• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • potravinářské oleje - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Potravinářské oleje - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Jižní Korea

  Verified by europages badge

  Pekárenský a cukrářský průmysl používá "Stroj na rýžové dorty" Stroj na koláče SYP Rice lze klasifikovat jako stroj na pečení nebo cukrovinky. Jsme výrobu Rice Cake Popping Machine. Tento přírodní stroj na výrobu obilovin vyrábí obilné štěpky nebo koláče pouze za použití 100% přírodního zrna, například rýže, hnědé rýže, kukuřice, ječmene atd. Stroj na výrobu rýžových koláčů může vyrábět bramborový čip, sójový chips nebo podobně pomocí bramborové palety nebo sóji Fazolová paleta. Vzhledem k tomu, že 100% obilné svačiny jsou vynikající v nutričním obsahu a mají dobrou pověst od spotřebitelů, je snadné komercializovat. Naše série SYP má kompaktní design a vynikající pohodlí pro použití. Rovněž je snadné ovládat čas, tloušťku a tvar, a proto je značně využíváno od obchodů až po továrny. To je také nazýváno jako rýžový koláč popping stroj, popadl dort stroj, rýže pop stroj, kukuřičný koláč stroj, pušku stroj, puškový dort stroj, korejský rybí koláč stroj, pop stroj atd.

 2. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Presently GAI has a 200 people workforce. The personnel is considered as human capital, a resource. It's selected from the most highly-rated universities and vocational schools. Engineers, technicians, testers and fitters. It's obviously a virtuous circle as the investment in human resources results in machines that are designed internally with the highest know-how, this has led GAI's machines to improve continuously during the course of the years.

 3. LORUSSO & SCALERA SRL

  Itálie

  Společnost LORUSSO & SCALERA SRL, je Maloprodejce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech oil machine spare parts, oil system assembly, a olive oil machinery. Sídlí v Altamura, Itálie.

 4. CENTRIMAX - WINKELHORST TRENNTECHNIK GMBH

  Německo

  Společnost CENTRIMAX - WINKELHORST TRENNTECHNIK GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské oleje - stroje a zařízení, decanters, a Potravinářské oleje - stroje a zařízení. Sídlí v Köln, Německo.

 5. NOWACO AS

  Dánsko

  Společnost NOWACO AS, je Velkoprodejce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech accessories for the food industry, a soybean milk. Sídlí v Aalborg, Dánsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ANTON FRIES MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost ANTON FRIES MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Meitingen-Herbertshofen, Německo.

 2. TECNOLIVA S.R.L

  Itálie

  Společnost TECNOLIVA S.R.L, je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech decanters. Sídlí v Spello, Itálie.

 3. SYNERGY GRILL - ACTIVE FOOD SYSTEMS LTD

  Spojené království

  Společnost SYNERGY GRILL - ACTIVE FOOD SYSTEMS LTD, je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Offord Cluny, Spojené království.

 4. ARSELON NON-STICK KITCHENWARE COMPANY

  Turecko

  Společnost ARSELON NON-STICK KITCHENWARE COMPANY, je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Kahramanmara?, Turecko.

 5. PORCELLI MACCHINE OLEARIE

  Itálie

  Společnost PORCELLI MACCHINE OLEARIE, je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech olive oil machinery. Sídlí v Andria, Itálie.

 1. GLOBAL COLDPRESS

  Turecko

  Společnost GLOBAL COLDPRESS, je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech olive oil machinery. Sídlí v Izmir, Turecko.

 2. QUICKPIZZ

  Francie

  Společnost QUICKPIZZ, je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Módní návrháři, a Módní návrháři. Sídlí v Pierre Percée, Francie.

 1. CONTIFRAC

  Belgie

  Společnost CONTIFRAC, je Poskytovatel služeb, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Oleje - sběr a recyklace, plants and equipment for refining edible vegetable oils and fats, plant and equipment for the production of food animal fats and oils, a Oleje - sběr a recyklace. Sídlí v Charleroi, Belgie.

 2. OFFICINE MECCANICHE TOSCANE S.P.A.

  Itálie

  Společnost OFFICINE MECCANICHE TOSCANE S.P.A., je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech lifts for oil mills. Sídlí v Bagno a Ripoli, Itálie.

 3. OILLIA LIMITED

  Spojené království

  Společnost OILLIA LIMITED, je Velkoprodejce, která působí v Oleje rostlinné sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské oleje - stroje a zařízení, wholesale, Rapeseed oils, Potravinářské oleje - stroje a zařízení, a Cooking oil collection. Sídlí v London, Spojené království.

 4. VICTORIA BENOIT S.L

  Španělsko

  Společnost VICTORIA BENOIT S.L, je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Communidad De Valenciana, Španělsko.

 5. BRACCO SRL

  Itálie

  Společnost BRACCO SRL, je Výrobce, která působí v Zemědělství - zařízení a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské oleje - stroje a zařízení, a Potravinářské oleje - stroje a zařízení. Sídlí v Bagnatica, Itálie.

 6. SZIMMETRIA GEPIPARI KFT

  Maďarsko

  Společnost SZIMMETRIA GEPIPARI KFT, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje - obrábění kovů, Potravinářské oleje - stroje a zařízení, Obráběcí stroje - obrábění kovů, a Potravinářské oleje - stroje a zařízení. Sídlí v Karcag, Maďarsko.

 7. CL OVERSEAS

  Francie

  Společnost CL OVERSEAS, je Multi-Category, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Lamorlaye, Francie.

 8. CATECH GLOBAL - CATERING TECHNOLOGIEN

  Turecko

  Společnost CATECH GLOBAL - CATERING TECHNOLOGIEN, je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, cooking bowls, a Komerční kuchyně - stroje a zařízení. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. CASTEL DEL CHIANTI S.P.A.

  Itálie

  Společnost CASTEL DEL CHIANTI S.P.A., je Velkoprodejce, která působí v Oleje a tuky pro potravinářské použití sektoru. Působí rovněž v sektorech Oleje rostlinné surové, Potravinářské oleje - stroje a zařízení, Oleje rostlinné surové, a Potravinářské oleje - stroje a zařízení. Sídlí v Barberino Tavarnelle, Itálie.

 2. SAGAZIO UMBERTO & C. ( S.N.C. )

  Itálie

  Společnost SAGAZIO UMBERTO & C. ( S.N.C. ), je Poskytovatel služeb, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Lesnictví a sadařství - stroje a zařízení, Potravinářské oleje - stroje a zařízení, Lesnictví a sadařství - stroje a zařízení, a Potravinářské oleje - stroje a zařízení. Sídlí v Citta' Sant'angelo, Itálie.

 3. STAR FOREST ONE B.V

  Nizozemsko

  Společnost STAR FOREST ONE B.V, je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Sterrenbos, Nizozemsko.

 4. DBN SRL

  Itálie

  Společnost DBN SRL, je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Lanciano, Itálie.

 5. TOK MAKINE

  Turecko

  Společnost TOK MAKINE, je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Izmir, Turecko.

 6. ENOSYSTEM S.R.L.

  Itálie

  Společnost ENOSYSTEM S.R.L., je Maloprodejce, která působí v Nápoje - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské oleje - stroje a zařízení, Kádě pro vinařství, Potravinářské oleje - stroje a zařízení, a Kádě pro vinařství. Sídlí v Roma, Itálie.

 7. LIM SERVOTECNITAL

  Rumunsko

  Společnost LIM SERVOTECNITAL, je Výrobce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Timisoara, Rumunsko.

 8. LORENZO ACEITE DE GIRASOL

  Španělsko

  Společnost LORENZO ACEITE DE GIRASOL, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech intermediation for import-export, a oil. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 9. SODIF

  Francie

  Společnost SODIF, je Distributor, která působí v Potravinářské oleje - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech dispensers, a various oils. Sídlí v Paris, Francie.

 10. EGON KELLER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost EGON KELLER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské oleje - stroje a zařízení, a Potravinářské oleje - stroje a zařízení. Sídlí v Remscheid, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Potravinářské oleje - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 535 Podniky