• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • zvířata a chov dobytka

Výsledky hledání pro

Zvířata a chov dobytka - Dovoz vývoz

 1. UFTER HOLDING B.V

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  Since 1994, Northlink Trading GMBH has excelled as a key player in international trade, specializing in the import and export of goods. Our core strength lies in procuring items in bulk and reselling them at highly competitive prices. Over 28 years, we have fostered strong partnerships with renowned brands like Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator, and more. Our success is anchored in the strategic advantage of our European location, minimizing transportation costs and ensuring efficient global delivery. At Northlink Trading GMBH, our unwavering mission is to consistently surpass customer and partner expectations. We achieve this by providing safe products with distinct quality, leveraging modern technologies, and maintaining a highly trained workforce. Committed to social and environmental responsibility, we strive to create value for customers, partners, employees, shareholders, and society at large. Our goal is to be acknowledged as a company of excellence in the international market, excelling in processing and selling high-quality products across various food and commercial brands. Dedicated to expanding our global presence, we offer 24/7 customer support and seamless worldwide shipping, ensuring prompt delivery to your doorstep. Contact us for more information!

 2. UNION BIO S.R.L.

  Itálie

  Společnost UNION BIO S.R.L., je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech insect repellents, Animal care products, a natural product. Sídlí v Arezzo, Itálie.

 3. LEUCILLIN

  Spojené království

  Společnost LEUCILLIN, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech Animal care products, antibacterial products, a products for veterinary use. Sídlí v Dorchester, Spojené království.

 4. ITAGRI

  Itálie

  Společnost ITAGRI, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Sídlí v Solarolo Rainerio, Itálie.

 5. SENOL GIDA SANAYI A.S.

  Turecko

  Společnost SENOL GIDA SANAYI A.S., je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech Olive-cakes. Sídlí v Sultanhisar, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. EUROPEAN GULF COMPANY

  Nizozemsko

  Společnost EUROPEAN GULF COMPANY, je Velkoprodejce, která působí v Skopové maso, čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Zvířata a chov dobytka, Skot, Zvířata a chov dobytka, halal delicatessen meats, wholesale meats, a Skot. Sídlí v Rotterdam, Nizozemsko.

 2. HORSE OF BELGIUM

  Belgie

  Společnost HORSE OF BELGIUM, je Multi-Category, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech Hřebčíny, purebred animals, Hřebčíny, a cattle-breeding. Sídlí v Pipaix, Belgie.

 3. SMARTFARM

  Řecko

  Společnost SMARTFARM, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech Automatic door openers. Sídlí v Serres, Řecko.

 4. CAVACHON PRIME DESIGNER DOG ZUERICH

  Švýcarsko

  Společnost CAVACHON PRIME DESIGNER DOG ZUERICH, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Sídlí v Meilen, Švýcarsko.

 5. LA FERME D'ARTAGNAN

  Belgie

  Společnost LA FERME D'ARTAGNAN, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech Husí nebo kachní játra, farms, fruit tree growing, Chicken breeding, a Husí nebo kachní játra. Sídlí v Haccourt, Belgie.

 1. XHAWIRS HORSE FARM

  Belgie

  Společnost XHAWIRS HORSE FARM, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech horses, a Sheep's milk. Sídlí v Xhendelesse, Belgie.

 2. FABROCA

  Belgie

  Společnost FABROCA, je Multi-Category, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech purebred animals, purebred cattle, a breeding cattle. Sídlí v Porcheresse, Belgie.

 1. ZOOTECNIA SL

  Španělsko

  Společnost ZOOTECNIA SL, je Distributor, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech food for animals and zootechnics. Sídlí v La Laguna (tenerife), Španělsko.

 2. CHATTERIE ARMONICAT

  Francie

  Společnost CHATTERIE ARMONICAT, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Sídlí v Ste Soulle, Francie.

 3. ESTABLECIMIENTOS COLONIA S.A.

  Spojené státy americké

  Společnost ESTABLECIMIENTOS COLONIA S.A., je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech chicken, a frozen beef. Sídlí v Summerfield, Spojené státy americké.

 4. GREFFEUILLE AVEYRON

  Francie

  Společnost GREFFEUILLE AVEYRON, je Velkoprodejce, která působí v Ovce a kozy sektoru. Působí rovněž v sektorech Zvířata a chov dobytka, Zvířata a chov dobytka, a animal breeding. Sídlí v Rignac, Francie.

 5. ADIVETER S.L.

  Španělsko

  Společnost ADIVETER S.L., je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Sídlí v Reus, Španělsko.

 6. MONTE DO PASTO

  Portugalsko

  Společnost MONTE DO PASTO, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Sídlí v Cuba, Portugalsko.

 7. ROYAL CONTINENTALS

  Německo

  Společnost ROYAL CONTINENTALS, je Poskytovatel služeb, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Sídlí v Eigeltingen, Německo.

 8. ECO TIERRA DE DIATOMEAS SL

  Španělsko

  Společnost ECO TIERRA DE DIATOMEAS SL, je Maloprodejce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Sídlí v Atarfe, Španělsko.

 1. PROGRESSIVE FARMS

  Ukrajina

  Společnost PROGRESSIVE FARMS, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Sídlí v Kyiv, Ukrajina.

 2. ERFA

  Turecko

  Společnost ERFA, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech animal feed additives. Sídlí v Konya, Turecko.

 3. BBCI

  Belgie

  Společnost BBCI, je Distributor, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech bulls for reproduction, purebred cattle, a breeding cattle. Sídlí v Hyon, Belgie.

 4. WATER CLUBS FOR SHIPPING

  Turecko

  Společnost WATER CLUBS FOR SHIPPING, je Poskytovatel služeb, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Sídlí v Mezitli-Mersin, Turecko.

 5. PLUKON MOUSCRON

  Belgie

  Společnost PLUKON MOUSCRON, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech Vyvolávání - výrobky, food safety, Vyvolávání - výrobky, a Chicken slaughtering. Sídlí v Mouscron, Belgie.

 6. LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU

  Belgie

  Společnost LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech Chicken breeding, lean duck breast, hand-crafted production, a chicken meat. Sídlí v Aubel, Belgie.

 7. LA FERME DES BISONS

  Belgie

  Společnost LA FERME DES BISONS, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech Sály pro kongresy a semináře, Zemědělská turistika, bison meat, Sály pro kongresy a semináře, Zemědělská turistika, a local specialty produce. Sídlí v Noville-Lez-Bastogne, Belgie.

 8. GREEN LAND

  Španělsko

  Společnost GREEN LAND, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech cattle, a animal textile fibre fabrics. Sídlí v Tarragona, Španělsko.

 9. UNIMARK PET FOOD

  Španělsko

  Společnost UNIMARK PET FOOD, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech dog food. Sídlí v Fraga, Španělsko.

 10. EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP

  Rumunsko

  Společnost EUROLIVESTOCK AND MEAT GROUP, je Výrobce, která působí v Zvířata a chov dobytka sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov - import-export, Skot jatečný, Ovce a kozy, livestock, Chov - import-export, Skot jatečný, a Ovce a kozy. Sídlí v Bucharest, Rumunsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Zvířata a chov dobytka - Dovoz vývoz

Počet výsledků

6 642 Podniky