• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • přesné kuličky

Výsledky hledání pro

Přesné kuličky - Dovoz vývoz

 1. MARTEAU & LEMARIE

  Francie

  Verified by europages badge

  Marteau & Lemarie ball specialists since 1922, selling all types of industrial balls on the market: Our company is renowned for the quality of its precision balls and also supplies polishing and grinding balls. Our different type of precision balls include: precision steel, stainless steel and plastic balls, and other precision balls (tungsten carbide, ceramic, glass, bronze and brass balls). Precision steel and stainless steel balls are defined by their nominal diameter, the raw material from which they are made and by their degree of precision. Grinding & polishing balls we stock mainly steel balls, stainless steel balls and glass balls. Our technical sales team is at your disposal for any further information and requests for quotes. So don't hesitate to contact us.

 2. LA B&G DI BARDINI ENRICO & C. SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  B&G manufactures bearings for industrial valves mounted on water, air and gas equipment and diamond and chrome-plated bearings to high-precision thickness. Production happens in different ways starting from brass bundles or solid pressed, hollow or cast brass balls. Then the products are milled, drilled and diamond turned. Lastly the ball bearings undergo surface treatment – chrome plating, nickel plating, Teflon application and T.E.A.® coating. ®.

 3. ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H.

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost ING. RÖGELSPERGER & CO. GES.M.B.H., je Prodejce/ Zástupce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Sídlí v Wien, Rakousko.

 4. RIKU MASCHINENTEILE GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RIKU MASCHINENTEILE GMBH, je Výrobce, která působí v Ložiska kuličková, jehlová a válečková sektoru. Působí rovněž v sektorech Přesné kuličky, Steel balls with plus tolerances, Steel balls with minus tolerances, Ceramic balls with plus tolerances, Ceramic balls with minus tolerances, Balls in conventional trade dimensions, Special balls made from various materials, Polishing balls made from various materials, a Metal balls. Sídlí v Monheim Am Rhein, Německo.

 5. ACCURIDE INTERNATIONAL LTD

  Spojené království

  Společnost ACCURIDE INTERNATIONAL LTD, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech linear guides. Sídlí v Northampton, Spojené království.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SPHEROTECH GMBH

  Německo

  Společnost SPHEROTECH GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Aluminium balls, Stainless steel balls, glass beads, a rubber bearings. Sídlí v Fulda, Německo.

 2. PRECIBALL SA

  Belgie

  Společnost PRECIBALL SA, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech glass beads, Steel balls, Carbon balls, a Chromium beads. Sídlí v Callenelle, Belgie.

 3. WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE

  Německo

  Společnost WALTER SCHÖN GMBH KABELSTRÜMPFE, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Plastické hmoty - výrobky pro průmysl, a Plastické hmoty - výrobky pro průmysl. Sídlí v München, Německo.

 4. WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH

  Německo

  Společnost WÜRGES VIBRATIONSMOTOREN GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Opravy průmyslového vybavení, a Opravy průmyslového vybavení. Sídlí v Neusäß, Německo.

 5. VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE

  Francie

  Společnost VALETTE ET GAURAND INDUSTRIE, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech stainless steel balls for the automobile industry, Balls, Rollers, Needle Rollers, a glass beads. Sídlí v La Talaudière, Francie.

 1. NEW BALLS SRL

  Itálie

  Společnost NEW BALLS SRL, je Maloprodejce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech supporting balls, a precision bearings. Sídlí v Cormano, Itálie.

 2. FRÄSTECHNIK KRIEGER

  Německo

  Společnost FRÄSTECHNIK KRIEGER, je Výrobce, která působí v Frézování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Přesné kuličky, a Přesné kuličky. Sídlí v Pettendorf, Německo.

 1. GO FULL THROTTLE

  Spojené království

  Společnost GO FULL THROTTLE, je Distributor, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Synthetic lubricating oils, a Ložiska kuličková, jehlová a válečková. Sídlí v Kilmarnock, Spojené království.

 2. CIMAP

  Francie

  Společnost CIMAP, je Výrobce, která působí v Ložiska kuličková sektoru. Působí rovněž v sektorech Přesné kuličky, Steel ball, Přesné kuličky, Stainless steel ball, a Plastic balls. Sídlí v Paris, Francie.

 3. UWE BEARING

  Čína

  Společnost UWE BEARING, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Sídlí v Wafangdian, Čína.

 4. METALBALL - BILLES DE PRECISION

  Francie

  Společnost METALBALL - BILLES DE PRECISION, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Steel ball, Bearing balls, Stainless steel ball, a Plastic ball. Sídlí v Grisolles, Francie.

 5. BLITZ GELENKWELLEN DIENST GMBH

  Německo

  Společnost BLITZ GELENKWELLEN DIENST GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Sestavy, hydraulické, Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, Vozidla - díly a mechanické součástky, Sestavy, hydraulické, Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, a Vozidla - díly a mechanické součástky. Sídlí v Frechen, Německo.

 6. RUPI-COLOGNE, INC.

  Německo

  Společnost RUPI-COLOGNE, INC., je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Značení a etiketování - stroje, Tisk a sazba - stroje a zařízení, Dokončovací práce a vazba - stroje a zařízení, Reprodukční technika - stroje a zařízení, Značení a etiketování - stroje, Tisk a sazba - stroje a zařízení, Dokončovací práce a vazba - stroje a zařízení, a Reprodukční technika - stroje a zařízení. Sídlí v Grünstadt, Německo.

 7. NETTER GMBH

  Švýcarsko

  Společnost NETTER GMBH, je Výrobce, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Přesné kuličky, Manipulační dopravníky - systémy, Průmyslové vibrátory - zařízení, Metalurgie - stroje a zařízení, Přesné kuličky, Manipulační dopravníky - systémy, Průmyslové vibrátory - zařízení, a Metalurgie - stroje a zařízení. Sídlí v Rheinfelden, Švýcarsko.

 8. KURT KLIMPKE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost KURT KLIMPKE GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Kola a kolečka, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Přesné kuličky, Ocele a kovy - povrchová úprava a nátěry, Kola a kolečka, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, a Přesné kuličky. Sídlí v Greifenstein, Německo.

 1. SPICER GELENKWELLENBAU GMBH

  Německo

  Společnost SPICER GELENKWELLENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Převody mechanické a jejich díly, Zvedací plošiny pro autoservisy, Vozidla - díly a mechanické součástky, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Převody mechanické a jejich díly, Zvedací plošiny pro autoservisy, Vozidla - díly a mechanické součástky, a Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky. Sídlí v Essen, Německo.

 2. WICHMANN GMBH

  Německo

  Společnost WICHMANN GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Vozidla - díly a mechanické součástky, Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, a Vozidla - díly a mechanické součástky. Sídlí v Koblenz, Německo.

 3. LUOYANG LONGDA BEARING CO., LTD

  Čína

  Společnost LUOYANG LONGDA BEARING CO., LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Rolling Mill bearings, Tapered Roller bearings, a Axial bearings. Sídlí v Luoyang, Čína.

 4. NEUNKIRCHENER ACHSENFABRIK AG

  Německo

  Společnost NEUNKIRCHENER ACHSENFABRIK AG, je Výrobce, která působí v Kovové obaly a nádoby sektoru. Působí rovněž v sektorech Opravy průmyslového vybavení, Přesné kuličky, Opravy průmyslového vybavení, a Přesné kuličky. Sídlí v Neunkirchen a. Brand, Německo.

 5. GELENKWELLENFABRIK WILHELM SASS KG

  Německo

  Společnost GELENKWELLENFABRIK WILHELM SASS KG, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Vozidla - díly a mechanické součástky, Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky, Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Vozidla - díly a mechanické součástky, a Vozidla - elektrické a elektronické díly a součástky. Sídlí v Stapelfeld, Německo.

 6. NOMA-GETRIEBE GMBH

  Německo

  Společnost NOMA-GETRIEBE GMBH, je Výrobce, která působí v Kola a kolečka sektoru. Působí rovněž v sektorech Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Přesné kuličky, Převody mechanické a jejich díly, Ozubená kola, Ložiska kuličková, jehlová a válečková, Přesné kuličky, Převody mechanické a jejich díly, a Ozubená kola. Sídlí v Windhagen, Německo.

 7. WICHMANN GMBH

  Německo

  Společnost WICHMANN GMBH, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, Vozidla - díly a mechanické součástky, Ventily, hydraulické, Převody mechanické a jejich díly, Stroje a zařízení použité a prošlé revizí, a Vozidla - díly a mechanické součástky. Sídlí v Essen, Německo.

 8. ELSO ELBE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ELSO ELBE GMBH & CO. KG, která působí v Stroje a zařízení použité a prošlé revizí sektoru. Působí rovněž v sektorech Opravy průmyslového vybavení, Přesné kuličky, Redukční převody, hydraulické, Opravy průmyslového vybavení, Přesné kuličky, a Redukční převody, hydraulické. Sídlí v Hofheim i.UFr, Německo.

 9. LEDUN(SHANGHAI)PRECISION BEARING CO.,LTD

  Čína

  Společnost LEDUN(SHANGHAI)PRECISION BEARING CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Přesné kuličky sektoru. Působí rovněž v sektorech bearings. Sídlí v Shanghai, Čína.

 10. ANKER GETRIEBE GMBH

  Německo

  Společnost ANKER GETRIEBE GMBH, je Výrobce, která působí v Opravy průmyslového vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Přesné kuličky, Obstaravatelé mezinárodní dopravy, Přesné kuličky, a Obstaravatelé mezinárodní dopravy. Sídlí v Nördlingen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma