• europages
  • >
  • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
  • >
  • obráběcí stroje - obrábění kovů

Výsledky hledání pro

Obráběcí stroje - obrábění kovů - Dovoz vývoz

Rumunsko

Ověřeno přes Europages

Společnost Emsil Group je schopna vyrábět složité výrobky na základě výkresů a specifikací našich zákazníků. V průběhu let jsme rozšířili své kapacity a schopnosti na výrobu většiny, ne-li všech procesních kroků. Dnes nám tyto schopnosti umožňují vyrábět projekty na klíč v našich 3 výrobních závodech a také poskytovat další služby prostřednictvím naší rozsáhlé sítě spolupracovníků. Odvětví, ve kterých působíme, jsou: vakuová, energetická, ropná a plynárenská, námořní, letecká a metalurgická.

Požádat o cenovou nabídku

Rumunsko

Ověřeno přes Europages

Společnost Emsil Group je schopna vyrábět komplexní výrobky na základě výkresů a specifikací našich zákazníků. V průběhu let jsme rozšířili své kapacity a schopnosti na výrobu většiny, ne-li všech procesních kroků. Dnes nám tyto schopnosti umožňují vyrábět projekty na klíč v našich 3 výrobních závodech a také poskytovat další služby prostřednictvím naší rozsáhlé sítě spolupracovníků. Odvětví, ve kterých působíme, jsou: vakuová, energetická, ropná a plynárenská, námořní, letecká a metalurgická. Typy výrobků, které vyrábíme Stroje na potahování a balení skla ve vakuovém průmyslu Základní desky a podvozky pro ropný a plynárenský průmysl a energetiku. Navijáky a jeřábové komponenty pro námořní průmysl Tlakové nádoby z uhlíkové a nerezové oceli ŘÍZENÍ PROJEKTŮ DESIGN A INŽENÝRSTVÍ ŘEZÁNÍ MONTÁŽ A SVAŘOVÁNÍ LISOVÁNÍ PRO OHÝBÁNÍ VÁLCOVÁNÍ OBRÁBĚNÍ TEPELNÁ ÚPRAVA POVRCHOVÁ ÚPRAVA KONEČNÁ MONTÁŽ A AUTOMATIZACE ZAKÁZKOVÉ BALENÍ A EXPEDICE

Požádat o cenovou nabídku

Rumunsko

Ověřeno přes Europages

Modernizujte své stroje, abyste si užili moderní dobu

Požádat o cenovou nabídku

Rumunsko

Ověřeno přes Europages

Posuvné otočné stoly jsou určeny ke zvýšení technologických možností horizontálních vyvrtávaček a frézek s pohyblivým sloupem.

Požádat o cenovou nabídku

Rumunsko

Ověřeno přes Europages

Široký výběr obráběcích center. CNC obráběcí stroj je moderní počítačem řízený stroj, který lze použít k provádění různých obráběcích operací.

Požádat o cenovou nabídku

Prodáváte nebo vyrábíte podobné výrobky?

Přihlašte se k europages a můžete odkazovat na své výrobky

Přidat mou společnost

Rumunsko

Ověřeno přes Europages

Ideální pro vertikální vyvrtávání a frézování

Požádat o cenovou nabídku

Francie

VERTIKÁLNÍ SOUSTRUHY : Průchod: max. průměr: 4 m, výška: 2 m STŘEDOVÉ SOUSTRUHY : Max : 10 m mezi krajními body VYVRTÁVAČKY : Stůl 3 m x 4 m FRÉZKY : Zdvih : 1,4 m x 0,7 m VRTACÍ STROJE : Vrtací kapacita : Průměr : 75 mm HOBLOVACÍ STROJE : Stůl 6,35 m x 1,25 m DRÁŽKOVACÍ STROJE : Zdvih : 350 mm, průměr : 1,2 m STROJE NA ŘEZÁNÍ OZUBENÝCH KOL : Průměr : 400 mm, modul : 12 BRUSICÍ STROJ : válcový PILY : Řezná kapacita : 330 mm MOSTOVÉ JEŘÁBY : Do 20 tun Umožňuje kompletní montáž a kontrolu našich výrob (filtrační lisy...). Tato dílna obsahuje především přenosné nářadí, ale také mostové jeřáby o hmotnosti 10, 15 a 20 tun.

Požádat o cenovou nabídku