• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • akvakultura a chov ryb

Výsledky hledání pro

Akvakultura a chov ryb - Dovoz vývoz

 1. CHRISTIAN STÖHR GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  With more than 50 years of experience in plastic processing, we produce our Hel-X fillers for biological waste water and gas treatment and for use in aquaculture. You can build on this wealth of experience as the basis for high-quality Hel-X fillers made of plastic. We manufacture exclusively at our site in Germany using a method that we developed ourselves, in strict compliance with high quality and environmental standards. Our Hel-x fillers are easy-to-use, highly effective and offer low investment costs and running costs, making them not only an ecological choice but economical too. Hel-x fillers are used all around the world to treat municipal and industrial wastewater in MBBR and IFAS systems. They are also used by many customers in aquaculture and biogas plants.

 2. NUTRIFISH

  Tunisko

  Verified by europages badge

  Společnost NUTRIFISH, je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech Krmiva pro velkochovy ryb, Krmiva pro chov, Fish feed, Food for farmed fish, Food for fish farming, Food for striped bass, Food for meagre, Food for salt-water fish, a Food for catfish. Sídlí v Monastir, Tunisko.

 3. GRANJA AGAS SA

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost GRANJA AGAS SA, je Výrobce, která působí v Vejce sektoru. Působí rovněž v sektorech Akvakultura a chov ryb, Akvakultura a chov ryb, quail eggs, hen egg, eggs from free-range hens, spanish eggs, eggs from cuenca, a fresh packed eggs. Sídlí v Motilla Del Palancar-Cuenca, Španělsko.

 4. MAMMADOV-CAVIAR-COM

  Švédsko

  Verified by europages badge

  Společnost MAMMADOV-CAVIAR-COM, je Velkoprodejce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech Sturgeon roe, Sturgeon caviar, Sturgeon for caviar, Premium Caviar, Caviar selection, Farmed caviar, Wild caviar, Mammadov Caviar, a Swedish caviar. Sídlí v Göteborg, Švédsko.

 5. PARLIER ENVIRONNEMENT

  Francie

  Společnost PARLIER ENVIRONNEMENT, je Poskytovatel služeb, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech marine mollusc aquaculture, research & development studies in the agricultural and zootechnical sector, training and technological innovation for businesses, a biology consultants. Sídlí v La Roche Sur Yon, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SEAWELL HIRTSHALS A/S

  Norsko

  Společnost SEAWELL HIRTSHALS A/S, je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech Hluboce zmrazené mořské plody, Rybolov - import-export, Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi, Hluboce zmrazené mořské plody, Rybolov - import-export, a Konzervované ryby, dary moře a hlemýždi. Sídlí v Stavanger, Norsko.

 2. DOMEC AQUACULTURE

  Francie

  Společnost DOMEC AQUACULTURE, je Výrobce, která působí v Ryby akvarijní sektoru. Působí rovněž v sektorech Akvakultura a chov ryb, caught sea fish, sturgeons, a Akvakultura a chov ryb. Sídlí v Airvault, Francie.

 3. BLACK CAVIAR CLUB LTD

  Spojené království

  Společnost BLACK CAVIAR CLUB LTD, je Velkoprodejce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Sídlí v Swadlincote, Spojené království.

 4. AQUATROPICAL

  Kongo, Koňská demokratická republika

  Společnost AQUATROPICAL, je Velkoprodejce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Sídlí v Kinshasa, Kongo, Koňská demokratická republika.

 5. PACIFICO AQUACULTURE

  Mexiko

  Společnost PACIFICO AQUACULTURE, je Distributor, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Sídlí v Ensenada, Mexiko.

 1. VISKWEKERIJ CORTEN

  Belgie

  Společnost VISKWEKERIJ CORTEN, je Multi-Category, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Akvakultura a chov ryb, Ryby rybniční, Akvakultura a chov ryb, a Ryby rybniční. Sídlí v Lommel, Belgie.

 2. OYSTERWORLD

  Portugalsko

  Společnost OYSTERWORLD, je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech oysters, baby clams, a mussels. Sídlí v Queijas, Portugalsko.

 1. FIBROPOL C.T.P. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost FIBROPOL C.T.P. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech fish-breeding tanks, Pipes bending, pleasure craft, a Marketing of semi-transformed seafood. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. TRUST CARE COMPANY

  Egypt

  Společnost TRUST CARE COMPANY, je Distributor, která působí v Veterinární přípravky sektoru. Působí rovněž v sektorech Akvakultura a chov ryb, a Akvakultura a chov ryb. Sídlí v Obour, Egypt.

