• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • chladicí věže suché

Výsledky hledání pro

Chladicí věže suché - Dovoz vývoz

 1. GAETANO DE CARO

  Německo

  Společnost GAETANO DE CARO, je Poskytovatel služeb, která působí v Chladicí věže suché sektoru. Sídlí v Rheinstetten, Německo.

 2. MARCOOL INDUSTRIES

  Saúdská Arábie

  Společnost MARCOOL INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, Výměníky tepla, Kondenzátory, Chladicí věže suché, Výměníky tepla, a Kondenzátory. Sídlí v Jeddah, Saúdská Arábie.

 3. FAIRWAY(HANGZHOU) IMPORT.&EXPORT.CO.,LTD

  Čína

  Společnost FAIRWAY(HANGZHOU) IMPORT.&EXPORT.CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Chladicí věže suché sektoru. Sídlí v Hangzhou, Čína.

 4. EXPERTEK

  Turecko

  Společnost EXPERTEK, je Výrobce, která působí v Chladicí věže suché sektoru. Sídlí v Antalya, Turecko.

 5. SCAM TOWERS S.R.L.

  Itálie

  Společnost SCAM TOWERS S.R.L., je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, water cooling towers, a Chladicí věže suché. Sídlí v Buttigliera Alta, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DECSA S.R.L.

  Itálie

  Společnost DECSA S.R.L., je Výrobce, která působí v Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže, Chladicí věže suché, Chladicí věže, a Chladicí věže suché. Sídlí v Voghera, Itálie.

 2. CLEVER ENGINEERING (KENT) LIMITED

  Spojené království

  Společnost CLEVER ENGINEERING (KENT) LIMITED, je Distributor, která působí v Chladicí věže suché sektoru. Působí rovněž v sektorech cooling towers, a water cooling towers. Sídlí v Sittingbourne, Spojené království.

 3. COTOR S.R.L.

  Itálie

  Společnost COTOR S.R.L., která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, water cooling towers, a Chladicí věže suché. Sídlí v Gattinara, Itálie.

 4. VENTILEX B.V.

  Nizozemsko

  Společnost VENTILEX B.V., je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Suché chladiče vzduchu, Sušičky a odstředivky, průmyslové, Chladicí věže suché, Suché chladiče vzduchu, Sušičky a odstředivky, průmyslové, a Chladicí věže suché. Sídlí v Heerde, Nizozemsko.

 5. NERI S.R.L.

  Itálie

  Společnost NERI S.R.L., je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, cooling towers, a Chladicí věže suché. Sídlí v Firenze, Itálie.

 1. SILICAIR DRYERS LTD

  Spojené království

  Společnost SILICAIR DRYERS LTD, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, a Chladicí věže suché. Sídlí v Ashford, Spojené království.

 2. BUUS KOELETEKNIK A/S

  Dánsko

  Společnost BUUS KOELETEKNIK A/S, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, a Chladicí věže suché. Sídlí v Nykoebing M, Dánsko.

 1. EVAPCO EUROPE S.R.L.

  Itálie

  Společnost EVAPCO EUROPE S.R.L., je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, a Chladicí věže suché. Sídlí v Rho (mi), Itálie.

 2. STADCO LTD

  Spojené království

  Společnost STADCO LTD, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, a Chladicí věže suché. Sídlí v Shrewsbury, Spojené království.

 3. NORDSON U V LTD

  Spojené království

 4. KREMPEL GMBH & CO. PRESSSPANWERK KG

  Německo

 5. BALTIMORE AIRCOIL ITALIA S.R.L.

  Itálie

 6. BALTICARE S.R.L.

  Itálie

 7. KELVION GERMANY GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Vítejte ve společnosti Kelvion! Tam, kde se zabýváme výměnou tepla Jsme jedním z předních světových výrobců výměníků tepla a dodáváme řešení pro téměř každé představitelné průmyslové využití již od 20. let 20. století. Specializujeme se na upravená řešení vhodná do extrémních podmínek prostředí – od roku 2015 pod názvem Kelvion. Díky jedné z nejširších nabídek výměníků tepla na světě jsme dobře známým partnerem v mnoha průmyslových odvětvích, včetně sektoru dopravy, energetiky, těžby a zpracování ropy a plynu, chemického průmyslu, námořní dopravy, ale i potravinářství a výroby nápojů, datových center, vzduchotechniky a technologie chlazení. Mezi naše produkty patří kompaktní žebrované výměníky tepla, deskové výměníky tepla, trubkové výměníky tepla s jednoduchou stěnou, chladicí systémy pro transformátory, chladicí věže a plášťové a trubkové výměníky tepla. Díky mnohaletým zkušenostem a hlubokým odborným znalostem se z nás v tomto oboru stali specialisté. Naše výměníky tepla jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly potřeby příslušných strojů nebo systémů zařízení a zajišťovaly tak vynikající energetickou účinnost a spolehlivost v jakémkoliv segmentu trhu. Naši zákazníci tak získávají strategickou výhodu oproti konkurenci a zároveň dlouhodobě snižují své provozní náklady.

 8. GOHL-KTK GMBH

  Německo

  Společnost GOHL-KTK GMBH, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Kondenzátory, Suché chladiče vzduchu, Kondenzátory, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Durmersheim, Německo.

 1. CLIMAVIV

  Francie

  Společnost CLIMAVIV, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Suché chladiče vzduchu, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Villeurbanne, Francie.

 2. CHVB- CHLADIACE VEZE BOHUNICE S.R.O.

  Slovensko

  Společnost CHVB- CHLADIACE VEZE BOHUNICE S.R.O., je Multi-Category, která působí v Chladicí věže sektoru. Sídlí v Jaslovské Bohunice , Slovensko.

 3. JSC BROTEP ECO

  Ukrajina

  Chladicích věže výrobce BROTEP, přední výrobce chladicích věží na Ukrajině, má schopnost a přání nabídnout různé typy chladičů s atraktivní cenou.Chladicí věže značky BROTEP získaly na popředí mezi podnikateli všech odvětví průmyslu na Ukrajině, v Polsku, Rusku, Bělorusku a Moldavsku. Domníváme se, že naše vybavení řádně zajistí i Vaše požadavky.Nepoužíváme marketingové klišé s důrazem na jedinečnost našeho vybavení. V zásadě se neliší od produktů jiných evropských výrobců. Výroba chladicích věží nevyžaduje nanotechnologii. V podstatě se jedná o velkou krabici pro efektivní odvod tepla. Skutečným „know-how“ je schopnost výplně - komponenty a zařízení chladící věže se skládají z. Pro zajištění důvěry zákazníků v kvalitu našich výrobků používá společnost BROTEP pouze komponenty od předních dodavatelů: chladicí výplně Brentwood Industries, GEA 2H Plast and etc.; ventilátorové jednotky Multi-Wing, Ilmed and etc.; - motorů ABB, Siemens and etc.Nejlepší komponenty však ne vždy zaručují správný tepelný výkon a optimální hodnotu. Navíc můžeme konstatovat, že každý projekt je ojedinělý sám o sobě a vyžaduje pochopení technologického procesu pro optimální výběr chlazení. To je také důvod, proč se společnost BROTEP stala v roce 2006 členem korporace CTI (Cooling Technology Institute, Houston, USA). Kódy CTI, technické dokumenty, softwarová podpora a účast na workshopech nám umožňují neustále zlepšovat znalosti o procesu chlazení a být na špičce technologických vylepšení.

 4. BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN

  Německo

  Společnost BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí agregáty, Suché chladiče vzduchu, water cooler, Chladicí agregáty, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Duisburg, Německo.

 5. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Chladírny sektoru. Působí rovněž v sektorech Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Chladicí agregáty, Chlazené vitríny a výkladní skříně, Suché chladiče vzduchu, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Chladicí agregáty, Chlazené vitríny a výkladní skříně, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Sivas, Turecko.