• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • třídění odpadů - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Třídění odpadů - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. TEKNIK KONTEYNER - WASTE BINS

  Turecko

  Verified by europages badge

  Waste bins from 80L to 5000L. Quality made in Türkiye! Specialist in high-end waste management products. Established in 2013, TEKNIK KONTEYNER is a premier manufacturer based in Istanbul, Turkey, specializing in top-tier waste management solutions. We specialize in plastic and galvanized metal waste containers ranging from 80L to 5000L capacities. Our portfolio: •Metal Galvanized Waste Containers •Plastic Waste Containers •Underground Waste Container Systems •Packaging Waste Products •Overground Waste Containers •Wooden Zero Waste Recycling Bins •Plastic Zero Waste Recycling Bins •Metal Zero Waste Recycling Bins •Medical Waste Products •Zero Waste Recycling Boxes •Waste Retrieval Centers •Battery Waste Pharmaceutical Waste Products •Trash Bins •Plastic Crates •Barrels At TEKNIK KONTEYNER, we are committed to maintaining the highest levels of customer satisfaction. Through our meticulous and disciplined approach to work, we have consistently upheld our reputation for quality since our inception. All our products, including Metal Galvanized Waste Containers, Garbage Containers, Trash Bins, Metal Litter Bins, Plastic Bins, Mobile Garbage Bins, Hot Dip Galvanized Waste Containers, Garbage Bins, Recycle Bins, Trash Cans, Waste Bins, Plastic Bins, Garbage Trolleys, Dumpsters, Plastic Waste Containers, Dustbins, and Waste Management solutions, are manufactured in Turkey. For further details explore our high-quality waste management solutions today!

 2. MEVATEC S.R.O.

  Česká republika

  Verified by europages badge

  Jsme specialisté na průmysl a odpady všeho druhu Společnost MEVA byla založena roku 1898. Zaměřujeme se nejen na kvalitu nabízeného portfolia, ale také na udržitelnost zdrojů, energetickou efektivitu při výrobě, minimalizaci odpadů a investice do moderních výrobních technologií. Naši zákazníci mají jedinečný přístup k nejkvalitnějším produktům na trhu. Pomáháme s vývojem řešení na míru zákazníkovi. Rozsáhlý sortiment z produkce Meva a dalších výrobních partnerů dává našim zákazníkům jedinečnou příležitost uskutečnit veškeré nákupy u jednoho dodavatele. Meva působí na evropském trhu již 125 let. Je tradiční českou strojírenskou společností zaměstnávající přes 300 pracovníků v regionu • Vlastní výroba v České republice. • Tým návrhářů pro vlastní design výrobků. • Návrhy řešení a výroba na zakázku. • Moderní technologie výrobních divizí. • Nástrojová dílna. • 3D centrum • Lakovna pro mokré nátěry i úpravy práškovou barvou. • Vlastní prodejní tým s mezinárodní prodejní sítí. • Kontinuální investice do technologií a lidských zdrojů. • Modernizace výroby a používání alternativních materiálů. • Důraz na ochranu životního prostředí. • Rozšířené zastoupení společnosti nejen v České republice. • Zvyšování povědomí veřejnosti o problematice odpadů a bezpečnosti.

 3. ALUMINIUM KRÜGER GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ALUMINIUM KRÜGER GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech non-ferrous metals and alloys, solid waste management, Metal trade, waste recycling, Recycling, Scrap processing, Stainless steel scrap, Material disposal, a scrap recycling. Sídlí v Verl, Německo.

 4. BINDER+CO AG

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost BINDER+CO AG, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Gleisdorf, Rakousko.

 5. ALTOLA AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost ALTOLA AG, je Poskytovatel služeb, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Olten, Švýcarsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GROUPE GARONNE

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost GROUPE GARONNE, je Distributor, která působí v Doly a kamenolomy - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Prosévací zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Recyklace - stroje a zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Prosévací zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a Recyklace - stroje a zařízení. Sídlí v Mondavezan, Francie.

