• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • chladiče vody

Výsledky hledání pro

Chladiče vody - Dovoz vývoz

 1. PETAINER

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Petainer offers a wide range of lightweight, sustainable PET packaging solutions to help you grow your business and reduce your carbon footprint. We have over 35 years of experience designing and manufacturing high-quality, cost-efficient products with circularity at their core; while meeting the highest industry standards for safety and product protection. Petainer global network of technical experts will help you every step of the way, from product inception to completion. We bring knowledge from different sectors, providing design expertise, product testing and flexible technical support. We are a responsible manufacturing business with a history of developing packaging solutions that minimise our customers’ impact on the environment. Petainer manufactures PET Jars, One way bottles, Refillable bottles, PET Kegs and 5 Gallon Water Cooler bottles. Petainer is an expert in incorporating rPET material to benefit carbon reduction and reduce plastic waste. Two of our core manufacturing sites are powered by renewable energy, which significantly reduces carbon emissions from our operations. We can provide an Environmental Product Declaration (EPD) which is an independently verified and registered document communicating transparent and comparable information about the life cycle environmental impact of our products (ISO 14025). Our Petainer site in Lidkoping has been awarded a Platinum EcoVadis Medal. This result places us among the top 1% of all companies.

 2. KELVION HOLDING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Vítejte ve společnosti Kelvion! Tam, kde se zabýváme výměnou tepla Kelvion je globálním výrobcem průmyslových výměníků tepla pro velmi diverzifikovanou řadu segmentů trhu. Od roku 1920 společnost vyrábí a dodává své produkty prostřednictvím mnoha odvětvových trhů – a od listopadu 2015 působí pod novou značkou Kelvion. Specializovaná profesionální kompetence, rozsáhlé odborné znalosti, blízkost k zákazníkovi a multidimenzionální portfolio produktů umožňují společnosti Kelvion být preferovaným partnerem výměníků tepla. Společnost dodává deskové výměníky tepla, plášťové výměníky tepla s žebrovanými trubkami, systémy modulárních chladicích věží a výměníky tepla pro chlazení svým zákazníkům na globální úrovni v celé řadě odvětví: energetika, datacentra, chemický průmysl, těžba a zpracování ropy a zemního plynu, použití v oblasti námořní dopravy, vzduchotechnika a chlazení, oblast ochrany životního prostředí, ale i potravinářský průmysl a výroba nápojů. Kelvion je specialistou na dodávku produktů a služeb specifických pro jednotlivé odběratele a podporuje své cílové zákazníky v rámci globální sítě prodeje, služeb a výroby. Kelvion – Experti na výměnu tepla.

 3. MTA DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MTA DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Sídlí v Nettetal, Německo.

 4. CARL GEISSER AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost CARL GEISSER AG, je Distributor, která působí v Chladiče vody sektoru. Sídlí v Frauenfeld, Švýcarsko.

 5. EVAPCO EUROPE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost EVAPCO EUROPE GMBH, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Sídlí v Hannover, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. H2O IMPIANTI D'ACQUA ALLA SPINA

  Itálie

  Společnost H2O IMPIANTI D'ACQUA ALLA SPINA, je Distributor, která působí v Chladiče vody sektoru. Sídlí v Roma, Itálie.

 2. GLOBAL COOLING TOWER FACTORY. VOLGA HVAC

  Saúdská Arábie

  Společnost GLOBAL COOLING TOWER FACTORY. VOLGA HVAC, je Výrobce, která působí v Zařízení - klimatizace sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladiče vody, a Chladiče vody. Sídlí v Jeddah, Saúdská Arábie.

 3. VATBUZ CHILLER INDUSTRIAL COOLING & AIR CONDITIONING

  Turecko

  Společnost VATBUZ CHILLER INDUSTRIAL COOLING & AIR CONDITIONING, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial refrigeration, a cogeneration units. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. URKER CHILLERS

  Turecko

  Společnost URKER CHILLERS, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. IL NETTARE SRL

  Itálie

  Společnost IL NETTARE SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Kávovary pro domácnost, Kávovary pro domácnost, a coffee machine accessories. Sídlí v Pescara, Itálie.

 1. BRENTA RENT S.R.L.

  Itálie

  Společnost BRENTA RENT S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Topení průmyslové - zařízení, Úprava vzduchu - zařízení, industrial air conditioning, Topení průmyslové - zařízení, Úprava vzduchu - zařízení, a economical air conditioning units. Sídlí v Arzergrande, Itálie.

 2. RITTER & BADER GMBH

  Německo

  Společnost RITTER & BADER GMBH, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Sídlí v Weißenhorn, Německo.

 1. OZSAYIN HVAC TECHNOLOGIES CO.

  Turecko

  Společnost OZSAYIN HVAC TECHNOLOGIES CO., je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Cooling System Services, cooling unit rental, a industrial refrigeration. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. KALIMBA

  Belgie

  Společnost KALIMBA, je Velkoprodejce, která působí v Rozvod vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladiče vody, Nealkoholické nápoje - průmyslové stroje a zařízení, Chladiče vody, automatic hot drink dispensers, Nealkoholické nápoje - průmyslové stroje a zařízení, a Chocolate pots. Sídlí v Lanaken, Belgie.

 3. KURUMAN INDUSTRIAL COOLING SYSTEMS

  Turecko

  Společnost KURUMAN INDUSTRIAL COOLING SYSTEMS, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech water chillers for institutions, a cooling plants. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 4. SOLINDERG

  Portugalsko

  Společnost SOLINDERG, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Kondenzátory, horizontal and vertical centrifugal pumps for water systems, a Kondenzátory. Sídlí v Lisboa, Portugalsko.

 5. COOLPAC

  Belgie

  Společnost COOLPAC, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladírny, Chlazené vitríny a výkladní skříně, Chladiče vody, Obnovitelné zdroje energie, Chladírny, Chlazené vitríny a výkladní skříně, Chladiče vody, a Obnovitelné zdroje energie. Sídlí v MARLOIE, Belgie.

 6. TEKNISYENLER MAKINA

  Turecko

  Společnost TEKNISYENLER MAKINA, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech core cutters. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. UGOLINI SPA

  Itálie

  Společnost UGOLINI SPA, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech hot chocolate machines. Sídlí v Opera, Itálie.

 8. UDITEC

  Španělsko

  Společnost UDITEC, je Distributor, která působí v Chladiče vody sektoru. Sídlí v Náquera, Španělsko.

 1. BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN

  Německo

  Společnost BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí agregáty, Suché chladiče vzduchu, water cooler, Chladicí agregáty, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Duisburg, Německo.

 2. EURO COLD SRL

  Itálie

  Společnost EURO COLD SRL, je Výrobce, která působí v Chladicí nádrže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladiče vody, Výměníky tepla, Chladiče vody, a Výměníky tepla. Sídlí v Bomporto, Itálie.

 3. AQUALITY QUELL- UND MINERALWASSER / COOLER-TECHNIK E.K.

  Německo

  Společnost AQUALITY QUELL- UND MINERALWASSER / COOLER-TECHNIK E.K., je Distributor, která působí v Nápoje nealkoholické sycené sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápoje - průmyslové stroje a zařízení, Úprava vody - přístroje a zařízení, Automatické fontánky, Chladiče vody, Nápoje - průmyslové stroje a zařízení, Úprava vody - přístroje a zařízení, Automatické fontánky, a Chladiče vody. Sídlí v Lübeck, Německo.

 4. AQUALEX

  Belgie

  Společnost AQUALEX, je Maloprodejce, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech water filters. Sídlí v Kuurne, Belgie.

 5. ECOCHILLERS INC

  Mexiko

  Společnost ECOCHILLERS INC, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Sídlí v TLAQUEPAQUE, Mexiko.

 6. SIP WELL

  Belgie

  Společnost SIP WELL, je Poskytovatel služeb, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech water chillers for institutions, a water cooling thermostat rental. Sídlí v Londerzeel, Belgie.

 7. BORG & OVERSTROM

  Spojené království

  Společnost BORG & OVERSTROM, je Poskytovatel služeb, která působí v Chladiče vody sektoru. Sídlí v Norfolk, Spojené království.

 8. FRIGORIS AG

  Švýcarsko

  Společnost FRIGORIS AG, je Poskytovatel služeb, která působí v Chladiče vody sektoru. Sídlí v Mendrisio, Švýcarsko.

 9. THERMOTEC

  Belgie

  Společnost THERMOTEC, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové chlazení - zařízení, Průmyslové chlazení - zařízení, a water cooler. Sídlí v Bornem, Belgie.

 10. I.B.I. SERVICE S.R.L.

  Itálie

  Společnost I.B.I. SERVICE S.R.L., je Poskytovatel služeb, která působí v Automatické fontánky sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladiče vody, water vending machines, a Chladiče vody. Sídlí v Dalmine, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma