• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • čerpadla průmyslová tepelná

Výsledky hledání pro

Čerpadla průmyslová tepelná - Dovoz vývoz

 1. GRETO

  Polsko

  Verified by europages badge

  We are an authorised distributor that supplies installation companies and contractors in Europe with components for photovoltaic and heating installations. Greto offers photovoltaic modules, inverters, EV chargers, heat pumps, and DHW tanks. Our products have already been trusted by hundreds of customers in over 21 countries. The company has offices in Gdynia and Berlin and guarantees fast delivery from 5 warehouses across Europe. The Greto team is made up of highly qualified specialists. They are responsible for both sales and professional customer service, as well as technical support. In addition to sales, the company is also a reliable source of knowledge about the products on offer and advises customers on the selection of appropriate solutions and devices that set trends in the renewable energy industry. The company's portfolio includes, among others, JA Solar, Hyundai, and AE Solar photovoltaic modules, SolaX and KSTAR inverters, Wallbox Chargers and Autel Energy EV chargers, NEP and TSUN microinverters, Greto Heating DHW tanks and Gree, Mitsubishi, and Kaisai heat pumps. Greto's selection of equipment is based on the latest trends and technological developments in the PV and HVAC industry and customer demand throughout Europe. All products have up-to-date certificates and a multi-year guarantee.

 2. KELVION HOLDING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Vítejte ve společnosti Kelvion! Tam, kde se zabýváme výměnou tepla Kelvion je globálním výrobcem průmyslových výměníků tepla pro velmi diverzifikovanou řadu segmentů trhu. Od roku 1920 společnost vyrábí a dodává své produkty prostřednictvím mnoha odvětvových trhů – a od listopadu 2015 působí pod novou značkou Kelvion. Specializovaná profesionální kompetence, rozsáhlé odborné znalosti, blízkost k zákazníkovi a multidimenzionální portfolio produktů umožňují společnosti Kelvion být preferovaným partnerem výměníků tepla. Společnost dodává deskové výměníky tepla, plášťové výměníky tepla s žebrovanými trubkami, systémy modulárních chladicích věží a výměníky tepla pro chlazení svým zákazníkům na globální úrovni v celé řadě odvětví: energetika, datacentra, chemický průmysl, těžba a zpracování ropy a zemního plynu, použití v oblasti námořní dopravy, vzduchotechnika a chlazení, oblast ochrany životního prostředí, ale i potravinářský průmysl a výroba nápojů. Kelvion je specialistou na dodávku produktů a služeb specifických pro jednotlivé odběratele a podporuje své cílové zákazníky v rámci globální sítě prodeje, služeb a výroby. Kelvion – Experti na výměnu tepla.

 3. CLIM SOLAIRE ENERGY

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost CLIM SOLAIRE ENERGY, je Výrobce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Působí rovněž v sektorech Čerpadla tepelná - vytápění domácností, Obnovitelné zdroje energie, Čerpadla tepelná - vytápění domácností, a Obnovitelné zdroje energie. Sídlí v Carbonne, Francie.

 4. L&R KÄLTETECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost L&R KÄLTETECHNIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Sundern, Německo.

 5. SSA FLUIDRA ÖSTERREICH GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost SSA FLUIDRA ÖSTERREICH GMBH, je Výrobce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Grödig, Rakousko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MASTERTHERM DEUTSCHLAND VOLKMAR PHILIPP

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MASTERTHERM DEUTSCHLAND VOLKMAR PHILIPP, je Výrobce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Radebeul, Německo.

 2. KÄLTECONCEPT GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KÄLTECONCEPT GMBH, je Výrobce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Auerbach, Německo.

 3. MARIO GRABNER POOL E.U.

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost MARIO GRABNER POOL E.U., je Výrobce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Pottenstein, Rakousko.

 4. WELLAIR GMBH KÄLTE-KLIMA-LÜFTUNG

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost WELLAIR GMBH KÄLTE-KLIMA-LÜFTUNG, je Velkoprodejce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 5. A + H KLIMA- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost A + H KLIMA- UND SYSTEMTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Saarbrücken, Německo.

 1. S & M SIMON UND MATZER GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost S & M SIMON UND MATZER GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Pforzheim, Německo.

 2. SG WÄRMEPUMPEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SG WÄRMEPUMPEN GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Selk, Německo.

 1. LTA LUFTTECHNISCHE ANLAGEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LTA LUFTTECHNISCHE ANLAGEN GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Gronau (westfalen), Německo.

 2. ECOCYCLE HEAT PUMPS

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost ECOCYCLE HEAT PUMPS, je Výrobce, která působí v Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Obnovitelné zdroje energie, Čerpadla tepelná - vytápění domácností, Zařízení - klimatizace, Čerpadla průmyslová tepelná, heat pump air conditioning system, heat pump installation, heat pump heating, Obnovitelné zdroje energie, a industrial heating. Sídlí v Antalya, Turecko.

 3. ANDREAS SCHMID ANLAGENTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ANDREAS SCHMID ANLAGENTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Aschau, Německo.

 4. COOLTHERM KÄLTEANLAGEN UND WÄRMEPUMPEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost COOLTHERM KÄLTEANLAGEN UND WÄRMEPUMPEN GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Alzenau, Německo.

 5. ASTRALTEC GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ASTRALTEC GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Působí rovněž v sektorech air conditioning systems, Air conditioning systems, energy-saving, mobile air-conditioning, Air-water heat pumps, Heat pumps, Air conditioning systems for salesrooms, Service water heat pumps, Air-conditioning systems for offices, a Air conditioning systems for caravans. Sídlí v München, Německo.

 6. KÄLTETECHNIK MIETZNER GBR KARL-OTTO MIETZNER & MARIO MIETZNER

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KÄLTETECHNIK MIETZNER GBR KARL-OTTO MIETZNER & MARIO MIETZNER, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Bernau, Německo.

 7. KLAUS-PETER LEPPING KÄLTE- UND KLIMATECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KLAUS-PETER LEPPING KÄLTE- UND KLIMATECHNIK GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Arnsberg, Německo.

 8. ROSENBERG VENTILATOREN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ROSENBERG VENTILATOREN GMBH, je Výrobce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Künzelsau, Německo.

 1. GRABMAIER KÄLTE-KLIMA-GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GRABMAIER KÄLTE-KLIMA-GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Ingolstadt, Německo.

 2. KÄLTE-PIETZ GMBH - KÄLTE, KLIMA, LÜFTUNG, WÄRMERÜCKGEWINNUNG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KÄLTE-PIETZ GMBH - KÄLTE, KLIMA, LÜFTUNG, WÄRMERÜCKGEWINNUNG, je Velkoprodejce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Großkrotzenburg, Německo.

 3. KOCH KÄLTE KLIMA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KOCH KÄLTE KLIMA GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Krefeld, Německo.

 4. TÖLZER KÄLTE- KLIMATECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TÖLZER KÄLTE- KLIMATECHNIK GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Bad Tölz, Německo.

 5. ANDREAS KUSEBAUCH KÄLTE- U. KLIMAANLAGEN

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ANDREAS KUSEBAUCH KÄLTE- U. KLIMAANLAGEN, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Zwickau, Německo.

 6. HERBERT WASER HEWATEC

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost HERBERT WASER HEWATEC, je Distributor, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Rotkreuz, Švýcarsko.

 7. ECOCHI GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ECOCHI GMBH, je Výrobce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Působí rovněž v sektorech Heat pumps, Air water heat pumps, Fitting heat pumps, Manufacturing heat pumps, Installing heat pumps, Cooling technology, Heating technology, Air-conditioning technology, a Ventilation technology. Sídlí v Markt Schwaben, Německo.

 8. DIE KLIMAWERKER GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost DIE KLIMAWERKER GMBH & CO.KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Leipzig, Německo.

 9. MTM GEBÄUDETECHNIK KLIMA-KÄLTE-LÜFTUNGSSERVICE

  Německo

  Společnost MTM GEBÄUDETECHNIK KLIMA-KÄLTE-LÜFTUNGSSERVICE, je Výrobce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Oberhausen, Německo.

 10. VETALL SEBASTIAN ROZBORSKI

  Německo

  Společnost VETALL SEBASTIAN ROZBORSKI, je Výrobce, která působí v Čerpadla průmyslová tepelná sektoru. Sídlí v Duisburg, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma