• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • konzervy s uzeninami

Výsledky hledání pro

Konzervy s uzeninami - Dovoz vývoz

 1. MIR HAN BAU GMBH.

  Německo

  Verified by europages badge

  Mir Han Bau GmbH specializes in wholesaling globally recognized and valued food, general trading products, and lifestyle products to numerous countries. The increasing demand for Western-style food and grocery products in nearly every European country has propelled us to become one of the fastest-growing companies in the global commodities export supply chain. Our success can be attributed to our exceptional customer support, swift and reliable supply chain, and extensive knowledge of the global commodities market. With years of experience in sourcing and distributing branded products worldwide, we have developed a comprehensive understanding of the industry. Additionally, our strategic partnership with the expanding and maturing Far Eastern markets has further strengthened our position. At Mir Han Bau GmbH, we take pride in delivering high-quality branded products and meeting the demands of the global trade. We are committed to maintaining our exemplary customer service, ensuring fast and reliable deliveries, and capitalizing on opportunities in the ever-growing market for Western-style food and grocery products.

 2. BAUWENS THEO

  Belgie

  Společnost BAUWENS THEO, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s uzeninami, cooked ham, deli meats, Konzervy s uzeninami, a beef cold cuts. Sídlí v Zele, Belgie.

 3. SALUMIFICIO BOVO DAL 1987 MASSIMO BORTOLAZZI

  Itálie

  Společnost SALUMIFICIO BOVO DAL 1987 MASSIMO BORTOLAZZI, je Výrobce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech cotechino, pork, ham, a bacon. Sídlí v Buttapietra, Itálie.

 4. VITALI DI VITALI GIUSEPPE E GIAMPIERO & C. SNC

  Itálie

  Společnost VITALI DI VITALI GIUSEPPE E GIAMPIERO & C. SNC, je Výrobce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, deli meats, wholesale of dressed pork products, Uzeniny a solená masa, a dressed pork factories. Sídlí v San Ginesio, Itálie.

 5. MAISON VOISINE

  Francie

  Společnost MAISON VOISINE, je Multi-Category, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s uzeninami, Traditional cheese, Konzervy s uzeninami, raw ham, a fresh butchered products. Sídlí v Auros, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CUITS CHARCUTERÍA Y COCINADOS SA

  Španělsko

  Společnost CUITS CHARCUTERÍA Y COCINADOS SA, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s uzeninami, ready-made meat-based fresh dishes, foie gras, Konzervy s uzeninami, a poultry cold meats and salami. Sídlí v Cassà De La Selva-Girona, Španělsko.

 2. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Rusko

  Společnost KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC), je Výrobce, která působí v Hotová jídla a lahůdky sektoru. Působí rovněž v sektorech Paštiky, Konzervy s uzeninami, Konzervy masové, Potraviny - import-export, Paštiky, Konzervy s uzeninami, Konzervy masové, a Potraviny - import-export. Sídlí v Moscow, Rusko.

 3. ROGER VIDAL SARL

  Francie

  Společnost ROGER VIDAL SARL, je Výrobce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech suppliers of pâtés, a suppliers of terrines. Sídlí v Saint-Jean Du Bruel, Francie.

 4. CAPELLI VINICIO & C. S.N.C.

  Itálie

  Společnost CAPELLI VINICIO & C. S.N.C., je Výrobce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech parma ham trade, a small-scale manufacture. Sídlí v Castel Guelfo Di Bologna, Itálie.

 5. MAISON GARCIA

  Francie

  Společnost MAISON GARCIA, je Výrobce, která působí v Konzervy s masem a uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s uzeninami, Konzervy s uzeninami, a deli meats. Sídlí v Villeneuve Les Bouloc, Francie.

 1. MAYTE SAUVEUR ET FILS SARL

  Francie

  Společnost MAYTE SAUVEUR ET FILS SARL, je Výrobce, která působí v Konzervy s masem a uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s uzeninami, Šunky, Konzervy s uzeninami, Šunky, duck meat, a Whole block duck foie gras. Sídlí v Saint-Jean-Le-Vieux, Francie.

 2. PRODENERGOPRODUCT

  Ukrajina

  Společnost PRODENERGOPRODUCT, je Výrobce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Sídlí v Kharkiv, Ukrajina.

 1. GEORG MANGOLD KG

  Rakousko

  Společnost GEORG MANGOLD KG, je Velkoprodejce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Olivy upravené, Konzervy s masem a uzeninami, Konzervy s uzeninami, Zelenina v konzervě, Olivy upravené, Konzervy s masem a uzeninami, Konzervy s uzeninami, a Zelenina v konzervě. Sídlí v Weiler, Rakousko.

 2. LESVERRINESDEMAX

  Francie

  Společnost LESVERRINESDEMAX, je Výrobce, která působí v Husí nebo kachní játra sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s uzeninami, Šampaňské, Konzervárenské výrobky, Konzervy s uzeninami, Šampaňské, suppliers of terrines, a Konzervárenské výrobky. Sídlí v Reims, Francie.

 3. JAG ALIMENTACIÓ

  Španělsko

  Společnost JAG ALIMENTACIÓ, je Velkoprodejce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech dressed pork factory products, cheese shops, a ham. Sídlí v Hospitalet De Llobregat, Španělsko.

 4. CARNICA BATALLE S.A

  Španělsko

  Společnost CARNICA BATALLE S.A, je Výrobce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech frozen pork. Sídlí v Riudarenes, Španělsko.

 5. BERJAC VIANDES

  Francie

  Společnost BERJAC VIANDES, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s masem a uzeninami, Konzervy masové, Konzervy s uzeninami, Konzervy s masem a uzeninami, Konzervy masové, a Konzervy s uzeninami. Sídlí v Nantes, Francie.

 6. BORVO TRAITEUR

  Francie

  Společnost BORVO TRAITEUR, která působí v Ryby uzené a solené sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotová jídla a lahůdky, Uzeniny a solená masa, Konzervy s uzeninami, Hotová jídla a lahůdky, Uzeniny a solená masa, a Konzervy s uzeninami. Sídlí v Chemilly Sur Yonne, Francie.

 7. JAKOB HERSCHLER + CO. KG

  Německo

  Společnost JAKOB HERSCHLER + CO. KG, je Výrobce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Gastronomie - speciality, Husí nebo kachní játra, Konzervy masové, Gastronomie - speciality, Husí nebo kachní játra, a Konzervy masové. Sídlí v Heppenheim, Německo.

 8. ALLANTON ERGA

  Řecko

  Společnost ALLANTON ERGA, je Výrobce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Sídlí v Assiros, Řecko.

 1. FRELIMO

  Chorvatsko

  Společnost FRELIMO, je Výrobce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Sídlí v Samobor, Chorvatsko.

 2. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Rakousko

  Společnost FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., je Výrobce, která působí v Maso lyofilizované sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy masové, Konzervy s uzeninami, Konzervy masové, a Konzervy s uzeninami. Sídlí v Vorchdorf, Rakousko.

 3. SC CHIBAX SRL

  Rumunsko

  Společnost SC CHIBAX SRL, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Klobásy a párky, Kůže a usně, surové, Obstaravatelé mezinárodní dopravy, Maso a drůbež čerstvé, Klobásy a párky, Kůže a usně, surové, Obstaravatelé mezinárodní dopravy, a Maso a drůbež čerstvé. Sídlí v Arad, Rumunsko.

 4. ZAKLAD PRZETWORSTWA MIESNEGO MAXPOL SP Z O O

  Polsko

  Společnost ZAKLAD PRZETWORSTWA MIESNEGO MAXPOL SP Z O O, je Výrobce, která působí v Konzervy s masem a uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, Konzervy s uzeninami, Uzeniny a solená masa, a Konzervy s uzeninami. Sídlí v Kuznia Raciborska, Polsko.

 5. C. CARNEVALE (UK) LTD

  Spojené království

  Společnost C. CARNEVALE (UK) LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s masem a uzeninami, Konzervy masové, Konzervy s masem a uzeninami, a Konzervy masové. Sídlí v London, Spojené království.

 6. SPANISH CARGO HANDLING

  Španělsko

  Společnost SPANISH CARGO HANDLING, je Velkoprodejce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech deli meats. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 7. OLIVER CARTY LTD

  Irsko

  Společnost OLIVER CARTY LTD, je Výrobce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Vepřové maso, čerstvé, a Vepřové maso, čerstvé. Sídlí v Athlone, Irsko.

 8. MCKEAN FOODS

  Spojené království

  Společnost MCKEAN FOODS, je Výrobce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s masem a uzeninami, Konzervy masové, Konzervy s masem a uzeninami, a Konzervy masové. Sídlí v Glasgow, Spojené království.

 9. BRENNECKE HARZER WURSTWAREN GMBH

  Německo

  Společnost BRENNECKE HARZER WURSTWAREN GMBH, je Výrobce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s masem a uzeninami, Konzervy s uzeninami, Konzervy s masem a uzeninami, a Konzervy s uzeninami. Sídlí v Liebenburg, Německo.

 10. LUIGI UGOLOTTI S.R.L.

  Itálie

  Společnost LUIGI UGOLOTTI S.R.L., je Výrobce, která působí v Konzervy s masem a uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s uzeninami, Uzeniny a solená masa, Konzervy s uzeninami, a Uzeniny a solená masa. Sídlí v Langhirano (Pr), Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Konzervy s uzeninami - Dovoz vývoz

Počet výsledků

7 389 Podniky