• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • závitování ocele a kovů

Výsledky hledání pro

Závitování ocele a kovů - Dovoz vývoz

 1. ROKVELAS, UAB

  Litva

  Verified by europages badge

  Rokvelas UAB is a Lithuanian company that offers metal working services for small serial and serial production. We have 11 years’ experience in exporting our products and services. We specialize in the production of steel structures, CNC machining. We provide complete package of services in accordance with our clients’ requirements We offer a wide range of products and services: production, general arrangement, complementing, different coverings, logistics and many more. Services: CNC punching; CNC bending; CNC turning; CNC milling, cutting with band saw; welding; flat polishing; rolling of sheets. Constructions can be: hot deep galvanized; painted in powder way; sandblasted and painted in wet method; electroplated in different ways. All our steel structures meet requirements of EN 1090-1, 2 standards. Management system ISO 9001 certified. Please visit our website for more information.

 2. BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BORNEMANN GEWINDETECHNIK GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Delligsen, Německo.

 3. DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA

  Portugalsko

  Verified by europages badge

  Společnost DAMP - DOUISSI AJERRAY - MECÂNICA DE PRECISÃO UNIPESSOAL LDA, je Výrobce, která působí v Přesná mechanika sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Letecký průmysl - přístroje a vybavení, CNC milling, CNC 4-axis milling work, mechanical design company, aeronautical screw-cutting, Závitování ocele a kovů, plastic screw-cutting, a plastic screw-cutting. Sídlí v Vimieiro Braga, Portugalsko.

 4. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, je Výrobce, která působí v Soustružení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování ocele a kovů, Vystružování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, Řezání vnitřních závitů ocele a kovů, kovové součásti malé, Ocele a kovy - obrábění, Přesná mechanika, Hliník a slitiny, a precision machining. Sídlí v Pisogne, Itálie.

 5. GEWINDE SCHIRRA GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost GEWINDE SCHIRRA GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Illingen, Německo.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. KEBA FASTENINGS

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost KEBA FASTENINGS, je Výrobce, která působí v Spojovací materiál, kovové železářské zboží sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Výroba šroubů a matic, Screws for plastics, plastic screws, Závitování ocele a kovů, Thread forming screws, cold formed parts, hot formed parts, a fastening parts. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 2. ST.AN MECHANICS

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost ST.AN MECHANICS, je Poskytovatel služeb, která působí v Přesná mechanika sektoru. Působí rovněž v sektorech Ocele a kovy - sváření a pájení, Frézování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, Ocele a kovy - sváření a pájení, Frézování ocele a kovů, a Závitování ocele a kovů. Sídlí v Spilamberto, Itálie.

 3. CELO FIJACIONES SL

  Španělsko

  Společnost CELO FIJACIONES SL, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Barcelona, Španělsko.

 4. HILALSAN

  Turecko

  Společnost HILALSAN, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Metal working, high pressure polishing machines for industrial use, a shear type cutting. Sídlí v Konya, Turecko.

 5. OMIP S.R.L.

  Itálie

  Společnost OMIP S.R.L., je Výrobce, která působí v Přesná mechanika sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, a Závitování ocele a kovů. Sídlí v Roccapiemonte, Itálie.

 1. WALZKRAFT GMBH

  Německo

  Společnost WALZKRAFT GMBH, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Mönchengladbach, Německo.

 2. WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG

  Německo

  Společnost WILHELM MEIER SPINDELN U. DREHTEILE GMBH + CO. KG, je Výrobce, která působí v Soustružení ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Řezání vnitřních závitů ocele a kovů, precision turning, CNC turned parts, Závitování ocele a kovů, a Řezání vnitřních závitů ocele a kovů. Sídlí v Bad Oeynhausen, Německo.

 1. PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG

  Německo

  Společnost PAUL KUOLT FEINMECHANIK GMBH & CO.KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Deilingen, Německo.

 2. UNIMEX FORMDRILL

  Francie

  Společnost UNIMEX FORMDRILL, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech metal inserts, a Drill bits. Sídlí v Aulnay Sous Bois Cedex, Francie.

 3. GERBO FRANCE

  Francie

  Společnost GERBO FRANCE, je Výrobce, která působí v Nářadí motorové přenosné sektoru. Působí rovněž v sektorech Nářadí přenosné motorové pro přesné strojírenství, Závitování ocele a kovů, Nářadí přenosné motorové pro přesné strojírenství, Závitování ocele a kovů, a industrial grinding work. Sídlí v Sarreguemines-Remelfing, Francie.

 4. ETS CARRE

  Francie

  Společnost ETS CARRE, je Výrobce, která působí v Mříže, mřížky a pletivo, kovové sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, copper processing, a Závitování ocele a kovů. Sídlí v Ouarville, Francie.

 5. BROVEDANI GROUP SPA

  Itálie

  Společnost BROVEDANI GROUP SPA, je Výrobce, která působí v Frézování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Obrážení ocele a kovů, precision mechanics, Mechanical components, Závitování ocele a kovů, a Obrážení ocele a kovů. Sídlí v San Vito Al Tagliamento, Itálie.

 6. PROST DECOLLETAGE

  Francie

  Společnost PROST DECOLLETAGE, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Automated fettling, a Závitování ocele a kovů. Sídlí v Morez, Francie.

 7. ALGI INDUSTRIE

  Francie

  Společnost ALGI INDUSTRIE, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Soustružení ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, Soustružení ocele a kovů, Bar turning steel and metals, filleting, a Závitování ocele a kovů. Sídlí v Marignier, Francie.

 8. HANS BAYER

  Německo

  Společnost HANS BAYER, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Řezání vnitřních závitů ocele a kovů, Řezání vnitřních závitů ocele a kovů, a filleting. Sídlí v Pottenstein, Německo.

 1. MULTISTATION

  Francie

  Společnost MULTISTATION, je Poskytovatel služeb, která působí v Manažerské poradenství sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Řezání vnitřních závitů - obráběcí stroje, Závitování ocele a kovů, boring, a Řezání vnitřních závitů - obráběcí stroje. Sídlí v Dinard Cedex, Francie.

 2. NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Německo

  Společnost NOLOT SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Saarbrücken, Německo.

 3. FILETAGES INDUSTRIES

  Francie

  Společnost FILETAGES INDUSTRIES, je Výrobce, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Působí rovněž v sektorech Obrušování ocele a kovů, Obrušování ocele a kovů, a Flat and cylindrical grinding. Sídlí v Bornel, Francie.

 4. FIBRO

  Francie

  Společnost FIBRO, je Výrobce, která působí v Organizace obchodní sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Vystružování ocele a kovů, Frézování - obráběcí stroje, Závitování ocele a kovů, Vystružování ocele a kovů, a Frézování - obráběcí stroje. Sídlí v Schiltigheim, Francie.

 5. DURUM SA

  Francie

  Společnost DURUM SA, je Poskytovatel služeb, která působí v Závitování ocele a kovů sektoru. Sídlí v Saint-Victor, Francie.

 6. A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES

  Francie

  Společnost A2M - ATELIER MÉCANIQUE DES MAUGES, je Výrobce, která působí v Hnací soukolí sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, pine nuts, Závitování ocele a kovů, broaching, a gear teeth grinding. Sídlí v Neuvy En Mauges, Francie.

 7. O.M.P. PICCINELLI S.R.L.

  Itálie

  Společnost O.M.P. PICCINELLI S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, Soustružení ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, Soustružení ocele a kovů, a precision machining. Sídlí v Darzo Di Storo, Itálie.

 8. CO.ME.R. S.R.L.

  Itálie

  Společnost CO.ME.R. S.R.L., je Subdodavatel, která působí v Všeobecné strojírenství - práce bez dodání suroviny sektoru. Působí rovněž v sektorech Frézování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, Frézování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, a machining. Sídlí v Rossano Veneto, Itálie.

 9. GRADEL BAUDIN

  Francie

  Společnost GRADEL BAUDIN, je Výrobce, která působí v Upevňování - prostředky sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Závitování ocele a kovů, a hardware. Sídlí v Magland, Francie.

 10. NOLOT SAS

  Francie

  Společnost NOLOT SAS, je Výrobce, která působí v Ocele a kovy - obrábění sektoru. Působí rovněž v sektorech Závitování ocele a kovů, Dříky se závitem, Závitování ocele a kovů, machines for production and working threads, screws, bolts, nuts and rivets, a Dříky se závitem. Sídlí v Etang-Sur-Arroux, Francie.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Závitování ocele a kovů - Dovoz vývoz

Počet výsledků

42 044 Podniky