• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • broušení ocele a kovů načisto

Výsledky hledání pro

Broušení ocele a kovů načisto - Dovoz vývoz

 1. GUSTAV CHRISTIANS GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Sharpening – as good as new: The long tool life of our machining tools is the reason why our customers commission us to manufacture high-quality broaches time and time again. But even tools of this high quality, made of the best material with a flawless structure and first-rate curing, will experience wear. Our sharpening service, which we perform with the same care with which we produce new broaches, provides you with a precise, high-quality broaching tool again. Contract broaching – we are your supplier: Our employees will do their utmost to perform your task as though it were one of our own. Construction of equipment – of course we do that: Delivery dates – rarely a problem for us. We can't work miracles – but close to it. And after we have impressed you once again with our unbelievable speed and flexibility, you will believe that we can do it.

 2. SOCIETE LOIRAFFUT

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SOCIETE LOIRAFFUT, je Výrobce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Campbon, Francie.

 3. TIEMANN SCHLEIF & WERKZEUGTECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost TIEMANN SCHLEIF & WERKZEUGTECHNIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Osnabrück, Německo.

 4. MANFRED LÖFFLER WERKZEUG- HANDELS- UND SCHLEIFDIENST GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MANFRED LÖFFLER WERKZEUG- HANDELS- UND SCHLEIFDIENST GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Offenbach, Německo.

 5. GEM MÜLLERLEILE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GEM MÜLLERLEILE GMBH, je Výrobce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Zell, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FREMONT AFFUTAGE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost FREMONT AFFUTAGE, je Výrobce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Působí rovněž v sektorech heat sealer blade manufacturer, saw manufacturing for the food industry, cutter blade sharpening, smooth discs for the food industry, micro-tooth discs for the food industry, serrated food discs, slotted discs for the food industry, food cutter sharpening, a grinder knives. Sídlí v Sable-Sur-Sarthe, Pays De La Loire, France, Francie.

 2. KAISER PRÄZISION GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KAISER PRÄZISION GMBH, je Distributor, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Keltern, Německo.

 3. PIEPER GMBH SCHLEIFTECHNIK

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PIEPER GMBH SCHLEIFTECHNIK, je Poskytovatel služeb, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Heiligenhaus, Německo.

 4. TORNINFER SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TORNINFER SRL, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Přesná mechanika, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Broušení ocele a kovů načisto, Vystružování ocele a kovů, Přesná mechanika, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Broušení ocele a kovů načisto, a Vystružování ocele a kovů. Sídlí v Barberino Tavarnelle, Itálie.

 5. GEBHARD PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GEBHARD PRÄZISIONSWERKZEUGE GMBH, je Výrobce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Roding, Německo.

 1. MANFRED HORRER

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MANFRED HORRER, je Velkoprodejce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Flein, Německo.

 2. MATEC GBR

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MATEC GBR, je Velkoprodejce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Ruppichteroth, Německo.

 1. OTTO DÖRFEL

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost OTTO DÖRFEL, je Poskytovatel služeb, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Chemnitz, Německo.

 2. MODYMA

  Česká republika

  Are you looking for experienced machine parts producer in central Europe who works for a reasonable price? The Czech company MODYMA specializes in production of machine parts by chip machining from technical plastics such as APA, PP, PET, PTFE and others. We process composite and electrical insulation materials such as glasstextite, textite, kartite, pertinax and carbon. We also machine all structural steels, alloys of aluminum, copper, brass and other non-ferrous metals and also special materials such as HADROX, INCONEL, titanium for OEM manufacturers in the whole Europe. In order to improve the appearance or anti-corrosion properties of the finished parts, we offer to our clients surface treatment of the parts produced by us. The most common finishes are: anodizing, nickel/chrome plating, galvanizing, blackening, varnishing. Our other activity is carrying out of assembly and completion of smaller assemblies and sub-assemblies in our own premises. We press positioning pins, press nuts, etc. on manual presses. The main task of the assembly workshop is the assembly, completion and testing of assemblies from parts manufactured using our own technologies.

