• europages
 • >
 • FIRMY - DODAVATELÉ - POSKYTOVATELÉ SLUŽEB
 • >
 • odmašťování vody - zařízení

Výsledky hledání pro

Odmašťování vody - zařízení - Dovoz vývoz

 1. ODLINGS MCR LTD

  Spojené království

  Společnost ODLINGS MCR LTD, je Výrobce, která působí v Tryskové čištění - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odmašťování vody - zařízení, a Odmašťování vody - zařízení. Sídlí v Ellesmere Port, Spojené království.

 2. ULTRA-BIO-OZONE

  Švýcarsko

  Společnost ULTRA-BIO-OZONE, je Výrobce, která působí v Odmašťování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech plants for water sterilisation using uv rays, a water ozonizers. Sídlí v Auvernier, Švýcarsko.

 3. LIQUI FILTER ENGEN

  Německo

  Společnost LIQUI FILTER ENGEN, je Výrobce, která působí v Odmašťování vody - zařízení sektoru. Sídlí v Engen, Německo.

 4. MORSKA STRAZ POZARNICZO-RATOWNICZA SP. Z O.O.

  Polsko

  Společnost MORSKA STRAZ POZARNICZO-RATOWNICZA SP. Z O.O., je Poskytovatel služeb, která působí v Odmašťování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Požáry - ochrana - služby, a Požáry - ochrana - služby. Sídlí v Gdansk, Polsko.

 5. USF HOLDING (UK) LTD

  Spojené království

  Společnost USF HOLDING (UK) LTD, je Poskytovatel služeb, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odmašťování vody - zařízení, a Odmašťování vody - zařízení. Sídlí v Marlow, Spojené království.

Office Building Outline icon
Jedna stránka pro vaši společnost
Vidíte to? Vaši potenciální zákazníci také. Přidejte se k nám, abyste se zviditelnili na europages
 1. GEWA GESELLSCHAFT FÜR WASSERAUFBEREITUNG, ABWASSER- U. CHEMIETECHNIK MBH

  Německo

 2. SOCIEDADE DE LUBRIFICANTES DO VALE DO GROU, S.A.

  Portugalsko

 3. GALLIFORD MORGAN JOINT VENTURE

  Spojené království

 4. EIKER OVERFLATETEKNIKK AS

  Norsko

 5. NC MANUFACTURING AND ENGINEERING

  Turecko

  Verified by europages badge

  NC Manufacturing and Engineering is a company based in KOCAELİ, Turkey, specialized in the design and manufacturing of heat exchangers, cogeneration & trigeneration systems and exhaust gas technology systems. We have a wide product portfolio; •Shell & Tube Heat Exchanger •Finned Tube Radiator •Pressure Vessel •Economizer •Recuperator •Double tube heat exchanger •Container For Cogeneration & Trigeneration Systems •Mechanical Assembly and Manufacturing •Chimney and Exhaust Line •Fuel Tank •Exhaust Gas Silencer •Exhaust Gas Heat Exchanger •3 Way Diverter Damper Valve We are equipped with prominent software programs to make thermal and mechanical calculations, enabling us to design process equipment according to the current international codes and standards. We continue comprehensive engineering and design work in a versatile way to achieve the most effective designs in terms of high performance, low cost, and minimum environmental impact and using CAD tools, we provide our estimed customers with detailed fabrication drawings in 2D and 3D according to their requests. Don't hesitate to contact us for more information!

 1. FLOTTWEG SE

  Německo

  Verified by europages badge

  Flottweg is one of the worldwide leading solution providers in the field of mechanical separation technology. Our decanters, disc stack centrifuges and belt presses exclusively manufactured in Germany are the preconditions for high efficiency in production and outstanding quality of our customers’ end products. In the petrochemical, chemical, pharmazeutical and the food industry but also in the field of mining as well as in the environmental area for the treatment of waste water or oil sludges – Flottweg’s premium products and systems work successfully everywhere. Thousands of satisfied customers all around the world are our best reference. For more than 60 years Flottweg have been developing and producing decanter centrifuges, separators, belt presses, and systems considered extremely powerful and reliable. In many industrial areas, they handle key functions in the clarification of liquids, separation of liquid mixtures, and concentrating and dewatering.

 2. MIKROPOR MAKINE SANAYI TICARET A.S.

  Turecko

  Verified by europages badge

  Established in 1987, Mikropor is a premier manufacturer of atmospheric air filtration solutions and compressed air treatment systems, headquartered in Turkey. Our extensive product range encompasses: •Atmospheric Air Filtration: Ventilation Filters, High-Temperature Filters, EPA, HEPA, and ULPA Filters, LAF Systems, Gas Turbine Air Intake Filters, ATEX Filters, and Oil Mist Collectors. •Compressed Air Treatment: Filtration and Separation Solutions alongside Compressed Air Dryers. •Gas Generation Systems: Nitrogen Generation Systems, Activated Carbon Towers, Breathing Air Systems, and Oxygen Generators. •Water Process Chillers •WEDM Filters: Tailored for a variety of metals including steel, aluminum, stainless steel, copper, and more. •Tank Vent Filtration Mikropor's top-notch products, acclaimed by customers in 100+ countries, reflect our dedication to innovation and quality. With a global reach and 85% of our products exported worldwide, Mikropor is an industry leader. Operating from production plants in the USA (Houston, Michigan, and New Jersey) and Turkey (Bursa, Ankara, and Istanbul), and with offices in Belgium, we guarantee efficient service delivery. Our cutting-edge facilities cover over 3 million square meters, ensuring top-quality production. Mikropor strives to lead as an eco-conscious enterprise, using advanced tech to exceed customer needs and elevate Turkey's standing in global industry. Contact us for more information.

 1. KELVION HOLDING GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Vítejte ve společnosti Kelvion! Tam, kde se zabýváme výměnou tepla Kelvion je globálním výrobcem průmyslových výměníků tepla pro velmi diverzifikovanou řadu segmentů trhu. Od roku 1920 společnost vyrábí a dodává své produkty prostřednictvím mnoha odvětvových trhů – a od listopadu 2015 působí pod novou značkou Kelvion. Specializovaná profesionální kompetence, rozsáhlé odborné znalosti, blízkost k zákazníkovi a multidimenzionální portfolio produktů umožňují společnosti Kelvion být preferovaným partnerem výměníků tepla. Společnost dodává deskové výměníky tepla, plášťové výměníky tepla s žebrovanými trubkami, systémy modulárních chladicích věží a výměníky tepla pro chlazení svým zákazníkům na globální úrovni v celé řadě odvětví: energetika, datacentra, chemický průmysl, těžba a zpracování ropy a zemního plynu, použití v oblasti námořní dopravy, vzduchotechnika a chlazení, oblast ochrany životního prostředí, ale i potravinářský průmysl a výroba nápojů. Kelvion je specialistou na dodávku produktů a služeb specifických pro jednotlivé odběratele a podporuje své cílové zákazníky v rámci globální sítě prodeje, služeb a výroby. Kelvion – Experti na výměnu tepla.

 2. ATMOSFER MACHINERY

  Turecko

  Verified by europages badge

  Společnost ATMOSFER MACHINERY, je Výrobce, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odsolování vody - zařízení, Chemický průmysl - import-export, Hnojiva umělá, Chemie - základní a odvozené výrobky, Průmyslové tuky, Přípravky na čištění vody, Sea water desalinators, Odsolování vody - zařízení, a homogenizers. Sídlí v Etimesgut/ankara, Turecko.

 3. SA PIERARD

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost SA PIERARD, je Výrobce, která působí v Změkčování vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Změkčovadla vody, domestic water softeners, water treatment, anti-corrosion, Změkčovadla vody, Water Treatment Equipment, Salt-free water softener, Water care, a Ecological water purification. Sídlí v Namur, Belgie.

 4. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, je Výrobce, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Rozvod vody, Čerpadla, Úprava vody - přístroje a zařízení, Odtok vody - zařízení, Filtrace - zařízení a materiál, Ultrafiltration plants, Microfiltration systems, Nanofiltration systems, a Demineralisation systems. Sídlí v Kempenich, Německo.

 5. G. & S. PHILIPP CHEMISCHE PRODUKTE VERTRIEBSGESELLSCHAFT

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost G. & S. PHILIPP CHEMISCHE PRODUKTE VERTRIEBSGESELLSCHAFT, je Distributor, která působí v Recyklace odpadních vod sektoru. Působí rovněž v sektorech Odtok vody - zařízení, Chemická pojiva, Odtok vody - zařízení, Biocidal products, Effective removal and avoidance of micro-organisms, Algae, slime and rot prevention agent, Acid cleaners, disinfectants and descalers, Oil and chemical binder, a Chemická pojiva. Sídlí v Thaining, Německo.

 6. INATECH

  Belgie

  Verified by europages badge

  Společnost INATECH, je Distributor, která působí v Rozbory vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Analýza vody a půdy, a Analýza vody a půdy. Sídlí v Verviers, Belgie.

 7. MSE FILTERPRESSEN GMBH

  Německo

  Verified by europages badge

  Společnost MSE FILTERPRESSEN GMBH, je Výrobce, která působí v Filtrace - zařízení a materiál sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přístroje a zařízení, Filter presses, Wastewater processing and sludge treatment, Solid/liquid separation, Chamber filter presses, filters and filter elements, Feed pumps, Construction of waste water plants, a Waste water treatment plants. Sídlí v Remchingen, Německo.

 8. SATI S.R.L.

  Itálie

  Verified by europages badge

  Společnost SATI S.R.L., je Výrobce, která působí v Čištění vody - zařízení a systémy sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava vody - přípravky, Přípravky na čištění vody, Filtry kapalinové, water clarification plants and equipment, purification filters, Úprava vody - přípravky, drinking water filters, Přípravky na čištění vody, a activated carbons for water filtering plants. Sídlí v Cesena, Itálie.

 1. ENSIGN

  Spojené království

 2. ASHBROOK SIMON HARTLEY

  Spojené království

 3. HOUSEMAN WATER HYGIENE SPECIALISTS LTD

  Spojené království

 4. PURESEP TECHNOLOGIES

  Spojené království

 5. EM SUPPLIES

  Spojené království

  Společnost EM SUPPLIES, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Změkčování vody - zařízení, Úprava vody - přípravky, Změkčování vody - zařízení, a Úprava vody - přípravky. Sídlí v Dorchester, Spojené království.

 6. PHASE TECHNOLOGY

  Spojené království

  Společnost PHASE TECHNOLOGY, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Změkčování vody - zařízení, Úprava vody - přípravky, Změkčování vody - zařízení, a Úprava vody - přípravky. Sídlí v Alresford, Spojené království.

 7. AQUASERV LTD

  Spojené království

  Společnost AQUASERV LTD, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Změkčování vody - zařízení, Úprava vody - přípravky, Změkčování vody - zařízení, a Úprava vody - přípravky. Sídlí v Runcorn, Spojené království.

 8. ZAKLAD USLUGOWO HANDLOWY INSTALBUD SZEPIELAK EUGENIUSZ SZEPIELAK

  Polsko

  Společnost ZAKLAD USLUGOWO HANDLOWY INSTALBUD SZEPIELAK EUGENIUSZ SZEPIELAK, je Poskytovatel služeb, která působí v Odtok vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Úprava průmyslových odpadních vod, a Úprava průmyslových odpadních vod. Sídlí v Koszyce Wielkie, Polsko.

 9. TWB STRAßENBAU- UND BAUMASCHINENSERVICE GMBH

  Německo

  Společnost TWB STRAßENBAU- UND BAUMASCHINENSERVICE GMBH, je Poskytovatel služeb, která působí v Čištění odpadní vody - zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Odtok vody - zařízení, a Odtok vody - zařízení. Sídlí v Lübbenau, Německo.

 10. FASTFLOW PIPELINE SERVICES LTD

  Spojené království

  Společnost FASTFLOW PIPELINE SERVICES LTD, která působí v Úprava vody - přístroje a zařízení sektoru. Působí rovněž v sektorech Změkčování vody - zařízení, Úprava vody - přípravky, Změkčování vody - zařízení, a Úprava vody - přípravky. Sídlí v Washington, Spojené království.

Požadavek na nabídky

Vytvořte jeden požadavek a získáte více nabídek od ověřených dodavatelů.

 • Jen relevantní dodavatelé
 • V souladu se Zásadami ochrany osobních údajů
 • Stoprocentně zdarma
Filtry

Výsledky hledání pro

Odmašťování vody - zařízení - Dovoz vývoz

Počet výsledků

18 729 Podniky