• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • komerční kuchyně - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Komerční kuchyně - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. BSN TRADING

  Belgie

  Verified by europages badge

  BSN TRADING is a company that specializes in wholesale sales of electrical appliances, tooling, children's toys and kitchen items. Since it was set up, BSN TRADING has committed to supply its customers with high quality products at keen prices. It has a full product catalogue, ranging from small electrical goods to major appliances, as well as DIY tools, children’s toys and kitchen accessories. The breadth of this range ensures that customers can find everything they need in one spot, offering a practical solution for their procurement needs. For further details, don't hesitate to contact us!

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Slicer model S220/AF, made in an anodized aluminium alloy makes for fast cleaning and absolute hygiene. The cutting thickness regulator ranges from 0 to 15 mm and is very precise allowing decimal adjustments. The sharpener is easy to assemble, which thus simplifies the user's work and guarantees perfect cutting and product efficiency over time.

 3. FRAMACO SERVICES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost FRAMACO SERVICES, je Poskytovatel služeb, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Frepillon, Francie.

 4. KID CATERING EQUIPMENT

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Společnost KID CATERING EQUIPMENT, je Distributor, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápoje - průmyslové stroje a zařízení, Nápojové automaty, Mikrovlnné trouby, Nápoje - průmyslové stroje a zařízení, Nápojové automaty, a Mikrovlnné trouby. Sídlí v Ness, Spojené království.

 5. HARALD CLAUS GROSSKÜCHENANLAGEN GBR

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HARALD CLAUS GROSSKÜCHENANLAGEN GBR, je Výrobce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Eutin Ot Neudorf, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, je Velkoprodejce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Obchody - uspořádání, Systémy pro čisté místnosti a postupy, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Obchody - uspořádání, a Systémy pro čisté místnosti a postupy. Sídlí v Paris, Francie.

 2. ALEX DI MANFRONI DALIDA E FIGLI S.N.C.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ALEX DI MANFRONI DALIDA E FIGLI S.N.C., je Velkoprodejce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Figline E Incisa Valdarno, Itálie.

 3. SARO GASTRO-PRODUCTS GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost SARO GASTRO-PRODUCTS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Emmerich, Německo.

 4. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost A.Z HORECA EQUIPEMENTS, je Distributor, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Kávovary komerční, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, a Kávovary komerční. Sídlí v Lodelinsart (charleroi), Belgie.

 5. SAT GRANDI CUCINE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SAT GRANDI CUCINE, je Poskytovatel služeb, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sporáky, a Sporáky. Sídlí v Perugia, Itálie.

 1. ROBERT A. PUSKAS GMBH - MENUT SPEISENVERTEILSYYSTEME

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost ROBERT A. PUSKAS GMBH - MENUT SPEISENVERTEILSYYSTEME, je Výrobce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Breitenfurt Bei Wien, Rakousko.

 2. GASTROART CZ - GASTRO VYBAVENÍ A TECHNIKA

  Česká republika

  Naše společnost se zabývá poradenstvím a projektovou činností v oblasti gastronomie. Provozujeme rovněž obchod s gastro vybavením a technikou a zároveň provádíme servis těchto produktů.

 1. GOZ GASTRO - KONVEKTOMATY A DALŠÍ GASTRONOMICKÉ VYBAVENÍ

  Česká republika

  Naše společnost se specializuje na vybavení gastronomických provozů. Dodáváme cukrářské a zmrzlinářské vitríny, konvektomaty, chladírenské pulty a řadu dalších výrobků.

 2. GASTROTOM.CZ - GASTRO VYBAVENÍ PRO VEŘEJNÉ KUCHYNĚ

  Česká republika

  Naše společnost zajišťuje dodávky, montáž a servis gastro vybavení. Našimi zákazníky jsou školní kuchyně, domovy důchodců, závodní jídelny i hotely a restaurace.

 3. MATORECA

  Belgie

  Společnost MATORECA, je Distributor, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Restaurace - stroje a zařízení, refrigerated cabinet, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Kavárny a bary - stroje a zařízení, a Restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Namur, Belgie.

 4. SOLEM MAKINE DANISMANLIK VE DIS TIC AS

  Turecko

  Společnost SOLEM MAKINE DANISMANLIK VE DIS TIC AS, je Distributor, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Mixéry, gas burners for bakers' ovens, Mixéry, a pasta makers. Sídlí v Konya, Turecko.

 5. YAMANLAR METAL INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS

  Turecko

  Společnost YAMANLAR METAL INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS, je Výrobce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Restaurace - stroje a zařízení, grill ovens, burner, a Restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Konya, Turecko.

 6. MCR EQUIPEMENTS

  Francie

  Společnost MCR EQUIPEMENTS, je Distributor, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech professional kitchens, supplies for bread manufacturers, equipment for bakeries, a machines for bakeries. Sídlí v Saint Lambert De La Potherie, Francie.

 7. PANEM INTERNATIONAL

  Francie

  Společnost PANEM INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Pekárny, cukrářství, výrobny trvanlivého pečiva, výrobny cukrovinek - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, a Pekařství - pekárenské stroje a zařízení. Sídlí v La Crèche, Francie.

 8. DC PRODUCTS

  Spojené království

  Společnost DC PRODUCTS, je Výrobce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial dishwashers. Sídlí v Wells, Spojené království.

 1. ETS ROUSSEL

  Francie

  Společnost ETS ROUSSEL, je Distributor, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Baillet En France, Francie.

 2. FRANKELIA SRL

  Itálie

  Společnost FRANKELIA SRL, je Poskytovatel služeb, která působí v Nábytek pro hotely, kavárny, restaurace sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, industrial refrigerators, industrial refrigeration plant and equipment, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, a shop furnishings. Sídlí v San Giuseppe Vesuviano, Itálie.

 3. CLERINOX

  Belgie

  Společnost CLERINOX, je Velkoprodejce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Digestoře a odsavače par - domácnost, Nábytek pro veřejné stravování, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Digestoře a odsavače par - domácnost, installation of professional kitchens, a Nábytek pro veřejné stravování. Sídlí v Beauraing, Belgie.

 4. CAFE RESTAURANT DISPLAYCASE INDUSTRIAL KITCHEN SHOWCASES

  Turecko

  Společnost CAFE RESTAURANT DISPLAYCASE INDUSTRIAL KITCHEN SHOWCASES, je Výrobce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech kitchen utensils for institutions, industrial freezing equipment, a display windows. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. PAELLERAS EL CID

  Španělsko

  Společnost PAELLERAS EL CID, je Výrobce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech braziers, a household items. Sídlí v Torrent-Valencia, Španělsko.

 6. M & M - MICHAILIDIS M., & CO. PROFESSIONAL ELECTRIC APPARATUS

  Řecko

  Společnost M & M - MICHAILIDIS M., & CO. PROFESSIONAL ELECTRIC APPARATUS, je Výrobce, která působí v Domácí elektrospotřebiče - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, small electrical appliances, a wholesale electrical appliances. Sídlí v Stavroupoli, Řecko.

 7. PINHA, LDA

  Portugalsko

  Společnost PINHA, LDA, je Výrobce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Toastery, opékače topinek pro domácnost, electric fryers, a Toastery, opékače topinek pro domácnost. Sídlí v Águeda, Portugalsko.

 8. DRN ENDÜSTRIYEL MUTFAK

  Turecko

  Společnost DRN ENDÜSTRIYEL MUTFAK, je Výrobce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Sporáky, industrial kitchens, fryers for institutions, a Sporáky. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 9. TELFER

  Španělsko

  Společnost TELFER, je Poskytovatel služeb, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech kitchen hoods for communities, a wok cookers. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 10. SOMEPRODUCTS

  Belgie

  Společnost SOMEPRODUCTS, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Přípravky na čištění a údržbu domácností, Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Cleansing products - industrial, Přípravky na čištění a údržbu domácností, a Myčky nádobí automatické pro hromadné stravování. Sídlí v Bruxelles, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Komerční kuchyně - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 618 Podniky