• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zmrazené a hluboce zmrazené ryby

Výsledky hledání pro

Zmrazené a hluboce zmrazené ryby - Dovoz vývoz

 1. FISHERIES-INTL (CERTIFIÉ - VERIFIED)

  Mauritánie

  FISHERIES-INTL Jsme rybářská společnost a vývozce mražených ryb na palubě, mražených ryb na souši a čerstvých ryb z Mauritánie do Dakhly. Sídlíme v Mauritánii - západní Africe a Německu. Lovíme a vyvážíme z vašich rybářských revírů do Evropy; Afriky; arabských zemí a Asie a Kanady. Jsme společnost, která respektuje sankce odhlasované Evropskou a Americkou unií. To znamená, že neobchodujeme se zeměmi, na které se vztahují hospodářské sankce, jako jsou: Kuba, Rusko, Venezuela......... Naše ryby mražené na palubě, mražené na palubě rybářských plavidel a naše ryby mražené na pevnině splňují doporučená ošetření ryb, nádrže a chladicí zařízení odpovídají evropským předpisům. Vlastnosti našich ryb jsou následující: - Bílkoviny: 60-70 %. - Tuk: 4-10 %. - Minerální sůl: 2-4 %. Všem zákazníkům doporučujeme, aby nám zaslali dopis o záměru nákupu (LOI), ve kterém je třeba uvést: - celkové množství, které má být zakoupeno - přesnou velikost požadovaných ryb - konečné místo určení - vědecké názvy ryb

 2. E.H.W. WORLDWIDE

  Nizozemsko

  E.H.W. Worldwide, established in 2011 in Cyprus, is a global force in sourcing and distributing quality products at exceptional prices. Our commitment to "quality products for the best price" drives our year-round accessibility. We rigorously select premium suppliers, ensuring only the finest products reach our customers. Spanning Europe, Africa, the Middle East, Asia, and the Americas, we directly import from leading sources such as Chile, Uruguay, South Africa, and more. With a recent expansion in Germany, we adeptly serve diverse markets, fostering enduring partnerships. Our upcoming logistics hub in South Africa exemplifies our strategic growth. Fueled by our devoted team, E.H.W. Worldwide thrives as a market leader, delivering an unparalleled customer experience. At E.H.W. Worldwide, our mission stands as a testament to our dedication. We endeavor to provide our customers with a transcendent experience, marked by the procurement, supply, and distribution of products that exceed expectations. As we transcend boundaries and traverse industries, we remain committed to making every business interaction with us an unforgettable journey, replete with unparalleled quality and value.

 3. FAGOU

  Belgie

  We are a trading company that exports foodstuffs, frozen foods and consumer goods such as nappies, scotch tape and others. We operate in Europe and Africa. Over the years, we have considerably extended the range of products we offer and the scope and reach of our distribution network, motivated by our desire to please our valued customers. We export all over sub-Saharan Africa, offering field to fork controls (EU, USA, etc.) at each stage prior to final delivery to Africa.

 4. EXOTIC CITY

  Belgie

  Společnost EXOTIC CITY, je Multi-Category, která působí v Potravinové speciality sektoru. Působí rovněž v sektorech Rýže, Potraviny - import-export, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Nápoje - import-export, Káva a čaj, Koření, Ovoce a zelenina - import-export, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, a Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce. Sídlí v Alleur, Belgie.

 5. OKEANOS

  Francie

  Společnost OKEANOS, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby, shellfish, Import export frozen fish, Import export frozen shellfish, Frozen farmed fish, Frozen sea food, Frozen pelagics, a Frozen farmed fish. Sídlí v Montigny-Le-Bretonneux, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PESMARÍN

  Španělsko

  Společnost PESMARÍN, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen sea food, fish wholesaler, seafood wholesaler, phycis phycis, CEPHALOPODS, HAKE, a ROSADA. Sídlí v Marín-Pontevedra, Španělsko.

 2. CONGELADOS MAR DE MAR

  Španělsko

  Společnost CONGELADOS MAR DE MAR, je Distributor, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh fish, squid, snuff, rock salmon, cod, prawns, a Giant freshwater prawns. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 3. CONGELAGOS SA

  Portugalsko

 4. VIRGILIO C. MOREIRA, LDA.

  Portugalsko

 5. MASCATO

  Španělsko

 1. FRIOCONDAL SARL DAKHLA

  Maroko

 2. VALOFISH

  Francie

 1. SAFRICOPE S.A.U.

  Španělsko

 2. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francie

 3. FLOOK SRL

  Itálie

 4. VISSCHER SEAFOOD B.V.

  Nizozemsko

 5. PACIFIC FISH

  Maroko

 6. EIRASMAR

  Španělsko

 7. EL BAHHAR

  Tunisko

 8. HIPOMAR,S.A.

  Španělsko

 1. NEVA OCEANS B.V.

  Nizozemsko

 2. NDOYE DISTRIBUTION

  Francie

 3. ASTURPESCA S.L.

  Španělsko

 4. PUERTA COSTAS SA

  Španělsko

 5. KOMOFISH

  Maroko

 6. MAR LUSITANO - PRODUTOS ALIMENTARES LDA.

  Portugalsko

 7. YAVUZLAR OTOMATIV BALIKÇILIK SAN VE TIC LTD STI

  Turecko

 8. TENDER FISH

  Francie

 9. APPETITUS - ULTRACONGELADOS LDA.

  Portugalsko

 10. CONKILIA

  Itálie

Filtry

Výsledky hledání pro

Zmrazené a hluboce zmrazené ryby - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 395 Podniky