• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • balení a ovíjení - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Balení a ovíjení - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  We are a strong and reliable development partner from the electric motor manufacturing industry, with its high automated production processes. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH is synonymous with in-depth expertise in the planning, construction, manufacturing and assembly of machines and tools for manufacturing stators. Among other qualities, our customers appreciate our high level of consulting expertise for difficult problems and tasks in optimising complete products and production lines. Through close cooperation, we use our expertise and knowledge of innovations to create optimally tailored solutions in the fields of winding and insertion technology, shaping and taping stators and complete tooling for all areas of manufacturing.

 2. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Our range of machines includes, among others, toroidal winding machines and robots, stator winding machines and robots, combined wire winding and strip winding systems, taping machines and semi-robotic machines, wire brakes, mica-strip winding machines, taping machines for generator bars, hot strip and spiral winding machines, turret winding machines, layer winding machines and ring winding machines. The company's profile of services also includes the following: Reconditioning of used winding machines and systems to state-of-the-art condition in terms of both technology and control. Mechanical processing of all materials that are conventional in machine construction. Mechanical and electromechanical assembly of modules. PLC programming. The company offers extensive help and advice to customers to develop a solution for their winding tasks. Since the opening of the CWIEME in Berlin more than 20 years ago, F.U.R. has been present there and shows its latest generation of machines to the national and international public every year.

 3. OMS VERPACKUNGSSYSTEME VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost OMS VERPACKUNGSSYSTEME VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech film wrappers, Stretch wrapping machine for pallets, metal packaging machine, PET strapping bands, Polypropylene straps, Steel strap tensioning devices, Strapping bundling machines, Machines and equipment for film shrinking packaging, a Tying machines. Sídlí v Gevelsberg, Německo.

 4. ERKA VERPACKUNGSSYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ERKA VERPACKUNGSSYSTEME GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Wilhelmshaven, Německo.

 5. AMSA VERPACKUNG GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost AMSA VERPACKUNG GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Altach, Rakousko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. PENTA SERVIS

  Česká republika

  Společnost PENTA-servis spol. s r.o. byla založena v listopadu roku 1992. Základ firmy tvoří pracovníci s čtyřicetiletou praxí v oboru páskovací a obalové techniky. Firma se rychle rozvíjela a získávala nové obchodní partnery a nyní je jedním z nejvýznamnější prodejců balicí techniky v České republice, můžeme pochlubit také titulem největšího distributora vázacích pásků v České republice. Spolupracujeme se společností Granitol, která je největším výrobcem PP vázacích pásku v ČR a významným prodejcem balicích fólií. Dalším významných společníkem je firma Technology, s níž jsme v úzkém obchodním kontaktu. Jsme předními prodejci strojů značek Messersi, Comarme, Band-All, SMB a Transpak.Přijedeme za vámi kamkoli v České republiceNaší prioritou je spokojenost zákazníka, proto obchodní zástupc

 2. EUGEN SCHMIDT GMBH

  Německo

  Společnost EUGEN SCHMIDT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v St. Ingbert, Německo.

 3. STRAPEX AUSTRIA GES.M.B.H.

  Rakousko

  Společnost STRAPEX AUSTRIA GES.M.B.H., je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Krems An Der Donau, Rakousko.

 4. HERAC GMBH VERPACKUNGSTECHNIK

  Německo

  Společnost HERAC GMBH VERPACKUNGSTECHNIK, je Velkoprodejce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Senden, Německo.

 5. USLUPAK PAKETLEME SAN. & TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost USLUPAK PAKETLEME SAN. & TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. CYKLOP GMBH

  Německo

  Společnost CYKLOP GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Köln, Německo.

 2. UGPACK

  Tchaj-wan

  Společnost UGPACK, je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Taichung, Tchaj-wan.

 1. SUPERMACH SP.K. TOMASZ NITA

  Polsko

  Společnost SUPERMACH SP.K. TOMASZ NITA, je Multi-Category, která působí v Vnitřní a vnější obaly - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a ovíjení - stroje a zařízení, Kartony pro obalový průmysl, Obaly - podniky, Balení a ovíjení - stroje a zařízení, Kartony pro obalový průmysl, Obaly - podniky, a canning. Sídlí v Warszawa, Polsko.

 2. VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG ING. JOSEF RIEGLER

  Rakousko

  Společnost VERPACKUNGSTECHNIK GMBH & CO KG ING. JOSEF RIEGLER, je Velkoprodejce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 3. SKYPACK MASZYNY PAKUJĄCE

  Polsko

  Společnost SKYPACK MASZYNY PAKUJĄCE, je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Kielce, Polsko.

 4. OMS INTERNATIONAL PACKAGING SOLUTION GMBH

  Německo

  Společnost OMS INTERNATIONAL PACKAGING SOLUTION GMBH, je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Karlsdorf-Neuthard, Německo.

 5. PL MACHINING TECHNOLOGY

  Francie

  Společnost PL MACHINING TECHNOLOGY, je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech toolholder. Sídlí v Neuilly Plaisance, Francie.

 6. VANTA EXPERT DE SOLUTION D'EMBALLAGE INTELLIGENT

  Čína

  Společnost VANTA EXPERT DE SOLUTION D'EMBALLAGE INTELLIGENT, je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cardboard packing, twine for packaging, automatic packaging machine line, a Packing machines. Sídlí v Guangzhou, Čína.

 7. JENS MÜLLER KUNSTSTOFFVERPACKUNG

  Německo

  Společnost JENS MÜLLER KUNSTSTOFFVERPACKUNG, je Velkoprodejce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 8. PAKMAK AMBALAJ LTD. STI.

  Turecko

  Společnost PAKMAK AMBALAJ LTD. STI., je Distributor, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech automatic strapping machines, automatic wrapping machine, a taping machines for boxes. Sídlí v Izmir, Turecko.

 1. SUGAPACK - EMPACOTAMENTO AÇUCARES, LDA.

  Portugalsko

  Společnost SUGAPACK - EMPACOTAMENTO AÇUCARES, LDA., je Výrobce, která působí v Balení a adjustace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a ovíjení - stroje a zařízení, Cukr, Balení a ovíjení - stroje a zařízení, a Cukr. Sídlí v Alenquer, Portugalsko.

 2. SCANPACK SP.J.

  Polsko

  Společnost SCANPACK SP.J., je Distributor, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech strap tightener, straps, stuffing machines, a heat-shrink oven. Sídlí v Ostrzeszów, Polsko.

 3. DOMINO PRINTING MÉXICO

  Mexiko

  Společnost DOMINO PRINTING MÉXICO, je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech coding machines, a accessories for the food industry. Sídlí v Industrial Naucalpan, Mexiko.

 4. ITW MIMA PACKAGING SYSTEMS

  Spojené království

  Společnost ITW MIMA PACKAGING SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech stretch film wrapping machines for packing. Sídlí v Peterborough, Spojené království.

 5. SK DIRECT UK LTD.

  Spojené království

  Společnost SK DIRECT UK LTD., která působí v Lepidla, lepicí pásky a aplikátory sektoru. Působí rovněž v sektorech Balení a ovíjení - stroje a zařízení, tapes, a Balení a ovíjení - stroje a zařízení. Sídlí v Cannock, Spojené království.

 6. OETIKER BELGIUM

  Belgie

  Společnost OETIKER BELGIUM, je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech clamps, a bushings. Sídlí v Gent, Belgie.

 7. HIPERMAK DIKEY PAKETLEME MAKINELERI

  Turecko

  Společnost HIPERMAK DIKEY PAKETLEME MAKINELERI, je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech packaging for foods, a vertical packing machines. Sídlí v Izmir, Turecko.

 8. ANHUI CHINATHERMALFILM PLASTIC INDUSTRY CO., LTD.

  Austrálie

  Společnost ANHUI CHINATHERMALFILM PLASTIC INDUSTRY CO., LTD., je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Hefei, Austrálie.

 9. QINGDAO WANFENGYUAN PIPING SYSTEM CO.,LTD

  Čína

  Společnost QINGDAO WANFENGYUAN PIPING SYSTEM CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech gasket padding, a seals. Sídlí v Jiaonan, Qingdao City, Shandong Province, Čína.

 10. JUST SHRINK IT

  Spojené království

  Společnost JUST SHRINK IT, je Velkoprodejce, která působí v Balení a ovíjení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech heat shrink plastic films, a stretch film. Sídlí v Basildon, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Balení a ovíjení - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

589 Podniky