• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zmrazené a hluboce zmrazené ryby

Výsledky hledání pro

Zmrazené a hluboce zmrazené ryby - Dovoz vývoz

 1. FISHERIES INTL

  Mauritánie

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Jsme rybářská společnost a vývozce mražených ryb na palubě, mražených ryb na souši a čerstvých ryb z Mauritánie do Dakhly. Sídlíme v Mauritánii - západní Africe a Německu. Lovíme a vyvážíme z vašich rybářských revírů do Evropy; Afriky; arabských zemí a Asie a Kanady. Jsme společnost, která respektuje sankce odhlasované Evropskou a Americkou unií. To znamená, že neobchodujeme se zeměmi, na které se vztahují hospodářské sankce, jako jsou: Kuba, Rusko, Venezuela......... Naše ryby mražené na palubě, mražené na palubě rybářských plavidel a naše ryby mražené na pevnině splňují doporučená ošetření ryb, nádrže a chladicí zařízení odpovídají evropským předpisům. Vlastnosti našich ryb jsou následující: - Bílkoviny: 60-70 %. - Tuk: 4-10 %. - Minerální sůl: 2-4 %. Všem zákazníkům doporučujeme, aby nám zaslali dopis o záměru nákupu (LOI), ve kterém je třeba uvést: - celkové množství, které má být zakoupeno - přesnou velikost požadovaných ryb - konečné místo určení - vědecké názvy ryb

 2. E.H.W. WORLDWIDE

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, established in 2011 in Cyprus, is a global force in sourcing and distributing quality products at exceptional prices. Our commitment to "quality products for the best price" drives our year-round accessibility. We rigorously select premium suppliers, ensuring only the finest products reach our customers. Spanning Europe, Africa, the Middle East, Asia, and the Americas, we directly import from leading sources such as Chile, Uruguay, South Africa, and more. With a recent expansion in Germany, we adeptly serve diverse markets, fostering enduring partnerships. Our upcoming logistics hub in South Africa exemplifies our strategic growth. Fueled by our devoted team, E.H.W. Worldwide thrives as a market leader, delivering an unparalleled customer experience. At E.H.W. Worldwide, our mission stands as a testament to our dedication. We endeavor to provide our customers with a transcendent experience, marked by the procurement, supply, and distribution of products that exceed expectations. As we transcend boundaries and traverse industries, we remain committed to making every business interaction with us an unforgettable journey, replete with unparalleled quality and value.

 3. FAGOU

  Belgie

  Verified by europages badge

  We are a trading company that exports foodstuffs, frozen foods and consumer goods such as nappies, scotch tape and others. We operate in Europe and Africa. Over the years, we have considerably extended the range of products we offer and the scope and reach of our distribution network, motivated by our desire to please our valued customers. We export all over sub-Saharan Africa, offering field to fork controls (EU, USA, etc.) at each stage prior to final delivery to Africa.

 4. EXOTIC CITY

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost EXOTIC CITY, je Multi-Category, která působí v Potravinové speciality sektoru. Působí rovněž v sektorech Rýže, Potraviny - import-export, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, Nápoje - import-export, Káva a čaj, Koření, Ovoce a zelenina - import-export, Zmrazená a hluboce zmrazená zelenina, a Zmrazené a hluboce zmrazené ovoce. Sídlí v Alleur, Belgie.

 5. M-S SERVICES

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost M-S SERVICES, je Velkoprodejce, která působí v Nápoje - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Potraviny - import-export, Ryby, Rýže, Med, Ovoce sušené, Káva a čaj, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Nápoje sycené, a Potraviny - import-export. Sídlí v Woluwe-Saint-Pierre, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PESMARÍN

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost PESMARÍN, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen sea food, fish wholesaler, seafood wholesaler, phycis phycis, CEPHALOPODS, HAKE, a ROSADA. Sídlí v Marín-Pontevedra, Španělsko.

 2. CONGELADOS MAR DE MAR

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost CONGELADOS MAR DE MAR, je Distributor, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh fish, squid, snuff, rock salmon, cod, prawns, a Giant freshwater prawns. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 3. MASCATO

  Španělsko

  Společnost MASCATO, je Distributor, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, frozen fish, cod, Ryby, a snuff. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 4. VIRGILIO C. MOREIRA, LDA.

  Portugalsko

  Společnost VIRGILIO C. MOREIRA, LDA., je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, a frozen seafood. Sídlí v Sangalhos, Portugalsko.

 5. VALOFISH

  Francie

  Společnost VALOFISH, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Sídlí v Le Portel, Francie.

 1. CONGELAGOS SA

  Portugalsko

  Společnost CONGELAGOS SA, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen fish export, frozen shellfish, frozen seafood, a wholesale fish sales. Sídlí v Lagos, Portugalsko.

 2. SAFRICOPE S.A.U.

  Španělsko

  Společnost SAFRICOPE S.A.U., je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech refrigerated warehouses for storing merchandise, a distribution centre. Sídlí v Marín, Španělsko.

 1. PRODWAY INTERNATIONAL

  Francie

  Společnost PRODWAY INTERNATIONAL, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, Hluboce zmrazené mořské plody, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, a Hluboce zmrazené mořské plody. Sídlí v Paris, Francie.

 2. FLOOK SRL

  Itálie

  Společnost FLOOK SRL, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech whole fish, deep-frozen ready meals, deep-frozen food products, a frozen soups. Sídlí v Bozzolo, Itálie.

 3. VISSCHER SEAFOOD B.V.

  Nizozemsko

  Společnost VISSCHER SEAFOOD B.V., je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech salmon, salmon aquaculture, Frozen Salmon, a packaged salmon. Sídlí v Urk, Nizozemsko.

 4. EIRASMAR

  Španělsko

  Společnost EIRASMAR, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - mušle, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Konzervy - ryby, shellfish, Konzervy - mušle, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, a Konzervy - ryby. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 5. OKEANOS

  Francie

  Společnost OKEANOS, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Ryby, shellfish, a frozen shellfish. Sídlí v Montigny-Le-Bretonneux, Francie.

 6. NEVA OCEANS B.V.

  Nizozemsko

  Společnost NEVA OCEANS B.V., je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Zelenina, čerstvá, fish and processed fish products, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, a Zelenina, čerstvá. Sídlí v Dronten, Nizozemsko.

 7. HIPOMAR,S.A.

  Španělsko

  Společnost HIPOMAR,S.A., je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Sídlí v El Prat De Llobregat, Španělsko.

 8. BLUE WORLD SEAFOOD

  Nizozemsko

  Společnost BLUE WORLD SEAFOOD, je Distributor, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech import of frozen fish, Marketing of frozen seafood, sushi, a tuna. Sídlí v Nuenen, Nizozemsko.

 1. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Rusko

  Společnost NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, je Výrobce, která působí v Hluboce zmrazené mořské plody sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Rybolov - import-export, Ryby mořské, Ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Rybolov - import-export, a Ryby mořské. Sídlí v Murmansk, Rusko.

 2. NDOYE DISTRIBUTION

  Francie

  Společnost NDOYE DISTRIBUTION, je Distributor, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech shellfish, cephalopods, a fresh fish export. Sídlí v Nice, Francie.

 3. MARLITORA SEAFOOD

  Španělsko

  Společnost MARLITORA SEAFOOD, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech lobster, shrimp, scallops, a octopus. Sídlí v Huelva, Španělsko.

 4. PUERTA COSTAS SA

  Španělsko

  Společnost PUERTA COSTAS SA, je Výrobce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech swordfish, tuna, a food industry. Sídlí v Mos, Španělsko.

 5. ASTURPESCA S.L.

  Španělsko

  Společnost ASTURPESCA S.L., je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech caught sea fish. Sídlí v Aviles-Asturias, Španělsko.

 6. ALFA FISH

  Belgie

  Společnost ALFA FISH, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, wholesale of fish, wholesale fish sales, Ryby, a fresh fish export. Sídlí v Brecht, Belgie.

 7. MASTERFISH

  Nizozemsko

  Společnost MASTERFISH, je Velkoprodejce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen fish products, frozen fish export, dry salted cod, a gilthead breams. Sídlí v Urk, Nizozemsko.

 8. APPETITUS - ULTRACONGELADOS LDA.

  Portugalsko

  Společnost APPETITUS - ULTRACONGELADOS LDA., je Výrobce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, Zmrazené a hluboce zmrazené ryby, frozen fish, a frozen fish. Sídlí v Póvoa De Varzim, Portugalsko.

 9. AMARPESCA

  Španělsko

  Společnost AMARPESCA, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech foodstuffs - import/export. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 10. FRIGORIFICOS DE VIGO, S.A.

  Španělsko

  Společnost FRIGORIFICOS DE VIGO, S.A., je Poskytovatel služeb, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Sídlí v Vigo, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Zmrazené a hluboce zmrazené ryby - Dovoz vývoz

Počet výsledků

2 304 Podniky