• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • textil - barvení - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Textil - barvení - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. CEDIT MACHINERY

  Turecko

  Společnost CEDIT MACHINERY, je Výrobce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bursa, Turecko.

 2. ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI

  Turecko

  Společnost ATAC ELEKTRIK VE MAKINA SANAYI TICARET LTD STI, je Výrobce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Laboratoře - přístroje a nástroje, machinery for textile products, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Laboratoře - přístroje a nástroje. Sídlí v Çerkezkoy/tekirdag, Turecko.

 3. GASPARINI FRIGORIFERI SRL

  Itálie

  Společnost GASPARINI FRIGORIFERI SRL, je Výrobce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Maerne, Itálie.

 4. BEXCO

  Belgie

  Společnost BEXCO, je Poskytovatel služeb, která působí v Umělá a syntetická vlákna sektoru. Působí rovněž v sektorech Technický textil, Technické textilie pro dopravní průmysl, Textil - barvení - stroje a zařízení, Technické textilie pro průmyslové účely, Technický textil, Technické textilie pro dopravní průmysl, Textil - barvení - stroje a zařízení, a Technické textilie pro průmyslové účely. Sídlí v Hamme, Belgie.

 5. NOSEDA S.R.L.

  Itálie

  Společnost NOSEDA S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Textil - barvení - stroje a zařízení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Textil - barvení - stroje a zařízení, a textile dyeing machines. Sídlí v Tavernerio, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. DORU MAKINA VE DIS TICARET

  Turecko

  Společnost DORU MAKINA VE DIS TICARET, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - barvení - stroje a zařízení, finishing and dyeing textile fibers and yarns, Textil - barvení - stroje a zařízení, finishing and dyeing of fabrics and textile products, a textile dyeing machines. Sídlí v Bursa, Turecko.

 2. L.A.I.P. S.R.L.

  Itálie

  Společnost L.A.I.P. S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - barvení - stroje a zařízení, Textil - barvení - stroje a zařízení, a textile dyeing machines. Sídlí v Prato, Itálie.

 3. AUGSBURGER FEDERNFABRIK GMBH

  Německo

  Společnost AUGSBURGER FEDERNFABRIK GMBH, která působí v Plechy pro lisování sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocelové dráty a lana, Textil - barvení - stroje a zařízení, Metalurgie - stroje a zařízení, Zámečnictví - kování a lisování, Ocelové dráty a lana, Textil - barvení - stroje a zařízení, Metalurgie - stroje a zařízení, a Zámečnictví - kování a lisování. Sídlí v Königsbrunn, Německo.

 4. AKDOGANLAR TEKSTIL MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost AKDOGANLAR TEKSTIL MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Látky a tkaniny, Len - tkaniny, cotton, jacquards, Látky a tkaniny, a Len - tkaniny. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. UGOLINI S.R.L.

  Itálie

  Společnost UGOLINI S.R.L., je Výrobce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech drying machinery and equipment, a dry-cleaning automation. Sídlí v Schio, Itálie.

 1. BENEKS

  Turecko

  Společnost BENEKS, je Výrobce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech machinery for treating and finishing fabrics. Sídlí v Beylikduzu/istanbul, Turecko.

 2. GOKCAG KUMASCILIK SAN.VE TIC.A.S.

  Turecko

  Společnost GOKCAG KUMASCILIK SAN.VE TIC.A.S., je Výrobce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Tekirdag, Turecko.

 1. WUXI YANGBO PRINTING & DYEING MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD.

  Čína

  Společnost WUXI YANGBO PRINTING & DYEING MECHANICAL EQUIPMENT CO.,LTD., je Výrobce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v wuxi city, Čína.

 2. ZWEIFEL TEXTILMASCHINEN

  Švýcarsko

  Společnost ZWEIFEL TEXTILMASCHINEN, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Textil - barvení - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Textil - barvení - stroje a zařízení, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Zuoz, Švýcarsko.

 3. ENTEMA LTD STI.

  Turecko

  Společnost ENTEMA LTD STI., je Výrobce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Povločkování textilu - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, a Povločkování textilu - stroje a zařízení. Sídlí v Tekirdag, Turecko.

 4. EVANS TEXTILE GROUP LTD

  Spojené království

  Společnost EVANS TEXTILE GROUP LTD, je Velkoprodejce, která působí v Barvení textilií sektoru. Působí rovněž v sektorech Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, Textil - barvení - stroje a zařízení, Nepotravinářská průmyslová barviva a pigmenty, a Textil - barvení - stroje a zařízení. Sídlí v Manchester, Spojené království.

 5. POLSTAR TEKSTIL

  Turecko

  Společnost POLSTAR TEKSTIL, je Výrobce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 6. KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED

  Spojené království

  Společnost KARL MAYER TEXTILE MACHINERY LIMITED, je Velkoprodejce, která působí v Konečná úprava textilu - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Povločkování textilu - stroje a zařízení, Textil - barvení - stroje a zařízení, Povločkování textilu - stroje a zařízení, a Textil - barvení - stroje a zařízení. Sídlí v Loughborough, Spojené království.

 7. TEXTIMA EXPORT IMPORT GMBH

  Německo

  Společnost TEXTIMA EXPORT IMPORT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozidla - příslušenství a doplňky, Textilní tisk - stroje a zařízení, Vozidla - příslušenství a doplňky, a Textilní tisk - stroje a zařízení. Sídlí v Berlin, Německo.

 8. POLANI CORPORATION

  Pákistán

  Společnost POLANI CORPORATION, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Karachi, Pákistán.

 1. DADE EQUIPMENT

  Spojené státy americké

  Společnost DADE EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cotton yarns, a Hand knitting yarn. Sídlí v Central Bronx, Spojené státy americké.

 2. THEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Německo

  Společnost THEN MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - barvení - stroje a zařízení, a Textil - barvení - stroje a zařízení. Sídlí v Schwäbisch Hall, Německo.

 3. TEKST MAKINA ELEKTRONIK VE TEKSTIL SAN. LTD STI.

  Turecko

  Společnost TEKST MAKINA ELEKTRONIK VE TEKSTIL SAN. LTD STI., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - barvení - stroje a zařízení, a Textil - barvení - stroje a zařízení. Sídlí v Bursa, Turecko.

 4. ROTOTECH-ERSE MAK. SAN. VE DIS TIC. LTD. STI.

  Turecko

  Společnost ROTOTECH-ERSE MAK. SAN. VE DIS TIC. LTD. STI., je Výrobce, která působí v Textil - barvení - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Printing - machines and equipment, a plants and machinery for producing round metal bars. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 5. MAGEBA TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost MAGEBA TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Tkaní - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - barvení - stroje a zařízení, a Textil - barvení - stroje a zařízení. Sídlí v Bernkastel-Kues, Německo.

 6. OBEM S.P.A.

  Itálie

  Společnost OBEM S.P.A., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - barvení - stroje a zařízení, a Textil - barvení - stroje a zařízení. Sídlí v Biella, Itálie.

 7. OTTO FUNKE GMBH & CO.

  Německo

  Společnost OTTO FUNKE GMBH & CO., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - barvení - stroje a zařízení, a Textil - barvení - stroje a zařízení. Sídlí v Wuppertal, Německo.

 8. SEDO TREEPOINT GMBH

  Německo

  Společnost SEDO TREEPOINT GMBH, je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - barvení - stroje a zařízení, a Textil - barvení - stroje a zařízení. Sídlí v Mengerskirchen, Německo.

 9. SCANMA MASCHINEN-EXPORT & IMPORT GMBH

  Německo

  Společnost SCANMA MASCHINEN-EXPORT & IMPORT GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - barvení - stroje a zařízení, a Textil - barvení - stroje a zařízení. Sídlí v Münster, Německo.

 10. ENMOS INDUSTRIAL AUTOMATION LTD.

  Turecko

  Společnost ENMOS INDUSTRIAL AUTOMATION LTD., je Výrobce, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - barvení - stroje a zařízení, a Textil - barvení - stroje a zařízení. Sídlí v Gebze / Kocaeli, Turecko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Textil - barvení - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

1 178 Podniky