• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech

Výsledky hledání pro

Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech - Dovoz vývoz

 1. JANKOWSKI GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost JANKOWSKI GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Sídlí v Horhausen, Německo.

 2. LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Sídlí v Remshalden, Německo.

 3. JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Sídlí v Stolberg, Německo.

 4. TECNOLOGIA DEL CABLE Y ALUMINIO S. L. (TECALSA)

  Španělsko

  Společnost TECNOLOGIA DEL CABLE Y ALUMINIO S. L. (TECALSA), je Multi-Category, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Působí rovněž v sektorech wire drawing machine, Cabling machines, extruders, a Coiler. Sídlí v Abrera-Barcelona, Španělsko.

 5. TECNO IMPIANTI SRL

  Itálie

  Společnost TECNO IMPIANTI SRL, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Působí rovněž v sektorech winding machines. Sídlí v Valgreghentino, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Maďarsko

  Společnost ÁP-TECHNOLOGY KFT, je Výrobce, která působí v Válcovaný dráty ze železných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Metalurgie a železárny - stroje a zařízení, Metalurgie - stroje a zařízení, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Metalurgie a železárny - stroje a zařízení, Metalurgie - stroje a zařízení, a Obráběcí stroje - obrábění kovů. Sídlí v Nyíregyháza, Maďarsko.

 2. DMH DICHTUNGS- UND MASCHINENHANDEL GMBH

  Rakousko

  Společnost DMH DICHTUNGS- UND MASCHINENHANDEL GMBH, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro tváření kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Těsnění, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, CNC turned parts, c.n.c milling, a Těsnění. Sídlí v Timmersdorf, Rakousko.

 3. TREFILERIA ALISEDA SL

  Španělsko

  Společnost TREFILERIA ALISEDA SL, je Výrobce, která působí v Kovová nosítka sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, wiring, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, ferrous metal barbed wire, a Metal fences. Sídlí v Aliseda-Cáceres, Španělsko.

 4. WITECH, WIRE TECHNOLOGIES

  Španělsko

  Společnost WITECH, WIRE TECHNOLOGIES, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Působí rovněž v sektorech Galvanized Wire. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 5. WIRECON MACHINERY GMBH

  Německo

  Společnost WIRECON MACHINERY GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Působí rovněž v sektorech wire drawing machine, a Machine wires. Sídlí v Bad Bentheim, Německo.

 1. WEPARTO GMBH

  Švýcarsko

  Společnost WEPARTO GMBH, je Maloprodejce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Sídlí v Zug, Švýcarsko.

 2. ARNO FUCHS GMBH

  Německo

  Společnost ARNO FUCHS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Metalurgie - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Kabelové bubny a cívky, Wire strippers, Crimping machines, automatic, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, a Kabelové bubny a cívky. Sídlí v Esslingen, Německo.

 1. CHANGSUNG DIES

  Jižní Korea

  Společnost CHANGSUNG DIES, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Působí rovněž v sektorech tungsten carbide, a tools made of tungsten carbide. Sídlí v BUSAN, Jižní Korea.

 2. ZT- ITALY SRL

  Itálie

  Společnost ZT- ITALY SRL, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Působí rovněž v sektorech coiling machines for wires, metal wire drawing equipment and machinery maintenance, metallic wire drawing systems and machines supplies., a systems and machines for drawing metal wire. Sídlí v Schio, Itálie.

 3. MAFIL

  Francie

  Společnost MAFIL, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Působí rovněž v sektorech machine-tools, operator machines, machine tools, a machine tool repairs. Sídlí v La Madeleine, Francie.

 4. PROMILLS SRL

  Itálie

  Společnost PROMILLS SRL, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Sídlí v Udine, Itálie.

 5. KOCABEY MACHINERY

  Turecko

  Společnost KOCABEY MACHINERY, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Působí rovněž v sektorech metallic wire drawing systems and machines supplies., a winding wires. Sídlí v Adana, Turecko.

