• europages
  • >
  • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
  • >
  • papírové krabice

Výsledky hledání pro

Papírové krabice - Dovoz vývoz

Výrobce

Čína

Ověřeno přes Europages

Číslo položky: CL-003 Pevná skládací krabička s magnetickým uzávěrem, PET oknem a oboustrannými pásky v rozích Krabice z uměleckého papíru o hmotnosti 157 gm, šedé desky o gramáži 1200 g / m2 a 0,3 mm PET pro okno. Krabice je matná, laminovaná, aby nedošlo k poškrábání během výroby a přepravy. Na přání lze použít speciální funkce, jako je lisování fólií, bodové UV záření, reliéfní tisk atd Vestavěné PET okno zviditelňuje vnitřní produkty. Úchyty na polích na oboustranných páskách usnadňují odlepení krycího papíru z pásky. Skládací design pomáhá šetřit náklady na dopravu, ale zachovává tuhou funkci. Také jsme schopni navrhnout vložku vyrobenou z lepenky, která nahradí plastový podnos, aby byl obal „zelenější“ a skládací, což šetří náklady na dopravu.

Požádat o cenovou nabídku

Čína

Ověřeno přes Europages

Číslo položky: GP-002 Dárková krabička s odnímatelným víkem, mašlí na víku a krkem přilepeným v základně. Výrobek je vyroben ze třpytivých vzorovaných polotovarů, šedé tabule o hmotnosti 1200gm a saténovou stuhou s mašlí na víčko K dispozici jsou různé třpytivé vzory s různými barvami pozadí. Glitterový vzor lze také upravit, pokud množství dosáhne MOQ. Třpytivý vzorovaný vzor lze také nahradit potištěným uměleckým papírem s ilustracemi zákazníka, ochrannou známkou a logem. Speciální funkce, jako je lisování fólií, ražení, bodové UV atd. Na potištěný umělecký papír, lze použít na vyžádání. Rovněž nabízíme možnost „Green Packaging“ pro uvážení zákazníka pomocí biodegradabilní laminace a lepenkové vložky, aby byl produkt 100% recyklovatelný. Vhodný pro balení dárků, čokolády, vína a lihovin, parfémů, kosmetiky a dalších.

Požádat o cenovou nabídku

Polsko

Ověřeno přes Europages

Krabice pro e-shopy jsou ekonomickým a praktickým řešením, pokud jde o balení výrobků pro přepravu. Krabice nabízíme v různých velikostech a barevných variantách. Mají pohodlné uzavírání a k balení nejsou potřeba žádné další pásky. Krabice e-commerce mohou mít také skluzné zařízení, které dodatečně zajistí zabalené výrobky a umožní zákazníkovi vrátit je ve stejné krabici. Kromě toho můžeme na krabice vytisknout logo nebo libovolnou grafiku, díky čemuž mohou být skvělým marketingovým nástrojem. Vysoká kvalita kartonu a profesionálně provedený potisk jsou dokonalým důkazem trvanlivosti samotného výrobku. Nabízíme také exkluzivní ozdobné krabice, které jsou dokonalým řešením pro tvorbu PR balíčků a vytváření dárkových sad.

Požádat o cenovou nabídku

Turecko

Ověřeno přes Europages

Pokud hledáte nejlepší možnosti krabic, měli byste zvážit papírové krabice. Tyto bedny jsou mimořádně určeny k naprostému zabezpečení, stejně jako k tomu, abyste byli více ohleduplní ke svým položkám. Je důležité, abyste své potraviny zabalili tím nejvhodnějším způsobem, protože jsou pro život člověka zásadní TE RAYELEOFSETcom. Tyto papírové krabice můžete použít k balení čokolády, kukuřičných lupínků, ozdob, darů a hromady různých věcí.

Požádat o cenovou nabídku

Turecko

Ověřeno přes Europages

Krabice z vlnité lepenky jsou díky své konstrukci velmi odolné a skládají se z více vrstev. Vrstvy jsou slepeny dohromady a vytvářejí vlnitou lepenku, která se také označuje jako vlnitá lepenka, a tento materiál nabízí oproti jiným možnostem značné výhody, pokud jde o přepravu.

Požádat o cenovou nabídku

Prodáváte nebo vyrábíte podobné výrobky?

Přihlašte se k europages a můžete odkazovat na své výrobky

Přidat mou společnost

Turecko

Ověřeno přes Europages

Vizuálně přitažlivé a konstrukčně působivé pevné boxy zprostředkovávají pohled na svět. pocit prestiže, luxusu, elegance a kvality a jsou ideální pro menší, vysoce kvalitní předměty, jako jsou šperky nebo elektronika.

Požádat o cenovou nabídku

Turecko

Ověřeno přes Europages

Personalizované cukrářské boxy na potraviny pro luxusní značky

Požádat o cenovou nabídku

Polsko

Ověřeno přes Europages

Naše nabídka zahrnuje papírovou výplň obalů ve formě role bez jádra, která je ideální jako ochranný obal pro krabice pro e-shopy. Jedná se o ekologickou papírovou výplň obalů v přírodní, šedé barvě, která je vyrobena z recyklovaných materiálů. Papír o hmotnosti 80 g. Tato výplň krabic se velmi snadno používá, přesně vyplňuje prostor krabice a chrání výrobky před poškozením během přepravy. Lze ji použít také jako mezerník mezi vrstvami výrobků na paletě nebo jako balicí papír.

Požádat o cenovou nabídku

Polsko

Ověřeno přes Europages

Výrobky, které krásně dotvoří zásilku, jsou personalizované stuhy a ekologické samolepky na krabice. Perfektní pro zdobení dárků. Nabízíme exkluzivní saténové stuhy v různých barvách a šířkách. Saténové stuhy dodávají eleganci a umožňují snadno vytvářet krásné mašle. Ekologické samolepky na krabice můžeme vyrobit v různých tvarech a velikostech. Možnost personalizace na stuze a ekologických samolepkách podtrhuje kvalitu zásilky a prestiž značky. Na ekologické samolepky a saténové stuhy můžete umístit logo své společnosti, název firmy nebo jakoukoli grafiku. Samolepky mohou být v různých matných nebo lesklých provedeních. Oba produkty dotvářejí celý zabalený balíček a jsou nepostradatelným prvkem každého rozbalení. Výhodou použití personalizovaných ekologických samolepek na krabicích je, že zákazníkovi dodávají originalitu zabaleného obalu, takže si zákazník může být jistý, že krabici před ním nikdo neotevřel a že krabice byla zabalena speciální

Požádat o cenovou nabídku

Turecko

Ověřeno přes Europages

Obaly na kosmetické výrobky, kosmetiku a farmaceutické výrobky s krabicemi v papíru Lze přizpůsobit vašemu designu a značce

Požádat o cenovou nabídku

Německo

Tiskárna T3-OPX - přímý tisk na obaly - je určena k tisku na nejrůznější povrchy vnímající barvu, jako je karton, pohlednice, krabice, papírové tašky, dřevěné desky nebo silnější předměty, jako jsou voštinové obálky nebo skládané krabice připravené k přepravě. Tiskárna T3-OPX se sama kalibruje, což zaručuje optimální kvalitu tisku pro rychlou a snadnou výměnu produktů. Je vhodný pro nepřetržitou výrobu a pomáhá splnit přísné výrobní požadavky. Automatizuje proces manipulace s produkty a jejich potisk, čímž zvyšuje efektivitu a ziskovost podniků, včetně majitelů značek a tiskáren. Jeho vysoce kvalitní barevný tisk pigmentovými inkousty (CMYK) nabízí optimalizovanou odolnost proti vodě, světlostálost a odolnost proti poškrábání.

Požádat o cenovou nabídku