• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • konzervy - ryby

Výsledky hledání pro

Konzervy - ryby - Dovoz vývoz

 1. DELFINO BATTISTA SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Still nowadays, the processing steps are entirely handmade in its well equipped workshop: selecting the raw material, checking the product, processing and preparing are closely monitored so that the processing standards are guaranteed to be according to the laws in force. All Delfino Battista's products are free from preservatives and chemical additives so that the quality and the natural taste are preserved as well as having guaranteed and genuine products.

 2. DISTRAZUR

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost DISTRAZUR, je Velkoprodejce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápoje, Ovoce a zelenina - import-export, Konzervy - ryby, Omáčky a tresti, Nápoje, Ovoce a zelenina - import-export, Konzervy - ryby, a Omáčky a tresti. Sídlí v Malataverne, Francie.

 3. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Konzervovaná zelenina sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Ovoce konzervované, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Konzervy - ryby, Ovoce konzervované, Foodstuffs, organic, food imports, raw materials for food industry, a Espresso coffees. Sídlí v Augsburg, Německo.

 4. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., je Velkoprodejce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Konzervovaná zelenina, Sýry, Olivy, Koření, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Fine food, Konzervy - ryby, a fresh vegetables. Sídlí v Berlin, Německo.

 5. DGM SHIPPING AS

  Estonsko

  Společnost DGM SHIPPING AS, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CARLINO SRL

  Itálie

  Společnost CARLINO SRL, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Gastronomie - speciality, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Anchovies, Gastronomie - speciality, a Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi. Sídlí v Sciacca, Itálie.

 2. CONSERVAS HOYA

  Španělsko

  Společnost CONSERVAS HOYA, je Výrobce, která působí v Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Konzervy - korýši, tuna, Konzervy - ryby, Konzervy - korýši, a anchovies. Sídlí v Santoña-Cantabria, Španělsko.

 3. EIRASMAR

  Španělsko

  Společnost EIRASMAR, která působí v Zmrazené a hluboce zmrazené ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - mušle, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Konzervy - ryby, shellfish, Konzervy - mušle, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, a Konzervy - ryby. Sídlí v Vigo-Pontevedra, Španělsko.

 4. JENRAD CORPORATION (PTY) LTD

  Jižní Afrika

  Společnost JENRAD CORPORATION (PTY) LTD, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Ovoce a zelenina - import-export, Ovoce a zelenina - import-export, water supplier, a oats. Sídlí v Cape Town, Jižní Afrika.

 5. CMC FOOD SP.ZO.O.

  Polsko

  Společnost CMC FOOD SP.ZO.O., je Distributor, která působí v Oleje rostlinné sektoru. Působí rovněž v sektorech Olej olivový, Konzervy - ryby, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, sweet and sour vegetables, Olej olivový, Konzervy - ryby, a Import-export - zemědělskopotravinářský komplex. Sídlí v Inwald, Polsko.

 1. SUPOY

  Ukrajina

  Společnost SUPOY, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Visable supports the Ukrainian companies, products for aviculture, preserves in oil, Marketing of preserved seafood, production of tinned fish, a Visable supports the Ukrainian companies. Sídlí v Cherkasy, Ukrajina.

 2. JEALSA

  Španělsko

  Společnost JEALSA, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech tuna in olive oil, tinned seafood, preserved shellfish, a packaged tuna. Sídlí v Boiro (a Coruña), Španělsko.

 1. FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA

  Portugalsko

  Společnost FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA, je Výrobce, která působí v Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, a Konzervy - ryby. Sídlí v Póvoa De Varzim, Portugalsko.

 2. LINEA GASTRO GMBH

  Německo

  Společnost LINEA GASTRO GMBH, je Výrobce, která působí v Dietní a biologická strava sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Hotová jídla a lahůdky, Gastronomie - speciality, Konzervy - ryby, Hotová jídla a lahůdky, a Gastronomie - speciality. Sídlí v Badenweiler, Německo.

 3. SPANISH GOURMET TRADING

  Španělsko

  Společnost SPANISH GOURMET TRADING, je Distributor, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Lahůdky, Wines - Spain, olive oil, Konzervy - ryby, a Lahůdky. Sídlí v Mairena Del Aljarafe, Španělsko.

 4. CONSERVAS LAVIN

  Španělsko

  Společnost CONSERVAS LAVIN, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Sídlí v Santoña, Španělsko.

 5. FJOKSAK AS

  Norsko

  Společnost FJOKSAK AS, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Sídlí v Ålesund, Norsko.

 6. CONSERVAS REZUMAR

  Španělsko

  Společnost CONSERVAS REZUMAR, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech anchovies marinated in olive oil. Sídlí v Laredo, Španělsko.

 7. NOUVELLE SOCIETE AMADIR

  Maroko

  Společnost NOUVELLE SOCIETE AMADIR, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Sídlí v Agadir, Maroko.

 8. FAGURI PROD OÜ

  Estonsko

  Společnost FAGURI PROD OÜ, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Sídlí v Tallinn, Estonsko.

 1. PESCA MAREE (FISH & SEAFOOD EXPORT)

  Maroko

  Společnost PESCA MAREE (FISH & SEAFOOD EXPORT), je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh fish export, fresh fish processing, a frozen seafood. Sídlí v Grand-Casablanca, Maroko.

 2. KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG, je Velkoprodejce, která působí v Sůl sektoru. Působí rovněž v sektorech Mouky a krupice, Konzervy - ryby, Kartony pro obalový průmysl, Kartony speciální a technické, Mouky a krupice, Konzervy - ryby, Kartony pro obalový průmysl, a Kartony speciální a technické. Sídlí v Bremerhaven, Německo.

 3. CONSERVAS BELAMAR, LDA.

  Portugalsko

  Společnost CONSERVAS BELAMAR, LDA., je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, sardine, anchovies, sardines and mackerel, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, a tuna. Sídlí v Vila Do Conde, Portugalsko.

 4. THE VILLAGE SHOPPE LTD

  Spojené království

  Společnost THE VILLAGE SHOPPE LTD, je Velkoprodejce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech tinned fish, a tinned beef. Sídlí v London, Spojené království.

 5. ITALIA NET FOOD SNC

  Itálie

  Společnost ITALIA NET FOOD SNC, je Velkoprodejce, která působí v Potraviny - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Uzeniny a solená masa, wholesale of cakes and pastries, canned pulses, Konzervy - ryby, a Uzeniny a solená masa. Sídlí v Reggio Emilia, Itálie.

 6. VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER

  Francie

  Společnost VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER, je Distributor, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, Tomato paste, Canned tuna, a Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy. Sídlí v Paris, Francie.

 7. CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A.

  Portugalsko

  Společnost CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A., je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Sídlí v Lisboa, Portugalsko.

 8. COFACO AÇORES, SA

  Portugalsko

  Společnost COFACO AÇORES, SA, je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech tinned seafood. Sídlí v Lisboa, Portugalsko.

 9. LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA

  Portugalsko

  Společnost LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA, je Výrobce, která působí v Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy - ryby, Konzervy - ryby, dried fish, frozen fish, a frozen fish export. Sídlí v Gafanha Da Nazaré, Portugalsko.

 10. LUÇAS & C.ª, LDA.

  Portugalsko

  Společnost LUÇAS & C.ª, LDA., je Výrobce, která působí v Konzervy - ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech fish pate and pastes, tinned fish, a tinned seafood. Sídlí v Matosinhos, Portugalsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Konzervy - ryby - Dovoz vývoz

Počet výsledků

602 Podniky