 3. HOMARIUM

  Belgie

  Společnost HOMARIUM, je Výrobce, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zařízení pro chov ryb, Akvakultura a chov ryb, Zařízení pro chov ryb, Akvakultura a chov ryb, a custom-made aquariums. Sídlí v Pittem, Belgie.

 4. MATRIX ENVIRONMENT INC

  Kanada

  Společnost MATRIX ENVIRONMENT INC, je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Sídlí v Montreal (laval), Kanada.

 5. FINITTICA SRL

  Itálie

  Společnost FINITTICA SRL, je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech organic breeding, a baby clams. Sídlí v Goro, Itálie.

 6. REDES DOS MARES

  Španělsko

  Společnost REDES DOS MARES, je Poskytovatel služeb, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Sídlí v Cartagena, Španělsko.

 7. KIRSCHAUER AQUAKULTUREN GMBH

  Německo

  Společnost KIRSCHAUER AQUAKULTUREN GMBH, je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Sídlí v Schirgiswalde-Kirschau, Německo.

 8. VISKWEKERIJ VANDEPUT BV

  Belgie

  Společnost VISKWEKERIJ VANDEPUT BV, je Výrobce, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Akvakultura a chov ryb, Ryby rybniční, Akvakultura a chov ryb, pisciculture, Ryby rybniční, a Carp fishery. Sídlí v Zonhoven, Belgie.

 1. LANDING AQUACULTURE

  Nizozemsko

  Společnost LANDING AQUACULTURE, je Poskytovatel služeb, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Sídlí v Oirschot, Nizozemsko.

 2. VALLE SACCHETTA & SACCHETTINA S.A.S

  Itálie

  Společnost VALLE SACCHETTA & SACCHETTINA S.A.S, je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech edible seaweed. Sídlí v Cavallino-Treporti, Itálie.

 3. VISION GREEN SOLUTIONS GMBH

  Německo

  Společnost VISION GREEN SOLUTIONS GMBH, je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech disinfectants for water treatment, chemical purification of waste water, a germicide disinfection of buildings, environments and plants. Sídlí v Augsburg, Německo.

 4. IMPULSO INDUSTRIAL ALTERNATIVO

  Španělsko

  Společnost IMPULSO INDUSTRIAL ALTERNATIVO, je Výrobce, která působí v Inženýring - dodavatelé - průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Akvakultura a chov ryb, Strategie výzkumu a vývoje, Geology - studies and research, civil works, Akvakultura a chov ryb, a Strategie výzkumu a vývoje. Sídlí v Coruño (llanera)-Asturias, Španělsko.

 5. ROMNETS CORPORATION

  Rumunsko

  Společnost ROMNETS CORPORATION, je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Sídlí v Bucuresti, Rumunsko.

 6. NEPTUNE LED

  Francie

  Společnost NEPTUNE LED, je Výrobce, která působí v Osvětlení podvodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Akvakultura a chov ryb, a Akvakultura a chov ryb. Sídlí v Ste Anne / Gervonde, Francie.

 7. PRUNIER MANUFACTURE

  Francie

  Společnost PRUNIER MANUFACTURE, je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Sturgeon caviar, Caviar d'Aquitaine, Farmed caviar, a Ryby. Sídlí v Montpon Menesterol, Francie.

 8. SPAROS, LDA.

  Portugalsko

  Společnost SPAROS, LDA., je Výrobce, která působí v Krmiva pro chov sektoru. Působí rovněž v sektorech Akvakultura a chov ryb, a Akvakultura a chov ryb. Sídlí v Olhão, Portugalsko.

 9. VDM GALICIA SL

  Španělsko

  Společnost VDM GALICIA SL, je Velkoprodejce, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Akvakultura a chov ryb, Potraviny - import-export, wholesale markets, mussels, Akvakultura a chov ryb, a Potraviny - import-export. Sídlí v Ribeira, Španělsko.

 10. BIOFISCHZUCHT NADLER AG

  Švýcarsko

  Společnost BIOFISCHZUCHT NADLER AG, je Distributor, která působí v Mušle a korýši sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby, Akvakultura a chov ryb, Mléčné výrobky, Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny, Ryby, Akvakultura a chov ryb, Mléčné výrobky, a Zmrazené a hluboce zmrazené potraviny. Sídlí v Rohr, Švýcarsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Akvakultura a chov ryb - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 302 Podniky