• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zinek a slitiny

Výsledky hledání pro

Zinek a slitiny - Dovoz vývoz

 1. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  We have the right chemistry: A look inside our company Our corporate philosophy is based on placing the customer at the heart of everything we do. This focus has enabled us to grow continuously over the last 30 years and develop innovative products in use worldwide. Our values not only shape our corporate culture, but also form the foundation for our highly motivated team of long-serving employees who deliver exceptional performance every day. Team Our dedication to our motto "Excellence in plating solutions" guides our work every day. Together we are riag, and together we ensure that our customers always receive the best possible products and services. Values Shaping the future together Our company is driven by creativity and innovation. We listen attentively to understand our customers' needs. We act on equal terms, based on trust. Offering opportunities - demanding performance Our culture of success is based on honesty and respect. We promote and encourage potential. Fairness and clarity are the cornerstones of our communication. Giving space to ideas – We see curiosity as the starting point for progress. We achieve success today, and ensure the success of tomorrow. We learn from our mistakes. The joy of success We are passionate about achieving ambitious goals. We strive for excellence with passion. We are proud of our success and love to talk about it. Assuming responsibility We honour and respect the fundamental values of our society.

 2. METALÚRGICA FONSECA & FLORA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost METALÚRGICA FONSECA & FLORA, je Výrobce, která působí v Hliníkové slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zinek a slitiny, sacrificial anodes, Anodes, Corrosion protection, zinc, Zinek a slitiny, Cathodic protection, ship and sailboat parts and components, a Machined parts. Sídlí v Matosinhos, Portugalsko.

 3. GRILLO-WERKE AG GESCHÄFTSBEREICH METALL

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GRILLO-WERKE AG GESCHÄFTSBEREICH METALL, je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Sídlí v Duisburg, Německo.

 4. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost WESTFALENZINN J. JOST KG, je Výrobce, která působí v Pájení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, Cín a slitiny, Zinek a slitiny, Cín - slitiny, Olovo a slitiny, Cín a slitiny, Zinek a slitiny, Anodes, a Soft solders. Sídlí v Sundern, Německo.

 5. METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  Společnost METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV, je Výrobce, která působí v Olovo a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zinek a slitiny, zinc, Zinc Recycling, Zinc Ash, Zamak Ash, Zinc Dross, Zinc Dust, Lead Recycling, a Lead Ash. Sídlí v Maastricht, Nizozemsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DIPL.-ING. HERWIG GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost DIPL.-ING. HERWIG GMBH, je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Hot galvanising, Hot galvanising shop, degreasing, Inhibitors, Flux, Ferrokill, Wetting agents, Protectors, a Zinc alloy. Sídlí v Hagen, Německo.

 2. ID CASTING

  Francie

  Společnost ID CASTING, je Subdodavatel, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Sídlí v Arbois, Francie.

 3. GLORIA KEY

  Bělorusko

  Společnost GLORIA KEY, je Multi-Category, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanické zinkování, Antikorozní nátěry, Galvanické zinkování, Antikorozní nátěry, a galvanising. Sídlí v Zhodino, Bělorusko.

 4. COLIMET SRL

  Itálie

  Společnost COLIMET SRL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech spray zinc plating, a spray galvanizing of metal surfaces. Sídlí v Roma, Itálie.

 5. YALÇIN HIRDAVAT-ZAMAK KALIP ZAMAK BASKI- -ZINKDRUCKGUSS FORMENBAU

  Turecko

  Společnost YALÇIN HIRDAVAT-ZAMAK KALIP ZAMAK BASKI- -ZINKDRUCKGUSS FORMENBAU, je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Sídlí v Karatay/konya, Turecko.

 1. INJECTION ZAMAK ET TRAITEMENTS

  Francie

  Společnost INJECTION ZAMAK ET TRAITEMENTS, je Subdodavatel, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Sídlí v Saint-Amand Montrond, Francie.

 2. ZINCO GROUP. SRL

  Itálie

  Společnost ZINCO GROUP. SRL, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, Kouřovody průmyslové, Zinek a slitiny, smoke ducts, Měď a slitiny, Kouřovody průmyslové, a Zinek a slitiny. Sídlí v Castrovillari, Itálie.

 1. ARTUR MONSE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ARTUR MONSE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Sídlí v Velbert, Německo.

 2. HZD - DRUCKGUSS HAVELLAND GMBH

  Německo

  Společnost HZD - DRUCKGUSS HAVELLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech high-pressure zinc die-casting, diecasting, tool manufacturing, a Automotive. Sídlí v Premnitz, Německo.

 3. MINA GALVANIZ

  Turecko

  Společnost MINA GALVANIZ, je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech light posts, a road and motorway safety barrier installation. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Francie

  Společnost SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, je Výrobce, která působí v Ferroslitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, Zinek a slitiny, Sítotisk, Olovo a slitiny, Zinek a slitiny, a Sítotisk. Sídlí v Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Francie.

 5. ZINQ NETZSCHKAU GMBH

  Německo

  Společnost ZINQ NETZSCHKAU GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Galvanické zinkování, Průmyslové stavebnictví, Konstrukce kovové - lehké, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Galvanické zinkování, Průmyslové stavebnictví, a Konstrukce kovové - lehké. Sídlí v Netzschkau, Německo.

 6. S. ERASMO ZINKAL S.P.A.

  Itálie

  Společnost S. ERASMO ZINKAL S.P.A., je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech foundry, zamak die-casting, high-pressure zinc die-casting, a aluminium alloys. Sídlí v Genova, Itálie.

 7. DIALOG-LIBRTI LLC

  Ukrajina

  Společnost DIALOG-LIBRTI LLC, je Velkoprodejce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech metal ingots, brass ingots, a aluminium in bars. Sídlí v Slavyansk, Ukrajina.

 8. STE INDUSTRIELLE DE MICRO INJECTION

  Francie

  Společnost STE INDUSTRIELLE DE MICRO INJECTION, je Výrobce, která působí v Formy a předlohy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zinek a slitiny, Zinek a slitiny, a Manufacturing of small parts. Sídlí v Dampierre-Les-Bois, Francie.

 1. SILAR

  Francie

  Společnost SILAR, je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Sídlí v Beauchamp, Francie.

 2. INZA Y PLAS, S.L.

  Španělsko

  Společnost INZA Y PLAS, S.L., je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Sídlí v Massamagrell-Valencia, Španělsko.

 3. AKKOZA METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost AKKOZA METAL SAN. TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. BRUSCHI S.P.A.

  Itálie

  Společnost BRUSCHI S.P.A., je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Sídlí v Abbiategrasso, Itálie.

 5. NIMET MADEN

  Turecko

  Společnost NIMET MADEN, je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech zinc and alloys. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. ZINGA METALL & CO. LTD

  Ukrajina

  Společnost ZINGA METALL & CO. LTD, je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Sídlí v Dnepr, Ukrajina.

 7. ZAMA PRESSOFUSIONI S.R.L.

  Itálie

  Společnost ZAMA PRESSOFUSIONI S.R.L., je Výrobce, která působí v Formy tlakové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zinek a slitiny, high-pressure zinc die-casting, zamak die-casting, a Zinek a slitiny. Sídlí v Roletto, Itálie.

 8. AZ PRESSOFUSIONI

  Itálie

  Společnost AZ PRESSOFUSIONI, je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech zamak die-casting, a alloy foundry. Sídlí v Settimo Milanese, Itálie.

 9. JENERS DRUCKGUSSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost JENERS DRUCKGUSSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Zinek a slitiny sektoru. Sídlí v Wülfrath, Německo.

 10. CHUN & VOLLERIN S.R.L.

  Itálie

  Společnost CHUN & VOLLERIN S.R.L., je Výrobce, která působí v Hliník a slitiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Olovo a slitiny, Zinek a slitiny, Olovo a slitiny, Zinek a slitiny, metal alloys, a nickel alloys. Sídlí v Buccinasco, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma