• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • jatka - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Jatka - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. CARL STAHL KROMER - GERMAN MADE SPRING BALANCERS

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost CARL STAHL KROMER - GERMAN MADE SPRING BALANCERS, je Výrobce, která působí v Sváření a pájení - stroje a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, Spring balancers, Positioners, Air spring balancers, Wire ropes, overhead equipment, fitting accessories, balancers, a Stainless steel spring balancers. Sídlí v Gottenheim, Německo.

 2. BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Biedenkopf, Německo.

 3. PERMIS DE CONDUIRE

  Francie

  Společnost PERMIS DE CONDUIRE, je Poskytovatel služeb, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech permit requests. Sídlí v Sainte Denise, Francie.

 4. CAMREY - EQUIPAMENTOS FRIGORÍFICOS

  Brazílie

  Společnost CAMREY - EQUIPAMENTOS FRIGORÍFICOS, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Sao Jose Do Rio Preto-Sp, Brazílie.

 5. TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V.

  Nizozemsko

  Společnost TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V., je Velkoprodejce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chicken processing, machinery for slaughterhouses, plants and equipment for slaughtering, a poultry slaughter machinery. Sídlí v Wissenkerke, Nizozemsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CLASS MEISTER SARL

  Rumunsko

  Společnost CLASS MEISTER SARL, je Výrobce, která působí v Stavby v bednění sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, a Jatka - stroje a zařízení. Sídlí v Tirgu Neamt, Rumunsko.

 2. FOOD TECHNOLOGY FRANCE

  Francie

  Společnost FOOD TECHNOLOGY FRANCE, je Distributor, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Robot automated equipment for slaughterhouses. Sídlí v Saint-Nolff, Francie.

 3. TEKNOMAKI

  Turecko

  Společnost TEKNOMAKI, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech oliver stone removers, gauge, a olive harvesting machines. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE

  Řecko

  Společnost TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Skydra, Řecko.

 5. MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD

  Spojené království

  Společnost MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Hampshire, Spojené království.

 1. LIMOS

  Slovinsko

  Společnost LIMOS, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery for slaughterhouses. Sídlí v Škofja Loka, Slovinsko.

 2. SCERIA

  Francie

  Společnost SCERIA, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Sablé Sur Sarthe, Francie.

 1. NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION

  Francie

  Společnost NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Vimoutiers, Francie.

 2. KS K. SCHNELL SARL

  Francie

  Společnost KS K. SCHNELL SARL, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, a Jatka - stroje a zařízení. Sídlí v Marmoutier, Francie.

 3. MADO FRANCE SARL

  Francie

  Společnost MADO FRANCE SARL, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, a Jatka - stroje a zařízení. Sídlí v Saverne, Francie.

 4. TERMET SOLEFI

  Francie

  Společnost TERMET SOLEFI, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Champagné, Francie.

 5. AMB FOOD TECH S.R.L.

  Itálie

  Společnost AMB FOOD TECH S.R.L., je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, Řeznictví - stroje a zařízení, Mlýnky a řezačky na maso, Jatka - stroje a zařízení, Řeznictví - stroje a zařízení, meat processing, a Mlýnky a řezačky na maso. Sídlí v San Lazzaro Di Savena, Itálie.

 6. INDUSTRADE

  Francie

  Společnost INDUSTRADE, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech butchering of meat. Sídlí v Schiltigheim Cedex, Francie.

 7. MAPA BLADES S.R.L.

  Itálie

  Společnost MAPA BLADES S.R.L., je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech blade sharpening, sharpeners, a tool construction to drawings. Sídlí v Cinisello Balsamo, Itálie.

 8. COUEDIC MADORE EQUIPEMENT

  Francie

  Společnost COUEDIC MADORE EQUIPEMENT, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Plemet, Francie.

 1. SARL ATELIERS DE LA QUEILLE

  Francie

  Společnost SARL ATELIERS DE LA QUEILLE, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, conveyors, Jatka - stroje a zařízení, a elevators. Sídlí v Tonneins, Francie.

 2. THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA

  Francie

  Společnost THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA, je Velkoprodejce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech typewriter accessories and components, office machine accessory, insertion rings, a stuffing machines. Sídlí v Austin, Francie.

 3. B.R.E.

  Belgie

  Společnost B.R.E., je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Roeselare, Belgie.

 4. ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES

  Spojené království

  Společnost ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES, je Maloprodejce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech abattoirs, plants and equipment for slaughtering beef cattle, machinery for slaughterhouses, a plants and equipment for slaughtering pigs. Sídlí v Clevedon, Spojené království.

 5. MEAT ASSISTANCE

  Belgie

  Společnost MEAT ASSISTANCE, je Velkoprodejce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Chladírenské sklady, Jatka - stroje a zařízení, Bourání masa, industrial hygiene, Chladírenské sklady, Jatka - stroje a zařízení, a Bourání masa. Sídlí v Sautin, Belgie.

 6. BOBET MATERIEL

  Francie

  Společnost BOBET MATERIEL, je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech food and agriculture industry machines, a food industry automation. Sídlí v CHAMPAGNE, Francie.

 7. MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V.

  Nizozemsko

  Společnost MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V., je Výrobce, která působí v Jatka - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Lichtenvoorde, Nizozemsko.

 8. TUNISIANET

  Tunisko

  Společnost TUNISIANET, je Maloprodejce, která působí v Informatika - materiál a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Jatka - stroje a zařízení, personal computers, a Jatka - stroje a zařízení. Sídlí v Tunis, Tunisko.

 9. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Francie

  Společnost STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, která působí v Mlýnky a řezačky na maso sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení na solení masa aj. potravin, Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení, Jatka - stroje a zařízení, Zařízení na vaření a uzení uzenin, Zařízení na solení masa aj. potravin, Výroba trvanlivého pečiva - profesionální stroje a zařízení, Jatka - stroje a zařízení, a Zařízení na vaření a uzení uzenin. Sídlí v Solesmes, Francie.

 10. LA PARMENTIERE P BLACHE ET COMPAGNIE

  Francie

  Společnost LA PARMENTIERE P BLACHE ET COMPAGNIE, je Velkoprodejce, která působí v Maso a uzeniny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, Jatka - stroje a zařízení, Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení, a Jatka - stroje a zařízení. Sídlí v Ozoir La Ferrière, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Jatka - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

28 883 Podniky