 6. MOS ENGINEERING AG

  Švýcarsko

  Společnost MOS ENGINEERING AG, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro tváření kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Obráběcí stroje pro tváření kovů - díly a příslušenství, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, a Obráběcí stroje pro tváření kovů - díly a příslušenství. Sídlí v Mellingen, Švýcarsko.

 7. WPF GMBH

  Německo

  Společnost WPF GMBH, je Výrobce, která působí v Pružiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje pro tváření kovů, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Obráběcí stroje pro řezání, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Obráběcí stroje pro tváření kovů, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Obráběcí stroje pro řezání, a Obráběcí stroje - obrábění kovů. Sídlí v Egloffstein, Německo.

 8. KODHELI MAKINA

  Turecko

  Společnost KODHELI MAKINA, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Působí rovněž v sektorech barbed wire, a metal nails. Sídlí v 42050, Turecko.

 1. FRASAN WIRE DRAWING DIES

  Španělsko

  Společnost FRASAN WIRE DRAWING DIES, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Sídlí v Miranda De Ebro, Španělsko.

 2. BECK AUTOMATION GMBH

  Německo

  Společnost BECK AUTOMATION GMBH, je Výrobce, která působí v Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu sektoru. Působí rovněž v sektorech Programování a software, Měření a regulace elektřiny a dalších energií - přístroje a nástroje, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Programování a software, Měření a regulace elektřiny a dalších energií - přístroje a nástroje, a Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech. Sídlí v Würzburg, Německo.

 3. XINSHENG MACHINERY

  Čína

  Společnost XINSHENG MACHINERY, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro zakružování sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, cnc bending, a Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech. Sídlí v Dongguan, Čína.

 4. ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH

  Německo

  Společnost ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH, je Výrobce, která působí v Měření a regulace elektřiny a dalších energií - přístroje a nástroje sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, Výroba elektřiny, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Zařízení a vybavení elektráren poháněných turbínami, a Výroba elektřiny. Sídlí v München, Německo.

 5. HKS LUBRICANTS GMBH

  Německo

  Společnost HKS LUBRICANTS GMBH, je Výrobce, která působí v Obráběcí stroje pro tváření kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Průmyslová maziva, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Anorganická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, Organická chemie - výchozí produkty a sloučeniny, a Průmyslová maziva. Sídlí v Eislingen, Německo.

 6. CADELECTRONIC DEVELOPMENTPRODUCTION GMBH

  Německo

  Společnost CADELECTRONIC DEVELOPMENTPRODUCTION GMBH, která působí v Výroba elektřiny sektoru. Působí rovněž v sektorech Topení průmyslové - zařízení, elektrické vybavení, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, Topení průmyslové - zařízení, elektrické vybavení, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, a Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu. Sídlí v Hofstetten, Německo.

 7. USTUN MACHINERY

  Turecko

  Společnost USTUN MACHINERY, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Sídlí v Silivri / Istanbul, Turecko.

 8. WITECHS

  Nizozemsko

  Společnost WITECHS, je Výrobce, která působí v Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech sektoru. Působí rovněž v sektorech systems and machines for metal surface treating and finishing, a metal brushing. Sídlí v Hengelo, Nizozemsko.

 9. DIEHL AKO STIFTUNG & CO. KG STANDORT NÜRNBERG

  Německo

  Společnost DIEHL AKO STIFTUNG & CO. KG STANDORT NÜRNBERG, je Výrobce, která působí v Topení průmyslové - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, elektrické vybavení, Výroba elektřiny, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, elektrické vybavení, Výroba elektřiny, a Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech. Sídlí v Nürnberg, Německo.

 10. BAUER ELEKTRODOSENSYSTEME GMBH

  Německo

  Společnost BAUER ELEKTRODOSENSYSTEME GMBH, která působí v Topení průmyslové - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, elektrické vybavení, Výroba elektřiny, Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech, Elektrické a elektronické součástky - stroje na výrobu, elektrické vybavení, Výroba elektřiny, a Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech. Sídlí v Altenthann, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Stroje pro tažírny drátů a zpracování kovů v drátech - Dovoz vývoz

Počet výsledků

100 Podniky