• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • směsi pro dobytek a drůbež

Výsledky hledání pro

Směsi pro dobytek a drůbež - Dovoz vývoz

 1. MCEPHARMA S.R.O.

  Česká republika

  mcePharma researches, develops, and manufactures range of scientifically proven, patented, science-based advanced food supplements in ODT – orally soluble tablets. We offer our food supplements, in the form of tablets and powders, under the mcePharma brand or as a private label, an integral part of our services is contract development and manufacturing. We are looking for distributors. We place great emphasis on innovation and continually invests in development related to user-friendly dosage forms like ODT and powders. Our growing, science-based product line, rigorous manufacturing processes, and certifications are all designed to help to improve our clients’ health today and for years to come. Our line of ODT food supplements release active ingredient immediately in​ mouth, so it is absorbed directly in mouth​ or in pregastric area (esophagus). That ensures​ rapid absorption and high efficacy of active​ ingredient by removing the unwanted first pass​ effect,  process typical for classic tablets​ (degradation of active ingredients in the digestive tract and liver).​ We manufacture and globally sell the only patented food supplement Neo curcumin supplement with highly bioavailable curcumin in the form of orally soluble tablets for maximum absorption and easy use. Patented in USA (US 11331281B2), Czech Republic (CZ 307916), pending applications in EU (18170818.1), and Canada (016599-0003). The effectiveness of our products is supported by our scientific studies.

 2. VETLIFE LICKING BLOCKS & PREMIXES LTD.

  Turecko

  Společnost VETLIFE LICKING BLOCKS & PREMIXES LTD., je Výrobce, která působí v Směsi pro dobytek a drůbež sektoru. Sídlí v Gaziantep, Turecko.

 3. ROTA CRYSTALIZED MOLASSES TUBS AND LICKING SALT BLOCKS LIVESTOCK MANUFACTURER

  Turecko

  Společnost ROTA CRYSTALIZED MOLASSES TUBS AND LICKING SALT BLOCKS LIVESTOCK MANUFACTURER, je Výrobce, která působí v Krmiva pro chov sektoru. Působí rovněž v sektorech Směsi pro dobytek a drůbež, animal feed additives, limestones for animal feed, Směsi pro dobytek a drůbež, a Premixes for pigs. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. PLANTAMURA CARLO SRL

  Itálie

  Společnost PLANTAMURA CARLO SRL, je Výrobce, která působí v Krmiva pro chov sektoru. Působí rovněž v sektorech Směsi pro dobytek a drůbež, bovine feed, ovine feed, Směsi pro dobytek a drůbež, a zootechnical feed. Sídlí v Altamura, Itálie.

 5. PIENSOS ORTIN

  Španělsko

  Společnost PIENSOS ORTIN, je Výrobce, která působí v Směsi pro dobytek a drůbež sektoru. Působí rovněž v sektorech bird food, a Sale of cat food. Sídlí v Alquerías-Murcia, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. AGROPIENSO

  Španělsko

  Společnost AGROPIENSO, je Výrobce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Směsi pro dobytek a drůbež, Krmiva pro chov, animal feed, Směsi pro dobytek a drůbež, a Krmiva pro chov. Sídlí v Binéfar-Huesca, Španělsko.

 2. UKRAINSKE ZERNO

  Ukrajina

  Společnost UKRAINSKE ZERNO, je Velkoprodejce, která působí v Směsi pro dobytek a drůbež sektoru. Působí rovněž v sektorech Premixes for pigs, a supplementary feeds. Sídlí v Poltava, Ukrajina.

 3. SPC GLOBUS LTD

  Ukrajina

  Společnost SPC GLOBUS LTD, je Výrobce, která působí v Směsi pro dobytek a drůbež sektoru. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 4. ATLAS YEM MAK SAN TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost ATLAS YEM MAK SAN TIC LTD STI, je Výrobce, která působí v Krmicí zařízení pro zvířata sektoru. Působí rovněž v sektorech Směsi pro dobytek a drůbež, Transfer of complete production lines, a Směsi pro dobytek a drůbež. Sídlí v Konya, Turecko.

 5. FEEDLANCE B.V.

  Nizozemsko

  Společnost FEEDLANCE B.V., je Distributor, která působí v Směsi pro dobytek a drůbež sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - import-export, Dobytek a drůbež - krmiva, Zemědělství - import-export, Dobytek a drůbež - krmiva, Biologically active feed additives, a zootechnical feed. Sídlí v Veldhoven, Nizozemsko.

 1. PROBIO WYTWÓRNIA SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost PROBIO WYTWÓRNIA SP. Z O.O., je Výrobce, která působí v Dobytek a drůbež - krmiva sektoru. Působí rovněž v sektorech Směsi pro dobytek a drůbež, Směsi pro dobytek a drůbež, animal feed, whole grain wheat, a Sweet corn. Sídlí v Radziejow, Polsko.

 2. VOEDERS D'AUSSY

  Belgie

  Společnost VOEDERS D'AUSSY, je Výrobce, která působí v Obilí pro dobytek a drůbež sektoru. Působí rovněž v sektorech Směsi pro dobytek a drůbež, Směsi pro dobytek a drůbež, Feed fodder for cattle, Feeds for chickens, a Feed fodder for cows. Sídlí v Torhout, Belgie.

 1. SC ELUNOS SRL

  Rumunsko

  Společnost SC ELUNOS SRL, je Distributor, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - služby, Hnojiva umělá, Píce a sláma, Směsi pro dobytek a drůbež, Zemědělství - služby, Hnojiva umělá, Píce a sláma, a Směsi pro dobytek a drůbež. Sídlí v Gaesti, Rumunsko.

 2. LEIEVOEDERS

  Belgie

  Společnost LEIEVOEDERS, je Multi-Category, která působí v Směsi pro dobytek a drůbež sektoru. Působí rovněž v sektorech feeds for pigs, bovine feed, Livestock and poultry - feed, a feeds for birds. Sídlí v Sint-Eloois-Vijve, Belgie.

 3. SPECIALMIX MIGLIONICO S.R.L.

  Itálie

  Společnost SPECIALMIX MIGLIONICO S.R.L., je Výrobce, která působí v Směsi pro dobytek a drůbež sektoru. Působí rovněž v sektorech Obilniny a obilí, dog food, Obilniny a obilí, Feeds for layer, a zootechnical feed. Sídlí v Altamura, Itálie.

 4. BAERT MENGVOEDERS

  Belgie

  Společnost BAERT MENGVOEDERS, je Výrobce, která působí v Směsi pro dobytek a drůbež sektoru. Působí rovněž v sektorech Obilí pro dobytek a drůbež, Obilí pro dobytek a drůbež, a natural fertilizers. Sídlí v Zele, Belgie.

 5. THEEUWSE MOONEN

  Belgie

  Společnost THEEUWSE MOONEN, je Výrobce, která působí v Krmiva pro chov sektoru. Působí rovněž v sektorech Směsi pro dobytek a drůbež, cattle feed, Feed fodder for cows, Směsi pro dobytek a drůbež, a food for rodents. Sídlí v Baarle-Hertog, Belgie.

 6. ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS

  Polsko

  Společnost ZACHODNIOPOMORSKA FIRMA NASIENNA WOJCIECH ROENS, je Multi-Category, která působí v Travní semena sektoru. Působí rovněž v sektorech Zemědělství - služby, Směsi pro dobytek a drůbež, Zemědělství - služby, herbaceous plant, fruit salads, a Směsi pro dobytek a drůbež. Sídlí v Załom, Polsko.

 7. ANGERMUND GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost ANGERMUND GMBH & CO KG, je Velkoprodejce, která působí v Píce a sláma sektoru. Působí rovněž v sektorech Směsi pro dobytek a drůbež, a Směsi pro dobytek a drůbež. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 8. TECHNOMASHSTROY

  Ukrajina

  Společnost TECHNOMASHSTROY, je Výrobce, která působí v Obnovitelné zdroje energie sektoru. Působí rovněž v sektorech Směsi pro dobytek a drůbež, Paliva pevná, wood briquette machines, Směsi pro dobytek a drůbež, a Paliva pevná. Sídlí v Cherkasy, Ukrajina.

 1. FARMA BLOCK

  Řecko

  Společnost FARMA BLOCK, je Výrobce, která působí v Směsi pro dobytek a drůbež sektoru. Sídlí v Liti, Thessaloniki, Řecko.

 2. DE POORTERE JEAN

  Belgie

  Společnost DE POORTERE JEAN, je Výrobce, která působí v Rybí moučky pro dobytek a drůbež sektoru. Působí rovněž v sektorech Obilí pro dobytek a drůbež, Krmiva pro chov, Směsi pro dobytek a drůbež, Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy, Obilí pro dobytek a drůbež, Krmiva pro chov, Směsi pro dobytek a drůbež, a Hnojiva a produkty pro zlepšení půdy. Sídlí v Blaugies, Belgie.

 3. TECNOVIT

  Španělsko

  Společnost TECNOVIT, je Výrobce, která působí v Směsi pro dobytek a drůbež sektoru. Působí rovněž v sektorech vitamins. Sídlí v Tarragona, Španělsko.

 4. ETHIFENOL S.R.L.

  Itálie

  Společnost ETHIFENOL S.R.L., je Výrobce, která působí v Směsi pro dobytek a drůbež sektoru. Sídlí v Bergamo, Itálie.

 5. BEPRO

  Belgie

  Společnost BEPRO, je Výrobce, která působí v Krmiva pro chov sektoru. Působí rovněž v sektorech Směsi pro dobytek a drůbež, Feeds for ducks, Směsi pro dobytek a drůbež, Feed fodder for calves, a plant and equipment for the preparation of animal feeds. Sídlí v Geel, Belgie.

 6. AGRIFOOD

  Polsko

  Společnost AGRIFOOD, je Výrobce, která působí v Směsi pro dobytek a drůbež sektoru. Sídlí v Bojanowo, Polsko.

 7. STEMAR

  Ukrajina

  Společnost STEMAR, je Distributor, která působí v Chov - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Směsi pro dobytek a drůbež, Živočišná výroba, Směsi pro dobytek a drůbež, Živočišná výroba, agricultural products for zootechnical foods, a pharmaceutical products for veterinary use. Sídlí v Lviv, Ukrajina.

 8. CLAESEN GRANEN

  Belgie

  Společnost CLAESEN GRANEN, je Výrobce, která působí v Rybí moučky pro dobytek a drůbež sektoru. Působí rovněž v sektorech Obilí pro dobytek a drůbež, Krmiva pro chov, Směsi pro dobytek a drůbež, Obilí pro dobytek a drůbež, Krmiva pro chov, Směsi pro dobytek a drůbež, a cereals. Sídlí v Zutendaal, Belgie.

 9. LEEUW-AGRAR INH. PAUL KEVELAER

  Německo

  Společnost LEEUW-AGRAR INH. PAUL KEVELAER, je Velkoprodejce, která působí v Obilniny a obilí sektoru. Působí rovněž v sektorech Prasata (druh), Mouky a krupice, Krmiva pro chov, Směsi pro dobytek a drůbež, Prasata (druh), Mouky a krupice, Krmiva pro chov, a Směsi pro dobytek a drůbež. Sídlí v Kalkar, Německo.

 10. CADUCEUS

  Ukrajina

  Společnost CADUCEUS, je Velkoprodejce, která působí v Zemědělství - import-export sektoru. Působí rovněž v sektorech Směsi pro dobytek a drůbež, preserved foodstuffs, frozen meats, a Směsi pro dobytek a drůbež. Sídlí v Odessa, Ukrajina.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma