• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zpracování oceli a kovů

Výsledky hledání pro

Zpracování oceli a kovů - Dovoz vývoz

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA is a Portuguese company founded in 1996 and specializing as the best outsourcing partner for the production and manufacturing of precision mechanics – cut 3, 4 or 5 pieces (aluminum, steel or stainless steel. We supply all Central and Northern Europe with CNC precision machining, welding, made-to-measure projects, bespoke outsourcing, production in medium series, precision CNC machining of components in metallic alloys, project development and assembly. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO has a technical team of experts that provides your company with fast delays and customer support throughout the entire journey. Contact us today to know more about!

 2. DAMEKS

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost DAMEKS, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Formy přesné, Zpracování oceli a kovů, machine parts, CNC milling, CNC turning, CNC, Metal working, plastics processing, a Formy přesné. Sídlí v Gdansk, Polsko.

 3. 3METALL DOERING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost 3METALL DOERING GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Stutensee, Německo.

 4. TEPROSA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TEPROSA GMBH, je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Magdeburg, Německo.

 5. RS METALL GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RS METALL GMBH, je Distributor, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Görlitz Ot Hagenwerder, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PROFI METALL & TECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PROFI METALL & TECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Stadtlohn, Německo.

 2. JH METALL- & MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost JH METALL- & MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Soustružení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování ocele a kovů, Zpracování oceli a kovů, Machining of metals, Large turned parts, Cylindrical grinding (service), Frézování ocele a kovů, Zpracování oceli a kovů, 3D milling, a CNC 5-axis milling work. Sídlí v Thyrnau, Německo.

 3. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzávěry kolem zátek, kovové, Zpracování oceli a kovů, Ruční nářadí bez pohonu, Lisování ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Olpe, Německo.

 4. EMK ALLSTEDT EMAIL-, METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost EMK ALLSTEDT EMAIL-, METALL- UND KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Allstedt, Německo.

 5. AKS HARTMETALLTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AKS HARTMETALLTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Schwäbisch Gmünd, Německo.

 1. MFO S.A.

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost MFO S.A., je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Střihání ocele a kovů, Zakružování ocele a kovů, Zpracování oceli a kovů, construction material, metal profiles, special profiles, steel profiles, manufacture of steel profiles, a Střihání ocele a kovů. Sídlí v Sochaczew, Polsko.

 2. HEINZ STEPHAN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HEINZ STEPHAN GMBH, je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Steinach, Německo.

 1. PMZ PLOTTERMESSER ZIESER

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost PMZ PLOTTERMESSER ZIESER, je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Meiningen, Rakousko.

 2. STALMA S.A.

  Polsko

  Verified by europages badge

  Společnost STALMA S.A., je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech ground bars, cold-drawn squares, hexagonal drawn bars, drawn steel bars, Bright steel bars, Peeled steel bars, a drawn wires. Sídlí v Lublin, Polsko.

 3. W&K METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost W&K METALLVERARBEITUNGS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Hüllhorst, Německo.

 4. STANTOOL

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost STANTOOL, je Výrobce, která působí v Děrování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování oceli a kovů, Tažení ocele a kovů, Ohýbání ocele a kovů, Tváření ocele a kovů, Prototypy průmyslové, Zpracování oceli a kovů, Tažení ocele a kovů, Ohýbání ocele a kovů, a Tváření ocele a kovů. Sídlí v Saint-Vith, Belgie.

 5. LASERTECHNIK WÜNSCH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LASERTECHNIK WÜNSCH, je Výrobce, která působí v Výroba průmyslových plechů sektoru. Působí rovněž v sektorech Střihání ocele a kovů, Ohýbání ocele a kovů, Zpracování oceli a kovů, Měď a slitiny, CNC bending parts, aerospace part, Metal precision parts, Assemblies for laser technology, a Střihání ocele a kovů. Sídlí v Unna, Německo.

 6. VARIEL, A.S.

  Česká republika

  (DE) Herstellung von ISO Container (Seecontainer), technologischen und speziellen Container und Behälter, OPD Container, Glaslaminaten inkl. Modellen und Formen. Blech- und Rohrbearbeitung (Baustahl, Edelstahl, Alluminium): Biegen, Stanzen, Abkanten, Schneiden, Laserschneiden, Schweißen. Zertifizierungen: ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 3834, ISO 15085, ISO 1090, Kleben DIN 6701 (EN) Production of ISO containers (sea containers), technological and special containers, OPD containers, glass laminates incl. models and moulds. Sheet metal and tube processing (mild steel, stainless steel, aluminium): bending, punching, folding, cutting, laser cutting, welding. Certificates: ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 3834, ISO 15085, ISO 1090, Kleben DIN 6701 (CZ) Nabízíme výrobu ISO kontejnerů, OPD domků, technologických a průmyslových kontejnerů a výrobu sklolaminátů včetně přípravy modelu a formy pro výrobu. Dále nabízíme obrábění plechů a trubek - ohraňování, vysekávání, pálení laserem, ohýbání, svařování, lakování. Samozřejmostí jsou certifikáty (ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001, ISO 3834, ISO 15085, ISO 1090, Kleben DIN 6701).

 7. SEDLACEK TRADE S.R.O.

  Česká republika

  Jsme obchodní firma která působí v oblasti prodeje použitých průmyslových technologií . Specializujeme se na CNC obráběcí a tvářecí stroje. (5 osé obrábění) Stroje pro vstřikování plastů, stroje pro řezání kovů laserem a vodním paprskem , technologické celky (výrobních linky) , skladové zásoby a jiné.

 8. WROCBUD

  Polsko

  Společnost WROCBUD, je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Wroclaw, Polsko.

 1. ACENKO CO. LTD.

  Turecko

  Společnost ACENKO CO. LTD., je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Tváření ocele a kovů, Zpracování oceli a kovů, machining, Steel construction, Tváření ocele a kovů, a Zpracování oceli a kovů. Sídlí v Ankara, Turecko.

 2. FORJA NEPTUN SRL

  Rumunsko

  Společnost FORJA NEPTUN SRL, je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Baicoi, Rumunsko.

 3. REICH GMBH

  Německo

  Společnost REICH GMBH, je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech mass mechanical working. Sídlí v Mellrichstadt, Německo.

 4. DABESA

  Španělsko

  Společnost DABESA, je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Automotive, mat games, a cold stamping of metal. Sídlí v Breda, Španělsko.

 5. MIRFO MACHINE TOOLS

  Rumunsko

  Společnost MIRFO MACHINE TOOLS, je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro tváření kovů, Ocelové konstrukce, Obráběcí stroje pro střihání, Průmyslové stavebnictví, Obráběcí stroje pro tváření kovů, Ocelové konstrukce, Obráběcí stroje pro střihání, a Průmyslové stavebnictví. Sídlí v Targu Jiu, Rumunsko.

 6. VBA EDELMANN GMBH

  Německo

  Společnost VBA EDELMANN GMBH, je Distributor, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Horhausen, Německo.

 7. KELLER BLECHTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost KELLER BLECHTECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Střihání ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba průmyslových plechů, Zpracování oceli a kovů, Výroba průmyslových plechů, Zpracování oceli a kovů, panel finishing, a laser welding. Sídlí v Endingen, Německo.

 8. WOLFGANG EGGER METALLVERARBEITUNG GMBH

  Rakousko

  Společnost WOLFGANG EGGER METALLVERARBEITUNG GMBH, je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Lustenau, Rakousko.

 9. JOHANNES STEINIGER GMBH

  Německo

  Společnost JOHANNES STEINIGER GMBH, je Výrobce, která působí v Střihání ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Výroba průmyslových plechů, Zpracování oceli a kovů, Výroba průmyslových plechů, Zpracování oceli a kovů, CNC sheet metal work, a prototypes built. Sídlí v Muldenhammer, Německo.

 10. MELIOR LASER KFT.

  Maďarsko

  Společnost MELIOR LASER KFT., je Výrobce, která působí v Zpracování oceli a kovů sektoru. Sídlí v Biatorbágy, Maďarsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Zpracování oceli a kovů - Dovoz vývoz

Počet výsledků

61 159 Podniky