 2. ALREC-TEC GMBH

  Německo

  Společnost ALREC-TEC GMBH, je Výrobce, která působí v Recyklace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů, Třídění odpadů - stroje a zařízení, sorting systems, metal detectors, Zpracování a recyklace odpadů, a Třídění odpadů - stroje a zařízení. Sídlí v Mömbris, Německo.

 3. EVORTLE MACHINERY - MOBILE CRUSHER AND SCREENING, SORTING PLANTS

  Turecko

  Společnost EVORTLE MACHINERY - MOBILE CRUSHER AND SCREENING, SORTING PLANTS, je Výrobce, která působí v Drtiče hrubé a jemné sektoru. Působí rovněž v sektorech Třídění odpadů - stroje a zařízení, waste recovery and recycling plants, a Třídění odpadů - stroje a zařízení. Sídlí v Ankara, Turecko.

 4. BIOTRANS GMBH

  Německo

  Společnost BIOTRANS GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Schwerte, Německo.

 5. BINOLOGY LLC

  Rusko

  Společnost BINOLOGY LLC, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, Popelnice, kontejnery, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Zhutňovače a drtiče odpadů, a waste collection containers. Sídlí v Moscow, Rusko.

 1. MENART

  Belgie

  Společnost MENART, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Recyklace - stroje a zařízení, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, industrial crushers for recycling waste, Zhutňovače a drtiče odpadů, Recyklace - stroje a zařízení, a Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy. Sídlí v Dour, Belgie.

 2. HAMBURGER ABFALLSERVICE SCHAERIG GMBH

  Německo

  Společnost HAMBURGER ABFALLSERVICE SCHAERIG GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Mlynářství - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Popelnice, kontejnery, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Silniční informace - služby, Sběr a recyklace různých produktů, Popelnice, kontejnery, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Silniční informace - služby, a Sběr a recyklace různých produktů. Sídlí v Hamburg, Německo.

 1. MALAMAN CTC

  Itálie

  Společnost MALAMAN CTC, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Travagliato, Itálie.

 2. CRETES

  Belgie

  Společnost CRETES, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, a Pneumatic transport systems. Sídlí v Gullegem-Wevelgem, Belgie.

 3. ASSOCIATION KONSORT

  Ukrajina

  Společnost ASSOCIATION KONSORT, je Výrobce, která působí v Automatizace - instalace a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Dopravníkové systémy, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Dopravníkové systémy, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a systems and equipment for sizing and selecting fruit and vegetables. Sídlí v Poltava, Ukrajina.

 4. GREENBANK COMPACTORS LLP

  Spojené království

  Společnost GREENBANK COMPACTORS LLP, je Výrobce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Bale presses for waste disposal. Sídlí v Middlesbrough, Spojené království.

 5. GALLOO KONSTRUKTIE

  Belgie

  Společnost GALLOO KONSTRUKTIE, je Výrobce, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace - stroje a zařízení, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Recyklace - stroje a zařízení, Zpracování komunálního odpadu - stroje a systémy, a Třídění odpadů - stroje a zařízení. Sídlí v Menen, Belgie.

 6. ILVA

  Belgie

  Společnost ILVA, je Poskytovatel služeb, která působí v Životní prostředí - služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Sběr a recyklace různých produktů, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Sběr a recyklace různých produktů, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a waste collection. Sídlí v Erembodegem, Belgie.

 7. SORTEERCENTRUM SORET

  Belgie

  Společnost SORTEERCENTRUM SORET, je Poskytovatel služeb, která působí v Ropná paliva a aditiva sektoru. Působí rovněž v sektorech Třídění odpadů - stroje a zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, container services, Refuse containers, a waste management. Sídlí v Nijvel, Belgie.

 8. CONDEBO

  Belgie

  Společnost CONDEBO, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Zhutňovače a drtiče odpadů, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Odstraňování znečištění životního prostředí - služby, Zhutňovače a drtiče odpadů, Skladování a sběr odpadů - zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a Odstraňování znečištění životního prostředí - služby. Sídlí v Lokeren, Belgie.

 1. ORTUNGSSYSTEME - RÖHER INH. MATTHIAS W. RÖHER KAUFMANN DER GRSTK. U. WW

  Německo

  Společnost ORTUNGSSYSTEME - RÖHER INH. MATTHIAS W. RÖHER KAUFMANN DER GRSTK. U. WW, je Distributor, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace - stroje a zařízení, Ochrana životního prostředí - stroje a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Řízení a seřízení - přístroje a nástroje, Recyklace - stroje a zařízení, Ochrana životního prostředí - stroje a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, a Řízení a seřízení - přístroje a nástroje. Sídlí v Niederkassel, Německo.

 2. RW RECYCLING WORLD GMBH

  Švýcarsko

  Společnost RW RECYCLING WORLD GMBH, je Výrobce, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje - obrábění kovů, Plasty - průmyslové stroje, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Plasty - průmyslové stroje, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, a Třídění odpadů - stroje a zařízení. Sídlí v Merishausen, Švýcarsko.

 3. MILTEK NORDEST ITALIA S.R.L.

  Itálie

  Společnost MILTEK NORDEST ITALIA S.R.L., je Distributor, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bovolone, Itálie.

 4. THM RECYCLING SOLUTIONS GMBH

  Německo

  Společnost THM RECYCLING SOLUTIONS GMBH, je Výrobce, která působí v Manipulační dopravníky - systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Obráběcí stroje - obrábění kovů, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Recyklace - stroje a zařízení, Obráběcí stroje - obrábění kovů, Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a Recyklace - stroje a zařízení. Sídlí v Eppingen, Německo.

 5. IGEAN-MILIEU EN VEILIGHEID

  Belgie

  Společnost IGEAN-MILIEU EN VEILIGHEID, je Poskytovatel služeb, která působí v Sociální služby sektoru. Působí rovněž v sektorech Třídění odpadů - stroje a zařízení, Občanská sdružení, environment safety and quality, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a Občanská sdružení. Sídlí v Wommelgem, Belgie.

 6. NUGGETS - JUERGEN DAHLMANN - +49 (0) 700 DETEKTOR

  Rakousko

  Společnost NUGGETS - JUERGEN DAHLMANN - +49 (0) 700 DETEKTOR, je Velkoprodejce, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Recyklace - stroje a zařízení, Ochrana životního prostředí - stroje a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, Řízení a seřízení - přístroje a nástroje, Recyklace - stroje a zařízení, Ochrana životního prostředí - stroje a zařízení, Vozidla - inteligentní naváděcí systémy, a Řízení a seřízení - přístroje a nástroje. Sídlí v Klagenfurt, Rakousko.

 7. KUNZ ROHSTOFF HANDEL GMBH

  Německo

  Společnost KUNZ ROHSTOFF HANDEL GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Rudy barevných kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Mlynářství - stroje a zařízení, Popelnice, kontejnery, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Demolice - dodavatelé, Mlynářství - stroje a zařízení, Popelnice, kontejnery, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a Demolice - dodavatelé. Sídlí v Augsburg, Německo.

 8. TERRA WASTE GMBH

  Německo

  Společnost TERRA WASTE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Třídění odpadů - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Gosheim, Německo.

 9. ECOTEC

  Lucembursko

  Společnost ECOTEC, je Poskytovatel služeb, která působí v Zpracování a recyklace odpadů - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odpady z domácností - zpracování, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Odpad stavební - recyklace, Odpady z domácností - zpracování, Třídění odpadů - stroje a zařízení, a Odpad stavební - recyklace. Sídlí v Sanem, Lucembursko.

 10. CONTAINERUTLEIE OSLO

  Norsko

  Společnost CONTAINERUTLEIE OSLO, je Distributor, která působí v Kontejnery kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Třídění odpadů - stroje a zařízení, Zpracování odpadů - podniky, Zpracování a recyklace odpadů, Třídění odpadů - stroje a zařízení, Zpracování odpadů - podniky, a Zpracování a recyklace odpadů. Sídlí v Oslo, Norsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma