• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • železné rudy

Výsledky hledání pro

Železné rudy - Dovoz vývoz

 1. ADITIVOS DEL CEMENTO S.L.

  Španělsko

  Společnost ADITIVOS DEL CEMENTO S.L., je Multi-Category, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Huelva, Španělsko.

 2. PLUTO METAL

  Turecko

  Společnost PLUTO METAL, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ferrous and non-ferrous metals - mining. Sídlí v Ankara, Turecko.

 3. METALIMEX, A.S.

  Česká republika

  Společnost METALIMEX, A.S., je Multi-Category, která působí v Paliva pevná sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, Plyn a ropa - těžba, Železné rudy, Ocel konstrukční, Měď a slitiny, Plyn a ropa - těžba, Železné rudy, a Ocel konstrukční. Sídlí v Praha 1 , Česká republika.

 4. BCMI RESOURCES

  Indonésie

  Společnost BCMI RESOURCES, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech coal, a Nickel ores. Sídlí v Sangatta, Indonésie.

 5. MIMETEX

  Spojené státy americké

  Společnost MIMETEX, je Distributor, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech iron ores, copper ores, lead ores, a manganese ores. Sídlí v San Francisco, Spojené státy americké.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. MINERA DE ROCAS SL

  Španělsko

  Společnost MINERA DE ROCAS SL, je Poskytovatel služeb, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, Mramor a přírodní kámen, Železné rudy, a Mramor a přírodní kámen. Sídlí v A Cañiza, Španělsko.

 2. SOCIÉTÉ DJBEL DJERISSA

  Tunisko

  Společnost SOCIÉTÉ DJBEL DJERISSA, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Jerissa, Tunisko.

 3. HEBEI TENGYUE METAL WTRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Čína

  Společnost HEBEI TENGYUE METAL WTRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Hengshui, Čína.

 4. ECOCEMENTO S.A.C.

  Peru

  Společnost ECOCEMENTO S.A.C., je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Lima, Peru.

 5. SHIJIAZHUANG YONGHENG BUILDING MATERIAL CO.,LTD

  Čína

  Společnost SHIJIAZHUANG YONGHENG BUILDING MATERIAL CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Shijiazhuang, Čína.

 1. HENAN YUANLONG AL. CO., LTD

  Čína

  Společnost HENAN YUANLONG AL. CO., LTD, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Sale of aluminium sheets. Sídlí v Zhengzhou, Čína.

 2. KAZDAGI MINING LTD.CO.

  Turecko

  Společnost KAZDAGI MINING LTD.CO., je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Balikesir, Turecko.

 1. ARPZ GMBH

  Německo

  Společnost ARPZ GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Papír - suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Seefeld, Německo.

 2. BRAZE RARE EARTH MATERIALS LTD

  Čína

  Společnost BRAZE RARE EARTH MATERIALS LTD, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Nanjing,jiangsu,china, Čína.

 3. STERGIOPOULOS OE - RECYCLE

  Řecko

  Společnost STERGIOPOULOS OE - RECYCLE, je Poskytovatel služeb, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech recycling, a metal treatments. Sídlí v Mesogaia, Řecko.

 4. GRUPO GLOBUS CA

  Venezuela

  Společnost GRUPO GLOBUS CA, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Maracaibo, Venezuela.

 5. VICINI S.P.A.

  Itálie

  Společnost VICINI S.P.A., je Velkoprodejce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Železné rudy, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, a Železné rudy. Sídlí v Firenze (Fi), Itálie.

 6. NUDANT JEAN RENE

  Francie

  Společnost NUDANT JEAN RENE, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, Vína - Francie, Železné rudy, a Vína - Francie. Sídlí v Ladoix Serrigny, Francie.

 7. ONSHOREMINERALS

  Indie

  Společnost ONSHOREMINERALS, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech iron ores, a manganese ores. Sídlí v Ahmedabad, Indie.

 8. FERRAO & GUERRA, LDA

  Portugalsko

  Společnost FERRAO & GUERRA, LDA, je Výrobce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Agueda, Portugalsko.

 1. KREMIKOVTZI AD

  Bulharsko

  Společnost KREMIKOVTZI AD, je Výrobce, která působí v Rolety kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy z bílého plechu, Železné rudy, Plechy a pásy z bílého plechu, a Železné rudy. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

 2. RANA GRUBER MINERAL AS

  Norsko

  Společnost RANA GRUBER MINERAL AS, je Výrobce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Mo I Rana, Norsko.

 3. POLISI CHRYSOU

  Řecko

  Společnost POLISI CHRYSOU, je Velkoprodejce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Athens, Řecko.

 4. ZHANJIANG NEW ORIENT MINERALS CO. LTD

  Čína

  Společnost ZHANJIANG NEW ORIENT MINERALS CO. LTD, je Velkoprodejce, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech barite, a dry powder electrostatic precipitators for air purification. Sídlí v Zhanjiang City, Čína.

 5. HEWEA CENTRUM TECHNIKI CARGO SP Z O O

  Polsko

  Společnost HEWEA CENTRUM TECHNIKI CARGO SP Z O O, je Velkoprodejce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Wroclaw, Polsko.

 6. SAS ALTIFERS ET METAUX RIGAUDY ET FILS

  Francie

  Společnost SAS ALTIFERS ET METAUX RIGAUDY ET FILS, je Velkoprodejce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Revel, Francie.

 7. DRENICA

  Německo

  Společnost DRENICA, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Berlin, Německo.

 8. THE EGREMONT MINING CO LTD

  Spojené království

  Společnost THE EGREMONT MINING CO LTD, je Výrobce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Egremont, Spojené království.

 9. INSPEKTA SLOVAKIA, A.S.

  Slovensko

  Společnost INSPEKTA SLOVAKIA, A.S., je Multi-Category, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Bratislava 25 , Slovensko.

 10. POSTALLI MINING

  Turecko

  Společnost POSTALLI MINING, je Distributor, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Kayseri, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Železné rudy - Dovoz vývoz

Počet výsledků

6 452 Podniky