• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • třídění odpadů - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Třídění odpadů - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. MEVATEC S.R.O.

  Česká republika

  Verified by europages badge

  Jsme specialisté na průmysl a odpady všeho druhu Společnost MEVA byla založena roku 1898. Zaměřujeme se nejen na kvalitu nabízeného portfolia, ale také na udržitelnost zdrojů, energetickou efektivitu při výrobě, minimalizaci odpadů a investice do moderních výrobních technologií. Naši zákazníci mají jedinečný přístup k nejkvalitnějším produktům na trhu. Pomáháme s vývojem řešení na míru zákazníkovi. Rozsáhlý sortiment z produkce Meva a dalších výrobních partnerů dává našim zákazníkům jedinečnou příležitost uskutečnit veškeré nákupy u jednoho dodavatele. Meva působí na evropském trhu již 125 let. Je tradiční českou strojírenskou společností zaměstnávající přes 300 pracovníků v regionu • Vlastní výroba v České republice. • Tým návrhářů pro vlastní design výrobků. • Návrhy řešení a výroba na zakázku. • Moderní technologie výrobních divizí. • Nástrojová dílna. • 3D centrum • Lakovna pro mokré nátěry i úpravy práškovou barvou. • Vlastní prodejní tým s mezinárodní prodejní sítí. • Kontinuální investice do technologií a lidských zdrojů. • Modernizace výroby a používání alternativních materiálů. • Důraz na ochranu životního prostředí. • Rozšířené zastoupení společnosti nejen v České republice. • Zvyšování povědomí veřejnosti o problematice odpadů a bezpečnosti.

 2. ALUMINIUM KRÜGER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ALUMINIUM KRÜGER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech non-ferrous metals and alloys, solid waste management, Metal trade, waste recycling, Recycling, Scrap processing, Stainless steel scrap, Material disposal, a scrap recycling. Sídlí v Verl, Německo.

 3. BINDER+CO AG

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost BINDER+CO AG, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Gleisdorf, Rakousko.

 4. ALTOLA AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost ALTOLA AG, je Poskytovatel služeb, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Olten, Švýcarsko.

 5. GROUPE GARONNE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost GROUPE GARONNE, je Distributor, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Prosévací zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Recyklace - stroje a zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Prosévací zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a Recyklace - stroje a zařízení. Sídlí v Mondavezan, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ALREC-TEC GMBH

  Německo

  Společnost ALREC-TEC GMBH, je Výrobce, která působí v Recyklace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů, Třídění odpadů - stroje a zařízení, sorting systems, metal detectors, Zpracování a recyklace odpadů, a Třídění odpadů - stroje a zařízení. Sídlí v Mömbris, Německo.

 2. EVORTLE MACHINERY - MOBILE CRUSHER AND SCREENING, SORTING PLANTS

  Turecko

  Společnost EVORTLE MACHINERY - MOBILE CRUSHER AND SCREENING, SORTING PLANTS, je Výrobce, která působí v Drtiče hrubé a jemné sektoru. Působí rovněž v sektorech Třídění odpadů - stroje a zařízení, waste recovery and recycling plants, a Třídění odpadů - stroje a zařízení. Sídlí v Ankara, Turecko.

 3. BIOTRANS GMBH

  Německo

  Společnost BIOTRANS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Schwerte, Německo.

 4. NIELSEN-ARAMIS GROUP

  Tunisko

  Společnost NIELSEN-ARAMIS GROUP, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a bale presses. Sídlí v Tunis, Tunisko.

 5. BINOLOGY LLC

  Rusko

  Společnost BINOLOGY LLC, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Popelnice, kontejnery, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, a waste collection containers. Sídlí v Moscow, Rusko.

 1. ASSOCIATION KONSORT

  Ukrajina

  Společnost ASSOCIATION KONSORT, je Výrobce, která působí v Automatizace - instalace a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dopravníkové systémy, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Dopravníkové systémy, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a systems and equipment for sizing and selecting fruit and vegetables. Sídlí v Poltava, Ukrajina.

 2. HAMBURGER ABFALLSERVICE SCHAERIG GMBH

  Německo

  Společnost HAMBURGER ABFALLSERVICE SCHAERIG GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Mlynářství - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Silniční informace - služby, Sběr a recyklace různých produktů, Popelnice, kontejnery, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Silniční informace - služby, a Sběr a recyklace různých produktů. Sídlí v Hamburg, Německo.

 1. SORTEERCENTRUM SORET

  Belgie

  Společnost SORTEERCENTRUM SORET, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropná paliva a aditiva sektoru. Působí rovněž v sektorech Třídění odpadů - stroje a zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, container services, Refuse containers, a waste management. Sídlí v Nijvel, Belgie.

 2. GALLOO KONSTRUKTIE

  Belgie

  Společnost GALLOO KONSTRUKTIE, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace - stroje a zařízení, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Recyklace - stroje a zařízení, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Třídění odpadů - stroje a zařízení. Sídlí v Menen, Belgie.

 3. ILVA

  Belgie

  Společnost ILVA, je Poskytovatel služeb, která působí v Životní prostředí - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Sběr a recyklace různých produktů, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Sběr a recyklace různých produktů, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a waste collection. Sídlí v Erembodegem, Belgie.

 4. CRETES

  Belgie

  Společnost CRETES, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, a Pneumatic transport systems. Sídlí v Gullegem-Wevelgem, Belgie.

 5. GREENBANK COMPACTORS LLP

  Spojené království

  Společnost GREENBANK COMPACTORS LLP, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Bale presses for waste disposal. Sídlí v Middlesbrough, Spojené království.

 6. MENART

  Belgie

  Společnost MENART, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Recyklace - stroje a zařízení, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, industrial crushers for recycling waste, Zhutňovače a drtiče odpadů, Recyklace - stroje a zařízení, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Dour, Belgie.

 7. MALAMAN CTC

  Itálie

  Společnost MALAMAN CTC, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Travagliato, Itálie.

 8. CONDEBO

  Belgie

  Společnost CONDEBO, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Odstraňování znečištění životního prostředí - služby, Zhutňovače a drtiče odpadů, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a Odstraňování znečištění životního prostředí - služby. Sídlí v Lokeren, Belgie.

 1. KUNZ ROHSTOFF HANDEL GMBH

  Německo

  Společnost KUNZ ROHSTOFF HANDEL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Rudy barevných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlynářství - stroje a zařízení, Popelnice, kontejnery, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Demolice - dodavatelé, Mlynářství - stroje a zařízení, Popelnice, kontejnery, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a Demolice - dodavatelé. Sídlí v Augsburg, Německo.

 2. NUGGETS - JUERGEN DAHLMANN - +49 (0) 700 DETEKTOR

  Rakousko

  Společnost NUGGETS - JUERGEN DAHLMANN - +49 (0) 700 DETEKTOR, je Velkoprodejce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace - stroje a zařízení, Ochrana životního prostředí - stroje a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Řízení a seřízení - přístroje a nástroje, Recyklace - stroje a zařízení, Ochrana životního prostředí - stroje a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, a Řízení a seřízení - přístroje a nástroje. Sídlí v Klagenfurt, Rakousko.

 3. MILTEK NORDEST ITALIA S.R.L.

  Itálie

  Společnost MILTEK NORDEST ITALIA S.R.L., je Distributor, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bovolone, Itálie.

 4. RW RECYCLING WORLD GMBH

  Švýcarsko

  Společnost RW RECYCLING WORLD GMBH, je Výrobce, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje - obrábění kovů, Plasty - průmyslové stroje, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Plasty - průmyslové stroje, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, a Třídění odpadů - stroje a zařízení. Sídlí v Merishausen, Švýcarsko.

 5. THM RECYCLING SOLUTIONS GMBH

  Německo

  Společnost THM RECYCLING SOLUTIONS GMBH, je Výrobce, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje - obrábění kovů, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Recyklace - stroje a zařízení, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a Recyklace - stroje a zařízení. Sídlí v Eppingen, Německo.

 6. JONO RECYCLING TECHNOLOGY CO.,LTD

  Čína

  Společnost JONO RECYCLING TECHNOLOGY CO.,LTD, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech industrial crushers for recycling waste. Sídlí v Suzhou, Čína.

 7. ORTUNGSSYSTEME - RÖHER INH. MATTHIAS W. RÖHER KAUFMANN DER GRSTK. U. WW

  Německo

  Společnost ORTUNGSSYSTEME - RÖHER INH. MATTHIAS W. RÖHER KAUFMANN DER GRSTK. U. WW, je Distributor, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace - stroje a zařízení, Ochrana životního prostředí - stroje a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Řízení a seřízení - přístroje a nástroje, Recyklace - stroje a zařízení, Ochrana životního prostředí - stroje a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, a Řízení a seřízení - přístroje a nástroje. Sídlí v Niederkassel, Německo.

 8. TERRA WASTE GMBH

  Německo

  Společnost TERRA WASTE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Gosheim, Německo.

 9. CONTAINERUTLEIE OSLO

  Norsko

  Společnost CONTAINERUTLEIE OSLO, je Distributor, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Třídění odpadů - stroje a zařízení, Zpracování odpadů - podniky, Zpracování a recyklace odpadů, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Zpracování odpadů - podniky, a Zpracování a recyklace odpadů. Sídlí v Oslo, Norsko.

 10. IGEAN-MILIEU EN VEILIGHEID

  Belgie

  Společnost IGEAN-MILIEU EN VEILIGHEID, je Poskytovatel služeb, která působí v Sociální služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Třídění odpadů - stroje a zařízení, Občanská sdružení, environment safety and quality, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a Občanská sdružení. Sídlí v Wommelgem, Belgie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Třídění odpadů - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 326 Podniky