• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • konzervy - ryby

Výsledky hledání pro

Konzervy - ryby - Dovoz vývoz

 1. DISTRAZUR

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost DISTRAZUR, je Velkoprodejce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápoje, Ovoce a zelenina - import-export, Konzervy - ryby, Omáčky a tresti, Nápoje, Ovoce a zelenina - import-export, Konzervy - ryby, a Omáčky a tresti. Sídlí v Malataverne, Francie.

 2. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., je Velkoprodejce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Konzervovaná zelenina, Sýry, Olivy, Koření, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Fine food, Konzervy - ryby, a fresh vegetables. Sídlí v Berlin, Německo.

 3. DGM SHIPPING AS

  Estonsko

  Společnost DGM SHIPPING AS, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 4. CONSERVAS HOYA

  Španělsko

  Společnost CONSERVAS HOYA, je Výrobce, která působí v Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Konzervy - korýši, tuna, Konzervy - ryby, Konzervy - korýši, a anchovies. Sídlí v Santoña-Cantabria, Španělsko.

 5. CARLINO SRL

  Itálie

  Společnost CARLINO SRL, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Gastronomie - speciality, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Anchovies, Gastronomie - speciality, a Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi. Sídlí v Sciacca, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. JENRAD CORPORATION (PTY) LTD

  Jižní Afrika

  Společnost JENRAD CORPORATION (PTY) LTD, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce a zelenina - import-export, Ovoce a zelenina - import-export, water supplier, a oats. Sídlí v Cape Town, Jižní Afrika.

 2. EIRASMAR

  Španělsko

  Společnost EIRASMAR, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - mušle, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Konzervy - ryby, shellfish, Konzervy - mušle, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, a Konzervy - ryby. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 3. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Konzervovaná zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Ovoce konzervované, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Konzervy - ryby, Ovoce konzervované, Espresso coffees, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Augsburg, Německo.

 4. CMC FOOD SP.ZO.O.

  Polsko

  Společnost CMC FOOD SP.ZO.O., je Distributor, která působí v Oleje rostlinné sektoru. Působí rovněž v sektorech Olej olivový, Konzervy - ryby, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, sweet and sour vegetables, Olej olivový, Konzervy - ryby, a Import-export - zemědělskopotravinářský komplex. Sídlí v Inwald, Polsko.

 5. JEALSA

  Španělsko

  Společnost JEALSA, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech tuna in olive oil, tinned seafood, preserved shellfish, a packaged tuna. Sídlí v Boiro (a Coruña), Španělsko.

 1. SUPOY

  Ukrajina

  Společnost SUPOY, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech products for aviculture, preserves in oil, Marketing of preserved seafood, a production of tinned fish. Sídlí v Cherkasy, Ukrajina.

 2. LINEA GASTRO GMBH

  Německo

  Společnost LINEA GASTRO GMBH, je Výrobce, která působí v Dietní a biologická strava sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Hotová jídla a lahůdky, Gastronomie - speciality, Konzervy - ryby, Hotová jídla a lahůdky, a Gastronomie - speciality. Sídlí v Badenweiler, Německo.

 1. NOUVELLE SOCIETE AMADIR

  Maroko

  Společnost NOUVELLE SOCIETE AMADIR, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Sídlí v Agadir, Maroko.

 2. FJOKSAK AS

  Norsko

  Společnost FJOKSAK AS, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Sídlí v Ålesund, Norsko.

 3. CONSERVAS REZUMAR

  Španělsko

  Společnost CONSERVAS REZUMAR, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech anchovies marinated in olive oil. Sídlí v Laredo, Španělsko.

 4. FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA

  Portugalsko

  Společnost FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA, je Výrobce, která působí v Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, a Konzervy - ryby. Sídlí v Póvoa De Varzim, Portugalsko.

 5. CONSERVAS LAVIN

  Španělsko

  Společnost CONSERVAS LAVIN, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Sídlí v Santoña, Španělsko.

 6. SPANISH GOURMET TRADING

  Španělsko

  Společnost SPANISH GOURMET TRADING, je Distributor, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Lahůdky, Wines - Spain, olive oil, Konzervy - ryby, a Lahůdky. Sídlí v Mairena Del Aljarafe, Španělsko.

 7. FAGURI PROD OÜ

  Estonsko

  Společnost FAGURI PROD OÜ, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 8. THE VILLAGE SHOPPE LTD

  Spojené království

  Společnost THE VILLAGE SHOPPE LTD, je Velkoprodejce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech tinned fish, a tinned beef. Sídlí v London, Spojené království.

 1. ITALIA NET FOOD SNC

  Itálie

  Společnost ITALIA NET FOOD SNC, je Velkoprodejce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Uzeniny a solená masa, wholesale of cakes and pastries, canned pulses, Konzervy - ryby, a Uzeniny a solená masa. Sídlí v Reggio Emilia, Itálie.

 2. KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Sůl sektoru. Působí rovněž v sektorech Mouky a krupice, Konzervy - ryby, Kartony pro obalový průmysl, Kartony speciální a technické, Mouky a krupice, Konzervy - ryby, Kartony pro obalový průmysl, a Kartony speciální a technické. Sídlí v Bremerhaven, Německo.

 3. CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A.

  Portugalsko

  Společnost CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A., je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Sídlí v Lisboa, Portugalsko.

 4. LUÇAS & C.ª, LDA.

  Portugalsko

  Společnost LUÇAS & C.ª, LDA., je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech fish pate and pastes, tinned fish, a tinned seafood. Sídlí v Matosinhos, Portugalsko.

 5. LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA

  Portugalsko

  Společnost LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA, je Výrobce, která působí v Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Konzervy - ryby, dried fish, frozen fish, a frozen fish export. Sídlí v Gafanha Da Nazaré, Portugalsko.

 6. COFACO AÇORES, SA

  Portugalsko

  Společnost COFACO AÇORES, SA, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech tinned seafood. Sídlí v Lisboa, Portugalsko.

 7. VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER

  Francie

  Společnost VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER, je Distributor, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, Tomato paste, Canned tuna, a Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy. Sídlí v Paris, Francie.

 8. PESCA MAREE (FISH & SEAFOOD EXPORT)

  Maroko

  Společnost PESCA MAREE (FISH & SEAFOOD EXPORT), je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh fish export, fresh fish processing, a frozen seafood. Sídlí v Grand-Casablanca, Maroko.

 9. AZAIS POLITO

  Francie

  Společnost AZAIS POLITO, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Sídlí v SETE, Francie.

 10. AKYUREK PAZARLAMA S.A.

  Turecko

  Společnost AKYUREK PAZARLAMA S.A., je Distributor, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Cukr, a Cukr. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma