• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • přesné kuličky

Výsledky hledání pro

Přesné kuličky - Dovoz vývoz

 1. MARTEAU & LEMARIE

  Francie

  Verified by europages badge

  Marteau & Lemarie ball specialists since 1922, selling all types of industrial balls on the market: Our company is renowned for the quality of its precision balls and also supplies polishing and grinding balls. Our different type of precision balls include: precision steel, stainless steel and plastic balls, and other precision balls (tungsten carbide, ceramic, glass, bronze and brass balls). Precision steel and stainless steel balls are defined by their nominal diameter, the raw material from which they are made and by their degree of precision. Grinding & polishing balls we stock mainly steel balls, stainless steel balls and glass balls. Our technical sales team is at your disposal for any further information and requests for quotes. So don't hesitate to contact us.

 2. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  B&G manufactures bearings for industrial valves mounted on water, air and gas equipment and diamond and chrome-plated bearings to high-precision thickness. Production happens in different ways starting from brass bundles or solid pressed, hollow or cast brass balls. Then the products are milled, drilled and diamond turned. Lastly the ball bearings undergo surface treatment – chrome plating, nickel plating, Teflon application and T.E.A.® coating. ®.

 3. ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H.

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 4. RIKU MASCHINENTEILE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RIKU MASCHINENTEILE GMBH, je Výrobce, která působí v Ložiska kuličková, jehlová a válečková sektoru. Působí rovněž v sektorech Přesné kuličky, Steel balls with plus tolerances, Steel balls with minus tolerances, Ceramic balls with plus tolerances, Ceramic balls with minus tolerances, Balls in conventional trade dimensions, Special balls made from various materials, Polishing balls made from various materials, a Metal balls. Sídlí v Monheim Am Rhein, Německo.

 5. ACCURIDE INTERNATIONAL LTD

  Spojené království

  Společnost ACCURIDE INTERNATIONAL LTD, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech linear guides. Sídlí v Northampton, Spojené království.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SPHEROTECH GMBH

  Německo

  Společnost SPHEROTECH GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Aluminium balls, Stainless steel balls, glass beads, a rubber bearings. Sídlí v Fulda, Německo.

 2. PRECIBALL SA

  Belgie

  Společnost PRECIBALL SA, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech glass beads, Steel balls, Carbon balls, a Chromium beads. Sídlí v Callenelle, Belgie.

 3. GO FULL THROTTLE

  Spojené království

  Společnost GO FULL THROTTLE, je Distributor, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Synthetic lubricating oils, a Ložiska kuličková, jehlová a válečková. Sídlí v Kilmarnock, Spojené království.

 4. METALBALL - BILLES DE PRECISION

  Francie

  Společnost METALBALL - BILLES DE PRECISION, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Steel ball, Bearing balls, Stainless steel ball, a Plastic ball. Sídlí v Grisolles, Francie.

 5. CIMAP

  Francie

  Společnost CIMAP, je Výrobce, která působí v Ložiska kuličková sektoru. Působí rovněž v sektorech Přesné kuličky, Steel ball, Přesné kuličky, Stainless steel ball, a Plastic balls. Sídlí v Paris, Francie.

 1. NEW BALLS SRL

  Itálie

  Společnost NEW BALLS SRL, je Maloprodejce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech supporting balls, a precision bearings. Sídlí v Cormano, Itálie.

 2. VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE

  Francie

  Společnost VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel balls for the automobile industry, Balls, Rollers, Needle Rollers, a glass beads. Sídlí v La Talaudière, Francie.

 1. ERWIN NEUMANN GMBH

  Německo

  Společnost ERWIN NEUMANN GMBH, která působí v Stroje a zařízení použité a prošlé revizí sektoru. Působí rovněž v sektorech Opravy průmyslového vybavení, Přesné kuličky, Redukční převody, hydraulické, Opravy průmyslového vybavení, Přesné kuličky, a Redukční převody, hydraulické. Sídlí v Marktredwitz, Německo.

 2. GELENKWELLENFABRIK WILHELM SASS KG

  Německo

  Společnost GELENKWELLENFABRIK WILHELM SASS KG, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Vozidla - díly a mechanické součástky, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Vozidla - díly a mechanické součástky, a Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky. Sídlí v Stapelfeld, Německo.

 3. NOMA-GETRIEBE GMBH

  Německo

  Společnost NOMA-GETRIEBE GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Přesné kuličky, Převody mechanické a jejich díly, Ozubená kola, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Přesné kuličky, Převody mechanické a jejich díly, a Ozubená kola. Sídlí v Windhagen, Německo.

 4. BLITZ GELENKWELLEN DIENST GMBH

  Německo

  Společnost BLITZ GELENKWELLEN DIENST GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Sestavy, hydraulické, Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, Vozidla - díly a mechanické součástky, Sestavy, hydraulické, Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, a Vozidla - díly a mechanické součástky. Sídlí v Frechen, Německo.

 5. RUPI-COLOGNE, INC.

  Německo

  Společnost RUPI-COLOGNE, INC., je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Značení a etiketování - stroje, Tisk a sazba - stroje a zařízení, Dokončovací práce a vazba - stroje a zařízení, Reprodukční technika - stroje a zařízení, Značení a etiketování - stroje, Tisk a sazba - stroje a zařízení, Dokončovací práce a vazba - stroje a zařízení, a Reprodukční technika - stroje a zařízení. Sídlí v Grünstadt, Německo.

 6. WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH

  Německo

  Společnost WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Opravy průmyslového vybavení, a Opravy průmyslového vybavení. Sídlí v Neusäß, Německo.

 7. RIEGEL-SHOP24 E.K.

  Německo

  Společnost RIEGEL-SHOP24 E.K., je Distributor, která působí v Kovy drahé a speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Stavební kování, Zámky, závory a klíče, Přesné kuličky, Manipulační dopravníky - systémy, Stavební kování, Zámky, závory a klíče, Přesné kuličky, a Manipulační dopravníky - systémy. Sídlí v Düsseldorf, Německo.

 8. G&G ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost G&G ANTRIEBSTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Výroba šroubů a matic sektoru. Působí rovněž v sektorech Kola a kolečka, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Přesné kuličky, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Kola a kolečka, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Přesné kuličky, a Obráběcí stroje - obrábění kovů. Sídlí v Gütersloh, Německo.

 1. WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE

  Německo

  Společnost WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastické hmoty - výrobky pro průmysl, a Plastické hmoty - výrobky pro průmysl. Sídlí v München, Německo.

 2. WICHMANN GMBH

  Německo

  Společnost WICHMANN GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Vozidla - díly a mechanické součástky, Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, a Vozidla - díly a mechanické součástky. Sídlí v Koblenz, Německo.

 3. WICHMANN GMBH

  Německo

  Společnost WICHMANN GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Vozidla - díly a mechanické součástky, Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, a Vozidla - díly a mechanické součástky. Sídlí v Essen, Německo.

 4. GAMBINI DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Společnost GAMBINI DEUTSCHLAND GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Ruční nářadí bez pohonu, Kola a kolečka, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Přesné kuličky, Ruční nářadí bez pohonu, Kola a kolečka, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, a Přesné kuličky. Sídlí v München, Německo.

 5. GELENKWELLEN-SERVICE THOMAS LINDNER GMBH

  Německo

  Společnost GELENKWELLEN-SERVICE THOMAS LINDNER GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Převody mechanické a jejich díly, Vozidla - díly a mechanické součástky, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Vozidla - příslušenství a doplňky, Převody mechanické a jejich díly, Vozidla - díly a mechanické součástky, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, a Vozidla - příslušenství a doplňky. Sídlí v Bannewitz, Německo.

 6. CSN GELENKWELLEN GMBH

  Německo

  Společnost CSN GELENKWELLEN GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Vozidla - díly a mechanické součástky, Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, a Vozidla - díly a mechanické součástky. Sídlí v Barleben, Německo.

 7. GS GELENKWELLENBAU GMBH

  Švýcarsko

  Společnost GS GELENKWELLENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Převody mechanické a jejich díly, Vozidla - díly a mechanické součástky, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Vozidla - příslušenství a doplňky, Převody mechanické a jejich díly, Vozidla - díly a mechanické součástky, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, a Vozidla - příslušenství a doplňky. Sídlí v Ufhusen, Švýcarsko.

 8. GEROLD HECHT

  Německo

  Společnost GEROLD HECHT, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Kola a kolečka, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Přesné kuličky, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Kola a kolečka, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, a Přesné kuličky. Sídlí v Hochdorf, Německo.

 9. NETTER GMBH

  Švýcarsko

  Společnost NETTER GMBH, je Výrobce, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Přesné kuličky, Manipulační dopravníky - systémy, Průmyslové vibrátory - zařízení, Metalurgie - stroje a zařízení, Přesné kuličky, Manipulační dopravníky - systémy, Průmyslové vibrátory - zařízení, a Metalurgie - stroje a zařízení. Sídlí v Rheinfelden, Švýcarsko.

 10. BOGE KOMPONENTEN GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost BOGE KOMPONENTEN GMBH & CO.KG, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Přesné kuličky, Kompresory, Hydraulika - vybavení a zařízení, Převody mechanické a jejich díly, Přesné kuličky, Kompresory, Hydraulika - vybavení a zařízení, a Převody mechanické a jejich díly. Sídlí v Dresden, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma