• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. MA PETITE LAVERIE SARL INNOPRESS

  Francie

  Verified by europages badge

  We have developed an innovative service which will allow you to ensure the loyalty of all your customers by creating your own laundry kiosk under the moniker "Ma Petite Laverie" which meets all the needs of your clientèle. We have designed this kiosk to be fast, practical, and secure. We take care of everything: you will receive your turnkey kiosk, ready for your very first machine to be out into operation. With "Ma Petite Laverie", you can generate extra income, 24/7, with quick cash flow: with just 2 cycles per day on each machine, you can get a return on your investment in just 5 years. Furthermore, unlike other companies, your income will not be affected by health or social crises, and you will not have any rent or charges to pay, thanks to the autonomous operating principle of the "Ma Petite Laverie" kiosk. Feel free to contact us for further details!

 2. ATEGA TOPRAS

  Belgie

  Verified by europages badge

  ATEGA or Ateliers Gastout started out in 1961. Its main activity back then was to create a laundry service and a coin-operated laundry in Belgium. Dry cleaning was added to this activity and the geographical area was extended to cover Africa and Asia, and hotel and hospital laundry were also added. Photo laboratory equipment, as well as shoemaking and office automation were incorporated into our business too.

 3. ASTRA LT AB

  Litva

  Verified by europages badge

  Společnost ASTRA LT AB, je Multi-Category, která působí v Zásobníky kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Zásobníky a skříňky pro skladování, Doprava silniční - cisternové kamiony, Laser - stroje na sváření a řezání, Sušičky a odstředivky, průmyslové, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Zásobníky a skříňky pro skladování, Doprava silniční - cisternové kamiony, Laser - stroje na sváření a řezání, a Sušičky a odstředivky, průmyslové. Sídlí v Alytus, Litva.

 4. TECNO PELLE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost TECNO PELLE, je Poskytovatel služeb, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Torino, Itálie.

 5. STORM WASH INDUSTRIES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost STORM WASH INDUSTRIES, je Poskytovatel služeb, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Úklid - služby, Průmyslové myčky, Kávovary komerční, Úklid - služby, Průmyslové myčky, a Kávovary komerční. Sídlí v Romainville, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. SAMARIT CZ S.R.O.

  Česká republika

 2. PRIMUS - PRŮMYSLOVÉ PRAČKY A PRÁDELENSKÁ TECHNIKA

  Česká republika

  Jsme výrobcem a prodejcem profesionální prádelenské techniky. Vybavíme veškeré prádelenské provozy, průmyslová i pohostinská zařízení. Dodáme průmyslové pračky, sušiče či žehliče.

 3. BEL & BLANC - ČISTÍRNA ODĚVŮ BEL & BLANC PRAHA A ČR

  Česká republika

  Naše společnost provozuje čistírny oděvů Bel & Blanc po celé České republice. Provádíme chemické čištění i čištění mokrou cestou, aquacleaning a impregnace oděvů.

 4. SUPREMA DRY CLEANING 100% MADE IN ITALY

  Itálie

  Společnost SUPREMA DRY CLEANING 100% MADE IN ITALY, je Výrobce, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech dry cleaning machines, a machines for laundries. Sídlí v Parma, Itálie.

 5. LOUTTE SAS

  Francie

  Společnost LOUTTE SAS, je Výrobce, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zipy, Zipy, a sewing threads. Sídlí v Saint-Quentin, Francie.

 1. GOTTLOB STAHL WÄSCHEREIMASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Společnost GOTTLOB STAHL WÄSCHEREIMASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Sindelfingen, Německo.

 2. LÜTA GMBH

  Švýcarsko

  Společnost LÜTA GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Zürich, Švýcarsko.

 1. CLEAN NATURE GROUP SRLS

  Itálie

  Společnost CLEAN NATURE GROUP SRLS, je Výrobce, která působí v Inženýring - dodavatelé - průmysl sektoru. Působí rovněž v sektorech Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, launderette, miscellaneous machinery hire, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a machines for dry cleaners. Sídlí v Aprilia, Itálie.

 2. MYLAUNDRY

  Itálie

  Společnost MYLAUNDRY, je Výrobce, která působí v Prací prostředky a mýdla, komerční sektoru. Působí rovněž v sektorech Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, launderette, washing detergents, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Urgnano, Itálie.

 3. DUNNEWOLT + RAHE GMBH

  Německo

  Společnost DUNNEWOLT + RAHE GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bremen, Německo.

 4. CLEAN NATURE GROUP

  Itálie

  Společnost CLEAN NATURE GROUP, je Výrobce, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech dry cleaning. Sídlí v Aprilia, Itálie.

 5. OMNISEC S.N.C.

  Itálie

  Společnost OMNISEC S.N.C., je Výrobce, která působí v Chemické čištění - stroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, envelope stuffing machines, conveyor belts, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Cantù, Itálie.

 6. ITALSEC SRL

  Itálie

  Společnost ITALSEC SRL, je Distributor, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Cinisello Balsamo, Itálie.

 7. AVIM ARM CONSULTING SRL

  Rumunsko

  Společnost AVIM ARM CONSULTING SRL, je Distributor, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Craiova, Rumunsko.

 8. TERMOTEK KEÇE LTD

  Turecko

  Společnost TERMOTEK KEÇE LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial laundry equipment. Sídlí v Basaksehir/istanbul, Turecko.

 1. ECORAPID SRL

  Itálie

  Společnost ECORAPID SRL, je Výrobce, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial pressing, laundry services for the textile industry, subcontract packing and packaging, a finishing fabrics and textile products. Sídlí v Matino, Itálie.

 2. SOVEMATIC

  Francie

  Společnost SOVEMATIC, je Distributor, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bordeaux Cedex, Francie.

 3. ALFATEX

  Belgie

  Společnost ALFATEX, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a pressure-sensitive tapes. Sídlí v Petegem-Leie, Belgie.

 4. PRESSED HARROGATE IRONING SERVICES

  Spojené království

  Společnost PRESSED HARROGATE IRONING SERVICES, je Poskytovatel služeb, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Harrogate, Spojené království.

 5. LAVANDERIAS CLICK AND CLEAN

  Španělsko

  Společnost LAVANDERIAS CLICK AND CLEAN, je Poskytovatel služeb, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Cordoba, Španělsko.

 6. ESSECHIMICA

  Itálie

  Společnost ESSECHIMICA, je Distributor, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech systems for laundries, launderette, laundry machinery, a equipment for laundries. Sídlí v Vt, Itálie.

 7. SZOP S.C.

  Polsko

  Společnost SZOP S.C., je Výrobce, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech carpet washing, a dry cleaning. Sídlí v Szczecin 15, Polsko.

 8. HENRI PETIT & CIE

  Francie

  Společnost HENRI PETIT & CIE, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, a Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní. Sídlí v Aubenas, Francie.

 9. BELIMED DEUTSCHLAND GMBH

  Německo

  Společnost BELIMED DEUTSCHLAND GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Dezinfekce a sterilizace - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Sterilizace a dezinfekce - zdravotnické vybavení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Sterilizace a dezinfekce - zdravotnické vybavení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Mühldorf A. Inn, Německo.

 10. LAVANDERÍA Y TINTORERÍA A DOMICILIO SHIP&CLEAN

  Španělsko

  Společnost LAVANDERÍA Y TINTORERÍA A DOMICILIO SHIP&CLEAN, je Poskytovatel služeb, která působí v Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech dry cleaning, tapestry cleaning, a ironing for nursing and rest homes. Sídlí v Madrid, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 192 Podniky