• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • závitování ocele a kovů

Výsledky hledání pro

Závitování ocele a kovů - Dovoz vývoz

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA is a Portuguese company founded in 1996 and specializing as the best outsourcing partner for the production and manufacturing of precision mechanics – cut 3, 4 or 5 pieces (aluminum, steel or stainless steel. We supply all Central and Northern Europe with CNC precision machining, welding, made-to-measure projects, bespoke outsourcing, production in medium series, precision CNC machining of components in metallic alloys, project development and assembly. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO has a technical team of experts that provides your company with fast delays and customer support throughout the entire journey. Contact us today to know more about!

 2. BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Delligsen, Německo.

 3. DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA, je Výrobce, která působí v Přesná mechanika sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Letecký průmysl - přístroje a vybavení, CNC milling, CNC 4-axis milling work, mechanical design company, aeronautical screw-cutting, Závitování ocele a kovů, plastic screw-cutting, a plastic screw-cutting. Sídlí v Vimieiro Braga, Portugalsko.

 4. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, je Výrobce, která působí v Soustružení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování ocele a kovů, Vystružování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, Řezání vnitřních závitů ocele a kovů, kovové součásti malé, Ocele a kovy - obrábění, Přesná mechanika, Hliník a slitiny, a precision machining. Sídlí v Pisogne, Itálie.

 5. GEWINDE SCHIRRA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GEWINDE SCHIRRA GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Illingen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KEBA FASTENINGS

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KEBA FASTENINGS, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Výroba šroubů a matic, Screws for plastics, plastic screws, Závitování ocele a kovů, Thread forming screws, cold formed parts, hot formed parts, a fastening parts. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 2. ST.AN MECHANICS

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ST.AN MECHANICS, je Poskytovatel služeb, která působí v Přesná mechanika sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - sváření a pájení, Frézování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, Ocele a kovy - sváření a pájení, Frézování ocele a kovů, a Závitování ocele a kovů. Sídlí v Spilamberto, Itálie.

 3. CELO FIJACIONES SL

  Španělsko

  Společnost CELO FIJACIONES SL, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 4. HILALSAN

  Turecko

  Společnost HILALSAN, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Metal working, high pressure polishing machines for industrial use, a shear type cutting. Sídlí v Konya, Turecko.

 5. OMIP S.R.L.

  Itálie

  Společnost OMIP S.R.L., je Výrobce, která působí v Přesná mechanika sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, a Závitování ocele a kovů. Sídlí v Roccapiemonte, Itálie.

 1. WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG

  Německo

  Společnost WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG, je Výrobce, která působí v Soustružení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Řezání vnitřních závitů ocele a kovů, precision turning, CNC turned parts, Závitování ocele a kovů, a Řezání vnitřních závitů ocele a kovů. Sídlí v Bad Oeynhausen, Německo.

 2. WALZKRAFT GMBH

  Německo

  Společnost WALZKRAFT GMBH, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Mönchengladbach, Německo.

 1. PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Deilingen, Německo.

 2. PROST DECOLLETAGE

  Francie

  Společnost PROST DECOLLETAGE, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Automated fettling, a Závitování ocele a kovů. Sídlí v Morez, Francie.

 3. ETS CARRE

  Francie

  Společnost ETS CARRE, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, copper processing, a Závitování ocele a kovů. Sídlí v Ouarville, Francie.

 4. GRADEL BAUDIN

  Francie

  Společnost GRADEL BAUDIN, je Výrobce, která působí v Upevňování - prostředky sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, a hardware. Sídlí v Magland, Francie.

 5. GERBO FRANCE

  Francie

  Společnost GERBO FRANCE, je Výrobce, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí přenosné motorové pro přesné strojírenství, Závitování ocele a kovů, Nářadí přenosné motorové pro přesné strojírenství, Závitování ocele a kovů, a industrial grinding work. Sídlí v Sarreguemines-Remelfing, Francie.

 6. BROVEDANI GROUP SPA

  Itálie

  Společnost BROVEDANI GROUP SPA, je Výrobce, která působí v Frézování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Obrážení ocele a kovů, precision mechanics, Mechanical components, Závitování ocele a kovů, a Obrážení ocele a kovů. Sídlí v San Vito Al Tagliamento, Itálie.

 7. A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES

  Francie

  Společnost A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES, je Výrobce, která působí v Hnací soukolí sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, pine nuts, Závitování ocele a kovů, broaching, a gear teeth grinding. Sídlí v Neuvy En Mauges, Francie.

 8. HANS BAYER

  Německo

  Společnost HANS BAYER, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání vnitřních závitů ocele a kovů, Řezání vnitřních závitů ocele a kovů, a filleting. Sídlí v Pottenstein, Německo.

 1. O.M.P. PICCINELLI S.R.L.

  Itálie

  Společnost O.M.P. PICCINELLI S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, Soustružení ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, Soustružení ocele a kovů, a precision machining. Sídlí v Darzo Di Storo, Itálie.

 2. MULTISTATION

  Francie

  Společnost MULTISTATION, je Poskytovatel služeb, která působí v Manažerské poradenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Řezání vnitřních závitů - obráběcí stroje, Závitování ocele a kovů, boring, a Řezání vnitřních závitů - obráběcí stroje. Sídlí v Dinard Cedex, Francie.

 3. NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Německo

  Společnost NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Saarbrücken, Německo.

 4. FILETAGES INDUSTRIES

  Francie

  Společnost FILETAGES INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Obrušování ocele a kovů, Obrušování ocele a kovů, a Flat and cylindrical grinding. Sídlí v Bornel, Francie.

 5. FIBRO

  Francie

  Společnost FIBRO, je Výrobce, která působí v Organizace obchodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Vystružování ocele a kovů, Frézování - obráběcí stroje, Závitování ocele a kovů, Vystružování ocele a kovů, a Frézování - obráběcí stroje. Sídlí v Schiltigheim, Francie.

 6. DURUM SA

  Francie

  Společnost DURUM SA, je Poskytovatel služeb, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Saint-Victor, Francie.

 7. SEDC INDUSTRIE

  Francie

  Společnost SEDC INDUSTRIE, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Inserts and tools for thread regeneration, a filleting. Sídlí v Cluses, Francie.

 8. UNIMEX FORMDRILL

  Francie

  Společnost UNIMEX FORMDRILL, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech metal inserts, a Drill bits. Sídlí v Aulnay Sous Bois Cedex, Francie.

 9. ALGI INDUSTRIE

  Francie

  Společnost ALGI INDUSTRIE, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Soustružení ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, Soustružení ocele a kovů, Bar turning steel and metals, filleting, a Závitování ocele a kovů. Sídlí v Marignier, Francie.

 10. NOLOT SAS

  Francie

  Společnost NOLOT SAS, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Dříky se závitem, Závitování ocele a kovů, machines for production and working threads, screws, bolts, nuts and rivets, a Dříky se závitem. Sídlí v Etang-Sur-Arroux, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Závitování ocele a kovů - Dovoz vývoz

Počet výsledků

42 073 Podniky