• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • protahování ocele a kovů

Výsledky hledání pro

Protahování ocele a kovů - Dovoz vývoz

 1. PRESSTECK S.P.A.

  Německo

  Verified by europages badge

  Pressteck is one of the leading manufacturers of precision deep-drawn parts on multiple die transfer presses, and currently employs more than 100 workers. We manufacture made-to-order parts and assemblies in line with customer specifications. We practise customer service throughout the entire service life of your products. At Pressteck, all processes are optimally organised and certified. From material supply and production right up to needs-based delivery, we ensure prompt provision. Single-use, reusable and special packaging. Specific specialised solutions are possible upon consultation. Pressteck primarily processes stainless steels and non-ferrous metals. The manufactured products are exported worldwide. Pressteck uses metal products that are easily recyclable. The processes follow strict specifications to protect nature and the environment. Leading manufacturers rely on Pressteck. How about you?

 2. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Uzávěry kolem zátek, kovové, Zpracování oceli a kovů, Ruční nářadí bez pohonu, Lisování ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, Precision stamping parts, stamping parts, Precision stamping parts, a Uzávěry kolem zátek, kovové. Sídlí v Olpe, Německo.

 3. FASCHANG WERKZEUGBAU GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost FASCHANG WERKZEUGBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Weng Im Innkreis, Rakousko.

 4. METALLURGICA LOCATELLI SPA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost METALLURGICA LOCATELLI SPA, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech drawn products, bright wire, thread and machine thread for cold heading, annealed wire, wire rod, steel wire drawing, steel fibres for concrete, formed wires and wire rods, a phosphate coating. Sídlí v Calolziocorte, Itálie.

 5. ORESTE CASTELNUOVO

  Itálie

  Společnost ORESTE CASTELNUOVO, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Cesana Brianza, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ERL-PLAST GMBH

  Německo

  Společnost ERL-PLAST GMBH, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Markt Erlbach, Německo.

 2. J. C. KÖNIG STIFTUNG & CO KG

  Německo

  Společnost J. C. KÖNIG STIFTUNG & CO KG, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech deep-drawn metal parts, non-ferrous metals and alloys, drawn copper products, a Stainless steels. Sídlí v Solingen, Německo.

 3. JONAS WERKZEUGBAU STANZEREI GMBH

  Německo

  Společnost JONAS WERKZEUGBAU STANZEREI GMBH, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech aluminium punched parts, Precision stamping parts, tool manufacturing, a Part cleaning. Sídlí v Telgte, Německo.

 4. ACKERMANN UND HERTEL GMBH MODELL- UND FORMENBAU

  Německo

  Společnost ACKERMANN UND HERTEL GMBH MODELL- UND FORMENBAU, je Poskytovatel služeb, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Sídlí v St. Ingbert, Německo.

 5. DEMAR CELIK (DEMAR STEEL)

  Turecko

  Společnost DEMAR CELIK (DEMAR STEEL), je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech cold drawn metal wires, a cold-rolled. Sídlí v Eskisehir, Turecko.

 1. KÜNZLI AG ROSENTAL, METALLDRÜCKEREI

  Švýcarsko

  Společnost KÜNZLI AG ROSENTAL, METALLDRÜCKEREI, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování ocele a kovů, Střihání ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, Lisování ocele a kovů, Střihání ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, a Frézování ocele a kovů. Sídlí v Wängi, Švýcarsko.

 2. MADENCAN STEEL PROFILES

  Turecko

  Společnost MADENCAN STEEL PROFILES, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech cold-drawn steel bars, a stainless steel profiles. Sídlí v Ankara, Turecko.

 1. TRAFILERIA E ZINCHERIA CAVATORTA SPA

  Itálie

  Společnost TRAFILERIA E ZINCHERIA CAVATORTA SPA, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech fencing, a metal meshing for fencing. Sídlí v Parma, Itálie.

 2. WANZEL METALLDRÜCKEREI GMBH GMBH

  Německo

  Společnost WANZEL METALLDRÜCKEREI GMBH GMBH, je Výrobce, která působí v Ocel speciální sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - tváření a řezání, Lisování ocele a kovů, Střihání ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, Ocele a kovy - tváření a řezání, Lisování ocele a kovů, Střihání ocele a kovů, a Protahování ocele a kovů. Sídlí v Friedberg, Německo.

 3. BIZON INT SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost BIZON INT SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Hřebíky a kramle, industrial staples, staplers, Hřebíky a kramle, a pneumatic gun-nailer. Sídlí v Baniocha K. Warszawy, Polsko.

 4. METAL SOLUTION CONSULT LTD

  Řecko

  Společnost METAL SOLUTION CONSULT LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Special steel structures. Sídlí v Athens, Řecko.

 5. KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P.

  Slovinsko

  Společnost KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P., je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Moření ocele a kovů, Moření ocele a kovů, a tig. Sídlí v Metlika, Slovinsko.

 6. METE STEEL

  Turecko

  Společnost METE STEEL, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech drawn steel bars, hot-rolling, cold drawn steel, a Rolled steel bars. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 7. RODACCIAI - EURODA ACIERS CLUSES

  Francie

  Společnost RODACCIAI - EURODA ACIERS CLUSES, je Výrobce, která působí v Ocel nererezová sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocel speciální, Ocele a kovy - tváření a řezání, Protahování ocele a kovů, Ocel speciální, Ocele a kovy - tváření a řezání, a Protahování ocele a kovů. Sídlí v Cluses, Francie.

 8. ANDERNACH & BLECK GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost ANDERNACH & BLECK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Hagen, Německo.

 1. NOVOFIL WELDING WIRE

  Itálie

  Společnost NOVOFIL WELDING WIRE, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Manocalzati, Itálie.

 2. AHA ALBERT HAAG GMBH METALLDRÜCKEREI - METALLWAREN

  Německo

  Společnost AHA ALBERT HAAG GMBH METALLDRÜCKEREI - METALLWAREN, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech moulded, stamped and drawn parts, sheets and pipes shaped, metal deformation, a assembly of sheet components. Sídlí v Korschenbroich, Německo.

 3. METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA

  Itálie

  Společnost METALLURGICA LEDRENSE SOCIETA' COOPERATIVA, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Tažírna drátů ze železných kovů, a Tažírna drátů ze železných kovů. Sídlí v Ledro, Itálie.

 4. BOOISCHOTSE METALEN

  Belgie

  Společnost BOOISCHOTSE METALEN, je Výrobce, která působí v Stavební kování sektoru. Působí rovněž v sektorech Železářské zboží průmyslové, Tváření ocele a kovů, Střihání ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, Železářské zboží průmyslové, Tváření ocele a kovů, Střihání ocele a kovů, a Protahování ocele a kovů. Sídlí v Booischot, Belgie.

 5. BEVA METAL

  Belgie

  Společnost BEVA METAL, je Výrobce, která působí v Konstrukce kovové - lehké sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové stavebnictví, Tváření ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, Ocele a kovy - obrábění, Průmyslové stavebnictví, Tváření ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, a Ocele a kovy - obrábění. Sídlí v Retie, Belgie.

 6. SAEY

  Francie

  Společnost SAEY, je Distributor, která působí v Ocel surová sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - tváření a řezání, Protahování ocele a kovů, Ocele a kovy - tváření a řezání, a Protahování ocele a kovů. Sídlí v Lille, Francie.

 7. A. ORTMANN STANZ-& FÜGETECHNIK

  Německo

  Společnost A. ORTMANN STANZ-& FÜGETECHNIK, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Wutha-Farnroda, Německo.

 8. CAESA PERFILES ESPECIALES

  Španělsko

  Společnost CAESA PERFILES ESPECIALES, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Protahování ocele a kovů, Profily a tyče ze železných kovů, Profily ze železných kovů, Profily válcované za studena, Protahování ocele a kovů, Profily a tyče ze železných kovů, Profily ze železných kovů, a Profily válcované za studena. Sídlí v Caldes De Montbui, Španělsko.

 9. SCHONDELMAIER GMBH PRESSWERK

  Německo

  Společnost SCHONDELMAIER GMBH PRESSWERK, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - tváření a řezání sektoru. Působí rovněž v sektorech Lisování ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, Zámečnictví - kování a lisování, Plechy a trubky, Lisování ocele a kovů, Protahování ocele a kovů, Zámečnictví - kování a lisování, a Plechy a trubky. Sídlí v Gutach, Německo.

 10. H&T PRODUKTIONSTECHNOLOGIE GMBH

  Německo

  Společnost H&T PRODUKTIONSTECHNOLOGIE GMBH, je Výrobce, která působí v Protahování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech sheet metal embossing, a deforming foils and sheets. Sídlí v 08451 Crimmitschau, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Protahování ocele a kovů - Dovoz vývoz

Počet výsledků

41 995 Podniky