• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • kavárny a bary - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Kavárny a bary - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. D. UND E. GÜNTHER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost D. UND E. GÜNTHER GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bergkirchen, Německo.

 2. SPEISENVERTEILUNG KOCHEN & LOGISTIK GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost SPEISENVERTEILUNG KOCHEN & LOGISTIK GMBH, je Distributor, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Wiener Neudorf / Wien, Rakousko.

 3. MATORECA

  Belgie

  Společnost MATORECA, je Distributor, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Restaurace - stroje a zařízení, refrigerated cabinet, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Kavárny a bary - stroje a zařízení, a Restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Namur, Belgie.

 4. COSTADORO S.P.A.

  Itálie

  Společnost COSTADORO S.P.A., je Výrobce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech coffee, organic coffee, Italian coffee, a coffee beans. Sídlí v Torino, Itálie.

 5. SANTOS PALACE

  Belgie

  Společnost SANTOS PALACE, je Výrobce, která působí v Kávovary komerční sektoru. Působí rovněž v sektorech Káva a čaj, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Kávovary pro domácnost, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Káva a čaj, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Kávovary pro domácnost, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. YOUR COFFEE SRL

  Itálie

  Společnost YOUR COFFEE SRL, je Výrobce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech italian espresso coffee, a roasted coffee beans. Sídlí v Isola Di Capo Rizzuto, Itálie.

 2. FARMABIOMED SRL

  Rumunsko

  Společnost FARMABIOMED SRL, je Maloprodejce, která působí v Káva a čaj sektoru. Působí rovněž v sektorech Čaje bylinkové, Potraviny - import-export, Dietní a biologická strava, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Čaje bylinkové, Potraviny - import-export, Dietní a biologická strava, a Kavárny a bary - stroje a zařízení. Sídlí v Flamanzi, Rumunsko.

 3. DELIDRINKS - NATURAL DRINKS

  Francie

  Společnost DELIDRINKS - NATURAL DRINKS, je Velkoprodejce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech basic food preparations for ice-cream parlours. Sídlí v Arles, Francie.

 4. CAFFITALY SYSTEM S.P.A.

  Itálie

  Společnost CAFFITALY SYSTEM S.P.A., je Výrobce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kávovary komerční, Kávovary pro domácnost, Kávovary komerční, Kávovary pro domácnost, espresso coffee capsules, a coffee and tea. Sídlí v Gaggio Montano, Itálie.

 5. CHURRERIA GRANADA - CHURRERIA DESI

  Španělsko

  Společnost CHURRERIA GRANADA - CHURRERIA DESI, je Maloprodejce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Granada, Španělsko.

 1. BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S

  Turecko

  Společnost BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S, je Výrobce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kavárny a bary - stroje a zařízení, Pečicí trouby, průmyslové, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Pečicí trouby, průmyslové, fryers for institutions, a machines and equipment for hotels, catering and public premises. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. PANNUS

  Španělsko

  Společnost PANNUS, je Výrobce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 1. HUGGAMAG

  Řecko

  Společnost HUGGAMAG, je Velkoprodejce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale coffee, a sunflower oil. Sídlí v Athens, Řecko.

 2. BIEPI S.R.L.

  Itálie

  Společnost BIEPI S.R.L., je Výrobce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kávovary komerční, Coffee capsule machines, a Kávovary komerční. Sídlí v Castel Rozzone, Itálie.

 3. NUOVA RICAMBI SRL

  Itálie

  Společnost NUOVA RICAMBI SRL, je Distributor, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech spare parts for espresso coffee machines, a bar accessories. Sídlí v Carugate, Itálie.

 4. ELEKTRA S.R.L.

  Itálie

  Společnost ELEKTRA S.R.L., je Výrobce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech doser grinders, a espresso coffee machines. Sídlí v Dosson Di Casier, Itálie.

 5. MEBLANT

  Polsko

  Společnost MEBLANT, je Multi-Category, která působí v Nábytek pro domácnost sektoru. Působí rovněž v sektorech Nábytek moderní (design), Nábytek kovový, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Kancelářská křesla, Nábytek moderní (design), Nábytek kovový, Kavárny a bary - stroje a zařízení, a Kancelářská křesla. Sídlí v Wrocław, Polsko.

 6. DE AMICIS CAFFE'

  Itálie

  Společnost DE AMICIS CAFFE', je Maloprodejce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech water bed lowering for reclamation. Sídlí v Trani, Itálie.

 7. MIOLA CAFFÈ

  Švýcarsko

  Společnost MIOLA CAFFÈ, je Poskytovatel služeb, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Prestigious coffee selections for bars, italian espresso coffee, a Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Ecublens, Švýcarsko.

 8. NEXTS SRL

  Itálie

  Společnost NEXTS SRL, je Výrobce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Káva a čaj, Uzávěry kolem zátek, kovové, twist caps for packaging, Káva a čaj, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Cernusco Sul Naviglio, Itálie.

 1. HACCP-KÜCHENPLANUNG

  Německo

  Společnost HACCP-KÜCHENPLANUNG, je Poskytovatel služeb, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Brake, Německo.

 2. BAR RISTORANTE PIZZERIA CAFFÈ LE LOGGE

  Itálie

  Společnost BAR RISTORANTE PIZZERIA CAFFÈ LE LOGGE, je Poskytovatel služeb, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Greve In Chianti, Itálie.

 3. MARESCAFÈ

  Itálie

  Společnost MARESCAFÈ, je Velkoprodejce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech roasted coffee in beans. Sídlí v Marano Di Napoli, Itálie.

 4. CAFESPELEN MARCEL

  Belgie

  Společnost CAFESPELEN MARCEL, je Distributor, která působí v Videohry a elektronické hry sektoru. Působí rovněž v sektorech Akční počítačové hry, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Akční počítačové hry, game rental for recreation rooms and bars, a Kavárny a bary - stroje a zařízení. Sídlí v Lokeren, Belgie.

 5. DIERRE SERVICE

  Itálie

  Společnost DIERRE SERVICE, je Distributor, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kávovary komerční, coffee in capsules, free loan use service, a Kávovary komerční. Sídlí v Santa Maria Capua Vetere, Itálie.

 6. UYAR OTEL EKIPMANLARI

  Turecko

  Společnost UYAR OTEL EKIPMANLARI, je Velkoprodejce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kavárny a bary - stroje a zařízení, Restaurace - stroje a zařízení, hotel equipment, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Restaurace - stroje a zařízení, a hotel amenities. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. ANTOINE BELGIUM

  Belgie

  Společnost ANTOINE BELGIUM, je Výrobce, která působí v Nápoje - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kavárny a bary - stroje a zařízení, draught beer systems, ice machines, Kavárny a bary - stroje a zařízení, a application programs for public businesses. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 8. VIROGA ITALIA DI VITO ROCCO GAGLIARDI

  Itálie

  Společnost VIROGA ITALIA DI VITO ROCCO GAGLIARDI, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Kavárny a bary - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Automaty, Automaty, a Coffee pods. Sídlí v Rutigliano, Itálie.

 9. RESTOMAX

  Belgie

  Společnost RESTOMAX, je Výrobce, která působí v Pokladny registrační sektoru. Působí rovněž v sektorech Kavárny a bary - stroje a zařízení, paper in rolls for cash registers, rolls and cartridges for cash registers, article for restaurants, a Kavárny a bary - stroje a zařízení. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

 10. CAFES SOUBIRA

  Francie

  Společnost CAFES SOUBIRA, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kavárny a bary - stroje a zařízení, coffee-roasting, wholesale coffee, wholesale roasted and refined coffee, a Kavárny a bary - stroje a zařízení. Sídlí v Floirac, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Kavárny a bary - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 765 Podniky