• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • manipulace - stroje a zařízení

Výsledky hledání pro

Manipulace - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  The Lödige Industries Group was founded in 1948 and has independent registered offices in Hong Kong, London, New York and Doha (Qatar), and each office also has numerous subsidiaries. Currently, the family-owned business has over1 000 employees throughout the world. Lödige offers conveyor-technology solutions for a wide range of sectors and specialises in complex material flow systems for logistics tasks. The company is the global leader for cargo handling terminals. The product range includes solutions for barrier-free construction (stair lifts, platform lifts), freight lifts, car elevators, lifting platforms, rack feeders, fully automated car parking systems, air cargo installations and software solutions for warehouse management. Lödige Service includes maintenance, modernisation, repairs and replacement parts for elevators, lifting platforms and industrial systems from Lödige and other manufacturers.

 2. VEGA

  Turecko

  Verified by europages badge

  VEGA Stacker Machine Engineering Ltd. is a leading company in the forklift, stacking machines, and pallet truck industry, headquartered in Istanbul, Turkey since 1978. We have an extensive portfolio of stacking machines, pallet trucks, and spare parts, including diesel and LPG forklifts, electric forklifts, electric platform pallet trucks, electric pallets, manual hydraulic trucks, fully automated battery-powered traction machines, semi-automatic battery-powered traction machines, manual load platforms, and more. Discover our full range of products on our website! In addition to our machinery products, we also manufacture polyamide wheels, castors, and rollers made of rubber plastic for stacking machines and the pallet truck industry. Our company prioritizes customer satisfaction and ethical and moral principles to ensure the satisfaction of all our stakeholders. We aim to provide exceptional services in transportation and stacking machines by meeting the highest expectations of our customers. Our vision is to contribute to the sector's development with innovative approaches and become the first choice of consumers worldwide. With 41 years of experience, we offer quality products with competitive prices and payment terms, smooth and timely delivery, and a corporate sustainability approach with economic, environmental, and social awareness. Please do not hesitate to contact us for more informations!

 3. MEVATEC S.R.O.

  Česká republika

  Verified by europages badge

  Jsme specialisté na průmysl a odpady všeho druhu Společnost MEVA byla založena roku 1898. Zaměřujeme se nejen na kvalitu nabízeného portfolia, ale také na udržitelnost zdrojů, energetickou efektivitu při výrobě, minimalizaci odpadů a investice do moderních výrobních technologií. Naši zákazníci mají jedinečný přístup k nejkvalitnějším produktům na trhu. Pomáháme s vývojem řešení na míru zákazníkovi. Rozsáhlý sortiment z produkce Meva a dalších výrobních partnerů dává našim zákazníkům jedinečnou příležitost uskutečnit veškeré nákupy u jednoho dodavatele. Meva působí na evropském trhu již 125 let. Je tradiční českou strojírenskou společností zaměstnávající přes 300 pracovníků v regionu • Vlastní výroba v České republice. • Tým návrhářů pro vlastní design výrobků. • Návrhy řešení a výroba na zakázku. • Moderní technologie výrobních divizí. • Nástrojová dílna. • 3D centrum • Lakovna pro mokré nátěry i úpravy práškovou barvou. • Vlastní prodejní tým s mezinárodní prodejní sítí. • Kontinuální investice do technologií a lidských zdrojů. • Modernizace výroby a používání alternativních materiálů. • Důraz na ochranu životního prostředí. • Rozšířené zastoupení společnosti nejen v České republice. • Zvyšování povědomí veřejnosti o problematice odpadů a bezpečnosti.

 4. LESSINE

  Belgie

  Verified by europages badge

  Lessine Tailored Bulk Technology has been active in the bulk and powder product industry for 125 years. Lessine is an equipment manufacturer and engineering office specializing in the design, development, construction and installation of machinery and industrial solutions. Lessine has the benefit of expertise in five major technologies; crushing, mixing, drying, separating and mechanical handling. Its equipment meets the requirements of a number of different business sectors.

 5. OMECHA UAB

  Litva

  Verified by europages badge

  Omecha is a mechanical design and manufacturing company specializing in customized recycling and waste management machinery development and production. We listen to customer’s needs and produce specialized machinery tailored to individual production requirements. Our products are manufactured with the main industry focus like recyclable materials - metal, C&D, plastics, paper and glass. Omecha's main products include conveyors, shredders, wind shifters, vibrating screens, separating machinery. Our engineers provide design and development services including industrial design, complex modeling, calculations and prototype modeling. As mechanical branch provides services including TIG, MIG welding, machine assembly and painting.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. BENNES ET GODETS GOUBARD

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost BENNES ET GODETS GOUBARD, je Výrobce, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Doprava odpadů, Jeřábové výložníky, Vozíky přepravní, Doprava odpadů, Jeřábové výložníky, a Vozíky přepravní. Sídlí v Seiches-Sur-Le-Loir, Francie.

 2. AEROLIFT INDUSTRIALS B.V.

  Nizozemsko

  Verified by europages badge

  Společnost AEROLIFT INDUSTRIALS B.V., je Výrobce, která působí v Zdvihání - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Manipulace - stroje a zařízení, a Manipulace - stroje a zařízení. Sídlí v Barneveld, Nizozemsko.

 3. SAUTEC

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost SAUTEC, je Výrobce, která působí v Dopravní pásy sektoru. Působí rovněž v sektorech Dopravníky vzdušné a pozemní, Manipulace - stroje a zařízení, Dopravníky vzdušné a pozemní, Manipulace - stroje a zařízení, Hopper conveyor, Agricultural conveyor, Conveyor for worksites, Conveyor for worksites, a Earth conveyor. Sídlí v Tourcoing, Francie.

 4. M-D-R SOLUTIONS DE STOCKAGE ET MANUTENTION

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost M-D-R SOLUTIONS DE STOCKAGE ET MANUTENTION, je Distributor, která působí v Skladové police sektoru. Působí rovněž v sektorech Vozíky přepravní, Manipulace - stroje a zařízení, Systémy - zařízení a systémy, Průmyslové čištění - stroje, Vozíky přepravní, Manipulace - stroje a zařízení, Systémy - zařízení a systémy, a Průmyslové čištění - stroje. Sídlí v Cre Sur Loir, Francie.

 5. FOCO LAGER- & FÖRDERTECHNIK AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost FOCO LAGER- & FÖRDERTECHNIK AG, je Výrobce, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Aesch, Švýcarsko.

 1. NMG ITALIA - MOVING SOLUTIONS

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost NMG ITALIA - MOVING SOLUTIONS, je Poskytovatel služeb, která působí v Jeřábové výložníky sektoru. Působí rovněž v sektorech Autojeřáby, Manipulace - stroje a zařízení, Stěhování průmyslu, Stěhování kanceláří a závodů, crane hire, industrial relocation, JMG CRANES, truck-mounted crane rental, a Autojeřáby. Sídlí v Legnago, Itálie.

 2. ALZTEC GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost ALZTEC GMBH, je Výrobce, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Trostberg, Německo.

 1. FIMATECH FÖRDERSYSTEME GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FIMATECH FÖRDERSYSTEME GMBH, je Výrobce, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Rehling, Německo.

 2. EEM CONSEIL

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost EEM CONSEIL, je Poskytovatel služeb, která působí v Vozíky vysokozdvižné sektoru. Působí rovněž v sektorech Skladové police, Manipulace - stroje a zařízení, Skladová logistika, Skladové police, Manipulace - stroje a zařízení, a Skladová logistika. Sídlí v Laons, Francie.

 3. SYNEX TECH GMBH

  Rakousko

  Verified by europages badge

  Společnost SYNEX TECH GMBH, je Výrobce, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Bad Goisern, Rakousko.

 4. NEFTEC GMBH

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost NEFTEC GMBH, je Výrobce, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Giffers, Švýcarsko.

 5. SSI SCHÄFER AG

  Švýcarsko

  Verified by europages badge

  Společnost SSI SCHÄFER AG, je Výrobce, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Neunkirch, Švýcarsko.

 6. AXA-MASCHINEN-UND ARMATUREN-GMBH & CO KG

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost AXA-MASCHINEN-UND ARMATUREN-GMBH & CO KG, je Výrobce, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Schöppingen, Německo.

 7. S.M.B.-TECHNIK ALEXANDER TITZ

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost S.M.B.-TECHNIK ALEXANDER TITZ, je Poskytovatel služeb, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Lindlar, Německo.

 8. MAYA PALETTES

  Francie

  Verified by europages badge

  Společnost MAYA PALETTES, je Velkoprodejce, která působí v Palety sektoru. Působí rovněž v sektorech Dřevo - výrobky, Import-export - dřevo, Manipulace - stroje a zařízení, wooden pallets, wooden pallets manufacture, bespoke wooden pallets, wooden pallets for packing, pallet warehouse, a standard pallets. Sídlí v Décines-Charpieu, Francie.

 1. PEŠEK MACHINERY S.R.O.

  Česká republika

  Rodinný strojírenský podnik působící na českém trhu od roku 2001. Zaměřujeme se především na na vývoj a výrobu speciálních strojů a zařízení, která vyžadují jedinečný přístup a unikátní řešení. Díky bohatým zkušenostem dokážeme nabídnout řešení „ušité“ přímo na míru. Zajišťujeme celkový proces od konzultace přes návrh řešení až po výrobu, instalaci a servis. V současnosti vyvážíme do celé Evropy do všech odvětví, od automobilového průmyslu až po energetiku. Nosiče forem Hlavním produktem naší společnosti jsou nosiče forem, které vyrábíme dle vlastní konstrukce již od roku 2005. Nosiče jsme schopni dodat buď samostatně pro zabudování do již stávajícího pracoviště, nebo jako kompletní pracoviště vč. periférií. Nosiče forem je možné dodat včetně karuselového pracoviště. Naše produkty používají lídři v automobilovém průmyslu pro výrobu těch nejprestižnějších projektů. Ohřevy Další zařízení jsou určena pro ohřev polotovarů k dalšímu zpracování. Nejvíce se jedná o různé látkové, kobercové, popřípadě plastové polotovary (desky, role). Dále je možné zařízení využít pro urychlení technologických procesů (vysychání, tuhnutí, apod.), odstranění pnutí, nebo také k tepelně-tlakovému spojení více vrstev různorodých polotovarů. Přípravky Pro urychlení a zefektivnění vašeho výrobního procesu vám umíme navrhnout speciální přípravky. Přípravky dokáží také eliminovat chyby způsobené lidským faktorem.

 2. SNĚŽNÉROLBY.CZ - PRODEJ A SERVIS ROLB

  Česká republika

  Naše společnost se specializuje na prodej sněžných rolb značky PistenBully, určených k úpravám sjezdových lyžařských tratí. Zajišťujeme také odborný servis sněžných rolb.

 3. BRESCHARD

  Francie

  Společnost BRESCHARD, je Výrobce, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Kotlářství, a Kotlářství. Sídlí v Libercourt, Francie.

 4. PIAB

  Francie

  Společnost PIAB, je Výrobce, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v St Thibault Des Vignes, Francie.

 5. TOPPY S.R.L

  Itálie

  Společnost TOPPY S.R.L, je Výrobce, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Valsamoggia, Itálie.

 6. EASY-TEC SARL

  Francie

  Společnost EASY-TEC SARL, je Výrobce, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Mont Sous Vaudrey, Francie.

 7. MANUSUR SFAM SARL

  Francie

  Společnost MANUSUR SFAM SARL, je Výrobce, která působí v Stohovací zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Manipulace - stroje a zařízení, Fork lift trucks, goods handling, a Manipulace - stroje a zařízení. Sídlí v La Ferté-Macé, Francie.

 8. ALTEMA

  Francie

  Společnost ALTEMA, je Výrobce, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Mouilleron Saint Germain, Francie.

 9. ECCS MANUTENTION

  Francie

  Společnost ECCS MANUTENTION, je Distributor, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech rolling bearings for transmissions, industrial chains, a Overhead conveyors. Sídlí v Guer, Francie.

 10. WWT TECHNOLOGIE GMBH & CO. KG

  Německo

  Společnost WWT TECHNOLOGIE GMBH & CO. KG, je Poskytovatel služeb, která působí v Manipulace - stroje a zařízení sektoru. Sídlí v Essen, Německo.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Manipulace - stroje a zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

48 887 Podniky