 3. VRL PRAHA, A.S.

  Česká republika

  VRL Praha a.s. je tradičním výrobcem kuličkových ložisek z České republiky a nachází se v jihovýchodní části Prahy. Základy dnešní firmy VRL Praha a.s. byly položeny v roce 1939. Od roku 1953 byla ložiska vyráběna a prodávána pod ochrannou známkou ZKL, nyní již pod vlastní ochrannou známkou VRL. V současné době je sortiment kuličkových ložisek i nadále jedním z nosných výrobních programů, podnik se však stále více orientuje na výrobu speciálních kuličkových ložisek (kladek a rolen) v menších i větších sériích a na výrobu přesných rotačních součástí (kroužků, podložek, distančních kroužků, kroužků pro textilní vřetena apod.). Jedná se o výrobky přesné, u kterých je většina funkčních a připojovacích ploch broušena, případně leštěna nebo superfinišována. Některá speciální ložiska a součásti přesahují rozměr vnějšího průměru D = 35mm. Firma VRL Praha a.s. má zavedený a společností Lloyd´s Register Quality Assurance certifikovaný systém jakosti podle norem ISO 9001 a ISO TS 16949.

 4. HR METAL SPOL. S R.O.

  Česká republika

  HR Metal je společnost s obratem 750 kEUR. Jsme na trhu od roku 2011.Máme zkušenosti s dodávkami dílů a sestav pro recyklační a dřevozpracující průmysl, pro stroje na zpracování stavebních hmot.Nabízíme obrábění nerezy, ocele, hliníku - soustružení, frézování, broušení, CNC obrábění.Dodávky kalených a broušených dílů pro formy na lisování plastů. Nástroje pro plošné tváření plechů za studena.Max. rozměry dílů - soustružení: průměr 900 mm, délka 3 000 mm. Broušení válců do průměru 680 mm a délky 3 200 mm. Plošné broušení 300 x 1 000 x 350 mm.Provádíme dynamické, statické a provozní vyvažování všech druhů rotorů, elektro-rotorů, válců, šneků do hmotnosti 5 000 kg, 125 - 2 400 rpm., max.průměr 3 600 mm, max.délka 10 000 mm.Vyrábíme tvářecí stroje - vertikální tváření, ořezávání, zakružování. Stroje jsou vlastní konstrukce.Certifikace EN ISO 9001: 2009 TüV SüD.Dodávky od několika dnů dle použitého materiálu a náročnosti dílu. Kontakty na www.hrmetal.cz. Komunikace - EN, FR, D.

 5. SMOT 47

  Francie

  Společnost SMOT 47, je Výrobce, která působí v Ruční nářadí bez pohonu sektoru. Působí rovněž v sektorech Broušení ocele a kovů načisto, industrial cutting tool sharpening, grinding of cutting tools, sharpening of food industry cutting tools, a Broušení ocele a kovů načisto. Sídlí v Miramont De Guyenne, Francie.

 6. DETLEF BUSSE VOLLHARTMETALL-WERKZEUGE

  Německo

  Společnost DETLEF BUSSE VOLLHARTMETALL-WERKZEUGE, je Výrobce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Ennepetal, Německo.

 7. RENZELMANN WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost RENZELMANN WERKZEUGTECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Bremen, Německo.

 8. IBS GMBH

  Německo

  Společnost IBS GMBH, je Výrobce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Baden-Baden, Německo.

 1. ORTNER-DIEBL GMBH

  Německo

  Společnost ORTNER-DIEBL GMBH, je Výrobce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Wolfratshausen, Německo.

 2. NIPPER GMBH

  Německo

  Společnost NIPPER GMBH, je Výrobce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Lastrup, Německo.

 3. MAESTRELLI SRL

  Itálie

  Společnost MAESTRELLI SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Působí rovněž v sektorech external grinding, surface grinding, a stainless steel grinding works. Sídlí v Torbole Casaglia, Itálie.

 4. METALUTION GMBH

  Německo

  Společnost METALUTION GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Neuhaus-Schierschnitz, Německo.

 5. VMA AFFUTAGE

  Belgie

  Společnost VMA AFFUTAGE, je Výrobce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Působí rovněž v sektorech special tools, a Flat and cylindrical grinding. Sídlí v Herstal, Belgie.

 6. ATM GMBH

  Německo

  Společnost ATM GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Schotten, Německo.

 7. ANTONIO TOZZI E.K.

  Německo

  Společnost ANTONIO TOZZI E.K., je Poskytovatel služeb, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Iserlohn, Německo.

 8. LEEDER GMBH

  Německo

  Společnost LEEDER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Volkach, Německo.

 9. SÄGEN-MEHRING GMBH

  Německo

  Společnost SÄGEN-MEHRING GMBH, je Výrobce, která působí v Broušení ocele a kovů načisto sektoru. Sídlí v Hockenheim, Německo.

 10. AFFUTAGE MARCHAL

  Francie

  Společnost AFFUTAGE MARCHAL, je Poskytovatel služeb, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Broušení ocele a kovů načisto, Broušení ocele a kovů načisto, a industrial cutting tool sharpening. Sídlí v Dombasle-Sur-Meurthe, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma