• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • petrochemie - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Petrochemie - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. APSIS TECHNOLOGIES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost APSIS TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Průmyslové čištění - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové rozstřikovače pro povrchovou úpravu, Petrochemie - stroje a zařízení, Průmyslové rozstřikovače pro povrchovou úpravu, a Petrochemie - stroje a zařízení. Sídlí v Vannes Cedex, Francie.

 2. PIRPED INTERNATIONAL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost PIRPED INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dříky se závitem, Příruby armatur, Nýty, forged parts, Dříky se závitem, Příruby armatur, Automobile fastening device, ANSI/ASME flanges, a Flat flange. Sídlí v Chatou, Francie.

 3. HAISEL MASCHINENTEILE

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost HAISEL MASCHINENTEILE, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Kamen, Německo.

 4. IDROJET SRL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost IDROJET SRL, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech gas production equipment, heat exchangers, systems and equipment for drilling for the extraction of natural gas, bundle extractor, systems and equipment for the production of petroleum gases, aerial bundle extractor, oil extraction drilling systems and equipment, heat exchangers and tube transport systems, a extractor systems for heat exchangers. Sídlí v Camporotondo Etneo, Itálie.

 5. WORKS L&W GROUP S. R. O.

  Česká republika

  Spole? nost Works L&W group s. r. o. (WLW GROUP) se sídlem v Hradci Králové byla založena dne 27. 04. 2011, na základ? dlouholetých zkušeností zakladatel? spole? nosti v oboru montážních a svá? e? ských prací. ? ízením spole? nosti je pov? ? en management, který disponuje pot? ebnými znalostmi v oblasti vedení výrobní a montážní organizace, která zajiš? uje realizace investi? ních celk? na klí? - dodávky, výrobu a montáže technologických za? ízení, potrubních systém? a ocelových konstrukcí. Dále zajiš? ujeme st? hování a balení velkoobjemových za? ízení na mezinárodním poli. Mezi hlavní obory naší ? innosti pat? í p? edevším: - dodávky, montáž a demontáž potrubních systému dle PED 2014/68/EU - výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí dle EN 1090-2. - dodávky, montáže a demontáže technologických za? ízení -výroba, montáž a kompletní rekonstrukce potrubních most? - výroba a montáž zásobních nádrží a tlakových nádob - sva? ování konstruk? ních a speciálních ocelí dle ? SN EN ISO 3834-2 - servisní opravy a práce v rámci odstávek st? hování velkoobjemových technologických za? ízení v halách (výrobní linky, balící linky, nebo speciální výrobní n? kolikatunové stroje) Máme zkušenosti s realizacemi jak u nás v ? eské republice, ale i v zahrani? í.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turecko

  Společnost SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech LPG (zkapalněný zemní plyn) - průmyslová zařízení, LPG (zkapalněný zemní plyn) - průmyslová zařízení, electronic scales, industrial conveyor chains, a gas bottle filling systems. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. REMU S.R.L.

  Itálie

  Společnost REMU S.R.L., je Výrobce, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Petrochemie - stroje a zařízení, Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, Stroje a zařízení pro farmaceutický průmysl, Petrochemie - stroje a zařízení, Stroje a zařízení pro kosmetický průmysl, a Stroje a zařízení pro farmaceutický průmysl. Sídlí v Manoppello, Itálie.

 3. PANTEXTRADE

  Turecko

  Společnost PANTEXTRADE, je Velkoprodejce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Pantextrade, Turecko.

 4. PROCESS SYSTEMS

  Francie

  Společnost PROCESS SYSTEMS, je Poskytovatel služeb, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech gas treatment, a biogas. Sídlí v Paris, Francie.

 5. TPF CONTRACTING

  Belgie

  Společnost TPF CONTRACTING, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Inženýring - dodavatelé - průmysl, a Inženýring - dodavatelé - průmysl. Sídlí v Moustier-sur-sambre, Belgie.

 1. LISAM SYSTEMS

  Belgie

  Společnost LISAM SYSTEMS, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kontrola bezpečnosti v průmyslu, Správa a podpora počítačových sítí, data processing security, Kontrola bezpečnosti v průmyslu, a Správa a podpora počítačových sítí. Sídlí v Ecaussinnes, Belgie.

 2. YK MAKINA KIMYA INS TAAH ITH IHR SAN VE TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost YK MAKINA KIMYA INS TAAH ITH IHR SAN VE TIC LTD STI, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech manifold heat exchangers, industrial mixers, a tanks for warehousing and storage. Sídlí v Kocaeli, Turecko.

 1. COLASSE

  Belgie

  Společnost COLASSE, která působí v Software sektoru. Působí rovněž v sektorech Petrochemie - stroje a zařízení, project management, Site referencing, Petrochemie - stroje a zařízení, a fittings. Sídlí v Seraing, Belgie.

 2. CÖLNER BENZIN RAFFINERIE

  Německo

  Společnost CÖLNER BENZIN RAFFINERIE, je Výrobce, která působí v Ropná paliva a aditiva sektoru. Působí rovněž v sektorech Petrochemie - stroje a zařízení, Rozpouštědla a ředidla, Petrochemie - stroje a zařízení, a Rozpouštědla a ředidla. Sídlí v Köln, Německo.

 3. DELTA PROJECT ENGINEERING

  Belgie

  Společnost DELTA PROJECT ENGINEERING, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářství a hutnictví - import-export, industrial pipes, industrial filters, Železářství a hutnictví - import-export, a refractory concrete. Sídlí v Ivoz-ramet, Belgie.

 4. SCALE CHEMICAL CORPORATION

  Spojené státy americké

  Společnost SCALE CHEMICAL CORPORATION, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Birmingham, Spojené státy americké.

 5. TANQUID GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost TANQUID GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech management services for own stores, equipment for the petrochemical industry, storage tanks, a Vertical storage tanks. Sídlí v Duisburg, Německo.

 6. INFO SERVICE BELGIUM

  Belgie

  Společnost INFO SERVICE BELGIUM, je Poskytovatel služeb, která působí v Kulturní služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Petrochemie - stroje a zařízení, Univerzity, maritime brokerage, Petrochemie - stroje a zařízení, a Univerzity. Sídlí v Gent, Belgie.

 7. SARGON + TECNORING

  Itálie

  Společnost SARGON + TECNORING, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial gaskets. Sídlí v Carpaneto, Itálie.

 8. ANOTECH ENERGY

  Francie

  Společnost ANOTECH ENERGY, je Poskytovatel služeb, která působí v Konstrukční kanceláře průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Inženýring - konstrukční kanceláře - průmysl, Petrochemie - stroje a zařízení, Inženýring - konstrukční kanceláře - průmysl, Petrochemie - stroje a zařízení, a Extraction, water, gas, oil - equipment. Sídlí v Labege, Francie.

 1. PRONOR

  Belgie

  Společnost PRONOR, je Výrobce, která působí v Telekomunikace a přenos informací - zařízení a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Radiokomunikace - zařízení a systémy, Petrochemie - stroje a zařízení, Radiokomunikace - zařízení a systémy, engineering service, steel, a Petrochemie - stroje a zařízení. Sídlí v Gent, Belgie.

 2. HEERTECH INDUSTRIAL SERVICES

  Nizozemsko

  Společnost HEERTECH INDUSTRIAL SERVICES, je Subdodavatel, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Breda, Nizozemsko.

 3. I.P.C. EUROPE

  Belgie

  Společnost I.P.C. EUROPE, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech process control, electrical engineering, a Automation. Sídlí v Saint-georges-sur-meuse, Belgie.

 4. IREMAS UAB

  Litva

  Společnost IREMAS UAB, je Výrobce, která působí v Montáž a demontáž průmyslových staveb sektoru. Působí rovněž v sektorech Petrochemie - stroje a zařízení, Opravy průmyslového vybavení, Petrochemie - stroje a zařízení, a Opravy průmyslového vybavení. Sídlí v Jonavos Raj., Litva.

 5. PERNIN EQUIPEMENTS

  Francie

  Společnost PERNIN EQUIPEMENTS, je Výrobce, která působí v Měření míst a vzdáleností - přístroje a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Petrochemie - stroje a zařízení, Petrochemie - stroje a zařízení, diesel transfer pumps, level indicators, a volumetric meters. Sídlí v Montreuil, Francie.

 6. RBR INTERNATIONAL

  Itálie

  Společnost RBR INTERNATIONAL, je Velkoprodejce, která působí v Bezešvé trouby ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Petrochemie - stroje a zařízení, flanges, Petrochemie - stroje a zařízení, a valves. Sídlí v Arese, Itálie.

 7. SWEDPARTS HAMBURG

  Německo

  Společnost SWEDPARTS HAMBURG, která působí v Vrty a průzkum - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plyn a ropa - těžba, Služby pro těžbu ropy a zemního plynu, Plynovody a ropovody - zařízení, Petrochemie - stroje a zařízení, Plyn a ropa - těžba, Služby pro těžbu ropy a zemního plynu, Plynovody a ropovody - zařízení, a Petrochemie - stroje a zařízení. Sídlí v Hamburg, Německo.

 8. OTTO FAHSIG GMBH

  Německo

  Společnost OTTO FAHSIG GMBH, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Plynovody a ropovody - zařízení, a Plynovody a ropovody - zařízení. Sídlí v Ainring, Německo.

 9. KS TECHNIQUES

  Belgie

  Společnost KS TECHNIQUES, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech process control, a electrical engineering. Sídlí v Battice, Belgie.

 10. BARUS GOLDEN COMPANY

  Turecko

  Společnost BARUS GOLDEN COMPANY, je Výrobce, která působí v Petrochemie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech petrochemical products, Chemicals, a oil. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Petrochemie - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

29 081 Podniky