• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • tkaní - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Tkaní - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, je Distributor, která působí v Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení sektoru. Působí rovněž v sektorech Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Šicí stroje a příslušenství, průmyslové, Textil - barvení - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, industrial textile machine supplies and accessories, a Textilní tisk - stroje a zařízení. Sídlí v Esparreguera-Barcelona, Španělsko.

 2. TEXSOLV AB

  Švédsko

  Společnost TEXSOLV AB, je Výrobce, která působí v Tkaní - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech artificial and synthetic textile fibre spinning looms, chains for weaving, weaving, a loom parts and accessories. Sídlí v Tösse, Švédsko.

 3. KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK

  Turecko

  Společnost KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK, je Výrobce, která působí v Tkaní - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, Machine manufacturing, Textile machine manufacture, Textil - stroje a zařízení, a machine tools with chip removal for metalworking. Sídlí v Denizli, Turecko.

 4. ITEMA S.P.A.

  Itálie

  Společnost ITEMA S.P.A., je Výrobce, která působí v Textil - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, a Tkaní - stroje a zařízení. Sídlí v Colzate, Itálie.

 5. VAUPEL TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost VAUPEL TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Tkaní - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech textile machinery. Sídlí v Wuppertal, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. ELASTA IND

  Belgie

  Společnost ELASTA IND, je Výrobce, která působí v Pryž - výrobky sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Konečná úprava textilií, stretch bandages, Tkaní - stroje a zařízení, Konečná úprava textilií, a sleeves. Sídlí v Waregem, Belgie.

 2. ÖZARSAN TMS

  Turecko

  Společnost ÖZARSAN TMS, je Výrobce, která působí v Tkaní - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech weaving looms, a warping. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 3. ZENON TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turecko

  Společnost ZENON TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Embroidery for household textiles, machines and equipment for embroidery, lace, netting and tulle, Tkaní - stroje a zařízení, a embroidery machines. Sídlí v Düzce, Turecko.

 4. JOHN SPENCER (TEXTILES) LTD

  Spojené království

  Společnost JOHN SPENCER (TEXTILES) LTD, je Výrobce, která působí v Tkaní - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Látky a tkaniny, contract yarn weaving, Látky a tkaniny, linen yarns, a manufacture and forming of fabrics. Sídlí v Burnley, Spojené království.

 5. TISSAGE REVIRON

  Francie

  Společnost TISSAGE REVIRON, je Výrobce, která působí v Zahrádkářství, zahradnictví, květinářství - zařízení a potřeby sektoru. Působí rovněž v sektorech Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Tkaniny umělé a syntetické, Zahrádkářství a zahradnictví - stroje a zařízení, vegetable growing, Tkaní - stroje a zařízení, a Tkaniny umělé a syntetické. Sídlí v Sainte Sigolène, Francie.

 1. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Čína

  Společnost NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Skárny a přádelny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, a Textilní tisk - stroje a zařízení. Sídlí v Ningbo, Čína.

 2. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  Irsko

  Společnost ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS, je Výrobce, která působí v Textil - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, machines and equipment for spinning and twisting, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a parts and accessories for textile machines. Sídlí v Galway, Irsko.

 1. MIRZAMLI BALATA

  Turecko

  Společnost MIRZAMLI BALATA, je Výrobce, která působí v Tkaní - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Textil - stroje a zařízení, a Textil - stroje a zařízení. Sídlí v Denizli, Turecko.

 2. PESCHKE TEXTILMASCHINEN GMBH

  Německo

  Společnost PESCHKE TEXTILMASCHINEN GMBH, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Textilní tisk - stroje a zařízení, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Zell, Německo.

 3. PRÄZISFORM GMBH & CO KG

  Německo

  Společnost PRÄZISFORM GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Ulm, Německo.

 4. INTERSPARE GMBH

  Německo

  Společnost INTERSPARE GMBH, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Reinbek, Německo.

 5. ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH

  Německo

  Společnost ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Konečná úprava textilu - stroje a zařízení, a Oděvy - průmyslové stroje a zařízení. Sídlí v Aachen, Německo.

 6. METATEX GMBH TEXTILMASCHINEN

  Německo

  Společnost METATEX GMBH TEXTILMASCHINEN, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Krefeld, Německo.

 7. FONG'S EUROPE GMBH

  Německo

  Společnost FONG'S EUROPE GMBH, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Michelbach An Der Bilz, Německo.

 8. BETEX TEXTILMASCHINEN UND ZUBEHÖR VERTRIEB BEHROUZ KHOSROWZADEH

  Německo

  Společnost BETEX TEXTILMASCHINEN UND ZUBEHÖR VERTRIEB BEHROUZ KHOSROWZADEH, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Kirchheim, Německo.

 1. GEOS TEXTILMASCHINEN-COMPUTER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost GEOS TEXTILMASCHINEN-COMPUTER GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Dotternhausen, Německo.

 2. PNT-SERVICE

  Německo

  Společnost PNT-SERVICE, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Kempten, Německo.

 3. H.T.T.S. HIGH TECHNOLOGY TEXTILE SPARE PARTS INH. HASAN SÜREK

  Německo

  Společnost H.T.T.S. HIGH TECHNOLOGY TEXTILE SPARE PARTS INH. HASAN SÜREK, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Darmstadt, Německo.

 4. NIKOSINT E.H.S.

  Itálie

  Společnost NIKOSINT E.H.S., je Výrobce, která působí v Tkaní - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Imola, Itálie.

 5. LENE HAMBRINKER

  Německo

  Společnost LENE HAMBRINKER, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Münster, Německo.

 6. WILHELM GERICKS

  Německo

  Společnost WILHELM GERICKS, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Vreden, Německo.

 7. PROMATEX VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR TEXTILMASCHINENTEILE MBH

  Německo

  Společnost PROMATEX VERTRIEBSGESELLSCHAFT FÜR TEXTILMASCHINENTEILE MBH, je Distributor, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Tann, Německo.

 8. SYSTEM BRILKA - KLAUS BRILKA

  Německo

  Společnost SYSTEM BRILKA - KLAUS BRILKA, je Velkoprodejce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Bielefeld, Německo.

 9. SARVAN MASCHINENHANDEL GMBH

  Německo

  Společnost SARVAN MASCHINENHANDEL GMBH, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Krefeld, Německo.

 10. MICHAEL DOHR

  Německo

  Společnost MICHAEL DOHR, je Výrobce, která působí v Textil - stroje pro přípravu, spřádání a tkaní sektoru. Působí rovněž v sektorech Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení, Tkaní - stroje a zařízení, Textil - stroje na dokončování, potisk a barvení, Oděvy - průmyslové stroje a zařízení, a Prádelny a chemické čistírny - stroje a zařízení. Sídlí v Viersen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Tkaní - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

29 169 Podniky