• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zmrazené a hluboce zmrazené ryby

Výsledky hledání pro

Zmrazené a hluboce zmrazené ryby - Dovoz vývoz

 1. SIRION SEAFOOD APS

  Dánsko

  Verified by europages badge

  Established in 2007 in København, Denmark, SIRION SEAFOOD APS has emerged as a premier seafood sourcing and quality control company in Europe. Serving as a comprehensive seafood solution provider, we offer an extensive array of Frozen and Fresh Seafood along with professional services such as Factory audits, Quality control, Loading supervision, and Product development. Our strong network, seasoned executives, proficient QC team, dedicated service, and swift communication have enabled us to foster a robust reputation in the Scandinavian seafood industries. We are recognized as a reliable and trustworthy partner capable of fulfilling all your seafood requirements across Europe. Presently, we collaborate with numerous reputable factories certified with standards like HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, and HALAL. Our primary markets encompass Europe, the USA, Canada, Asia (including Japan, Korea, etc.), and various other regions. Our diverse product range includes Salmon, Cod Fish, Lobster, Mackerel Fish, Octopus, Tuna Fish, Clams, Alaska Pollock Fish, Caviar/Roe, Pork Meat, Beef, Animal Feed, Shrimp (such as Black Tiger, Vannamei, Scampi, Cat Tiger, etc.), Pangasius/Swai, Wild-Caught Fish (such as Tuna, Mahi-Mahi, Grouper, etc.), Farm-Raised Fish (like Red/Black Tilapia, Barramundi, etc.), Cephalopod (Octopus, Cuttlefish, Squid), Mollusc (Clam, Crab), Value-Added Seafood (Sushi, Nobashi, Torpedo, etc.), Canned Seafood, and Others (Frog, Surimi, etc.).

 2. FISHERIES INTL

  Mauritánie

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jsme rybářská společnost a vývozce mražených ryb na palubě, mražených ryb na souši a čerstvých ryb z Mauritánie do Dakhly. Sídlíme v Mauritánii - západní Africe a Německu. Lovíme a vyvážíme z vašich rybářských revírů do Evropy; Afriky; arabských zemí a Asie a Kanady. Jsme společnost, která respektuje sankce odhlasované Evropskou a Americkou unií. To znamená, že neobchodujeme se zeměmi, na které se vztahují hospodářské sankce, jako jsou: Kuba, Rusko, Venezuela......... Naše ryby mražené na palubě, mražené na palubě rybářských plavidel a naše ryby mražené na pevnině splňují doporučená ošetření ryb, nádrže a chladicí zařízení odpovídají evropským předpisům. Vlastnosti našich ryb jsou následující: - Bílkoviny: 60-70 %. - Tuk: 4-10 %. - Minerální sůl: 2-4 %. Všem zákazníkům doporučujeme, aby nám zaslali dopis o záměru nákupu (LOI), ve kterém je třeba uvést: - celkové množství, které má být zakoupeno - přesnou velikost požadovaných ryb - konečné místo určení - vědecké názvy ryb

 3. E.H.W. WORLDWIDE

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, established in 2011 in Cyprus, is a global force in sourcing and distributing quality products at exceptional prices. Our commitment to "quality products for the best price" drives our year-round accessibility. We rigorously select premium suppliers, ensuring only the finest products reach our customers. Spanning Europe, Africa, the Middle East, Asia, and the Americas, we directly import from leading sources such as Chile, Uruguay, South Africa, and more. With a recent expansion in Germany, we adeptly serve diverse markets, fostering enduring partnerships. Our upcoming logistics hub in South Africa exemplifies our strategic growth. Fueled by our devoted team, E.H.W. Worldwide thrives as a market leader, delivering an unparalleled customer experience. At E.H.W. Worldwide, our mission stands as a testament to our dedication. We endeavor to provide our customers with a transcendent experience, marked by the procurement, supply, and distribution of products that exceed expectations. As we transcend boundaries and traverse industries, we remain committed to making every business interaction with us an unforgettable journey, replete with unparalleled quality and value.

 4. FAGOU

  Belgie

  Verified by europages badge

  We are a trading company that exports foodstuffs, frozen foods and consumer goods such as nappies, scotch tape and others. We operate in Europe and Africa. Over the years, we have considerably extended the range of products we offer and the scope and reach of our distribution network, motivated by our desire to please our valued customers. We export all over sub-Saharan Africa, offering field to fork controls (EU, USA, etc.) at each stage prior to final delivery to Africa.

 5. EXOTIC CITY

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost EXOTIC CITY, je Multi-Category, která působí v Potravinové speciality sektoru. Působí rovněž v sektorech Rýže, Potraviny - import-export, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Nápoje - import-export, Káva a čaj, Koření, Ovoce a zelenina - import-export, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, a Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce. Sídlí v Alleur, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. M-S SERVICES

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost M-S SERVICES, je Velkoprodejce, která působí v Nápoje - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Ryby, Rýže, Med, Ovoce sušené, Káva a čaj, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Nápoje sycené, a Potraviny - import-export. Sídlí v Woluwe-Saint-Pierre, Belgie.

 2. OKEANOS

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost OKEANOS, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby, shellfish, Import export frozen fish, Import export frozen shellfish, Frozen farmed fish, Frozen sea food, Frozen pelagics, a Frozen farmed fish. Sídlí v Montigny-Le-Bretonneux, Francie.

 3. PESMARÍN

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost PESMARÍN, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen sea food, fish wholesaler, seafood wholesaler, phycis phycis, CEPHALOPODS, HAKE, a ROSADA. Sídlí v Marín-Pontevedra, Španělsko.

 4. CONGELADOS MAR DE MAR

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost CONGELADOS MAR DE MAR, je Distributor, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh fish, squid, snuff, rock salmon, cod, prawns, a Giant freshwater prawns. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 5. VALOFISH

  Francie

  Společnost VALOFISH, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Sídlí v Le Portel, Francie.

 1. MASCATO

  Španělsko

  Společnost MASCATO, je Distributor, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, frozen fish, cod, Ryby, a snuff. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 2. VIRGILIO C. MOREIRA, LDA.

  Portugalsko

  Společnost VIRGILIO C. MOREIRA, LDA., je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, a frozen seafood. Sídlí v Sangalhos, Portugalsko.

 1. FRIOCONDAL SARL DAKHLA

  Maroko

  Společnost FRIOCONDAL SARL DAKHLA, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech squid. Sídlí v Dakhla, Maroko.

 2. CONGELAGOS SA

  Portugalsko

  Společnost CONGELAGOS SA, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen fish export, frozen shellfish, frozen seafood, a wholesale fish sales. Sídlí v Lagos, Portugalsko.

 3. SAFRICOPE S.A.U.

  Španělsko

  Společnost SAFRICOPE S.A.U., je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech refrigerated warehouses for storing merchandise, a distribution centre. Sídlí v Marín, Španělsko.

 4. FLOOK SRL

  Itálie

  Společnost FLOOK SRL, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech whole fish, deep-frozen ready meals, deep-frozen food products, a frozen soups. Sídlí v Bozzolo, Itálie.

 5. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francie

  Společnost PRODWAY INTERNATIONAL, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, Hluboce zmrazené mořské plody, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, a Hluboce zmrazené mořské plody. Sídlí v Paris, Francie.

 6. VISSCHER SEAFOOD B.V.

  Nizozemsko

  Společnost VISSCHER SEAFOOD B.V., je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech salmon, salmon aquaculture, Frozen Salmon, a packaged salmon. Sídlí v Urk, Nizozemsko.

 7. EIRASMAR

  Španělsko

  Společnost EIRASMAR, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - mušle, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Konzervy - ryby, shellfish, Konzervy - mušle, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, a Konzervy - ryby. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 8. PACIFIC FISH

  Maroko

  Společnost PACIFIC FISH, je Výrobce, která působí v Ryby mořské sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, fish and processed fish products, a Zmrazené a hluboce zmrazené ryby. Sídlí v Tan-Tan, Maroko.

 1. NEVA OCEANS B.V.

  Nizozemsko

  Společnost NEVA OCEANS B.V., je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Zelenina, čerstvá, fish and processed fish products, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, a Zelenina, čerstvá. Sídlí v Dronten, Nizozemsko.

 2. HIPOMAR,S.A.

  Španělsko

  Společnost HIPOMAR,S.A., je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Sídlí v El Prat De Llobregat, Španělsko.

 3. EL BAHHAR

  Tunisko

  Společnost EL BAHHAR, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Marketing of fresh seafood. Sídlí v Zarzis, Tunisko.

 4. BLUE WORLD SEAFOOD

  Nizozemsko

  Společnost BLUE WORLD SEAFOOD, je Distributor, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech import of frozen fish, Marketing of frozen seafood, sushi, a tuna. Sídlí v Nuenen, Nizozemsko.

 5. ASTURPESCA S.L.

  Španělsko

  Společnost ASTURPESCA S.L., je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech caught sea fish. Sídlí v Aviles-Asturias, Španělsko.

 6. ALFA FISH

  Belgie

  Společnost ALFA FISH, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, wholesale of fish, wholesale fish sales, Ryby, a fresh fish export. Sídlí v Brecht, Belgie.

 7. PUERTA COSTAS SA

  Španělsko

  Společnost PUERTA COSTAS SA, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech swordfish, tuna, a food industry. Sídlí v Mos, Španělsko.

 8. NDOYE DISTRIBUTION

  Francie

  Společnost NDOYE DISTRIBUTION, je Distributor, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech shellfish, cephalopods, a fresh fish export. Sídlí v Nice, Francie.

 9. CO.PE.MO. COOPERATIVA PESCATORI MOLLUSCHICOLTORI

  Itálie

  Společnost CO.PE.MO. COOPERATIVA PESCATORI MOLLUSCHICOLTORI, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech clams, mussels, shellfish, a oysters. Sídlí v Ancona, Itálie.

 10. PABLO IGLESIAS, S.L.

  Španělsko

  Společnost PABLO IGLESIAS, S.L., která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby mořské, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Ryby, Ryby mořské, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, a scampi. Sídlí v A Coruña, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Zmrazené a hluboce zmrazené ryby - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 399 Podniky