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny a nápoje - suroviny, freeze-dried fruit, Freeze-dried or air-dried vegetables and herbs, a Potraviny a nápoje - suroviny. Sídlí v Greven, Německo.

 3. ROOMKOETJE

  Belgie

  Společnost ROOMKOETJE, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, Zelenina lyofilizovaná, a products for restoration. Sídlí v Wilrijk, Belgie.

 4. DELISHUS SERVICES OY

  Finsko

  Společnost DELISHUS SERVICES OY, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech distributors of fresh vegetables, basmati rice, a hard wheat flour. Sídlí v Helsinki, Finsko.

 5. ICELAND FREEZE DRY

  Island

  Společnost ICELAND FREEZE DRY, je Výrobce, která působí v Luštěniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby lyofilizované, Zelenina lyofilizovaná, Ryby lyofilizované, Zelenina lyofilizovaná, a freeze-dried food products. Sídlí v Þorlákshöfn, Island.

 1. DEJAEGHERE

  Belgie

  Společnost DEJAEGHERE, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, Ovoce a zelenina - import-export, Zelenina lyofilizovaná, a Ovoce a zelenina - import-export. Sídlí v Langemark, Belgie.

 2. BORDE SA

  Francie

  Společnost BORDE SA, která působí v Zelenina, kořeny a hlízy určené ke konzumaci sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovocné konzervy a džemy, Zelenina lyofilizovaná, Ovocné konzervy a džemy, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Saugues, Francie.

 1. KOMA IMPORT

  Turecko

  Společnost KOMA IMPORT, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Sídlí v Gaziantep, Turecko.

 2. VIN KON S A

  Polsko

  Společnost VIN KON S A, je Výrobce, která působí v Ovocné základy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, Džusy ovocné a zeleninové, Nápoje - koncentrované a v prášku, Zelenina lyofilizovaná, Džusy ovocné a zeleninové, a Nápoje - koncentrované a v prášku. Sídlí v Konin, Polsko.

 3. SAN MARTINO

  Srbsko

  Společnost SAN MARTINO, je Velkoprodejce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Sídlí v Kragujevac, Srbsko.

 4. SODELEG

  Francie

  Společnost SODELEG, která působí v Konzervovaná zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Athies Sous Laon, Francie.

 5. FRIALL S.R.O.

  Česká republika

  Společnost FRIALL S.R.O., je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, Brambory - vločky a výrobky z brambor, Zelenina lyofilizovaná, a Brambory - vločky a výrobky z brambor. Sídlí v Tabor, Česká republika.

 6. FREEZIES GEFRIERTROCKNUNG GMBH

  Německo

  Společnost FREEZIES GEFRIERTROCKNUNG GMBH, je Výrobce, která působí v Ovoce lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Rhede, Německo.

 7. CONGELADOS EL PEDANEO SA

  Španělsko

  Společnost CONGELADOS EL PEDANEO SA, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervovaná zelenina v octě, a Konzervovaná zelenina v octě. Sídlí v Archena, Španělsko.

 8. CHARISMA SRL INT.TRADING

  Itálie

  Společnost CHARISMA SRL INT.TRADING, je Distributor, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Sídlí v Albignasegi, Itálie.

 1. AHI GÜVEN DONMUS GIDA KONSERVE IML. AMBALAJ SAN. A.S.

  Turecko

  Společnost AHI GÜVEN DONMUS GIDA KONSERVE IML. AMBALAJ SAN. A.S., je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce konzervované, Zelenina lyofilizovaná, Ovoce konzervované, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Balikesir, Turecko.

 2. PEAK INGREDIENTS LIMITED

  Spojené království

  Společnost PEAK INGREDIENTS LIMITED, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervovaná zelenina v octě, Ovoce lyofilizované, Konzervovaná zelenina v octě, a Ovoce lyofilizované. Sídlí v Aylesbury, Spojené království.

 3. LEGUMBRES LA COCHURA SOCIEDAD ANONIMA.

  Španělsko

  Společnost LEGUMBRES LA COCHURA SOCIEDAD ANONIMA., je Poskytovatel služeb, která působí v Konzervovaná zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Tarancon, Španělsko.

 4. LYOVIT PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE

  Polsko

  Společnost LYOVIT PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce lyofilizované, a Ovoce lyofilizované. Sídlí v Kielce, Polsko.

 5. LEGUMBRES VALLE

  Španělsko

  Společnost LEGUMBRES VALLE, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Sídlí v El Coronil, Španělsko.

 6. ILERPROTEIN SL

  Španělsko

  Společnost ILERPROTEIN SL, je Poskytovatel služeb, která působí v Konzervovaná zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Almacelles, Španělsko.

 7. GOLDEN FOODS SA

  Španělsko

  Společnost GOLDEN FOODS SA, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Las Torres De Cotillas, Španělsko.

 8. FILIBERTO MARTINEZ, S.A.

  Španělsko

  Společnost FILIBERTO MARTINEZ, S.A., je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervovaná zelenina, a Konzervovaná zelenina. Sídlí v Calasparra, Španělsko.

 9. TADEJA TIBAOT S.P

  Slovinsko

  Společnost TADEJA TIBAOT S.P, je Výrobce, která působí v Zelenina lyofilizovaná sektoru. Sídlí v Lendava, Slovinsko.

 10. BIDAS - GIDA SANAYI VE TICARET A S

  Turecko

  Společnost BIDAS - GIDA SANAYI VE TICARET A S, je Výrobce, která působí v Konzervovaná zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina lyofilizovaná, a Zelenina lyofilizovaná. Sídlí v Bursa, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma