• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • jatka - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Jatka - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. PERMIS DE CONDUIRE

  Francie

  Společnost PERMIS DE CONDUIRE, je Poskytovatel služeb, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech permit requests. Sídlí v Sainte Denise, Francie.

 2. BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Biedenkopf, Německo.

 3. CAMREY - EQUIPAMENTOS FRIGORÍFICOS

  Brazílie

  Společnost CAMREY - EQUIPAMENTOS FRIGORÍFICOS, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Sao Jose Do Rio Preto-Sp, Brazílie.

 4. TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V.

  Nizozemsko

  Společnost TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V., je Velkoprodejce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chicken processing, machinery for slaughterhouses, plants and equipment for slaughtering, a poultry slaughter machinery. Sídlí v Wissenkerke, Nizozemsko.

 5. TEKNOMAKI

  Turecko

  Společnost TEKNOMAKI, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech oliver stone removers, gauge, a olive harvesting machines. Sídlí v Izmir, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE

  Řecko

  Společnost TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Skydra, Řecko.

 2. CLASS MEISTER SARL

  Rumunsko

  Společnost CLASS MEISTER SARL, je Výrobce, která působí v Stavby v bednění sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, a Jatka - stroje a zařízení. Sídlí v Tirgu Neamt, Rumunsko.

 3. SARL ATELIERS DE LA QUEILLE

  Francie

  Společnost SARL ATELIERS DE LA QUEILLE, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, conveyors, Jatka - stroje a zařízení, a elevators. Sídlí v Tonneins, Francie.

 4. MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD

  Spojené království

  Společnost MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Hampshire, Spojené království.

 5. MAPA BLADES S.R.L.

  Itálie

  Společnost MAPA BLADES S.R.L., je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech blade sharpening, sharpeners, a tool construction to drawings. Sídlí v Cinisello Balsamo, Itálie.

 1. THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA

  Francie

  Společnost THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA, je Velkoprodejce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech typewriter accessories and components, office machine accessory, insertion rings, a stuffing machines. Sídlí v Austin, Francie.

 2. TUNISIANET

  Tunisko

  Společnost TUNISIANET, je Maloprodejce, která působí v Informatika - materiál a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, personal computers, a Jatka - stroje a zařízení. Sídlí v Tunis, Tunisko.

 1. MADO FRANCE SARL

  Francie

  Společnost MADO FRANCE SARL, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, a Jatka - stroje a zařízení. Sídlí v Saverne, Francie.

 2. B.R.E.

  Belgie

  Společnost B.R.E., je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Roeselare, Belgie.

 3. LIMOS

  Slovinsko

  Společnost LIMOS, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery for slaughterhouses. Sídlí v Škofja Loka, Slovinsko.

 4. ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES

  Spojené království

  Společnost ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES, je Maloprodejce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech abattoirs, plants and equipment for slaughtering beef cattle, machinery for slaughterhouses, a plants and equipment for slaughtering pigs. Sídlí v Clevedon, Spojené království.

 5. BOBET MATERIEL

  Francie

  Společnost BOBET MATERIEL, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech food and agriculture industry machines, a food industry automation. Sídlí v CHAMPAGNE, Francie.

 6. SCERIA

  Francie

  Společnost SCERIA, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Sablé Sur Sarthe, Francie.

 7. NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION

  Francie

  Společnost NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Vimoutiers, Francie.

 8. INDUSTRADE

  Francie

  Společnost INDUSTRADE, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech butchering of meat. Sídlí v Schiltigheim Cedex, Francie.

 1. COUEDIC MADORE EQUIPEMENT

  Francie

  Společnost COUEDIC MADORE EQUIPEMENT, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Plemet, Francie.

 2. AMB FOOD TECH S.R.L.

  Itálie

  Společnost AMB FOOD TECH S.R.L., je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, Řeznictví - stroje a zařízení, Mlýnky a řezačky na maso, Jatka - stroje a zařízení, Řeznictví - stroje a zařízení, meat processing, a Mlýnky a řezačky na maso. Sídlí v San Lazzaro Di Savena, Itálie.

 3. FOOD TECHNOLOGY FRANCE

  Francie

  Společnost FOOD TECHNOLOGY FRANCE, je Distributor, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Robot automated equipment for slaughterhouses. Sídlí v Saint-Nolff, Francie.

 4. MEAT ASSISTANCE

  Belgie

  Společnost MEAT ASSISTANCE, je Velkoprodejce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladírenské sklady, Jatka - stroje a zařízení, Bourání masa, industrial hygiene, Chladírenské sklady, Jatka - stroje a zařízení, a Bourání masa. Sídlí v Sautin, Belgie.

 5. TERMET SOLEFI

  Francie

  Společnost TERMET SOLEFI, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Champagné, Francie.

 6. MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V.

  Nizozemsko

  Společnost MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V., je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Lichtenvoorde, Nizozemsko.

 7. LA COUTELLERIE SUÉDOISE

  Belgie

  Společnost LA COUTELLERIE SUÉDOISE, je Maloprodejce, která působí v Stroje na krájení plátků pro řeznictví a uzenářství sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, cleavers, butcher cleavers, a Jatka - stroje a zařízení. Sídlí v Gingelom, Belgie.

 8. HOLAC MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost HOLAC MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, a Jatka - stroje a zařízení. Sídlí v Heidenheim, Německo.

 9. ASMERT MEZBAHA GIDA VE TARIM URUNLERI SANAYI TIC.LTD.STI

  Turecko

  Společnost ASMERT MEZBAHA GIDA VE TARIM URUNLERI SANAYI TIC.LTD.STI, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 10. LA PARMENTIERE P BLACHE ET COMPAGNIE

  Francie

  Společnost LA PARMENTIERE P BLACHE ET COMPAGNIE, je Velkoprodejce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Jatka - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, a Jatka - stroje a zařízení. Sídlí v Ozoir La Ferrière, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Jatka - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

28 902 Podniky