• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • železné rudy

Výsledky hledání pro

Železné rudy - Dovoz vývoz

 1. LINOX GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LINOX GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Obchodní zástupci pro dovoz a vývoz, Železné rudy, Organické oxidy a peroxidy, Nerosty, Křemík a křemičitý písek, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, a Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny. Sídlí v Dinslaken, Německo.

 2. ADITIVOS DEL CEMENTO S.L.

  Španělsko

  Společnost ADITIVOS DEL CEMENTO S.L., je Multi-Category, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Huelva, Španělsko.

 3. PLUTO METAL

  Turecko

  Společnost PLUTO METAL, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Ferrous and non-ferrous metals - mining. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. METALIMEX, A.S.

  Česká republika

  Společnost METALIMEX, A.S., je Multi-Category, která působí v Paliva pevná sektoru. Působí rovněž v sektorech Měď a slitiny, Plyn a ropa - těžba, Železné rudy, Ocel konstrukční, Měď a slitiny, Plyn a ropa - těžba, Železné rudy, a Ocel konstrukční. Sídlí v Praha 1 , Česká republika.

 5. MIMETEX

  Spojené státy americké

  Společnost MIMETEX, je Distributor, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech iron ores, copper ores, lead ores, a manganese ores. Sídlí v San Francisco, Spojené státy americké.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BCMI RESOURCES

  Indonésie

  Společnost BCMI RESOURCES, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech coal, a Nickel ores. Sídlí v Sangatta, Indonésie.

 2. MINERA DE ROCAS SL

  Španělsko

  Společnost MINERA DE ROCAS SL, je Poskytovatel služeb, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, Mramor a přírodní kámen, Železné rudy, a Mramor a přírodní kámen. Sídlí v A Cañiza, Španělsko.

 3. VICINI S.P.A.

  Itálie

  Společnost VICINI S.P.A., je Velkoprodejce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Železné rudy, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, a Železné rudy. Sídlí v Firenze (Fi), Itálie.

 4. NUDANT JEAN RENE

  Francie

  Společnost NUDANT JEAN RENE, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, Vína - Francie, Železné rudy, a Vína - Francie. Sídlí v Ladoix Serrigny, Francie.

 5. ECOCEMENTO S.A.C.

  Peru

  Společnost ECOCEMENTO S.A.C., je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Lima, Peru.

 1. STERGIOPOULOS OE - RECYCLE

  Řecko

  Společnost STERGIOPOULOS OE - RECYCLE, je Poskytovatel služeb, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech recycling, a metal treatments. Sídlí v Mesogaia, Řecko.

 2. HEBEI TENGYUE METAL WTRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Čína

  Společnost HEBEI TENGYUE METAL WTRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Hengshui, Čína.

 1. KAZDAGI MINING LTD.CO.

  Turecko

  Společnost KAZDAGI MINING LTD.CO., je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Balikesir, Turecko.

 2. ARPZ GMBH

  Německo

  Společnost ARPZ GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Papír - suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Seefeld, Německo.

 3. HENAN YUANLONG AL. CO., LTD

  Čína

  Společnost HENAN YUANLONG AL. CO., LTD, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Sale of aluminium sheets. Sídlí v Zhengzhou, Čína.

 4. SHIJIAZHUANG YONGHENG BUILDING MATERIAL CO.,LTD

  Čína

  Společnost SHIJIAZHUANG YONGHENG BUILDING MATERIAL CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Shijiazhuang, Čína.

 5. BRAZE RARE EARTH MATERIALS LTD

  Čína

  Společnost BRAZE RARE EARTH MATERIALS LTD, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Nanjing,jiangsu,china, Čína.

 6. SOCIÉTÉ DJBEL DJERISSA

  Tunisko

  Společnost SOCIÉTÉ DJBEL DJERISSA, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Jerissa, Tunisko.

 7. GRUPO GLOBUS CA

  Venezuela

  Společnost GRUPO GLOBUS CA, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Maracaibo, Venezuela.

 8. INSPEKTA SLOVAKIA, A.S.

  Slovensko

  Společnost INSPEKTA SLOVAKIA, A.S., je Multi-Category, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Bratislava 25 , Slovensko.

 1. GAI MINING AND PROCESSING ENTERPRISE PUBLIC JOINT STOCK COMPANY

  Rusko

  Společnost GAI MINING AND PROCESSING ENTERPRISE PUBLIC JOINT STOCK COMPANY, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Orenburg Region, Rusko.

 2. JERNSTOEBERIET DANIA A/S

  Dánsko

  Společnost JERNSTOEBERIET DANIA A/S, je Výrobce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Aars, Dánsko.

 3. FERRAO & GUERRA, LDA

  Portugalsko

  Společnost FERRAO & GUERRA, LDA, je Výrobce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Agueda, Portugalsko.

 4. VAN RAAK STAAL TILBURG B.V.

  Nizozemsko

  Společnost VAN RAAK STAAL TILBURG B.V., je Velkoprodejce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Tilburg, Nizozemsko.

 5. HEWEA CENTRUM TECHNIKI CARGO SP Z O O

  Polsko

  Společnost HEWEA CENTRUM TECHNIKI CARGO SP Z O O, je Velkoprodejce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Wroclaw, Polsko.

 6. THE EGREMONT MINING CO LTD

  Spojené království

  Společnost THE EGREMONT MINING CO LTD, je Výrobce, která působí v Železné a neželezné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech Železné rudy, a Železné rudy. Sídlí v Egremont, Spojené království.

 7. ANPING COUNTY HENGLI HARDWARE WIRE MESH CO.LTD

  Čína

  Společnost ANPING COUNTY HENGLI HARDWARE WIRE MESH CO.LTD, je Výrobce, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech hardware. Sídlí v shijiazhuang, Čína.

 8. POLISI CHRYSOU

  Řecko

  Společnost POLISI CHRYSOU, je Velkoprodejce, která působí v Železné rudy sektoru. Sídlí v Athens, Řecko.

 9. ZHANJIANG NEW ORIENT MINERALS CO. LTD

  Čína

  Společnost ZHANJIANG NEW ORIENT MINERALS CO. LTD, je Velkoprodejce, která působí v Železné rudy sektoru. Působí rovněž v sektorech barite, a dry powder electrostatic precipitators for air purification. Sídlí v Zhanjiang City, Čína.

 10. KREMIKOVTZI AD

  Bulharsko

  Společnost KREMIKOVTZI AD, je Výrobce, která působí v Rolety kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Plechy a pásy z bílého plechu, Železné rudy, Plechy a pásy z bílého plechu, a Železné rudy. Sídlí v Sofia, Bulharsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Železné rudy - Dovoz vývoz

Počet výsledků

6 452 Podniky