• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • hotely- kavárny- restaurace - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Hotely- kavárny- restaurace - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Itálie

  Slicer model S220/AF, made in an anodized aluminium alloy makes for fast cleaning and absolute hygiene. The cutting thickness regulator ranges from 0 to 15 mm and is very precise allowing decimal adjustments. The sharpener is easy to assemble, which thus simplifies the user's work and guarantees perfect cutting and product efficiency over time.

 2. BETEC GMBH

  Německo

  Společnost BETEC GMBH, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Dortmund, Německo.

 3. PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 4. WOLF GMBH

  Německo

  Společnost WOLF GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Sulzbach, Německo.

 5. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francie

  Společnost SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, je Velkoprodejce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Obchody - uspořádání, Systémy pro čisté místnosti a postupy, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Obchody - uspořádání, a Systémy pro čisté místnosti a postupy. Sídlí v Paris, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RIEBER GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost RIEBER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Reutlingen, Německo.

 2. ELEKTRO STRODTHOFF GMBH

  Německo

  Společnost ELEKTRO STRODTHOFF GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Dresden, Německo.

 3. EUROTEC RIGA INTERNATIONAL

  Itálie

  Společnost EUROTEC RIGA INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové pece, professional kitchens, induction plates, items for bars, restaurants, hotels, Průmyslové pece, pizza ovens, refrigeration equipment, Dough mixers, a professional barbecues. Sídlí v Lana, Itálie.

 4. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Belgie

  Společnost A.Z HORECA EQUIPEMENTS, je Distributor, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Kávovary komerční, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, a Kávovary komerční. Sídlí v Lodelinsart (charleroi), Belgie.

 5. BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH

  Německo

  Společnost BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Service robots, Serving and reception robots, Serving and reception robots with advertising screen, Collection robots, Robot applications, a Process optimisation. Sídlí v Grömitz, Německo.

 1. ANTIK HOTEL SOFIA LITOMYŠL

  Česká republika

  Komfortní pobyt Vám nabídneme v prostorách plných umělecké atmosféry a také kulinářských zážitků - jest třeba sytiti nejen ducha, ale i tělo! Bohatá a variabilní snídaně Vás uvítá každé ráno v dobu, kterou si určíte. Předností hotelu je i jazyková vybavenost personálu, prostorná zahrada a pocit domova... Pokud toužíte po klidu, jste u nás správně! Hosté vysoce oceňují centrální umístění hotelu : ať už míříte do centra města, do zámeckých zahrad, k Portmoneu nebo chcete využít místní fittnesss, krytý bazén nebo tenisovou halu - stačí Vám dvě tři minuty a jste tam! Pokud nevyužijete naší restaurace, na dohled je restaurace Veselka, nebo můžeme doporučit restaurace U Komínků a Pod Klášterem - tam už ale potřebujete alespoň 4 minuty chůze.Zajišťujeme: rodinné, obchodní i společenské akce, zahradní party i firemní večírky včetně květinové výzdoby, kulturního programu a speciálních objednávek nápojů a pokrmů.Pro obchodní jednání poskytujeme soukromí v hotelových pokojích a apartmánech včetně servisu. kým se u nás setkáte? Jak se dá vysoudit z toho, že jsme rodinný hotel, potkáte tu nejen mne, Vilmu Petrovu, ale i Nikolaje, Joshuu, Filoménku, Radka, Barnabáše. A kromě rodiny spoustu zajímavých osobností - malíře, hudebníky - a dalších milých lidí, našich sousedů a přátel.Děti nám nevadí! Naopak! Pedagogické vzdělání máme a v případě potřeby droboť ohlídáme, i na zahradě, kde se mohou proběhnout, i v restauraci, kde si mohou zabrnkat na piáno! ýhodné ceny pro dlouhodobé ubytování .

 2. MATORECA

  Belgie

 1. CLERINOX

  Belgie

 2. AK MULLER FRANCE

  Francie

 3. ORVED SPA

  Itálie

 4. LEANKO MMCALL GREECE

  Řecko

 5. KARACASAN

  Turecko

 6. EVEREST S.R.L.

  Itálie

 7. JRODRIGUES

  Portugalsko

 8. LOGICASH

  Belgie

 1. TUTTOGHIACCIO

  Itálie

 2. SERVIWET

  Dánsko

 3. COCINAHORECA.COM

  Španělsko

 4. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Nizozemsko

 5. ARTINOX SPA

  Itálie

 6. AIRMAID - INTERZON GMBH

  Německo

 7. PRA INDUSTRIEFUSSBODEN GMBH

  Německo

 8. INOXAIR

  Řecko

 9. ELEMENTURA GMBH

  Německo

 10. SOMEPRODUCTS

  Belgie

Filtry

Výsledky hledání pro

Hotely- kavárny- restaurace - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

5 200 Podniky