• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • hotely- kavárny- restaurace - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Hotely- kavárny- restaurace - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. ARI METAL

  Turecko

  Verified by europages badge

  Established in 1980, ARI METAL specializes in manufacturing Stainless Steel and Galvanized Hotel and Restaurant Cleaning Equipments from Turkey. Our mission is to anticipate and meet the evolving needs of our customers in the metal goods and hotel equipment sector. Aligned with our mission, we pursue excellence, aiming for sustainable quality, prestige, and leadership. Our primary strategy is to provide reliable, cost-effective, and high-quality products and services that consistently exceed customer expectations. We focus on quality, affordability, and sustainability, working closely with our dedicated team to enhance our products and services and strive for industry leadership. Our product portfolio includes: •Wooden Benches •Mirrors •Bathroom Accessories •Crowd Control Barriers •Garbage Containers •Waste Bins •Disinfectant Dispensers •Handle Bars •Automatic Sensor Paper Dispensers & Hand Dryers •Sensor Products •Recycle Sets •Gallosh Dispensers and Hygiene Equipment •Paper Dispensers and WC Paper Holders •Ashtrays •WC Brushes •Hotel and Restaurant Equipment •Stainless Steel Bathroom Equipment •Plastic Waste Bins •Brass Bathroom Products •Hair Dryers •Soap and Foam Dispensers •Fly Killers •Umbrella And Coat Hangers •Carrying & Cleaning Carts We proudly export to over 25 countries worldwide, earning a solid reputation and trust within Turkey while adhering to international standards for all our products. Contact us for more information !

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Itálie

  Verified by europages badge

  Slicer model S220/AF, made in an anodized aluminium alloy makes for fast cleaning and absolute hygiene. The cutting thickness regulator ranges from 0 to 15 mm and is very precise allowing decimal adjustments. The sharpener is easy to assemble, which thus simplifies the user's work and guarantees perfect cutting and product efficiency over time.

 3. R&R ROASTER AND ROASTER

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost R&R ROASTER AND ROASTER, je Výrobce, která působí v Pražírny - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pražení - vybavení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Kávovary komerční, Pečicí trouby, průmyslové, coffee grinder, coffee-roasting, manufacture of espresso coffee machines, Pražení - vybavení, a Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Izmir, Turecko.

 4. PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost PROFI-TABEL RESULTANTS GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Stuttgart, Německo.

 5. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, je Velkoprodejce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Obchody - uspořádání, Systémy pro čisté místnosti a postupy, Pekařství - pekárenské stroje a zařízení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Obchody - uspořádání, a Systémy pro čisté místnosti a postupy. Sídlí v Paris, Francie.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. RIEBER GMBH & CO. KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost RIEBER GMBH & CO. KG, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Reutlingen, Německo.

 2. ELEKTRO STRODTHOFF GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ELEKTRO STRODTHOFF GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Dresden, Německo.

 3. EUROTEC RIGA INTERNATIONAL

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost EUROTEC RIGA INTERNATIONAL, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Průmyslové pece, professional kitchens, induction plates, items for bars, restaurants, hotels, Průmyslové pece, pizza ovens, refrigeration equipment, Dough mixers, a professional barbecues. Sídlí v Lana, Itálie.

 4. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost A.Z HORECA EQUIPEMENTS, je Distributor, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Kávovary komerční, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, a Kávovary komerční. Sídlí v Lodelinsart (charleroi), Belgie.

 5. BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost BLECHKISTEN & MEE(H)R GMBH, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Service robots, Serving and reception robots, Serving and reception robots with advertising screen, Collection robots, Robot applications, a Process optimisation. Sídlí v Grömitz, Německo.

 1. ANTIK HOTEL SOFIA LITOMYŠL

  Česká republika

  Komfortní pobyt Vám nabídneme v prostorách plných umělecké atmosféry a také kulinářských zážitků - jest třeba sytiti nejen ducha, ale i tělo! Bohatá a variabilní snídaně Vás uvítá každé ráno v dobu, kterou si určíte. Předností hotelu je i jazyková vybavenost personálu, prostorná zahrada a pocit domova... Pokud toužíte po klidu, jste u nás správně! Hosté vysoce oceňují centrální umístění hotelu : ať už míříte do centra města, do zámeckých zahrad, k Portmoneu nebo chcete využít místní fittnesss, krytý bazén nebo tenisovou halu - stačí Vám dvě tři minuty a jste tam! Pokud nevyužijete naší restaurace, na dohled je restaurace Veselka, nebo můžeme doporučit restaurace U Komínků a Pod Klášterem - tam už ale potřebujete alespoň 4 minuty chůze.Zajišťujeme: rodinné, obchodní i společenské akce, zahradní party i firemní večírky včetně květinové výzdoby, kulturního programu a speciálních objednávek nápojů a pokrmů.Pro obchodní jednání poskytujeme soukromí v hotelových pokojích a apartmánech včetně servisu. kým se u nás setkáte? Jak se dá vysoudit z toho, že jsme rodinný hotel, potkáte tu nejen mne, Vilmu Petrovu, ale i Nikolaje, Joshuu, Filoménku, Radka, Barnabáše. A kromě rodiny spoustu zajímavých osobností - malíře, hudebníky - a dalších milých lidí, našich sousedů a přátel.Děti nám nevadí! Naopak! Pedagogické vzdělání máme a v případě potřeby droboť ohlídáme, i na zahradě, kde se mohou proběhnout, i v restauraci, kde si mohou zabrnkat na piáno! ýhodné ceny pro dlouhodobé ubytování .

 2. JRODRIGUES

  Portugalsko

  Společnost JRODRIGUES, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech machines for the hotel trade, grills for industrial rotisserie, coal, a grill. Sídlí v Zona Industrial-Albergaria-A-Velha, Portugalsko.

 1. CLERINOX

  Belgie

  Společnost CLERINOX, je Velkoprodejce, která působí v Komerční kuchyně - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Digestoře a odsavače par - domácnost, Nábytek pro veřejné stravování, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Digestoře a odsavače par - domácnost, installation of professional kitchens, a Nábytek pro veřejné stravování. Sídlí v Beauraing, Belgie.

 2. AK MULLER FRANCE

  Francie

  Společnost AK MULLER FRANCE, je Výrobce, která působí v Průmyslové armatury sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přístroje a zařízení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Úprava vody - přístroje a zařízení, a Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Bussy Saint Martin, Francie.

 3. COCINAHORECA.COM

  Španělsko

  Společnost COCINAHORECA.COM, je Distributor, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Restaurace - stroje a zařízení, machines for the hotel trade, machines and equipment for hotels, catering and public premises, Restaurace - stroje a zařízení, a industrial kitchens. Sídlí v Cáceres, Španělsko.

 4. ORVED SPA

  Itálie

  Společnost ORVED SPA, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech vacuum packaging machines, a vacuum sealing machines. Sídlí v Musile Di Piave, Itálie.

 5. MP FORNI SRL

  Itálie

  Společnost MP FORNI SRL, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Mirabello Sannitico, Itálie.

 6. MATORECA

  Belgie

  Společnost MATORECA, je Distributor, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Kavárny a bary - stroje a zařízení, Restaurace - stroje a zařízení, refrigerated cabinet, Komerční kuchyně - stroje a zařízení, Kavárny a bary - stroje a zařízení, a Restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Namur, Belgie.

 7. SERVIWET

  Dánsko

  Společnost SERVIWET, je Velkoprodejce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Vejen, Dánsko.

 8. KARACASAN

  Turecko

  Společnost KARACASAN, je Výrobce, která působí v Restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, a Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Istanbul, Turecko.

 1. TUTTOGHIACCIO

  Itálie

  Společnost TUTTOGHIACCIO, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Ledové kostky a ledová tříšť - stroje, ice shards, ice cubes, supplies for restaurants, a Ledové kostky a ledová tříšť - stroje. Sídlí v Roma, Itálie.

 2. LOGICASH

  Belgie

  Společnost LOGICASH, je Poskytovatel služeb, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Cash registers for bakeries and pastry shops, a Cash registers for the retail trade. Sídlí v Braine-L'alleud, Belgie.

 3. EVEREST S.R.L.

  Itálie

  Společnost EVEREST S.R.L., je Výrobce, která působí v Potravinářský průmysl různé - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, catering supplies, Kitchen design, butcher shop supplies, a Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Rimini, Itálie.

 4. LEANKO MMCALL GREECE

  Řecko

  Společnost LEANKO MMCALL GREECE, je Velkoprodejce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hledání osob - systémy, Wireless technologies, Wireless technologies (points of access, wireless routers), waiter service, a Hledání osob - systémy. Sídlí v Peristeri, Řecko.

 5. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Nizozemsko

  Společnost MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT, je Výrobce, která působí v Pekařství - pekárenské stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, Restaurace - stroje a zařízení, Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení, machines for the hotel trade, professional kitchens, a Restaurace - stroje a zařízení. Sídlí v Mijdrecht, Nizozemsko.

 6. ARTINOX SPA

  Itálie

  Společnost ARTINOX SPA, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kancelářský nábytek a regály, poster frames, stainless steel sheet work, Kancelářský nábytek a regály, a stainless steel machining. Sídlí v Conegliano, Itálie.

 7. ELEMENTURA GMBH

  Německo

  Společnost ELEMENTURA GMBH, je Velkoprodejce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech supplies for the hotel industry, Green tourism - amenities, a hotel amenities. Sídlí v Ratingen, Německo.

 8. PRA INDUSTRIEFUSSBODEN GMBH

  Německo

  Společnost PRA INDUSTRIEFUSSBODEN GMBH, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Jena, Německo.

 9. BETEC GMBH

  Německo

  Společnost BETEC GMBH, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Dortmund, Německo.

 10. AIRMAID - INTERZON GMBH

  Německo

  Společnost AIRMAID - INTERZON GMBH, je Výrobce, která působí v Hotely, kavárny, restaurace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Hamburg, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Hotely- kavárny- restaurace - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

5 209 Podniky