• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • skárny a přádelny - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Skárny a přádelny - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. OREMUS S.R.O.

  Česká republika

  Verified by europages badge

  Společnost OREMUS S.R.O., je Výrobce, která působí v Zakružování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Rovnání ocele a kovů, Ocele a kovy - obrábění, Obrušování ocele a kovů, Ocele a kovy - sváření a pájení, Sváření ocele a kovů - práce, Výroba průmyslových plechů, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, a Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny. Sídlí v Pribram, Česká republika.

 2. AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Skárny a přádelny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech iron benders for reinforced concrete, stirrup machines, asphalt cutting machines, a movable compacters. Sídlí v Balikesir, Turecko.

 3. CESURBEND MAK. YED. PAR. ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost CESURBEND MAK. YED. PAR. ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Skárny a přádelny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 4. TESSIL GOMMA

  Itálie

  Společnost TESSIL GOMMA, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, textile cylinder servicing, a rubber cylinders. Sídlí v Lessona, Itálie.

 5. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Čína

  Společnost NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Textilní tisk - stroje a zařízení. Sídlí v Ningbo, Čína.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ALYA TEXTILE MACHINARY PARTS

  Turecko

  Společnost ALYA TEXTILE MACHINARY PARTS, je Výrobce, která působí v Skárny a přádelny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Textil - stroje a zařízení, a blades. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. OFFICINE GAUDINO S.P.A.

  Itálie

  Společnost OFFICINE GAUDINO S.P.A., je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, machines and equipment for spinning and twisting, spinning wheels, a wool spinning looms. Sídlí v Cossato, Itálie.

 3. 4M PLANTS

  Itálie

  Společnost 4M PLANTS, je Výrobce, která působí v Skárny a přádelny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech yarn spinning machine. Sídlí v Magnago, Itálie.

 4. CORMATEX S.R.L.- MACCHINARIO TESSILE E IMPIANTI

  Itálie

  Společnost CORMATEX S.R.L.- MACCHINARIO TESSILE E IMPIANTI, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, a machines and equipment for combing and carding wool. Sídlí v Montemurlo, Itálie.

 5. ROJ S.R.L.

  Itálie

  Společnost ROJ S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, a electronic diagrams. Sídlí v Biella, Itálie.

 1. KARL MAYER ROTAL S.R.L.

  Itálie

  Společnost KARL MAYER ROTAL S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, a textile warping mills. Sídlí v Mezzolombardo, Itálie.

 2. GEBRÜDER OTTO GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost GEBRÜDER OTTO GMBH & CO.KG, je Výrobce, která působí v Skárny a přádelny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech spun yarns. Sídlí v Dietenheim, Německo.

 1. BBEND MAKINA ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD STI

  Turecko

  Společnost BBEND MAKINA ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD STI, je Výrobce, která působí v Skárny a přádelny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 2. ERREBI S.R.L.

  Itálie

  Společnost ERREBI S.R.L., je Výrobce, která působí v Skárny a přádelny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Oggiono, Itálie.

 3. MAHESH TWISTO TECH EUROPE S.R.O.

  Česká republika

  Společnost MAHESH TWISTO TECH EUROPE S.R.O., je Výrobce, která působí v Skárny a přádelny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech braiding machines. Sídlí v Pardubice, Česká republika.

 4. INTERSPINNING

  Belgie

  Společnost INTERSPINNING, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, textile industry, Textile fibre preparation - machinery and equipment, a flax, hemp and jute spinning looms. Sídlí v Mariakerke (gent), Belgie.

 5. BTS APARAT KALIP MAK. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD.STI

  Turecko

  Společnost BTS APARAT KALIP MAK. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD.STI, je Výrobce, která působí v Skárny a přádelny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech tube machining machines overhauled. Sídlí v Bursa, Turecko.

 6. QINGDAO HOPER MACHINERY CO., LTD

  Čína

  Společnost QINGDAO HOPER MACHINERY CO., LTD, je Výrobce, která působí v Skárny a přádelny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Qingdao, Čína.

 7. J. JAKUBIAK S.A. FIRMA PRZEDSTAWICIELSKO - HANDLOWA

  Polsko

  Společnost J. JAKUBIAK S.A. FIRMA PRZEDSTAWICIELSKO - HANDLOWA, je Výrobce, která působí v Umělá a syntetická vlákna sektoru. Působí rovněž v sektorech Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Koberce a metráž, Přírodní textilní vlákna, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Koberce a metráž, a Přírodní textilní vlákna. Sídlí v Lódz, Polsko.

 8. KMS KUBA TEXTILE MACHINES

  Turecko

  Společnost KMS KUBA TEXTILE MACHINES, je Výrobce, která působí v Skárny a přádelny - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. ATR E FILATI S.R.L.

  Itálie

  Společnost ATR E FILATI S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Skárny a přádelny - stroje a zařízení. Sídlí v Quarrata, Itálie.

 2. RI.TE S.P.A.

  Itálie

  Společnost RI.TE S.P.A., je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Skárny a přádelny - stroje a zařízení. Sídlí v Aviano, Itálie.

 3. O.M.G. DI ANGELO GORETTI & C. S.A.S.

  Itálie

  Společnost O.M.G. DI ANGELO GORETTI & C. S.A.S., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, a Skárny a přádelny - stroje a zařízení. Sídlí v Camburzano, Itálie.

 4. ZANCANER S.R.L.

  Itálie

  Společnost ZANCANER S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Skárny a přádelny - stroje a zařízení. Sídlí v Varallo, Itálie.

 5. TEMA S.R.L.

  Itálie

  Společnost TEMA S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Skárny a přádelny - stroje a zařízení. Sídlí v Travagliato, Itálie.

 6. GIGITEX S.R.L.

  Itálie

  Společnost GIGITEX S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Skárny a přádelny - stroje a zařízení. Sídlí v Cavenago Di Brianza, Itálie.

 7. SIATEX S.R.L.

  Itálie

  Společnost SIATEX S.R.L., je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Skárny a přádelny - stroje a zařízení. Sídlí v Prato, Itálie.

 8. GADDA

  Itálie

  Společnost GADDA, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Skárny a přádelny - stroje a zařízení. Sídlí v Fagnano Olona, Itálie.

 9. KRENZLER FLECHT- UND KLÖPPELSPITZENMASCHINEN

  Německo

  Společnost KRENZLER FLECHT- UND KLÖPPELSPITZENMASCHINEN, je Výrobce, která působí v Skárny a přádelny - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech braiding machines. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 10. STOLL ITALIA S.R.L.

  Itálie

  Společnost STOLL ITALIA S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Skárny a přádelny - stroje a zařízení. Sídlí v Carpi, Itálie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma