• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • ryby - stroje a zařízení na zpracování

Výsledky hledání pro

Ryby - stroje a zařízení na zpracování - Dovoz vývoz

 1. VARLET MACHINES

  Francie

  Verified by europages badge

  Varlet Machines, a French company based in Boulogne-sur-Mer, specialises in the design, manufacture and sale of machines for processing fish, meat and poultry. All our machines are designed using robust components and are made in France at our in-house workshop. Our technicians will travel to deliver and install the machines at your facility. With over 80 years' experience we design innovative machines, with every component and material carefully selected to meet the specific needs of actors from the food industries: -shopkeepers, -producers, -manufacturers. Our teams fabricate over 200 machines every year at our workshop, with over 50% of them going for export. The company is present is over 30 countries worldwide and enjoys the backing of a wide network of trusted partners, distributors and agents. Varlet has developed to support the needs of its clients in all parts of the world. Varlet is France's leading manufacturer of machines for processing fish, meat and poultry.

 2. TERLET B.V.

  Nizozemsko

  Společnost TERLET B.V., je Výrobce, která působí v Potravinové výtažky - stroje a vybavení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kakao a čokoláda - stroje a zařízení, Ryby - stroje a zařízení na zpracování, Emulgace a spojování surovin - stroje pro potravinářský průmysl, Rýže - stroje a zařízení, Kakao a čokoláda - stroje a zařízení, Ryby - stroje a zařízení na zpracování, Emulgace a spojování surovin - stroje pro potravinářský průmysl, a Rýže - stroje a zařízení. Sídlí v Zutphen, Nizozemsko.

 3. TEHNO-T

  Ukrajina

  Společnost TEHNO-T, je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Nizhyn, Ukrajina.

 4. PERUZA LTD

  Lotyšsko

  Společnost PERUZA LTD, je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Automatizace - instalace a zařízení, Roboty průmyslové, Dopravníky vzdušné a pozemní, Ryby - stroje a zařízení na zpracování, Automatizace - instalace a zařízení, Roboty průmyslové, Dopravníky vzdušné a pozemní, a Ryby - stroje a zařízení na zpracování. Sídlí v Ropazu Novads, Mucenieki, Lotyšsko.

 5. SORGO ANLAGENBAU GMBH

  Rakousko

  Společnost SORGO ANLAGENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Klagenfurt, Rakousko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KM FISH MACHINERY A/S

  Dánsko

  Společnost KM FISH MACHINERY A/S, je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Dybvad, Dánsko.

 2. ZIEGRA ESPAÑA, S.L.

  Španělsko

  Společnost ZIEGRA ESPAÑA, S.L., je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Ledové kostky a ledová tříšť - stroje, ice manufacturers for the food industry, ice shards, ice makers, a Ledové kostky a ledová tříšť - stroje. Sídlí v Lorquí, Španělsko.

 3. UNIFREEZING

  Nizozemsko

  Společnost UNIFREEZING, je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech meat processing, fresh baked products, deep-frozen cereals for aperitifs, breakfast and snacks, a frozen bakery products. Sídlí v Enschede, Nizozemsko.

 4. SOGRADEX

  Francie

  Společnost SOGRADEX, je Distributor, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Potravinářské obaly, stainless steel knives, personal protection devices, Potravinářské obaly, a sharpening machines. Sídlí v Lorient, Francie.

 5. P.E. BAKHMACH R.A.

  Ukrajina

  Společnost P.E. BAKHMACH R.A., je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Svitlovodsk, Ukrajina.

 1. CRYOGENIC (BEIJING) SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD

  Čína

  Společnost CRYOGENIC (BEIJING) SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v 102200, Čína.

 2. GE.NE S.R.L

  Itálie

  Společnost GE.NE S.R.L, je Velkoprodejce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech wholesale of fresh fish, import of frozen fish, wholesale of frozen fish, a frozen fruit. Sídlí v Treviolo, Itálie.

 1. AQUATIC SCIENCE

  Belgie

  Společnost AQUATIC SCIENCE, je Poskytovatel služeb, která působí v Ryby sektoru. Působí rovněž v sektorech Krmiva pro velkochovy ryb, Ryby - stroje a zařízení na zpracování, Krmiva pro velkochovy ryb, a Ryby - stroje a zařízení na zpracování. Sídlí v Herstal, Belgie.

 2. GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE

  Itálie

  Společnost GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE, je Výrobce, která působí v Ryby - zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby - stroje a zařízení na zpracování, Konzervy - ryby, fish processing equipment, Ryby - stroje a zařízení na zpracování, a Konzervy - ryby. Sídlí v Sala Baganza, Itálie.

 3. AFC MECHENICAL AND EQUIPMENT CO.,LTD

  Čína

  Společnost AFC MECHENICAL AND EQUIPMENT CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Jinan, Čína.

 4. S.C. "ELECTROMASINA" S.R.L.

  Moldavsko

  Společnost S.C. "ELECTROMASINA" S.R.L., je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Chisinau, Moldavsko.

 5. CHUNGHA MACHINERY CO., LTD.

  Jižní Korea

  Společnost CHUNGHA MACHINERY CO., LTD., je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Působí rovněž v sektorech fish processing equipment, a defrosters. Sídlí v Busan, Jižní Korea.

 6. USINE MECHANIQUE DE NEZHIN

  Ukrajina

  Společnost USINE MECHANIQUE DE NEZHIN, je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Nezhin, Ukrajina.

 7. DANTECH - DANISH TECHNOLOGY CENTER

  Dánsko

  Společnost DANTECH - DANISH TECHNOLOGY CENTER, je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Gilleleje, Dánsko.

 8. SORGO ANLAGENBAU AUSTRIA

  Rakousko

  Společnost SORGO ANLAGENBAU AUSTRIA, je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Klagenfurt, Rakousko.

 1. MICOGY(MKQ) ELECTRIC CO., LTD.

  Čína

  Společnost MICOGY(MKQ) ELECTRIC CO., LTD., je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Fuzhou,fujian, Čína.

 2. COUTURE ET GUEROULT ALIMENTATI ON SAS

  Francie

  Společnost COUTURE ET GUEROULT ALIMENTATI ON SAS, je Velkoprodejce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby - stroje a zařízení na zpracování, a Ryby - stroje a zařízení na zpracování. Sídlí v Rouen, Francie.

 3. HIDRONER AQUACULTURE EQUIPMENTS LIMITED

  Turecko

  Společnost HIDRONER AQUACULTURE EQUIPMENTS LIMITED, je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. OPTIMAR FODEMA, S.A.

  Španělsko

  Společnost OPTIMAR FODEMA, S.A., je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Vigo, Španělsko.

 5. TEKNO PASLANMAZ

  Turecko

  Společnost TEKNO PASLANMAZ, je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Konya/ Center, Turecko.

 6. KAILASH ENGINEERING AND EXPORTS

  Indie

  Společnost KAILASH ENGINEERING AND EXPORTS, je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v Rajkot, Indie.

 7. ELDAWLY FOR IMPORTING PRINTING MACHINES

  Libye

  Společnost ELDAWLY FOR IMPORTING PRINTING MACHINES, je Výrobce, která působí v Ryby - stroje a zařízení na zpracování sektoru. Sídlí v 012, Libye.

 8. FISKVÉLAR EHF

  Island

  Společnost FISKVÉLAR EHF, je Výrobce, která působí v Rybolov - vybavení a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby - stroje a zařízení na zpracování, a Ryby - stroje a zařízení na zpracování. Sídlí v Garðabæ, Island.

 9. F.BARRACLOUGH LTD

  Spojené království

  Společnost F.BARRACLOUGH LTD, je Velkoprodejce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby - stroje a zařízení na zpracování, a Ryby - stroje a zařízení na zpracování. Sídlí v Bradford, Spojené království.

 10. VAKI AQUACULTURE SYSTEMS LTD

  Island

  Společnost VAKI AQUACULTURE SYSTEMS LTD, je Výrobce, která působí v Akvakultura a chov ryb sektoru. Působí rovněž v sektorech Ryby - stroje a zařízení na zpracování, a Ryby - stroje a zařízení na zpracování. Sídlí v Kopavogi, Island.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Ryby - stroje a zařízení na zpracování - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 329 Podniky