• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zmrazená a hluboce zmrazená zelenina

Výsledky hledání pro

Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina - Dovoz vývoz

 1. FROSTY FOODS EGYPT

  Egypt

  Verified by europages badge

  Frosty is a leading Egyptian company specializing in the processing of high quality Egyptian agricultures products, such as IQF Vegetables & Fruits – Fresh Vegetables & fruits and in brine products. Our main asset is our staff, with more than 10 years of experience in agricultural products, and great passion for being a leader in this field. Our relationship with the biggest farms owners, our experience in producing and supplying raw materials make us one of the best price providers in Egypt. We have committed ourselves to achieve the highest possible standards in our main manufacturing facilities with many years of experience in agricultural products and our certificates: Kosher, FDA Certificate, ISO9001, ISO-22000. Our main goal is to deliver the best products with competitive prices to our customers all over the world. Frosty is on request, thanks to our experienced logistics team, facilities we are very pleased to deliver your goods whenever and wherever you want. Offering you a wide range of services with high quality. Frosty is proud to work with the best growers to deliver the best products. We have committed ourselves to achieving the highest possible standards in our manufacturing facilities. Our main focus is to ensure the best quality and packaging (Bulk & Retail), according to the needs of our customers. Don't hesitate to contact us for more information!

 2. FRDP

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost FRDP, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Dietní a biologická strava, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Dietní a biologická strava, Deep-frozen organic herbs, Deep-frozen organic condiments, Deep-frozen organic fruit, Deep-frozen organic dried vegetables, a Deep-frozen organic preparations and purées. Sídlí v Avignon, Francie.

 3. EXOTIC CITY

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost EXOTIC CITY, je Multi-Category, která působí v Potravinové speciality sektoru. Působí rovněž v sektorech Rýže, Potraviny - import-export, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Nápoje - import-export, Káva a čaj, Koření, Ovoce a zelenina - import-export, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, a Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce. Sídlí v Alleur, Belgie.

 4. PATRIGEL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost PATRIGEL, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, a Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina. Sídlí v Grigny, Francie.

 5. MAXIFRITES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost MAXIFRITES, je Distributor, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Brambory, Brambory, Chipped potatoes, potato crisps, deep-frozen french fries, Chilled, frozen and deep-frozen chips, Pre-cooked chilled chips, Frozen and precooked chips, a Deep-frozen and pre-cooked potato specialities. Sídlí v Paris, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. AGENCE GADAN HEUGAS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost AGENCE GADAN HEUGAS, je Distributor, která působí v Ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Květy suché, Ovoce sušené, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Potravinářské příchutě, Květy suché, Ovoce sušené, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, a Potravinářské příchutě. Sídlí v Villegouge, Francie.

 2. FRIGLO DOO SECANJ - SUTJESKA

  Srbsko

  Verified by europages badge

  Společnost FRIGLO DOO SECANJ - SUTJESKA, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, frozen peas, Frozen berries, frozen vegetables, Sweet corn, a beans. Sídlí v Sutjeska, Srbsko.

 3. LINYI ORGANIC FOODSTUFFS CO.,LTD

  Německo

  Společnost LINYI ORGANIC FOODSTUFFS CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

 4. MC FOOD DIST

  Spojené státy americké

  Společnost MC FOOD DIST, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Fresh fruits and vegetables. Sídlí v Orlando, Spojené státy americké.

 5. DENIZ GRUP DIS TICARET GIDA PAZARLAMA LTD STI

  Turecko

  Společnost DENIZ GRUP DIS TICARET GIDA PAZARLAMA LTD STI, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, frozen foods, a Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. GREEN OCEAN FARMING

  Spojené království

  Společnost GREEN OCEAN FARMING, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen seaweed, edible seaweed harvesting, a edible seaweed. Sídlí v Plymouth Uk, Spojené království.

 2. FG LA PASTA & FOODS

  Jižní Afrika

  Společnost FG LA PASTA & FOODS, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Sídlí v Johannesburg, Jižní Afrika.

 1. NORTHSTAR

  Turecko

  Společnost NORTHSTAR, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zelenina, čerstvá, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, fresh fruit, Zelenina, čerstvá, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, a import/export service. Sídlí v Inegol, Turecko.

 2. NATURAFROST

  Francie

  Společnost NATURAFROST, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Sídlí v Marseille, Francie.

 3. LIJIANG ZHONGYUAN GREEN FOODS CO.,LTD.

  Čína

  Společnost LIJIANG ZHONGYUAN GREEN FOODS CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Sídlí v Kunming, Čína.

 4. ITALFREEZE

  Itálie

  Společnost ITALFREEZE, je Maloprodejce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské příchutě, a Potravinářské příchutě. Sídlí v Montoro Inferiore, Itálie.

 5. KN TRADING GMBH

  Německo

  Společnost KN TRADING GMBH, je Multi-Category, která působí v Ovoce a zelenina - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Sušenky a trvanlivé pečivo, Frozen fruits, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Sušenky a trvanlivé pečivo, a fertilizer for cereal crops. Sídlí v Mühlheim Am Main, Německo.

 6. D'ARTA

  Belgie

  Společnost D'ARTA, je Multi-Category, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech cooked vegetables. Sídlí v Ardooie, Belgie.

 7. SALAS ZIVIS SIA

  Lotyšsko

  Společnost SALAS ZIVIS SIA, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Hluboce zmrazené mořské plody, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Hluboce zmrazené mořské plody, a Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi. Sídlí v RIGA, Lotyšsko.

 8. INTERNATIONAL INDUSTRIAL GROUP (AIN)

  Egypt

  Společnost INTERNATIONAL INDUSTRIAL GROUP (AIN), je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech deep-frozen foods. Sídlí v Port Said, Egypt.

 1. K H TAYLOR LTD

  Spojené království

  Společnost K H TAYLOR LTD, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen peas, onions, a Chilled, frozen and deep-frozen chips. Sídlí v Worksop, Spojené království.

 2. FIT&EASY

  Polsko

  Společnost FIT&EASY, je Multi-Category, která působí v Dietní a biologická strava sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Biologická - strava, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, legumes, Biologická - strava, a pre-packed salads. Sídlí v Załuski, Polsko.

 3. VIVECTA BG EOOD

  Bulharsko

  Společnost VIVECTA BG EOOD, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené maso sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, frozen seafood, canned vegetables, a retail milk and dairy product markets. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 4. GREENYARD FOODS

  Belgie

  Společnost GREENYARD FOODS, je Výrobce, která působí v Zelenina v konzervě sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, ready to serve tinned dishes, a tinned vegetables. Sídlí v Gent, Belgie.

 5. GREEN FIELDS ALEX. FOR FOOD INDUSTRIES( GREEN VALLEY )

  Egypt

  Společnost GREEN FIELDS ALEX. FOR FOOD INDUSTRIES( GREEN VALLEY ), je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Sídlí v Alexandria, Egypt.

 6. BALKAN BIO FRUKT LTD

  Bulharsko

  Společnost BALKAN BIO FRUKT LTD, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, a Fresh fruits and vegetables. Sídlí v Lovech, Bulharsko.

 7. PODRUM PALIC HLADNJACA

  Srbsko

  Společnost PODRUM PALIC HLADNJACA, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, frozen fruit, frozen foods - production, Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce, a Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina. Sídlí v Palic, Srbsko.

 8. VS VEGETAL SOLUTIONS

  Francie

  Společnost VS VEGETAL SOLUTIONS, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, Ovoce a zelenina - import-export, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, a Ovoce a zelenina - import-export. Sídlí v La Chapelle Sur Erdre, Francie.

 9. FRUDICOM

  Belgie

  Společnost FRUDICOM, je Velkoprodejce, která působí v Ovoce sektoru. Působí rovněž v sektorech Džusy ovocné a zeleninové, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, fresh vegetables, Džusy ovocné a zeleninové, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, a potatoes. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 10. AMJAD FOODS

  Německo

  Společnost AMJAD FOODS, je Výrobce, která působí v Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina sektoru. Sídlí v Bremen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 257 Podniky