• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • vína - rioja

Výsledky hledání pro

Vína - rioja - Dovoz vývoz

 1. STEWART HILL WALKER

  Spojené království

  Verified by europages badge

  Stewart Hill Walker UK Limited (“StewartHillUK”) is a British wholesale B2B export company, currently exporting our own private label wines to Canada, the USA, and Sweden. Our company is a family-owned business, established in 2014 in London by its director Lucilda Stewart, who is a former lawyer. The company rebranded with a name change in 2018. We have two excellent ranges produced by a century-old family vineyard in the Navarro and La Rioja regions in Spain. The regions are well known for their excellent Reds. Our other range is produced by a family-owned, renowned and an award-winning vineyard in Mendoza, Argentina. Our label design is derived from the crest of our Scottish surname. The Stewart Clan Crest features a pelican feeding her young in its nest. The Latin motto on the crest reads Virescit vulnere virtus, which translates to "Courage grows strong at a wound". The curious thing about the pelican on the crest is that it is not an animal native to Scotland. It is thought that Scottish crusaders saw them during their journeys to the Holy Land. Earlier versions of the crest would portray the pelican as feeding her young from the blood of her own chest, symbolizing self-sacrifice and putting the motto into great perspective. The crest was why the pelican wing was incorporated into our label design.

 2. BODEGAS SOLANA DE RAMÍREZ RUIZ

  Španělsko

  Společnost BODEGAS SOLANA DE RAMÍREZ RUIZ, je Výrobce, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Víno, Vína - Rioja, white wines, Víno, a Vína - Rioja. Sídlí v Abalos-La Rioja, Španělsko.

 3. BODEGAS Y VIÑEDOS RIVALIA

  Španělsko

  Společnost BODEGAS Y VIÑEDOS RIVALIA, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Víno, Vína - Rioja, AOC label wines, Víno, a Vína - Rioja. Sídlí v Badarán-La Rioja, Španělsko.

 4. BODEGAS RAMIREZ DE LA PISCINA

  Španělsko

  Společnost BODEGAS RAMIREZ DE LA PISCINA, je Výrobce, která působí v Vína - Rioja sektoru. Sídlí v San Vicente De La Sonsierra-La Rioja, Španělsko.

 5. COMERCIALIZADORA ENEO SL.

  Španělsko

  Společnost COMERCIALIZADORA ENEO SL., je Výrobce, která působí v Vína - Rioja sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Španělsko, Wines - Rioja, Vína - Španělsko, a brut sparkling wine. Sídlí v Haro, Španělsko.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BODEGAS SÁENZ DE SANTAMARÍA

  Španělsko

  Společnost BODEGAS SÁENZ DE SANTAMARÍA, je Výrobce, která působí v Vína - Rioja sektoru. Působí rovněž v sektorech Víno, red wines, Rioja wine cellars, white wines, a Víno. Sídlí v Cenicero-La Rioja, Španělsko.

 2. BODEGAS OLMAZA

  Španělsko

  Společnost BODEGAS OLMAZA, je Výrobce, která působí v Vína - Rioja sektoru. Sídlí v San Vicente De La Sonsierra-Larioja, Španělsko.

 3. BODEGAS PATROCINIO

  Španělsko

  Společnost BODEGAS PATROCINIO, je Výrobce, která působí v Vína - Rioja sektoru. Působí rovněž v sektorech Víno, Vína - Španělsko, red wines, Víno, a Vína - Španělsko. Sídlí v Uruñuela-La Rioja, Španělsko.

 4. BODEGAS BENETAKOA

  Španělsko

  Společnost BODEGAS BENETAKOA, je Výrobce, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Víno, Vína - Rioja, Víno, Vína - Rioja, red wines, a white wines. Sídlí v Villabuena De Álava-Álava, Španělsko.

 5. SPANISH TRUE

  Španělsko

  Společnost SPANISH TRUE, je Prodejce/ Zástupce, která působí v Vína - Rioja sektoru. Sídlí v Madrid, Španělsko.

 1. BODEGAS Y VIÑEDOS MARTÍNEZ CORTA

  Španělsko

  Společnost BODEGAS Y VIÑEDOS MARTÍNEZ CORTA, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Rioja, table wines, red wines, Vína - Rioja, a wine shop. Sídlí v Uruñuela-La Rioja, Španělsko.

 2. VIÑEDOS Y BODEGAS LYNG

  Španělsko

  Společnost VIÑEDOS Y BODEGAS LYNG, je Výrobce, která působí v Vína - Rioja sektoru. Působí rovněž v sektorech wine producers. Sídlí v Mendavia, Španělsko.

 1. RM RIOJA GROUP

  Španělsko

  Společnost RM RIOJA GROUP, je Výrobce, která působí v Vína - Rioja sektoru. Působí rovněž v sektorech wine shop. Sídlí v Laguardia, Španělsko.

 2. BODEGAS RAMÓN BILBAO

  Španělsko

  Společnost BODEGAS RAMÓN BILBAO, je Výrobce, která působí v Vína - Rioja sektoru. Sídlí v Haro, La Rioja, Španělsko.

 3. BODEGAS MOYA-PALAFOX

  Španělsko

  Společnost BODEGAS MOYA-PALAFOX, je Výrobce, která působí v Víno sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Rioja, wine shop, a Vína - Rioja. Sídlí v Valencia, Španělsko.

 4. ANAVAL GOURMET S. COOP

  Španělsko

  Společnost ANAVAL GOURMET S. COOP, je Velkoprodejce, která působí v Vína - Rioja sektoru. Působí rovněž v sektorech ham export, Digital document creation and distribution, Wines - Rioja, a household products distribution. Sídlí v Beniajan, Španělsko.

 5. QINGFENG FILTER MATERIAL LTD

  Čína

  Společnost QINGFENG FILTER MATERIAL LTD, je Výrobce, která působí v Vína - Rioja sektoru. Sídlí v Taihe Ji'an, Čína.

 6. VENTA CON DENOMINACION

  Španělsko

  Společnost VENTA CON DENOMINACION, je Distributor, která působí v Vína - Rioja sektoru. Působí rovněž v sektorech non-alcoholic wines. Sídlí v La Rioja, Španělsko.

 7. BODEGAS D LUIS R

  Španělsko

  Společnost BODEGAS D LUIS R, je Výrobce, která působí v Vína - Rioja sektoru. Působí rovněž v sektorech Wines - Rioja. Sídlí v Lanciego, Španělsko.

 8. LA RIOJA ALTA, S.A.

  Španělsko

  Společnost LA RIOJA ALTA, S.A., je Výrobce, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Rioja, a Vína - Rioja. Sídlí v Haro, Španělsko.

 1. BODEGAS AMEZOLA DE LA MORA SA

  Španělsko

  Společnost BODEGAS AMEZOLA DE LA MORA SA, je Výrobce, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Rioja, a Vína - Rioja. Sídlí v Torremontalbo, Španělsko.

 2. BODEGAS VALLEMAYOR SOCIEDAD LIMITADA.

  Španělsko

  Společnost BODEGAS VALLEMAYOR SOCIEDAD LIMITADA., je Výrobce, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Rioja, a Vína - Rioja. Sídlí v Fuenmayor, Španělsko.

 3. SIERRA CANTABRIA SA

  Španělsko

  Společnost SIERRA CANTABRIA SA, je Výrobce, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Rioja, a Vína - Rioja. Sídlí v San Vicente De La Sonsierr, Španělsko.

 4. BODEGAS JULIAN CHIVITE S.L.

  Španělsko

  Společnost BODEGAS JULIAN CHIVITE S.L., je Výrobce, která působí v Vína - Rioja sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Navarra, a Vína - Navarra. Sídlí v Cintruenigo, Španělsko.

 5. BODEGAS CORRAL SA

  Španělsko

  Společnost BODEGAS CORRAL SA, je Výrobce, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Rioja, a Vína - Rioja. Sídlí v Navarrete, Španělsko.

 6. BODEGAS MARQUES DE MURRIETA SA

  Španělsko

  Společnost BODEGAS MARQUES DE MURRIETA SA, je Výrobce, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Rioja, a Vína - Rioja. Sídlí v Logrono, Španělsko.

 7. CORPORACION LUVIENNE , INC.

  Španělsko

  Společnost CORPORACION LUVIENNE , INC., je Velkoprodejce, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Nápoje - import-export, Vína - Rioja, Nápoje - import-export, a Vína - Rioja. Sídlí v Laredo, Cantabria, Španělsko.

 8. R.LOPEZ DE HEREDIA VIÑA TONDONIA SA

  Španělsko

  Společnost R.LOPEZ DE HEREDIA VIÑA TONDONIA SA, je Výrobce, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Rioja, a Vína - Rioja. Sídlí v Haro, Španělsko.

 9. BODEGAS RIOJA WEINHANDELS GMBH

  Německo

  Společnost BODEGAS RIOJA WEINHANDELS GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Rioja, a Vína - Rioja. Sídlí v Bochum, Německo.

 10. REAL JUNTA SA

  Španělsko

  Společnost REAL JUNTA SA, je Výrobce, která působí v Vína - Španělsko sektoru. Působí rovněž v sektorech Vína - Rioja, a Vína - Rioja. Sídlí v Fuenmayor, Španělsko.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma