• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • chov - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Chov - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. ELMEGA

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost ELMEGA, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - zařízení a vybavení, Zemědělství - zařízení a vybavení, milking halls, milking circuits, portable milking machines, SLEEVES, GRILLS, a SCRAPERS. Sídlí v Santa Comba-A Coruña, Španělsko.

 2. MAMYLAC

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost MAMYLAC, je Výrobce, která působí v Krmiva pro chov sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov - stroje a zařízení, Chov - služby, Chov - stroje a zařízení, Chov - služby, cows' milk, Milk powder for calves, Milk supplements for calves, Rearing calves, a colostrum. Sídlí v Malmedy, Belgie.

 3. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Krmicí zařízení pro zvířata sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov - stroje a zařízení, Dojení - stroje a zařízení, Zemědělské stroje, box equipment, Chov - stroje a zařízení, Dojení - stroje a zařízení, a Zemědělské stroje. Sídlí v Konya, Turecko.

 4. JINAN HOMA MACHINERY CO.,LTD.

  Čína

  Společnost JINAN HOMA MACHINERY CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech freight elevator buckets, cast iron parts for the automobile industry, drainage systems, a gratings. Sídlí v Jinan City, Čína.

 5. ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI

  Turecko

  Společnost ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI, je Výrobce, která působí v Zakružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Zootechnická zařízení, Chov - stroje a zařízení, Zootechnická zařízení, box equipment, contract manufacturing, a Chov - stroje a zařízení. Sídlí v Konya, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. FRANCO SRL

  Itálie

  Společnost FRANCO SRL, je Výrobce, která působí v Chov drůbeže, králíků a zvěřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - zařízení a vybavení, Chov - stroje a zařízení, Zemědělství - zařízení a vybavení, a Chov - stroje a zařízení. Sídlí v Cervasca, Itálie.

 2. FLEXTIM INDUSTRY SRL

  Rumunsko

  Společnost FLEXTIM INDUSTRY SRL, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zootechnická zařízení, Spalování odpadů - zařízení, Zootechnická zařízení, a Spalování odpadů - zařízení. Sídlí v Timisoara, Rumunsko.

 3. AK ZIRAAT

  Turecko

  Společnost AK ZIRAAT, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech vertical mixers. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. ONDA

  Itálie

  Společnost ONDA, je Distributor, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech livestock systems and equipment. Sídlí v Santa Giustina In Colle, Itálie.

 5. INDUSTRIAS DE BERANGO

  Španělsko

  Společnost INDUSTRIAS DE BERANGO, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojení - stroje a zařízení, milking systems, automatic milking systems, Dojení - stroje a zařízení, a Milking machines. Sídlí v Urduliz-Vizcaya, Španělsko.

 1. MITA FOREIGN TRADE COMPANY

  Turecko

  Společnost MITA FOREIGN TRADE COMPANY, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov drůbeže - stroje a zařízení, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, stainless steel silos, Chov drůbeže - stroje a zařízení, a Poultry incubators and brooders. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. ŞANMAK

  Turecko

  Společnost ŞANMAK, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech refrigerated tanks. Sídlí v Bursa, Turecko.

 1. BRINKMAN ALMEN

  Nizozemsko

  Společnost BRINKMAN ALMEN, je Maloprodejce, která působí v Zemědělství - zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Chov - stroje a zařízení, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Traktory a přívěsy zemědělské, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Chov - stroje a zařízení, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, a Traktory a přívěsy zemědělské. Sídlí v Almen, Nizozemsko.

 2. FIRMA THOMAS

  Belgie

  Společnost FIRMA THOMAS, je Maloprodejce, která působí v Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Chov - stroje a zařízení, Traktory a přívěsy zemědělské, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Chov - stroje a zařízení, Traktory a přívěsy zemědělské, a used farm machinery. Sídlí v Merchtem, Belgie.

 3. SARL GILIBERT ET FILS

  Francie

  Společnost SARL GILIBERT ET FILS, je Velkoprodejce, která působí v Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov - stroje a zařízení, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Zemědělské stroje, Chov - stroje a zařízení, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Zemědělské stroje, a farming machinery & tools. Sídlí v Riolas, Francie.

 4. VAN OSCH UDEN

  Nizozemsko

  Společnost VAN OSCH UDEN, je Velkoprodejce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Uden, Nizozemsko.

 5. LIDEROGLU BANT

  Turecko

  Společnost LIDEROGLU BANT, je Výrobce, která působí v Gumy a gumičky sektoru. Působí rovněž v sektorech Guma - průmyslové podlahy, Chov - stroje a zařízení, Guma - průmyslové podlahy, Insertion rubber sheet, Conveyor belts for the food industry, a Chov - stroje a zařízení. Sídlí v Konya, Turecko.

 6. CHAPRON-LEMENAGER SA

  Francie

  Společnost CHAPRON-LEMENAGER SA, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mříže, mřížky a pletivo, kovové, Mříže, mřížky a pletivo, kovové, electric fences, barriers, a fencing. Sídlí v Isigny-Sur-Mer, Francie.

 7. MELKZENTER

  Lucembursko

  Společnost MELKZENTER, je Poskytovatel služeb, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dojení - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Průmyslová údržba, Dojení - stroje a zařízení, Mlékárny a sýrárny - stroje a zařízení, Průmyslová údržba, a floor coverings. Sídlí v Angelsberg, Lucembursko.

 8. ALPHATECH

  Francie

  Společnost ALPHATECH, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Krmicí zařízení pro zvířata, Chov - služby, Krmicí zařízení pro zvířata, Chov - služby, a cattle feed. Sídlí v Lanrodec, Francie.

 1. KARETAG EAR TAG COMPANY

  Turecko

  Společnost KARETAG EAR TAG COMPANY, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. STE D' OUTILLAGE DE MATERIEL AGRICOLE ET DE CONST SOMAC SA

  Francie

  Společnost STE D' OUTILLAGE DE MATERIEL AGRICOLE ET DE CONST SOMAC SA, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Traktory a přívěsy zemědělské, Chov - služby, Zemědělské stroje, Traktory a přívěsy zemědělské, Chov - služby, agricultural accessories, a Zemědělské stroje. Sídlí v Lor, Francie.

 3. SARL ALBOUY EQUIPEMENT

  Francie

  Společnost SARL ALBOUY EQUIPEMENT, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Koryta a žlaby, Koryta a žlaby, Feeders, automatic, fodder troughs for zootechnics, a ovine feed. Sídlí v Baraqueville, Francie.

 4. SARL ETS ROGER QUITTE ET FILS

  Francie

  Společnost SARL ETS ROGER QUITTE ET FILS, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, a spreaders. Sídlí v Niort, Francie.

 5. VSI

  Belgie

  Společnost VSI, je Poskytovatel služeb, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech steel constructions, chicken cages, Piggeries, a silos. Sídlí v Poppel, Belgie.

 6. GRIMAUD & GÉLARD

  Francie

  Společnost GRIMAUD & GÉLARD, je Distributor, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Pleslin Trigavou, Francie.

 7. STEPHANSHOF GMBH

  Německo

  Společnost STEPHANSHOF GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zootechnická zařízení, Napáječky, Zootechnická zařízení, a Napáječky. Sídlí v Wittingen, Německo.

 8. STALL-PETER GMBH

  Německo

  Společnost STALL-PETER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vybavení pro ustájení dobytka, Čištění stájí a chlévů - stroje a zařízení, Napáječky, Vybavení pro ustájení dobytka, Čištění stájí a chlévů - stroje a zařízení, systems and equipment for manure removal, a Napáječky. Sídlí v Pyrbaum, Německo.

 9. J. DELGADO SA

  Španělsko

  Společnost J. DELGADO SA, která působí v Dojení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chov - stroje a zařízení, Chov - stroje a zařízení, automatic milking systems, milking halls, a accessories for milking machines. Sídlí v SOCUÉLLAMOS - CIUDAD REAL, Španělsko.

 10. HOUSEHAM SPRAYERS LIMITED

  Spojené království

  Společnost HOUSEHAM SPRAYERS LIMITED, je Výrobce, která působí v Zemědělství a lesnictví - stroje a příslušenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - zařízení a vybavení, Traktory a přívěsy zemědělské, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Chov - stroje a zařízení, Zemědělství - zařízení a vybavení, Traktory a přívěsy zemědělské, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, a Chov - stroje a zařízení. Sídlí v Lincoln, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Chov - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

29 544 Podniky