• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina

Výsledky hledání pro

Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina - Dovoz vývoz

 1. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunisko

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER is a leading export and production company specialising in sunflower, vegetable, maize and palm oils, and in the manufacture of fruit and vegetable preserves, powdered milk, sauces, and pasta. We are proud to offer you a wide variety of superior quality fresh and frozen products carefully and sustainably cultivated with respect for the environment. Our superior quality oils, including olive oil, sunflower oil and maize oil, are carefully selected for their quality and exceptional flavour. We work with local farmers and international suppliers. Our dedicated team of export and distribution professionals have thorough expertise in this area and can cater for the individual needs of each customer (importers, exporters, wholesalers, purchasing departments, agrifooods industry, etc.). At Eden Farmer, we are committed to providing our customers with the best products, bringing healthy and delicious food to all of our customers in France and our export customers, whilst supporting our local and international suppliers.

 2. AVIMOSA

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost AVIMOSA, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech chicken meat, chicken meat, cutting room, abattoirs, frozen poultry, frozen meat export, a fresh meat export. Sídlí v Moraleja De Enmedio-Madrid, Španělsko.

 3. HANDELSKONTOR BODENBURG GMBH

  Německo

  Společnost HANDELSKONTOR BODENBURG GMBH, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Sídlí v Penzberg, Německo.

 4. LAGO AVES HUEVOS Y CAZA SA

  Španělsko

  Společnost LAGO AVES HUEVOS Y CAZA SA, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech Maso a drůbež čerstvé, finished poultry products, chicken meat, turkey meat, a Maso a drůbež čerstvé. Sídlí v Pontevedra, Španělsko.

 5. EURO WILD

  Francie

  Společnost EURO WILD, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech wild game. Sídlí v Bordeaux, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PINKI

  Belgie

  Společnost PINKI, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina, Chov drůbeže, králíků a zvěřiny, Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina, wholesale meats, frozen meats, a Chov drůbeže, králíků a zvěřiny. Sídlí v Aalter, Belgie.

 2. FCV S.A.S

  Francie

  Společnost FCV S.A.S, je Poskytovatel služeb, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen foodstuffs export, chicken, turkey, a french meats. Sídlí v Saint-Berthevin, Francie.

 3. CTO FOOD

  Belgie

  Společnost CTO FOOD, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech chicken, turkey meat, a pork. Sídlí v Schoten, Belgie.

 4. AQUITAINE SELECTION

  Francie

  Společnost AQUITAINE SELECTION, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech poultry, a poultry meat. Sídlí v Bazas, Francie.

 5. CAF EXOTIC MEAT GMBH

  Německo

  Společnost CAF EXOTIC MEAT GMBH, je Distributor, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech wild game, a pigeons. Sídlí v Kehl, Německo.

 1. PREMIERE POULTRY LTD

  Spojené království

  Společnost PREMIERE POULTRY LTD, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Sídlí v Downpatrick, Spojené království.

 2. GLOBALTRADING SLOVAKIA, S. R. O.

  Slovensko

  Společnost GLOBALTRADING SLOVAKIA, S. R. O., je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Sídlí v Rozhanovce, Slovensko.

 1. FEOGA VENTURES LLC

  Spojené státy americké

  Společnost FEOGA VENTURES LLC, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech beef cold cuts. Sídlí v Ellicott City, Spojené státy americké.

 2. OLLAS SP Z O O

  Polsko

  Společnost OLLAS SP Z O O, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Sídlí v Gryźliny, Polsko.

 3. FOOD NAVIGATOR LTD.

  Maďarsko

  Společnost FOOD NAVIGATOR LTD., je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech Whole block duck foie gras. Sídlí v Budapest, Maďarsko.

 4. FROZEN FAST FOOD LTD

  Spojené království

  Společnost FROZEN FAST FOOD LTD, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech deep-frozen ready meals. Sídlí v Leyton, Spojené království.

 5. TILLINGBOURNE FOODS LTD

  Spojené království

  Společnost TILLINGBOURNE FOODS LTD, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, frozen meat export, frozen fish, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, a frozen seafood. Sídlí v Reigate, Spojené království.

 6. MULTIFOOD DIVISION INTERGEL

  Švýcarsko

  Společnost MULTIFOOD DIVISION INTERGEL, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, čerstvá, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina, Hluboce zmrazené pizzy, Zelenina, čerstvá, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina, a Hluboce zmrazené pizzy. Sídlí v Gals, Švýcarsko.

 7. MOERMAN BVBA.

  Belgie

  Společnost MOERMAN BVBA., je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech poultry for slaughter, a poultry. Sídlí v Kluisbergen, Belgie.

 8. SEARA FROZEN FOODS

  Spojené státy americké

  Společnost SEARA FROZEN FOODS, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech beef, frozen pork, a lamb and mutton. Sídlí v Washington Dc, Spojené státy americké.

 1. AGROPROD CRASNA

  Rumunsko

  Společnost AGROPROD CRASNA, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech finished poultry products, frozen poultry, poultry cold meats and salami, a poultry meat. Sídlí v Supuru De Jos, Satu Mare, Rumunsko.

 2. SARA FOOD GROUP SAL

  Libanon

  Společnost SARA FOOD GROUP SAL, je Výrobce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina, food / beverages - wholesale and retail, Canned foods and of vegetables, Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina, a frozen pork. Sídlí v Kahlde, Libanon.

 3. BRASIL FOODS SA

  Brazílie

  Společnost BRASIL FOODS SA, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech Fresh and frozen chicken. Sídlí v Itajaí, Brazílie.

 4. INTER-NATURAL

  Polsko

  Společnost INTER-NATURAL, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech meat import export, frozen poultry, a chicken meat. Sídlí v Świnna, Polsko.

 5. VADEBO

  Belgie

  Společnost VADEBO, je Maloprodejce, která působí v Hluboce zmrazená hotová jídla sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Herentals, Belgie.

 6. LIVESTOCK EXPORT PTY LTD

  Austrálie

  Společnost LIVESTOCK EXPORT PTY LTD, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen poultry, frozen beef, a class a eggs. Sídlí v Hervey Bay, Austrálie.

 7. GALADARI EDAM INTERNATIONAL FOODS

  Spojené arabské emiráty

  Společnost GALADARI EDAM INTERNATIONAL FOODS, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech delicatessens. Sídlí v Dubai, Spojené arabské emiráty.

 8. LAKESIDE FOOD GROUP LIMITED

  Spojené království

  Společnost LAKESIDE FOOD GROUP LIMITED, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, a Zmrazené a hluboce zmrazené maso. Sídlí v Cardiff, Spojené království.

 9. IMPORT EXPORT GRAN VUELO SL

  Španělsko

  Společnost IMPORT EXPORT GRAN VUELO SL, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina sektoru. Působí rovněž v sektorech game, deer, a hares. Sídlí v Villamanrique, Španělsko.

 10. WWW.WILDFLEISCH-ONLINE-BESTELLEN.DE

  Německo

  Společnost WWW.WILDFLEISCH-ONLINE-BESTELLEN.DE, je Distributor, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina, Konzervy s masem a uzeninami, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Zmrazená a hluboce zmrazená drůbež a zvěřina, a Konzervy s masem a uzeninami. Sídlí v Neustrelitz, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma