• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • stroje a zařízení pro výrobu ponožek

Výsledky hledání pro

Stroje a zařízení pro výrobu ponožek - Dovoz vývoz

 1. SATNSOCKS

  Turecko

  Společnost SATNSOCKS, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Působí rovněž v sektorech stocking factories, a ladies' stockings. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. EVRENMAK MAKINA .

  Turecko

  Společnost EVRENMAK MAKINA ., je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery and equipment for hosiery factories, a sock manufacturing machinery. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. YIGIT SOCKS TEXTILE

  Turecko

  Společnost YIGIT SOCKS TEXTILE, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Působí rovněž v sektorech children's socks, a men's socks. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. BEKBOGA TEKS SAN TIC LTD STI

  Turecko

  Společnost BEKBOGA TEKS SAN TIC LTD STI, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. DBG DIAMENTE ÇORAP

  Turecko

  Společnost DBG DIAMENTE ÇORAP, je Výrobce, která působí v Ponožky sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro výrobu ponožek, wholesale stockings, clothing for new-born babies, tights for children, a Stroje a zařízení pro výrobu ponožek. Sídlí v Istanbul, Turecko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. CASE SUPERSTORE

  Spojené království

  Společnost CASE SUPERSTORE, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Sídlí v Aylesbury, Spojené království.

 2. STILIM SOCKS

  Turecko

  Společnost STILIM SOCKS, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Působí rovněž v sektorech Antibacterial Socks, stocking factories, Socks made from bamboo fibre, a football socks. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. NORMIT

  Slovensko

  Společnost NORMIT, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Působí rovněž v sektorech application software for private companies in the service sector, a industrial equipment. Sídlí v Malacky, Slovensko.

 4. NARSAN MAK

  Turecko

  Společnost NARSAN MAK, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Působí rovněž v sektorech small parts for precision turning factories. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. BIEMMI ANTONIO SERVO-TEX

  Itálie

  Společnost BIEMMI ANTONIO SERVO-TEX, je Velkoprodejce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro výrobu ponožek, machinery and equipment for hosiery factories, a Stroje a zařízení pro výrobu ponožek. Sídlí v Botticino, Itálie.

 1. IRMAC TEX S.R.L.

  Itálie

  Společnost IRMAC TEX S.R.L., je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro výrobu ponožek, machinery and equipment for hosiery factories, a Stroje a zařízení pro výrobu ponožek. Sídlí v Borgosatollo, Itálie.

 2. BAYBAZ TEKSTIL

  Turecko

  Společnost BAYBAZ TEKSTIL, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. BESTON COMPANY

  Spojené státy americké

  Společnost BESTON COMPANY, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Sídlí v Zhengzhou, Spojené státy americké.

 2. ENKI SOCKS

  Turecko

  Společnost ENKI SOCKS, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Sídlí v Edirne, Turecko.

 3. FIMATEX S.R.L.

  Itálie

  Společnost FIMATEX S.R.L., je Velkoprodejce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro výrobu ponožek, parts and accessories for textile machines, a Stroje a zařízení pro výrobu ponožek. Sídlí v Scandicci, Itálie.

 4. B.G. ASSISTENZA DI GIALDINI ANGIOLO MORENO

  Itálie

  Společnost B.G. ASSISTENZA DI GIALDINI ANGIOLO MORENO, je Velkoprodejce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro výrobu ponožek, machinery and equipment for hosiery factories, a Stroje a zařízení pro výrobu ponožek. Sídlí v Ponte Buggianese, Itálie.

 5. CETME

  Itálie

  Společnost CETME, je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro výrobu ponožek, machinery and equipment for hosiery factories, a Stroje a zařízení pro výrobu ponožek. Sídlí v Reggio Nell'emilia, Itálie.

 6. HAIYAN XINGLONG FASTENER CO., LTD.

  Spojené státy americké

  Společnost HAIYAN XINGLONG FASTENER CO., LTD., je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Sídlí v Haiyan, Spojené státy americké.

 7. CESARE COLOSIO S.R.L.

  Itálie

  Společnost CESARE COLOSIO S.R.L., je Výrobce, která působí v Oděvy - průmyslové stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje a zařízení pro výrobu ponožek, machinery and equipment for hosiery factories, a Stroje a zařízení pro výrobu ponožek. Sídlí v Rezzato, Itálie.

 8. TECNOPEA S.R.L.

  Itálie

  Společnost TECNOPEA S.R.L., je Výrobce, která působí v Žehlicí stroje, průmyslové sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Stroje a zařízení pro výrobu ponožek, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Stroje a zařízení pro výrobu ponožek. Sídlí v Quinzano D'oglio, Itálie.

 1. DROP SOCKS

  Turecko

  Společnost DROP SOCKS, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 2. SEL ÇORAP

  Turecko

  Společnost SEL ÇORAP, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. UCA ÇORAP

  Turecko

  Společnost UCA ÇORAP, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 4. MESA SOCKS

  Turecko

  Společnost MESA SOCKS, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. HABERSOCKS

  Turecko

  Společnost HABERSOCKS, je Výrobce, která působí v Stroje a zařízení pro výrobu ponožek sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. A.M.BULGARI S.R.L. ENGINEERING MACHINES

  Itálie

 7. ANGELICA DI GIRELLI & PICCINOTTI ( S.N.C. )

  Itálie

 8. REDIDI RICAMBI S.R.L.

  Itálie

 9. L.A.A.S. LONATI ANGLO - AMERICAN SCHOOL S.R.L.

  Itálie

 10. RUMI S.R.L.

  Itálie

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Stroje a zařízení pro výrobu ponožek - Dovoz vývoz

Počet výsledků

5 006 Podniky