• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • chladicí věže suché

Výsledky hledání pro

Chladicí věže suché - Dovoz vývoz

 1. GAETANO DE CARO

  Německo

  Společnost GAETANO DE CARO, je Poskytovatel služeb, která působí v Chladicí věže suché sektoru. Sídlí v Rheinstetten, Německo.

 2. CLEVER ENGINEERING (KENT) LIMITED

  Spojené království

  Společnost CLEVER ENGINEERING (KENT) LIMITED, je Distributor, která působí v Chladicí věže suché sektoru. Působí rovněž v sektorech cooling towers, a water cooling towers. Sídlí v Sittingbourne, Spojené království.

 3. NERI S.R.L.

  Itálie

  Společnost NERI S.R.L., je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, cooling towers, a Chladicí věže suché. Sídlí v Firenze, Itálie.

 4. VENTILEX B.V.

  Nizozemsko

  Společnost VENTILEX B.V., je Výrobce, která působí v Průmyslové chlazení - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Suché chladiče vzduchu, Sušičky a odstředivky, průmyslové, Chladicí věže suché, Suché chladiče vzduchu, Sušičky a odstředivky, průmyslové, a Chladicí věže suché. Sídlí v Heerde, Nizozemsko.

 5. SCAM TOWERS S.R.L.

  Itálie

  Společnost SCAM TOWERS S.R.L., je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, water cooling towers, a Chladicí věže suché. Sídlí v Buttigliera Alta, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. EXPERTEK

  Turecko

  Společnost EXPERTEK, je Výrobce, která působí v Chladicí věže suché sektoru. Sídlí v Antalya, Turecko.

 2. COTOR S.R.L.

  Itálie

  Společnost COTOR S.R.L., která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, water cooling towers, a Chladicí věže suché. Sídlí v Gattinara, Itálie.

 3. SILICAIR DRYERS LTD

  Spojené království

  Společnost SILICAIR DRYERS LTD, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, a Chladicí věže suché. Sídlí v Ashford, Spojené království.

 4. DECSA S.R.L.

  Itálie

  Společnost DECSA S.R.L., je Výrobce, která působí v Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže, Chladicí věže suché, Chladicí věže, a Chladicí věže suché. Sídlí v Voghera, Itálie.

 5. BUUS KOELETEKNIK A/S

  Dánsko

  Společnost BUUS KOELETEKNIK A/S, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, a Chladicí věže suché. Sídlí v Nykoebing M, Dánsko.

 1. STADCO LTD

  Spojené království

  Společnost STADCO LTD, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, a Chladicí věže suché. Sídlí v Shrewsbury, Spojené království.

 2. EVAPCO EUROPE S.R.L.

  Itálie

  Společnost EVAPCO EUROPE S.R.L., je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí věže suché, a Chladicí věže suché. Sídlí v Rho (mi), Itálie.

 1. NORDSON U V LTD

  Spojené království

 2. KREMPEL GMBH & CO. PRESSSPANWERK KG

  Německo

 3. BALTICARE S.R.L.

  Itálie

 4. BALTIMORE AIRCOIL ITALIA S.R.L.

  Itálie

 5. KELVION HOLDING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge
 6. GOHL-KTK GMBH

  Německo

  Společnost GOHL-KTK GMBH, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Kondenzátory, Suché chladiče vzduchu, Kondenzátory, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Durmersheim, Německo.

 7. CLIMAVIV

  Francie

  Společnost CLIMAVIV, je Výrobce, která působí v Chladicí věže sektoru. Působí rovněž v sektorech Suché chladiče vzduchu, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Villeurbanne, Francie.

 8. JSC BROTEP ECO

  Ukrajina

  Chladicích věže výrobce BROTEP, přední výrobce chladicích věží na Ukrajině, má schopnost a přání nabídnout různé typy chladičů s atraktivní cenou.Chladicí věže značky BROTEP získaly na popředí mezi podnikateli všech odvětví průmyslu na Ukrajině, v Polsku, Rusku, Bělorusku a Moldavsku. Domníváme se, že naše vybavení řádně zajistí i Vaše požadavky.Nepoužíváme marketingové klišé s důrazem na jedinečnost našeho vybavení. V zásadě se neliší od produktů jiných evropských výrobců. Výroba chladicích věží nevyžaduje nanotechnologii. V podstatě se jedná o velkou krabici pro efektivní odvod tepla. Skutečným „know-how“ je schopnost výplně - komponenty a zařízení chladící věže se skládají z. Pro zajištění důvěry zákazníků v kvalitu našich výrobků používá společnost BROTEP pouze komponenty od předních dodavatelů: chladicí výplně Brentwood Industries, GEA 2H Plast and etc.; ventilátorové jednotky Multi-Wing, Ilmed and etc.; - motorů ABB, Siemens and etc.Nejlepší komponenty však ne vždy zaručují správný tepelný výkon a optimální hodnotu. Navíc můžeme konstatovat, že každý projekt je ojedinělý sám o sobě a vyžaduje pochopení technologického procesu pro optimální výběr chlazení. To je také důvod, proč se společnost BROTEP stala v roce 2006 členem korporace CTI (Cooling Technology Institute, Houston, USA). Kódy CTI, technické dokumenty, softwarová podpora a účast na workshopech nám umožňují neustále zlepšovat znalosti o procesu chlazení a být na špičce technologických vylepšení.

 1. CHVB- CHLADIACE VEZE BOHUNICE S.R.O.

  Slovensko

  Společnost CHVB- CHLADIACE VEZE BOHUNICE S.R.O., je Multi-Category, která působí v Chladicí věže sektoru. Sídlí v Jaslovské Bohunice , Slovensko.

 2. BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN

  Německo

  Společnost BERGCOLD KÄLTELÖSUNGEN, je Výrobce, která působí v Chladiče vody sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladicí agregáty, Suché chladiče vzduchu, water cooler, Chladicí agregáty, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Duisburg, Německo.

 3. FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost FRIGOLINE SOGUTMA ISITMA DIS TIC. SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Chladírny sektoru. Působí rovněž v sektorech Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Chladicí agregáty, Chlazené vitríny a výkladní skříně, Suché chladiče vzduchu, Klimatizace, větrání a ventilace - zařízení, Chladicí agregáty, Chlazené vitríny a výkladní skříně, a Suché chladiče vzduchu. Sídlí v Sivas, Turecko.