• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • maso uzené a solené

Výsledky hledání pro

Maso uzené a solené - Dovoz vývoz

 1. SOMEXPORT

  Francie

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT has founded in 1994. We supply central buying platforms, suppliers, but especially in Africa, the Caribbean, the Indian and Pacific oceans, and the Middle East. We are an import-export company that deals in dry, frozen and fresh goods, and we work with over 300 suppliers in France and Europe. We specialise in the following food types: - dairy products (cheese, yoghurt, milk, cream, etc.), - dried and cured meats, - cakes and baked goods, - Halal products, - groceries, - seafood, - frozen goods. We can supply you with a wide range of food products.SOMEXPORT is your export partner. We can help you to discover the best products from every region of the world, products that meet your needs and your customers' demands. For over 20 years we have scoured the world looking for regional products, local specialities and traditional recipes. We can also source the specific ingredients or products that our customers request. Our approach is based on encounters with producers, livestock breeders, chefs, retailers, consumers and countless other actors in the farming and agri-food sectors. Feel free to contact us for more details!

 2. CÔTE2BOEUF

  Francie

  Verified by europages badge

  COTE2BOEUF, a small-scale maker of cured meats based in Aveyron, is restoring a symbol of French gastronomy to its former glory: The cured sausage! It is made as it was in olden days using only 3 ingredients: meat selected from livestock farms in Aveyron, salt from Guérande and PGI Kampot pepper. No preservatives, no colourings, no nitrates! Just 3 ingredients as in olden times. Coppa, lonzo, dried oyster cut of ham, dried Aubrac beef, chorizo, guanciale, dry cured sausage, cured sausage make up our range of nitrate-free cold cuts made in our Laissac workshop in Aveyron. COTE2BOEUF also invented Popines: finely sliced cold cuts in a 100% recyclable and deposit-paid glass jar. Once it is vacuum packed, the Popine can be kept for 3 months at room temperature. It comes in 3 formats (Popine, Marmite, Chaudron), and is ideal for your winter raclettes and assortments of cold cuts for serving on fine days.

 3. EMBUTIDOS LA HOGUERA SA

  Španělsko

  Verified by europages badge

  We farm our own lands and raise our pigs.We work on the DUROC breed gene pool, characterized by the high quality of its meat. This is enhanced by feeding the pigs a natural diet primarily consisting of local cereals, and keeping the highest hygiene conditions on the pig farms, located in an environment that is second to none. That is how we arrive at the best raw materials for making our SAUSAGES, MARINATED MEATS and HAMS.

 4. DETRY

  Belgie

  Verified by europages badge

  Since 1963 we have offered a selection of tasty cooked and cured meats, famed for their matchless taste and the expertise of our master butchers. From hams to boudin, including pâtés and raw products, we offer 9 broad product families that provide a wealth of tasty selection for every occasion! Would you like to sell our AUBEL brand? Buy our cooked and cured meats or have them packaged under your own brand? Contact us for a chat about your plans.

 5. SALAISONS JOSEPH PANTALONI SARL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SALAISONS JOSEPH PANTALONI SARL, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Corsican cured sausage maker, Producer of Corsican cured meats, Producer of Corsican cooked meats, Producer of Corsican specialities, Corsican handcrafted products, Supplier of delicatessen meats from Corsica, Coppa from Corsica, Figatelli sausages from Corsica, a Lonzo fillet from Corsica. Sídlí v Sarrola-Carcopino, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SIMÓN MARTÍN GUIJUELO

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost SIMÓN MARTÍN GUIJUELO, je Výrobce, která působí v Šunky sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, ham, Iberian ham, Uzeniny a solená masa, Delicatessen meat and ham maker, salami, Chorizo, Guijuelo ham, a Bellota Iberian hams. Sídlí v Guijuelo-Salamanca, Španělsko.

 2. JAMONES EUTIQUIO

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost JAMONES EUTIQUIO, je Výrobce, která působí v Šunky sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, ham factories, meat-based products, cured ham, Uzeniny a solená masa, boned hams, raw ham, a Ham dryer. Sídlí v Cuarte De Huerva-Zaragoza, Španělsko.

 3. SALUMIFICIO MERLOTTI SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SALUMIFICIO MERLOTTI SRL, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech salami, milanese sausage, traditional product, mantua sausage, ham, spicy sausage, bresaola, italian cold meats producer, a culatello (salted pork). Sídlí v Marmirolo, Itálie.

 4. AIMARETTI SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost AIMARETTI SPA, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Zmrazené a hluboce zmrazené maso, meat butchering, pork meat processing, ham curing, Zmrazené a hluboce zmrazené maso, ham, a wholesale of dressed pork products. Sídlí v Villafranca Piemonte, Itálie.

 5. MONICA E GROSSI SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost MONICA E GROSSI SPA, je Výrobce, která působí v Šunky sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, ham factories, boneless ready to slice ham, ham, Uzeniny a solená masa, smoked dry cured ham, raw ham, ham with bones, a parma ham. Sídlí v Langhirano, Itálie.

 1. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovensko

  Vyrábíme maso a masové výrobky dle přání zákazníka. http: //www.hatalamaso.sk/produkty/ Dodáváme do obchodních řetězců, ale i pro malé zpracovatele, například hotdog. Část produkce masa prodáváme z vlastního chovu skotu a vepřového z farmy Budkovany. http: //www.hatalamaso.sk/farma-budkovany/. V chovu skotu je nosným programem chov krav masného plemene GASCONNE bez tržní produkce mléka spojený z odchovem a prodejem mléčných výkrmových telat, jatečných býků a odchovem jalovic na vlastní reprodukci základního stáda. Masové SKOT: Gasconne Highland Piemontský dobytek Plemeno Valaška Ovce masovému typu a jejich křižence: Ile de France Zušlechtělá valaška Romanovské ovce Suffolk Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně dodávek masa a masových výrobků pro vás, pak se na nás můžete kdykoliv obrátit. SLUŽBY: Agroturistika: Školní exkurze na farmě Uspořádáme pro vaši firmu klasickou zabijačku přímo na farmě i s rautem. PRONÁJEM A PRODEJ: Pronájem skladovacích prostor s mostovým jeřábem Prodej sena Nájemné ustájení zvířat ZEMĚDĚLSKÁ TECHNIKA: Traktor zetor (balíkovací vidlice, paletizační vidle, lopata) Smykový nakladač UNC 061 Buldozer DT 75 A další... Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, které stejně splňují kvalitativní kritéria, jako je musíme a chceme splňovat i my. Jsme 100% připraveni, abychom splnili Vaše i zákonné kritéria. Námi používané moderní výrobní technologie splňují přísné podmínky kontrolního systému HACCP.

 2. MAISON VOISINE

  Francie

  Společnost MAISON VOISINE, je Multi-Category, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s uzeninami, Traditional cheese, Konzervy s uzeninami, raw ham, a fresh butchered products. Sídlí v Auros, Francie.

 1. FELSINEO SPA

  Itálie

  Společnost FELSINEO SPA, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech mortadella, mortadella wholesale, production of mortadella, a gmo-free mortadella. Sídlí v Zola Predosa, Itálie.

 2. GARRUDO BENITO

  Španělsko

  Společnost GARRUDO BENITO, je Výrobce, která působí v Šunky sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, Klobásy a párky, Palety, dressed pork factories, Uzeniny a solená masa, Klobásy a párky, a Palety. Sídlí v Piedrahita-Ávila, Španělsko.

 3. EMBUTIDOS GARCÍA LIZANA

  Španělsko

  Společnost EMBUTIDOS GARCÍA LIZANA, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Šunky, ham curing, deli meats, Šunky, a Chorizo. Sídlí v Loja, Španělsko.

 4. BAUWENS THEO

  Belgie

  Společnost BAUWENS THEO, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s uzeninami, cooked ham, deli meats, Konzervy s uzeninami, a beef cold cuts. Sídlí v Zele, Belgie.

 5. VITALI DI VITALI GIUSEPPE E GIAMPIERO & C. SNC

  Itálie

  Společnost VITALI DI VITALI GIUSEPPE E GIAMPIERO & C. SNC, je Výrobce, která působí v Konzervy s uzeninami sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, deli meats, wholesale of dressed pork products, Uzeniny a solená masa, a dressed pork factories. Sídlí v San Ginesio, Itálie.

 6. COURTIN HERVOUET

  Francie

  Společnost COURTIN HERVOUET, je Velkoprodejce, která působí v Maso a drůbež čerstvé sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, Husí nebo kachní játra, Maso a uzeniny, Uzeniny a solená masa, Husí nebo kachní játra, halal certification, a Maso a uzeniny. Sídlí v Rungis, Francie.

 7. SALUMIFICIO CORBISIERO

  Itálie

  Společnost SALUMIFICIO CORBISIERO, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech deli meats, sale of delicatessen meats, fine delicatessen, a Salamis. Sídlí v Mugnano Del Cardinale, Itálie.

 8. CAS'AIACCINA

  Francie

  Společnost CAS'AIACCINA, je Distributor, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech ham. Sídlí v Aix En Provence, Francie.

 1. SAGEM SRL - ROSA DELL'ANGELO

  Itálie

  Společnost SAGEM SRL - ROSA DELL'ANGELO, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Sídlí v Parma, Itálie.

 2. CUITS CHARCUTERÍA Y COCINADOS SA

  Španělsko

  Společnost CUITS CHARCUTERÍA Y COCINADOS SA, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Konzervy s uzeninami, ready-made meat-based fresh dishes, foie gras, Konzervy s uzeninami, a poultry cold meats and salami. Sídlí v Cassà De La Selva-Girona, Španělsko.

 3. BERNARDINI GASTONE SRL

  Itálie

  Společnost BERNARDINI GASTONE SRL, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech own production, ham, salami, a bacon. Sídlí v Crespina Lorenzana, Itálie.

 4. SALUMI BENVENUTI S.R.L.

  Itálie

  Společnost SALUMI BENVENUTI S.R.L., je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech own production, sausages, ham factories, a dressed pork factories. Sídlí v Lucca, Itálie.

 5. BUTCHER'S CRAFT

  Belgie

  Společnost BUTCHER'S CRAFT, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Sídlí v Aartselaar, Belgie.

 6. CIPRESSI IN CHIANTI SRL

  Itálie

  Společnost CIPRESSI IN CHIANTI SRL, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech roast suckling pig, a turkey roast. Sídlí v Siena, Itálie.

 7. LOS QUIJALES

  Španělsko

  Společnost LOS QUIJALES, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech Klobásy a párky, surprise, Chorizo, Klobásy a párky, a mortadella. Sídlí v Lorca-Murcia, Španělsko.

 8. SALUMIFICIO COCCIA SESTO

  Itálie

  Společnost SALUMIFICIO COCCIA SESTO, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech fresh pork, a ham export. Sídlí v Viterbo, Itálie.

 9. SAN BONO SRL

  Itálie

  Společnost SAN BONO SRL, je Výrobce, která působí v Maso a uzeniny sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzeniny a solená masa, dressed mixed meat products, bacon, Uzeniny a solená masa, a pork. Sídlí v Ponte Dell'olio, Itálie.

 10. SALUMIFICIO LAVIGNA

  Itálie

  Společnost SALUMIFICIO LAVIGNA, je Výrobce, která působí v Uzeniny a solená masa sektoru. Působí rovněž v sektorech sausages, ham export, own production, a ham. Sídlí v Mesoraca, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma