• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • včelařství a chov bource morušového

Výsledky hledání pro

Včelařství a chov bource morušového - Dovoz vývoz

 1. MIEL TIO JUAN CRUZ

  Španělsko

  Verified by europages badge

  The result of the work of Apícola Cuartero, three generations of a family business located on Mount Moncayo. With over 3, 000 hives, these honeys, produced one hundred percent in Spain, are obtained from the finest blossoms Spanish geography provides. Its twenty and more different products are produced naturally without pesticides used near the flowers, and following traditional processes, so each honey will be different, even within the same type. This is how Mieles del Tío Juan Cruz manages to deliver a honey that tastes like honey used to when it was purchased direct from a beekeeper. Here you will find all of Mieles del Tío Juan Cruz's products. They are available in large jars (940 g), small jars (470 g) and bottles of honey vinegar (250 ml). And every label is written in 5 languages: Spanish, English, French, German and Arabic.

 2. MAES HONEY SL

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost MAES HONEY SL, je Výrobce, která působí v Med sektoru. Působí rovněž v sektorech Dietní a biologická strava, Dietetika - potraviny, Včelařství a chov bource morušového, Import-export - zemědělskopotravinářský komplex, honey, Dietní a biologická strava, Dietetika - potraviny, honey, a Včelařství a chov bource morušového. Sídlí v Aldeatejada-Salamanca, Španělsko.

 3. EUROMIEL

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost EUROMIEL, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech Med, pollen, yellow pollen, Med, dry pollen, fresh frozen pollen, woodland maleta honey, orange honey, a sunflower honey. Sídlí v Mérida-Badajoz, Španělsko.

 4. SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES

  Španělsko

  Verified by europages badge

  Společnost SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech Med, Včelí vosk, pollen, wax, Med, Včelí vosk, sale of honey, sale of wax, a sale of pollen. Sídlí v Pinofranqueado-Cáceres, Španělsko.

 5. COOP MELISSA

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost COOP MELISSA, je Výrobce, která působí v Včelařství - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Včelařství a chov bource morušového, Med, beehives, bee smokers, Včelařství a chov bource morušového, beehives, Med, stainless steel containers for honey, a bee products. Sídlí v Castelliri, Itálie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. VYROBNI PODNIK JESTED, S.R.O.

  Česká republika

  Výrobní podnik Ještěd vyrábí včelařské potřeby už od roku 1964, od roku 1994 pak jako společnost s ručením omezeným. Kromě výroby fungujeme také jako prodejce B2B i B2C. Dodáváme především do České republiky, na Slovensko, do Německa či do Polska, zákazníky ale máme po celé Evropě. Vyrábíme: pomůcky pro chov matek, česnové uzávěry, mateří mřížky, podložky do úlu, včelařský drátek, krmítka a další. Prodáváme široký sortiment pro včelaře: medomety, úly, pastovací a dekrystalizační zařízení, stáčecí nádoby na med, potřeby k odvíčkování plástů, nádobyna med, sklenice a víčka na med, tavidla včelího vosku, cedníky, dýmáky, ochranné včelařské kombinézy, krmivo pro včely, prostředky k léčení včel a mnoho dalšího. Prodáváme také včelí produkty jako je český med, medovina, včelí vosk nebo přírodní včelí kosmetika. Vyrábíme svíčky z včelího vosku, kreativní sady k výrobě svíček a silikonové formy na svíčky. Těšíme se na spolupráci.

 2. PROVENCE APICULTURE

  Francie

  Společnost PROVENCE APICULTURE, je Distributor, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech smelters, a beekeeping. Sídlí v Gémenos, Francie.

 3. SAN PER

  Španělsko

  Společnost SAN PER, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech Oděvy pracovní a ochranné, Rukavice, smoking units, professional attire, Oděvy pracovní a ochranné, a Rukavice. Sídlí v Villares De La Reina-Salamanca, Španělsko.

 4. GAEC FAMILLE LASBLEIZ

  Francie

  Společnost GAEC FAMILLE LASBLEIZ, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Sídlí v Beaucaire, Francie.

 5. KELES BAL VE KAYISI

  Turecko

  Společnost KELES BAL VE KAYISI, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech honey, natural foods, a dried apricots. Sídlí v Malatya, Turecko.

 1. LA ABEJA PRODIGIOSA

  Španělsko

  Společnost LA ABEJA PRODIGIOSA, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Sídlí v Landete (cuenca), Španělsko.

 2. PCHELOMAG.COM.UA

  Ukrajina

  Společnost PCHELOMAG.COM.UA, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Sídlí v Dnipro, Ukrajina.

 1. MELOSTAGMA - HONEY DROP

  Řecko

  Společnost MELOSTAGMA - HONEY DROP, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech Včelí vosk, honey, Včelí vosk, a chestnut honey. Sídlí v Skalokhori, Lesvos, Řecko.

 2. IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG

  Německo

  Společnost IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech Med, Med, a millefiori honey. Sídlí v Faßberg, Německo.

 3. AIMERIT S.L.

  Španělsko

  Společnost AIMERIT S.L., je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Sídlí v Soller, Španělsko.

 4. STALE MATERIALE APISTICO

  Itálie

  Společnost STALE MATERIALE APISTICO, je Maloprodejce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Sídlí v Luserna San Giovanni, Itálie.

 5. EL REBOST DE L'AVI LLUÍS

  Španělsko

  Společnost EL REBOST DE L'AVI LLUÍS, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech beekeeping. Sídlí v El Perelló, Španělsko.

 6. MEDOVIK

  Ukrajina

  Společnost MEDOVIK, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Sídlí v Kharkov, Ukrajina.

 7. HERRAJES APICULTURA

  Španělsko

  Společnost HERRAJES APICULTURA, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Sídlí v Alboraya, Španělsko.

 8. ULEY.IN

  Ukrajina

  Společnost ULEY.IN, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Sídlí v Xarkov, Ukrajina.

 1. APICOLTURA LATERZA

  Itálie

  Společnost APICOLTURA LATERZA, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech beekeeping, honey and derivatives, queen bee rearing, a production of swarms. Sídlí v Castellaneta, Itálie.

 2. FAMILLE MICHAUD APICULTEURS

  Francie

  Společnost FAMILLE MICHAUD APICULTEURS, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech organic honey, beehives, a beekeeping products. Sídlí v Gan, Francie.

 3. MULINO DEL FRATE AZ. AGRICOLA

  Itálie

  Společnost MULINO DEL FRATE AZ. AGRICOLA, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Sídlí v Castiglione Dei Pepoli, Itálie.

 4. API-SPAIN EXPORT

  Španělsko

  Společnost API-SPAIN EXPORT, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech honey and propolis, typical honeys, beekeeping products, a pollen. Sídlí v Puertollano, Španělsko.

 5. HORAE HONEY

  Řecko

  Společnost HORAE HONEY, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech honey, propolis, pollen, a products for beehives. Sídlí v Stratoni, Řecko.

 6. ASOCIATIA NATIONALA A APICULTORILOR DIN REPUBLICA MOLDOVA AO

  Moldavsko

  Společnost ASOCIATIA NATIONALA A APICULTORILOR DIN REPUBLICA MOLDOVA AO, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Sídlí v Chisinau, Moldavsko.

 7. GAPCHEMICALITALIA SRL

  Itálie

  Společnost GAPCHEMICALITALIA SRL, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech organic fertilizers, a organic manures. Sídlí v Bologna, Itálie.

 8. SUN FLOWER

  Ukrajina

  Společnost SUN FLOWER, je Výrobce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Působí rovněž v sektorech honey and propolis. Sídlí v Pavlograd, Ukrajina.

 9. APICOLTURA FIORILANDYA

  Itálie

  Společnost APICOLTURA FIORILANDYA, je Maloprodejce, která působí v Včelařství a chov bource morušového sektoru. Sídlí v Somma Vesuviana, Itálie.

 10. ETS NEVIERE

  Francie

  Společnost ETS NEVIERE, je Výrobce, která působí v Včelařství - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Med, Včelařství a chov bource morušového, Balení a adjustace - stroje a zařízení, Kosmetika, Med, Včelařství a chov bource morušového, Balení a adjustace - stroje a zařízení, a Kosmetika. Sídlí v Valensole, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma